• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ozaj baby, to sme tu vsetky 30-cky? Ja mam sice 29, ale o malu chviľu tu bude 30-tka.
1. okt 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj komarik, držím ti zajtra palce a luckala tebe zas na pozajtra. Budem baby na Vás myslieť.
qwenni ja som brala clostil a pregnyl - lieky m vyšli iba asi 100 SK ale IUI ma stálo 3000SK. Každé centrum má iné ceny.
1. okt 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mam dobru spravu. Foliky sa mi urobili na tej správnej strane a zase 2ks. V nedelu idem na kontrolu a v utorok, alebo stredu idem na IUI.
2. okt 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je polovica úspechu keď máš dva folikuli, tak už len zvládnuť tu druhú polovicu. DRŽÍM PALCE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola dnes druhý krát v Heliose, zobrali mi krvičku a urobili sono no a na 90% som ovuláciu nemala, takže ešte jeden odber krvi a potom konzultácia o tom ako ďalej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A si spokojna V Heliose? Doktor aj doktorka a aj sestricky su velmi zlati. Hrozne by som chcela aby mi tato 2 IUI vysla. Dnes mi Krajkovic vravel, ze predo mnou boli dve pacientky zo Zvolena a obidve tehotne. Cloveku to vleje taku nadej, ze aj u nas sa to teraz mozno podari. :slight_smile:
Bodaj by nam to vsetkym teraz vyslo. :wink:
2. okt 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KOMÁRIK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ja som zatiaľ spokojná, je to veľký rozdiel keď niekto komunikuje s úsmevom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Takže aj ty si dnes bola v HELIOSE?
Ja som bola ráno o pol ôsmej, aj ty???
MOžno sme sa tam aj stretli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kiežby sa ti to podarilo a ak sa smiem opýtať myslíš že si v psychickej pohode?

Si rada že si sa rozhodla pre asistovanú reprodukciu ?
2. okt 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som velmi rada ze sem chodim, lebo dnes som sa dozvedela, ze moj predosly dr. ma ladoval clostilbegytom a injekciami merional (a to uz je riadny zahul na telo) a nakoniec vzdy vsetko pokazil tym ze mi dal nespravne pichnut pregnyl. Potom sa mi z vajicok tvorili cisty.
Dnes som tam bola od 7.15h - 7.25h, takze mozno si ma vydela vychadzat od Krajkovica. :sweat_smile:
V psychickej pohode som ako - kedy. Pri 1 IUI som to velmi silno prezivala, ale komunikacia na nete mi pomohla. Snazim sa na to nemysliet, ale ked si clovek meria BT, sleduje kedy ma aku tabletku jest, tak sa na to nemysliet neda.
2. okt 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
komarik gratulujem. Teším sa s tebou. Ja tam idem zajtra. No cítim sa divne. Pri prvom IUI som myslela na to, že to nevyjde, lebo to na prvý krát vyjde len zriedkavo. A tak som sa psychycky chystala aby som to zvládla. Preto mi to moc ľúto neprišlo, keď to bolo neg. Vtedy som si hovorila, že to vyjde určite až na druhý krát. Lenže teraz ma chytý depka. Čo budem robiť, ak to nevyjde ani na druhý krát? Čo potom? Prečo by to malo vyjsť? čo sa za 1 mesiac zmenilo? Navyše som bola chorá asi týždeň som mala teploty.
Neviem ako nabrať silu na to nemyslieť, a ako myslieť pozitívne?
2. okt 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska, citam ze ta dnes chytili pochybnosti. Neboj, je to osud. Ked to ma prist, tak to pride aj keby z neba traktory padali. Nesmies si pripustat taky negativny postoj.
Jedna baba od nas otehotnela ked mala zapal zenskych organov a este k tomu brala antibiotika. Brala ich aj ked bola tehotna a este o tom nevedela. A narodila sa jej krasna zdrava dcerka. Skuste s drahym zajst niekde na veceru a urobit si pekny den iba pre vas dvoch. Mozno ta to povzbudi.
Dnes si bola na IUI?
2. okt 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, nie ideme zajtra.
dnes to asi zapichneme doma pri telke, mne sa ted nikde nechce ísť.
2. okt 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduska222 mne to moj manžel hutnícky inžinier veľmi múdro vysvetľoval cestou na 1. IUI, že mám byť pozitívne naladená, lebo to ovplyvňuje prácu buniek a krviniek a tlaku krvi :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: a čo ja viem čoho ešte a že tá psychická depky sa ti dostane do tela a že sa to potom fakt nemusí podariť. Poznám kopec báb, ktorým sa to na 2.krát podarilo, takže to výýýýjde! úplne sa na to spoľahli, je to super pocit. A keby nie, tak máš stále kopec šancí a možností, veď život nekončí do kelu! :slight_smile: :slight_smile: , vážme si to, čo máme a tešme sa na to, čo príde, nie? Ja idem zajtra na krv a som podozrivo v pohode. Asi tie manželove múdre reči zabrali. :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem luckala. Ja viem že mám byť pozitívna. Ale stále ma prenasleduje strach. Lebo na začiatku sme si s mojim povedali, že na IVF nepojdeme, lebo on má o mňa strach, kvoli tým hormónom a tak. Tak teraz mám strach, že to nevyjde a neviem, č potom bude ďalej.
2. okt 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preboha, prečo máš strach???? To je ženská špecialita, robiť si problémy, keď žiadne nie sú. :slight_smile: Ešte si ani nebola na IUI a už sa strachuješ. Čo budeme robiť, keď budeme mať deti a oni pôjdu stanovať? Asi sa úplne zbláznime! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveže som už bola. Zajtra mám druhé IUi. Ale samozrejme že máš pravdu, musím sa dať nejak dokopy. usím si niečo vymyslieť ako zamestnať mozog.
2. okt 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem zajtra na test po 1. IUI, ale tak ako si hovorila, veľké nádeje tomu nedávam... Aj keď, prečo nie? Keď to má byť, tak bude.
2. okt 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, želám ti aby ti to vyšlo, určite daj vedieť.
2. okt 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludkala, drzim palce. To sa mi paci aka si optimistka. :wink:

aduska: v podstate sa nemusis nicoho bat. Si zdrava, mas manzela a ludi ktori ta miluju a to je to hlavne. A raz sa to urcite podari :grinning:
2. okt 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak fest je to rozdiel - tie posledné 2 týždne mi ubehli ako voda, ale najbližšie 2 týždne sa mi budú vliecť. :slight_smile:
2. okt 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas pravdu, ale navzajom si musime pomoct :wink:
2. okt 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tak, je nás tu kopa báb, tak keď si takto pomúžeme, bude to fajn
2. okt 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

v poslednej dobe sa sem chodím tak sporadicky pozerať...
Svoje skúsenosti momentálne písať nebudem, aby som nikoho neodradila, nech ste pekne pozitívne naladené, nikde nie je napísané, že to nemôže vyjsť aj po prvej IUI.
Keďže tu čítam, že ste z okolia Zv a ja bývam v Zh, chcela by som sa opýtať, komárik, nemáš skúsenosť s Gynporom? A ako ste sa dostali do Heliosu, len ste zavolali a dohodli termín, alebo cez vašu gynekologičku?
A keď ste tam prvýkrát išli brali ste si so sebou aj nejakú zdravotnú dokumentáciu z gynekolog. ambulancie??

Ďakujem za odpoveď.
2. okt 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Júúj a ešte: Ako dlho po Vašom telefonáte Vás objednali? Trvalo to dlho??
Tak na dnes asi všetko, držím palčeky... nech to všetko dobre dopadne
2. okt 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj slniečko, číslo do heliosu nájdeš na ich stránke na nete a mňa objednali do týždňa
2. okt 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, a hneď na prvom ti robili nejaké vyšetrenia, či len konzultácia?
2. okt 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj slniecko, tak ano s gynporom mam dlhodobe skusenosti a aj ked sa mi zdalo, ze mi dr. G. pomohol, teraz sa dozvedam a utvrdzujem, ze vsetko robil zle a preto som mala problemy. Dokonca som nadobudla nazor ze mu nejde o pacientku ale o jeho biznis. Cim viac penazi z teba vytiahne tym je spokojnejsi (a boli to nemale ciastky). Nakoniec nechcel priznat ze mi uz nevie pomoct, tak mi neodpovedal na moje telefonaty a dokonca nedovolil sestrickam mi dat zdravotnu dokumentaciu pre Helios. Keby si videla ako sa za neho sestricky hambili. A nieje to len moj nazor, poznam 3 dievcata z okolia ZV, ktore maju ten isty nazor. Nakoniec sme vsetky skoncili v Heliose a 2 z nich sú "tehotne". 1 rodi tento mesiac.
V Heliose som sa objednala na zakl. telefonatu. Cislo som nasla na internete a objednali ma asi o 2 tyzdne. Som tam velmi spokojna a dokonca ovulujem, co u dr. G. bol problem a tvrdil ze mam FSH 13,1 co znamena ze mam vajecniky stare ako 45-rocna zena a ovulovat uz nebudem.
Na prve strednutie som prisla bez zdravotnej dokumentacie, ale stacilo ze som si pamatala ake operacie a zakroky, ake tabletky a injekcie som si preskakala.
3. okt 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slniečko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ja som bola na prvom stretnutí pred týždňom a robili mi pri konzultácii aj sono a odber krvi :wink:
3. okt 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky....
neviem, ci tu chodite, alebo nie, zasa som si vas precitala.
Ludkala, ani nevies ako, ale odpovedala si mi na otazku, ktoru som Vam chcela polozit. Mam totiz dilemu, lebo mi meska MS 3 den, testovat sa nechcem, bo sa bojim sklamania :sunglasses: , ale mam obavy, ze dostanem MS zajtra, alebo dnes vecer, a potom neviem, ci stihnem nabehnut na IUI, kedze si pisala, ze sa prehliadka prva pred IUI robi cca. 1-3 den MS.
A k tomu este aj vikend. JOooj.
3. okt 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
tak komarik, mam za sebou druhé IUI Nechali ma ležať 25 min a aj oma som doteraz ležala. Myslíž, že to stačí?
3. okt 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ADUSKA tak sa teraz pekne opatruj, aby si sa nám mohla pochváliť nejákou krásnou správou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. okt 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok