• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
luci - jaaj dobre mi je.... sme včera troška pili (a to ja s mmm vobec nepijeme) a čudujem sa, že mi nič nie je.. mmm je v práci a bolí ho hlava... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Kamoška len teraz bstala a ideme variť obedík...
a dnes mi príde ešte dalšia kamoška a veľmi sa teším bo aspoň nemám čas ľutovať sa čo ani nechcem... :wink:
30. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, hlásim sa z postielky, kde som dobrovoľne na pokyn doktoriek v utorok zaľahla...všetko je zatiaľ ok, ale že vraj pre istou...tak vegetím... :grinning:
30. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Moni to je super, tedy ne aby se z Tebe stal alkoholik! :grinning: Ale jednou za čas pročistit hlavu, dobrý způsob. Chudák mužík po opici do roboty, buď ráda že jsi doma :slight_smile:
Zlata já jedu za chvíli k MUDr., pak se vrátím do práce a budu vás informovat, takže zatím papá!
30. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monika, mrzí ma, ako sa s k Tebe nepekne v tvojej už žiaľ bývalej robote zachovali...ale na druhej strane ber to ako výzvu od života..a vidíš, prinieslo ti to kurz po akom si túžila, ktorý Ťa bude baviť...neboj, všetko sa na dobré obráti...
30. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, ano praca je velmi zaujimava a v robote vlastne inak ako po anglicky nekomunikujem, co je fajn. No dostala som sa tak, ze hladali niekoho a poslala som si zivotopis a motivacny a vyslo to :wink: zvykla som si len problem je, ze muza mam v bratislave a ja som v bruseli takze to nie je dobre. ale snad to nejak poriesime
:wink:
kaciatko, studovala si architekturu? to musi byt strasne zaujimava robota!!! :slight_smile:
a monika bude nasa umlekyna :wink:
30. okt 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elefant ahoj zlatinko moje.....
ja si z toho tazku hlabu nerobim... sme jej volali tej nasej pani adm... a vraj to teda vyzisti...

micka som rada že je ti fajn a že si domak.. tak budeme spolu oddychovať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kuci - ja a alkoholik??? :grinning: ja vipijem dva pohariky vodky s džusikom a motá sa mi hlava.. čiže u mňa nehrozí viac.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

babulky ja budem troska oneskoroene reagovat lebo ucim kamosku robit kuriatko a porpi tom pisem s vami.... :wink:
30. okt 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak jsem zpět, do CAR na první návštěvu jdu již příští pátek hurá
30. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriolka gratulujem a teškám s tebou.... :wink:
30. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, ano, mam skoncenu architekturu :slight_smile:
oriolka, tak nech to dobre dopadne.
monika, som rada, ze sa na svet pozeras trosku optimstickejsie.
neviete co je s petronelou?
30. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji já tam jdu ve čtvrtek ne v pátek sem to zmotala čt pátého listopadu:slight_smile:
30. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko a čo iné mi ostáva.... keď už toľko čakám na vyšetrenie tak si to spríjemňujem ako sa dá... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, no my sme ti uz davnejsie hovorili, ze sa treba otriast, verit a ist dalej :wink:
30. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micka ja viem, ale vieš, že na to musí človek prísť sám... :wink:
ale určite ste mi veľmi pomohlli.... nebžť vás tak neviem, neviem.... ste zlaté!!!
30. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem... len to prichadzanie je niekedy velmi bolestive :pensive:
som rada, ze si ok :slight_smile: naozaj
30. okt 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky ,chci se zeptat jestli tady není někdo(nebo neznáte někoho)komu vyšla inseminace s dárcem...mě už nevyšla čtyřikrát po sobě a to bych měla být zdravá...a začínám být trochu nervozní,jestli ta kvalita dárcovských spermii vůbec za něco stojí...
30. okt 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomu ver... niekedy až moc bolestivé....
ale tak zvykáme si, no nie?

Našla som si niečo čo mi ako sa hovorí "pomáha prežiť".... :wink:

Neúspech nás učí, že porážka sa dá prežiť. Neuspieť nieje hanba. Hanba je báť sa vstať a skúsiť to znova. -- Benjamin Barber
30. okt 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano... ale pokial existuju moznosti a mame sa kam posuvat, tak je stale dobre...
ja to poznam tak, ze nie je hanba spadnut, ale ostat lezat :slight_smile: a este mam jeden, ale ten musim najst :sweat_smile:
30. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si mením na facebooku stale každý druhý deň nový citát alebo nejaku mudrosť..... :wink:
a tento sa mi celkom zapáčil..
:wink:
Ak sa ti bude chcieť pohľadaj... ja rada... :slight_smile:
30. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky! Jsem zpátky a mám o trochu lepší zprávy: sliznice prý dobrá - nevím kolik mm, a folík taky větší, zatím 14mm, jsem asi nějak zabržděná :grinning: A to jsem dnes 17dc :fearful: Ale už jsem taky slyšela o ovulkách po 20dc takže nejsem výjimka. Takže MUDr. rozhodl že 2.IUI provedeme v pondělí 2.11. tak jsem na to zvědavá :wink:
30. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a taky jsem se MUDr. ptala jak je to s tím růstem folíků, takže v průměru 2mm denně...
30. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, super, tesim sa! drzim palce :slight_smile:
monika, ja mam tiez rada citaty, len nie je moc casu :sweat_smile:
30. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko taky se těším! :wink: Děkuju za podporu! Budeme na sebe v pondělí myslet ju? :sunglasses:
30. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeee :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci to je supeeerr!!!!! Gratulujem....!!!!

Kačiatko zato ja ho mám aj za vás - ten čas.... :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni děkuju zlato! :dizzy_face: Tak jen hezky sbírej a vybírej ty nej citáty a šup šup sem s nima, taky si ráda zamoudřím :wink: Ať je to tu trochu odlehčené co? A ještě z toho třeba opravdu zmoudříme! :sunglasses:
30. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci idem na to..... :wink:
teraz nájdem špeciálne len a len pre vás tu... :wink:
30. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, sme zvedaveeee :slight_smile:
30. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucie, supeeeer :dizzy_face: tak IUI bude v pondělí :slight_smile: držím pěsti
30. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Priatelia sú ako anjeli ktorý ťa zdvihnú , keď naše krídla zabudnú lietať.
30. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni jsem napnutáááá :dizzy_face:
Luci díky moc, tak uvidíme jestli povyroste, prý to vypadá nadějně, snad tam tak dlouho zraje to nej nej nej vajíčko, takové malé kinder surprise :grinning:
30. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok