• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Dobre ranko dievcence,
Dnes je tyzden co som bolana IUI,
nejak sa neviem donutit nemysliet nato.
Testovanie by asi bolo este priskore, co vravite?
Inak vsetki Vas pozdravujem a prajem krasny den.
28. okt 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Monika..ďakujem...ako sa inak cítiš, je to už lepšejšie?

Marad..ešte by si mala vyčkať aspo´2 dni apoň podla mňa :wink:
28. okt 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :grinning: ...
28. okt 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,

mrcha je tady :angry: ale nic jinho jsem nečekala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia :angry: , to mě mrzí :frowning2: ..Ale vítám Tě mezi nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, no jo..jdem do druhýho kola :wink: snad se stihne manžel vrátit, aby odevzdal spermouše
28. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak snad jo :grinning: .. Bez těch malejch brouků by to nešlo :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, to ne no :grinning: dr mi nabízela, že je můžou zamrazit, ale prý to není ono :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
luucia, su aj pripady, kedy to vyslo so zmrazenymi, tiez sme nad tym rozmyslali nakolko manzel bol odcestovany... ale nakoniec nebolo treba :pensive: takze, ja ak by som si mala vybrat, ci pustit cyklus alebo mrazene, tak asi beriem tie mrazene :sweat_smile:
28. okt 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia..je mi to ľúto :frowning2: ale netreba sa zvdávať :wink:
28. okt 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, jj, já vím, ale nechce se mi na to za každou cenu spěchat :confounded: máme rok čas..bud se manža stihne vrátit nebo ne :wink: o měsíc se to nezblázní
28. okt 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia, no jasne, pokial si s tym takto zmierena, tak je to ok. prepac, nepamatam si, ty mas tiez nejaky problem alebo je to u manzela?
28. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink: Marrad na testovanie je este skoro...pockaj este chvilu :wink: Cisielko, kaciatko a oztatne ako sa mame?
:grinning:
28. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tyzden uz mozem testovat, ano?
28. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marrad ano, mne test ukazal // na 12 dpo. drzim palceky :wink:
ALienka ide dnes na iui vsak?
28. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik
28. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak mam po IUI, som v práci a boli ma brucho :rolling_eyes: . Dosť ma pichá v podbrušku. Tak uvidím ako dopadnem. Luucia drž sa. Je fajn ze to takto beries. :slight_smile:
28. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka super. tak si vyloz nohy a klud :wink:
28. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, já jsem snad v pořádku :wink: manžel má horší spermio :unamused: dcerku máme taky po IUI :wink:

Tak se zítra objednám na 13.dc na UZ a uvidíme...bud to vyjde a manžel už tady bude a nebo ne a necháme to na další cyklus :wink: možná by se to dalo malinko poposunout i Pregnylem :confused: uvidíme, co na to dr

alienka, držím pěsti..odpočívej trochu :wink:
28. okt 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ell :slight_smile:
luucia, tak jasne, ked si ti v poriadku, to je ine... ja musim vyuzit kazdy cyklus, kedy sa nieco podari vydolovat... aj ked zatial bezuspesne, snad teraz :dizzy_face:
28. okt 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak mám potvrzeno, že androlog by nám asi také moc nepomohl. TAkže v pátek si jdu pro doporučení do CAR a aby mi mudra. rovnou udělala výpis z dokumentace. Abysme příští měsíc mohly zkusit v caru IUI. Jasně, že uvidíme nejdřív co nám řeknou...
28. okt 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehule a čakateľky na tehule :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Všetkých Vás zdravím.
Alienka, držím palce až to dneska v práci vydržíš.Som prekvapená že si v práci ja som musela zostať doma ,,bolesti žeby ako pri pôrode :grinning: :grinning: :grinning:
Ell, grci, mrci ,frci.... :wink: :slight_smile:
Cisielko ty ideš už na IVF stimulku?
28. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru grci grci aj vcera bolo ale dnes len napinanie....a o chvilku je obed :slight_smile: boze, podla mna uz priberam...na vainoce bude zo mna uz maly mroz :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orilko, na co by vám měl pomoct androlog? už si nepamatuju jaký máte problém

kaciatko, já měla dokonce minulý cyklus bez clostíku 2 folíky :dizzy_face:
28. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme asthenospermii tak proto sem chtěla manžu skusti nahnat k andrologovi. JInak sem mu objednana vitamíny zinek,selen, hořčík, křemík, mangan a C v jednom, ale leží na poště, je svátek:(
28. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, sa skludni! myslim, ze hociktora z nas by toho mroza brala namiesto teba... tes sa z toho...
luucia, tak to v dobrom zavidim...
oriolka a preco, ze by androlog nepomohol?
28. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, jasne ze sa tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a vy ma len pekne nasledujte!!!!!
28. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell.budeme ťa nasledovať, neboj :grinning:

Danka..ahoj, áno, ja začínam na budúci týžde´..idem ku koordinátorke v strdeu a v pitaok mám 16DC tak už začnem asi ppichať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: včera som volala do poistovne, tak to mám schválené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes je Katka u koordinátorky, tak som zvedavá čo jej povedia..budeme pichať spolu :grinning: :grinning:

Ktak..čakám na správy :grinning:

Alienka..držím palce aby to vyšlo :grinning:

Marad..o týždeň už môžeš ale dnes je skoro.,..tak už to nejako vydržkaj :wink:
28. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, s radostou :slight_smile:
28. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že by to trvalo moc dlouho a že žádný gynekolog v plzni s tím nemá pozitívní zkušenosti
28. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok