• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ďakujem vám všetkým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Alienka...drž sa zajtra :wink:
27. okt 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo som čítala tak merional je na tvorbu viacerych folikulov. doktorka mi povedala ze pôsobi priaznivo na sliznicu (to som sa ale nikde nedočítala) Posledné IUI som mala sliznicu len 4,5 :unamused: ale terza neviem aku ju mam.
Tak hadam sa zadari ked mam tolko folikulov. Stále citím picahnie v podbrusku - neviem ci uz nepraskaju :slight_smile: - dufam ze zajtra nebude neskoro na IUI. Uvidime

a všetkym vam dakujem :slight_smile:
27. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda3: :slight_smile: no načuhovačka se cítí zcela normálně, skoro je jí líto, že nemá aspoň ty nevolnosti :grinning: uvidíme více ve čtvrtek :slight_smile: se asi zcvoknu než mi řeknou co a jak teda! :grinning: Uf!
27. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda ahoj, no já od své doktorky zase slyšela spíš o tom centru ve smetance. Nevím kam půjdu, prý IUI dělá i mudr. anděl....Já musím v pátek znovu k doktorce se jí vyptat co a jak s tou pauzou s clostilem, kdyby to byl jen měsíc tak mi je to jedno, ale 3měsíce nevydržím čekat.
27. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriolka, tej pauzy sa zacinam trosku obavat aj ja... ale snad sa az tak daleko nedostaneme
27. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko ja mam strach, že vaječníky se samy nevzpamatují, dva měsíce jsem chodila na folikulometrii než mi dali clostil a bylo tam spousta folikulů, ale drobných a žádný dominantní, tj. nedozrávali. Po clostilu jich ted mam 5 celkem s jedním co měl v pátek 13DC 17mm
27. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako myslis, ze sa nespamataju?
27. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jako že bez clostilu nebudou vajíčka dozrávat.
27. okt 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka díky, zkusím se na to zeptat v pátek v CARu jestli by mi to eventuelně pro příští cyklus doporučil. Určo to u Tebe bude super načasované, vajíčku taky chvilku trvá než se dostane tam kam má :slight_smile: A bičíkovci tam zítra přifrčí, neboj nic :wink:
Emers: Naprosto Tě chápu, já byla při malým taky celá nedočkavá, chtělo by to mít utz doma viď? :slight_smile: Proto jsem pak taky začala chodit na těhu cvíčo, tady v Plzni je super a každé cvičení jsme mimíse poslouchali, to byla balada :sunglasses:
Oriolka: Byla tu holčina co do Smetanky chodila a říkala že dobrý myslím, já o tomhle centru ani nevěděla, Natal mám přes chodbu od svého gyn. a taky tam chodila známá tak to pro mě byla jasná volba. A na tu pauzu se zeptej a dej vědět do mě taky zajímá, ale jak jsem napsala předtím u mě to bylo takové všelijaké...I proto si myslím že to možná skončilo tou cystou...
27. okt 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriolka, toho sa bojim aj ja... robili ti hormonalny profil? vedia preco nedozrievaju? ja mam pco-tak ako pises, vela malych folikulov, ale ziaden dominantny...
27. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda já měla dvě cysty minulý cyklus- 1. cyklus s clostilem.A doktorka se nevzrusovala, na druhé straně byl dominantní folikl. Jak je to s IUI a pojišťovnou, trvá to nějak dlouho schválit? Já mám Metal aliance.
27. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, ano profil mi dělali, a byl prý docela dobrý, vše v normě. No dvakrát psali, že jsou vaječníky charakteru PCO, ale řikali, že to nemusí znamenat že PCO opravdu mám. Asi je to po HA, kterou sem brala tak dlouho 7let. Tělo bylo zvyklé na pravidelnou dodávku hormonů a nepracovalo.
27. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriolka, ved uvidis, co povedia :slight_smile: ono sa hovori, ze clostil ucinkuje este aj dalsi mesiac, tak mozno to cele pomoze... a ako som pisala, mozno sa k tej pauze uz ani nedostanes :wink:
27. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko no já jsem spíše skeptik. Na začátku když sme se snažili tak sem věřila každý měsíc že se zadaří ale spostupem času už nevěřím. Doufám, někdy ani nedoufám a už jsem z toho unavená a zmatená dohromady.
27. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
běžím na poradu
27. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oriolko já jsem s pojišťovnou nic nevyřizovala, prostě jsem od svého gyn. který IUI navrhnul zavolala do Natalu a rovnou tam přešla. Nabrali nám s manžou krev, vše ok - budu asi stejný případ co Ty, nikde na papíru nemám ofiko PCO, ale ten charakter je podobný - horm. profil mi dělal můj gyn. ten ukázal na anovulační cykly. No a v Natalu jsme byli poprvé v červenci, pokračovali jako u gyn., clostil. a duphaston, jenže ten srpnový cyklus byl s cystou takže stopli IUI, a to mi pak udělali poprvé v září v nativním cyklu, tedy bez předchozí stimulace. Teď uvidíme v pátek jestli něco naroste, jinak asi na příští cyklus začít se stimulkou...
27. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriolka, aj man prepacnu zle dni a zle myslienky, aj vcera to tu myslim bolo vidiet, ale otrasiem sa a idem dalej. hovorim si, ze bude dobre, verim tomu :slight_smile:
27. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano kaciatko souhlasím s Tebou, musíme se zvednout, otřepat a jít dál!! Ono nám stejně nic jiného nezbývá :wink:
27. okt 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, som rada, ze nie som sama, kto tak rozmysla :slight_smile:
27. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lindazofie, děkuji za radu s receptíkem, včera jsme jí jen vydlabala a vrhnu se na ní dneska.. :wink:

Cardamon jsem v bille nesehnala, tak to udělám jen se skořicí a oříškem...

A jak děláš dýňovou polévku, není moc sladká? ještě jsem jí nikdy nedělala.....

Oriolka, já chodím do státního a jsem stimulované jen clostylem,pregnylem a to se nic neschvaluje, schvaluje se prý až když jsou injekce na růst folikulíků....

Jinak mě strašně bolí prsa, jako když to mám dostat, testít bud zítra ráno....
27. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak budeme šířít pozitivní myšlení, budeme jako Cyril a Metoděj :grinning: Jdu na obídek, pak zasejc juknu, zatím pa!
27. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, no tak já asi taky přejdu hned do car, zkusím ten ve smetance, když mi ho mudra doporučuje a uvidíme co s náma vyvedou. Jen mám tak trochu strach, aby ze mě nedělali zbytečně laboratorního králíčka:(
27. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cítili ste po pregnyle take silnejsie pichania v podbrusku? často ma tak zvykne pichnut pred tym osm to nemala tak neviem ....
27. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barunko polívku dělám jako on, jen dýni povařím, rozmixuju a přidám hustou zakysanou smetanu, je jen trošku nasládlá.
27. okt 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oriolka neboj, nemůžou Ti dělat něco co sama nebudeš chtít! Uvidíš sama, jak Ti to tam bude vyhovovat, přístup, prostředí atd., vždycky můžeš odejít :slight_smile: Já jsem svým způsobem ráda že jsem takhle "pod dohledem", jde o zvyk, to víš že jsem ze začátku měla divné pocity a že jsem to chtěla nechat jen na přírodě, ale to bysme se taky nemuseli nikam dostat...! Fakt to strašně utíká, vidím to tuplem teď s malým, vždycky jsem si myslela že až mu budou 3 roky bude už na světě druhé mimi...Jemu byli 3 v září a já nejsem ještě ani těhotná...Takže jsem za tyhle instituty ráda, alespoň vím co se děje, na přírodě už to bylo dlouho a nedařilo se tak si nechám trochu pomoci, jde o úhel pohledu, co je v dnešní době stopro přirozené...
27. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky koukám že asi všechny vaříte tak ať se to povede :wink: Zítra užívejte den volna a ve čtvrtek zase tady ahooj!
27. okt 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já nevařím, ale využila jsem chvíli, kdy malá spí a žehlila jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi toho tady nakupilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ajoo, zítra je volno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak kdyby mrcha dorazila zítra, tak už IUI tenhle měsíc stíháme :dizzy_face: tak už se nikde moc courat nemusí..at to pěkně odsejpá :grinning:
27. okt 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo žehlení to mě taky čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci jak to bude když se nedostaví ms tak půjdeš na krev? My uvidíme v pátek, mám fakt pocit že se mi prodloužil díky IUI cyklus a třeba folíky ještě narostou, jenže aby byl pak manža doma že :confounded: To je něco s těma chlapama! Bolí mě podbřišek jakoby se tam něco dělo...No ale kdyby teď nic tak asi půjdu příští cyklus do té stimulace ať to taky odsejpá :grinning: Peláším domů, měj se fajn!
27. okt 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, no když do pátku nedorazí, tak zavolám do CARu, jestli mám přijít na vyvolávačku :confused: Mě právě po IUI pořád pobolívalo břicho a byla jsem nafouklá a ted nic..jak kdybych byla v půlce cyklu a mrcha v nedohlednu, tak nevím :confounded: Užij si volno :slight_smile:
27. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte idem okolo ( :grinning: :wink: ) tak že vás aspoň pozdravím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cisielko gratulujem a veľmi sa teškám s tebou.....

Zajtra vas zasa nepridem kuk bo idem k zubarke a potom podpisat vypoved :angry:
A potom do mesta....

takže pozajtra vas prídem kuk... slubujem!!!
27. okt 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok