• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
hej budem, a kď tam budú dve čiarky tak to aj vyfotím
3. okt 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teším sa veľmi s tebou :slight_smile:
3. okt 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska: veeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi silno drzim palce nech to vide. Mozno pri druhom IUI nechavaju lezat dlhsie, alebo nemali dalsiu pacientku, tak ta nechali polezat. Pekne dnes oddychuj, lenos nech sa tie mrsky dostanu tam kde maju. A pre rozveselenie ti posielam vela ciarociek //////////////////////////////////////////////////////////////.
:grinning: Dufam ze budu aj na tvojom teste.
Jej gwenni, ty uz mas foto.
3. okt 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduska, lež pekne celý deň, nič nerob, ale večer si ešte s manželom, či partnerom plnte povinnosti!!! :wink: :wink: Mne to sestrička odporučila, a aj moja známa, ktorá otehotnela na 2. IUI. Takže vraj treba po IUI ešte pre istotu aj prirodzene. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. okt 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem baby za povzbudenie. Som rada, že Vás mám a veru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dnes sa ešte určite posnažilkujeme :slight_smile:
Aj čiaročky ma potešili, zas mám dobrú náladu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. okt 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ženy, odpadnte, ja som dneš šla na test po 1. IUI a pani sestrička tvrdí, že som tehotná!
3. okt 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luckala - supeeeeeer. To už máš výsledok z krvi ? :slight_smile:
3. okt 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno. Tak len dúfam, že je to všetko dobre, a nikto to nikde nezamenil... :slight_smile:
3. okt 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak v tom prípade ti gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Som rada, že ti to vyšlo, len sa pekne teraz šetri a drž sa. V ktotom centre si bola ? Povedz ako si ty trávila prvé dni po IUI?
3. okt 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso, tak toto je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer správa. Ze by sa to zvrtlo a stastie prislo aj na tuto stranku? Aj ty oddychuj aby bolo vsetko v poriadku. Boze, to je super.
3. okt 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sa ešte neteším, zdá sa mi to neuveriteľné, v pondelok idem na krv zas, tak uvidíme, či je to všetko naozaj alebo len snívam. :slight_smile: :slight_smile: Ja v podstate oddychujem a na všetko kašlem! Bola som čistiť zeleninu aj som vysávala a tak, ale s takým dobrým pocitom, že mám všetko cudzie na háku. :slight_smile: :slight_smile: Ja som učiteľka a deti ma pekne vytáčajú, ale v duchu som si stále hovorila" Šak vy budete plakať, keď príde matura a ja si budem v kľude na materskej! Budete sa trápiť sami!" :slight_smile: :slight_smile: Tak to možno aj naozaj vyjde. :slight_smile:
3. okt 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa tak teším, som ako malé decko, akoby som mala ja poz výsledok. Luckala musíš to dotiahnuť do dobrého konca aby sa šťastíčko udržalo aj na tejto stránke :slight_smile:
3. okt 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem, kočky, bodaj by to všetko bolo ok. Ale cesta za babatkom je dlhá... Veď to poznáme. Držte sa! :slight_smile: A držte palce! :slight_smile:
3. okt 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludkala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dúfam a modlím sa za teba aby to vyšlo aby si naozaj mala babuliatko pod perinkou-teda v brušku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A hlavne Aduska, ani na chvíľu si nepripúšťaj, že to nevyjde, preži tie dva týždne v presvedčení, že sa to podarí, o to som sa aj ja snažila. Lebo keď veríš, tak sa dejú zázraky, ver bez strachu a uvidíš! Držím ti palce! :slight_smile: :slight_smile:
3. okt 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dúfam že aj my ostatné ťa budeme nasledovať :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
3. okt 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano ano ano ano, urobím všetko preto aby to vyšlo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dúfam, že sa nám tu rozbehne tehu vlna :slight_smile: :slight_smile:
komarik ty si myslím ďalšia v poradí, že? Ideš na IUi budúci týždeň?
3. okt 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v nedelu idem na kontrolu a to by uz mali byt foliky 18-21mm. A potom by bola v utorok, alebo v stredu IUI - tak povedal dr. Boze baby ja tomu nemozem uverit, tiez sa tesim ako male decko. Bodaj by sme vsetky otehotneli!!!!! Pozerala som teraz film MamaMia, ale stale som musela mysliet na ludkalu. Velmi sa tesim.
3. okt 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vzdy chcem dat k textu ksichtik, ale stale nan zabudnem. Takze pre ludkalu: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a pre ostatne baby :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
3. okt 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik, veľmi pekne ďakujem za odpoveď.. (toho pana doktora poznam, aj tam ti robili IUI?)

ludkala to je super, gratulujem a pristup je na 120%

pekny vikendik :wink:
3. okt 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gwenni, len sa chcem ešte opýtať, ktorý deň cyklu si bola (bola si dohodnuta, na nejaky presny den?) a bola si rano, ci sa da aj tak, ze poobede?
Ď.
3. okt 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, aké vyšetrenia ste museli podstúpiť, kým vám odporučili IUI a po akom čase snaženia? Ja mám za sebou 4mesačnú liečbu Clostilbegytom a Duphastonom a máme aj SPG - všetko ok, po clostile ovu bola, len zatiaľ bezvýsledne :frowning2:
3. okt 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko, IUI mi nerobil, ale poznam dievcata, ktore u neho na IUI boli. Bohuzial bezvvysledne :frowning2:
3. okt 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slnieckoz :slight_smile: :slight_smile:
Ja som bola najprv 12deň cyklu a potom 19deň cyklu :wink: :wink:
Bola som raz o 11.00 a druhý krát o 7.30, bola som objednaná, neviem či sa dá aj poobede asi hej musíš sa opýtať, ale či nebudú chcieť nejaký príplatok ešte??? :confused: :confused:
3. okt 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

ako víkendujete? My sme sa boli doobeda poflákať po meste a vyčistili sme peňaženky a obchody :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Majú celkom dobrý výpredaj v športových obchodoch. Inak komarik, daj zatra vedieť. Teším sa s tebou. Mne osobne sa viac páčil tie dva týždne keď som čakala na IUI ako teraz, keď budem čakať na výsledky. No čo už, nejjak sa musím zamestnať. A tiež ti musím povedať, že sa cítim úplne inak ako minulý mesiac. Predtým som trpela ako kôň, čo ma skoro dva týždne boleli vaječníky, ale teraz zatiaľ nič. Teda včera ma bolela pravá strana - tam som aj mala dva folikuly, no od večera, akoby uťalo - niť ma nebolí. Tak teraz neviem, čo to niečo znamená , alebo je to zakaždým iné?
4. okt 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska, neboj dam vediet ako zajtra dopadnem. Pojdu so mnou rodicia, lebo drahy je v praci. Dnes som si kupila nove testy a babyplan vitaminy, lebo mi uz dosli. A v lekarni sme objavili polarizacne, slnecne okuliare :sunglasses: v dobrej cene, tak sme drahemu jedny kupili. Ja uz take mam. Mna tiez pobolieva vajecnik, ten kde mi rastu folikuly. Dufam ze narastu, lebo chcem rychlo dalsiu IUI (sancu). Beries znovu utrogestan? Ja som z neho bola dost nafuknuta, najradsej by som ho nebrala, ale pre male baby urobim vsetko.
4. okt 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik, ano beriem 2 ráno a 2 večer. Neviem aké je to dôležité, lebo ja som nikdy so sliznicou nemala pb. Ešte pred tým keď som stimulovala ma pravidelne kontrolovali a sliznica rástla až moc dobre, no ale čo, radšej poslúchnem doktorov, nechcem nič riskovať. Aj ja mám nafúknuté brucho ,ale keď som sa dnes postavila na váhu, potešila som sa. Aj keď už 3 mesiace beriem hormony, nepribrala som nič. Trošku ma trápi, že sa mi zvýšilo % tuku ( mám takú digitálnu váhu ) ale to pripisujem tomu, že som úplne prestala cvičiť. Predtým som previdelne a aktívne cvičila - teybo aerobik, plávanie, behanie, bicykel, steper - ale možno to mi ublížilo, lebo som sa dočítala, že pri príliš tvrdých tréningoch sa zvyšuje FSH a testosteron.
4. okt 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda, ja som tiež úplne prestala cvičiť. Momentálne má susedka u nás odložený stacionárny bicykel (lebo prerábajú byt a aby im nezavadzal) a hrozne ma láka na ňom trošku bicyklovať. 2x som si dala po 15 minút, ale nechcem to preháňať aby som niečo nepokazila. Tak už 3 dni okolo neho chodím a špekulujem či cvičiť alebo nie. :confused:
4. okt 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby, vy ste také informované, neviete mi poradiť nejakú dobrú knihu o priebehu tehotenstva? Vôbec neviem,čo sa kedy má diať.
4. okt 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Normálne by to nemal byť problém ak sa to nepreháňa. Myslím, že fyzicky by sa nič pokaziť nemalo. Ja som prestala kvúli hormónom. Ja som cvičila ozaj tvrdo, až tak, že mi niekedy prišlo zle, a že som musela mať nohy zavesené na stene, čo som si ich ani ncítila. Bavilo ma to a páčil sa mi ten pocit " sladkej únavy " No povedala som si, že to mi neujde a dostanem sa do kondičky po pôrode :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok