• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahoj kočky,

schimi, já jdu na UZ až 9.11. :frowning2: ale ono to uteče, ted jedeme na týden k anšim,jeli na dovču, tak budem hlídat barák a psy :slight_smile:

marrad, plavání určitě nevadí..mě dr řekla, ats e šetřím jen den po IUI a pak se chovám normálně :wink: minule, když jsem otěhotněla, tak jsem po IUI chodila pravidelně na aerobic a v práci zvedala těžký lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: dopadlo to :wink: takže bych plvat šla, hlůavně at tě záda nebolí :wink:

Já jsem se hend p oránu zhrozila, pže se nenacpu do svých oblíbených džín a to mi na jaře byly dobřetakže zahajuju dietku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Až 9., no jo vlastně, vždyť jsi to dostala později :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
schimi, už nebudem parťačky v pozorování těhu příznaků :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luucia
krize /zada/ ma nebolia, alebo myslis, ze keby som citili pri plavani tu bolest krizov, ze to by nemala byt?
Já mám těhu příznaky až tak v 7 týdnu :grinning: .. Takže v poho :grinning:
marrad, jo, ja pochopila, že jdeš plavat, protože tě bolí záda :wink: koukám, že tě bolí krk..určitě si běž zaplavat, když se ti uleví :wink:
30. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
schimi, tak to je pak už budem mít společně :grinning:
30. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jo, to doufám :wink: .. Jen ten utrouš mě se.e :grinning: :grinning: .. Je to hnus a sexuální život je v ....... :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nazdárek kočky!
Zdravím vás při tomhle nádherném pátečním pozdním ránku :slight_smile: V práci jsem teď měla frmol takže s diskusí bylo chvíli utrum, tak to hodlám teď napravit :wink:
Emers: Super zprávičky, jen tak dál, držím palečky ať Ti to do každé kontroly fofrem utíká!!
Lucia, Schimi: Zdravím vás partačky! Já jdu dnes na 12 na další kontrolní utz, ten úterní nic moc, folíky kolem 10mm a sliznice asi 6,5mm. Holky zajímalo by mě, jak rychle asi ty mršky rostou, má některá z vás tušení? :grinning:
30. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Já utrouš na štěstí neberu :slight_smile:

Luci, držím pěsti na UZ..at je lepší než ten úterní :wink: jak rychle folíky rostou vůbec nevím..ale taky by mě to zajímalo

My se jedem přemístit k anšim, mrknu odpolko..zatím pa
30. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko dievcence :wink: ako sa mame? emers? cisielko? a kde je petronela??? :confused: ja dnes pracujem z domu takze mam vylozene nohy a zlahka pracujem :grinning: :sunglasses:
30. okt 2009 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luci díky moc, u vašich si to užijte!
Ell ahoj, to je dobře, koukej odpočívat! Já mám taky v plánu home office až mi vyjde těhu :sunglasses: Pěkně to mám naplánované že? :wink:
30. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucinda ano ano tak to teraz uz musi vyjst :slight_smile: ja som si nezvykla brat home office ale kedze je plno chripky tak radsej posedim doma a navyse v pondelok mame volno takze 4 dni budem oddychovat. :sunglasses: inak som zvedava ci budem moct robit z domu aj ked pojdem kvazi na pn od 6 mes lebo akurat bude finisovat moj projekt... :sweat_smile: zatial zistujem ako sa mozem z domu pripojit na server vo wkashingtone aby som mohla pouzivat niektore programy :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jů to zní zajímavě Ell, co vlastně děláš mohu-li se zeptat? Zvědavka :wink:
30. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucinda robim pre jedeu americku organizaciu ktora sa zaobera roznymi aktivitami v oblasti medzinaronych/transatlatnickych vztahov a zahranicnej politiky. Ja konkrentne robim event management :wink:
30. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
all ty pracujes v USA? alebo zo SK pre nich robis?
30. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marrad som v bruseli :wink: takze na polceste :grinning: uz som sa napichla na server huraaaaa :grinning:
30. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je dobre, nie si tak daleko.
A kde si absolvovala IUI?

Ozaj dievcata odlahcime si temu tym, ze napiseme co robime?
Ja projektujem dialnice.
30. okt 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu v belgicku a som maximalne spokojna s tym ako to tu prebiehalo :wink:
30. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kolko to stoji v Belgicku?
30. okt 2009 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marrad, ja projektujem domy :slight_smile:
30. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super, ja tiez niekedy, ale teraz su v kurze dialnice,
a ake domy? Ja vacsinou velke polyfukncne, bytove obchodne centra vyrobne haly....
RD som este neurobila ani jeden :slight_smile:
30. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marrad, platila som 25 eur za kazdy uzv a krv (ked som sla len na krv bolo to zadara) a potom som platila 30 eur za samotny zakrok a 90 eur za pripravu spermii- ale to len preto ze manzel nema poistku v belgicku.
:wink:
30. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je v poho
my sme platili 99,58 eur za vsetko
30. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marrad, vacsinou bytovky
30. okt 2009 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bre ránko!!!!
30. okt 2009 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to vypadá super, práce s lidma, angličtina na denním pořádku, bomba. Jak ses vůbec dostala do Belgie, a jseš tam spokojená viď, zvykala sis dlouho? Doufám, že neva že se tak vyptávám :wink: Je tady totiž možnost že manža dostane na starost - pokud vznikne - pobočku v zahraničí, tak proto mě to zajímá :sunglasses:
30. okt 2009 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jej jsem se trochu zakecala po telefonu a už je tu takových info! Super nápad odlehčíme si to tu!! Teda holky to vás je tu jako hub po dešti projektantek :slight_smile: To musí být taky fajn práce, budovatelská :wink:
Ahoj Mončo! Jak je Ty fotografko?
Já pracuju v marketingu, v naší rodinné firmě která se zabývá výrobou a revizí převodovek, a dále vyrábíme stroje na zpracování dřevního odpadu :slight_smile:
30. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kaciatko teraz je toho trochu menej /aspon u nas/ ako je to u Vas
30. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme myslim relativne ok :slight_smile:
30. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok