• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
To je divný, mně píchali pregnyl u IUI - týž den :grinning:
2. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apolona
a kam teraz chodis?
2. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja neviem, moj dr sa tiez dnes potesil, ze aky je pekny ten folik. pregnyl som dostala 24 hod pred iui...
2. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad - aj ja som mala väčší folikul ako je 20 mm... a aj keby ti praskol dne pred IUI tak je to v pohode... bo folikul ked praskne vajko putuje 24 hodín v tele.. takze aj tak by sa oplodnilo.. preto mi kazal dr po iui rano ešte sex... aby to bolo podchyteneé...

Kaciatko suuper. teším sa a držkám palčeky!!!!
2. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka som nevychovaná.. fuj..

ahojte :sweat_smile:
2. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
zdravím, nestíhám teď ani v práci, ani doma...
a ani nic nového u mě, čekám na ko UTZ v pátek :slight_smile:
jen chci napsat
monika0001: dívala jsem se doma na fotky a jsou moc pěkné, zvláštní!
monulkab: teď jsem si to v rychlosti přečetla jak jsi na tom, povím ti, že je to teda zvláštní... držím pěsti a napiš pak co ti teda zjistili nebo jak na tom jsi :wink:
ostatním IUIačkám taky držím pěstičky a držte se, holky!
já se taky držím, nic mi není co se týče příznaků, tak jsem z toho trochu nejistá, aby bylo vše ok... je to opravdu zvláštní, že jako netěhotná jsem se cítila kolikrát těhotně a teď jako těhotná se cítím netěhotně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
2. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers - dakujem :slight_smile:
2. nov 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky je mi straašne zle.. divne sa citim od rána.. idem si pohajat ešte... cítim sa ako dobitá... bleee.....
2. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Nestíham vás dočítať, veľa práce ale večer počítam..len som vám prišla povedať, že v stredu začíname..mám to oficoš potvrdené..žiadosť je už schválená a čaká ma v Helíku..ICSI sa začína :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, tak to je skvělý :grinning: !!!
2. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi a kolik si platila za ten ultrazvuk-???já jsem z toho ted nejaka smutna, mam z toho strach, aby nám nedělali testy zbytečně a pak nas neoskkubali
2. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cieselko a na základě čeho jdete rovnou do ICSI?
2. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, dakujem :dizzy_face:
cisielko, tesiiim sa, drzim palce :dizzy_face:
2. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim do heliosu v Martine a naozaj nemozem na nich povedat jadno krive slovo su tam vsetci strasne zlaty od recepcie cez sestricky,embriologov az po doktora a doktorku!!! Prave som volala do Mt LEBO DNES SOM TAM BOLA NA KRVICKU PO IUI a mala som zavolat takze bohuzial vysledok negativny ale tym sa to pre nas nekonci ideme do toho aj keby co bolo!!! pockam na mrchu a od 3dna zasa clostyl atd...ved to poznate takze este tento mesiac hadam stihneme aj 2 iui dufam ze uspesnejsie :slight_smile: drzim vsetky prsteky nech vam to vide...
2. nov 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky z naši školky
Apoloma: aj ja som bola dnes v Helíku.Na 10DC na folíky vľavo 15,17, vpravo 17,20.Ja som sa dnes pýtala Krajka kedy tie folíky praskajú a povedal že v prirodzenom cykle to býva od 17mm-24mm.Takže to je individuálne.
Mali sme aj prvý pohovor na IVF a popritom povedal že ledva stíhajú že majú strašne veľa pacientok.Verím im veď sú tam len dvaja doktori.Budú to musieť obmedziť a najmä tie oblasti z BA a KE asi.Tiež sú tam centrá a majú to bližšie.
2. nov 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana ahoj tak to si ma nepotesila ale my este chceme raz skusit iui dnes sa nas doktorka pytala ze ci chceme este raz iui alebo uz zacneme pripravu na ivf tak hadam nas este zoberu ale my sa do ivf pustime asi po novom roku ale dovtedy si urobime pohovor alebo take nieco neviem ja vobec nemam potuchy ako to vsetko pred ivf prebieha takze rada by som poprosila od teba nejake info urcite sa zidu...dik :sweat_smile:
2. nov 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma, ak som Ta správne pochopila, tak podľa Teba je Helios v Martine finančne výhodnejší ako Ferticentrum v Blave ?
2. nov 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekto chcel vedieť či robia v Helíku medzi sviatkami.Doktor áno,stimulácie áno, ale embryologovia nie
Apoloma
2. nov 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanenka presne tak a co je pri takejto liecbe dolezite a podla mna dolezitejsie ako peniaze je ludsky pristup a ten teda v Martine rozhodne maju a som tam spokojna!!!dana? tak ako to je stym ivf ako to funguje stymi pohovormi a o com to vlastne je???
2. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...myslim o com su tie pohovory ako to prebieha strasne by som to chcela vsetko vediet lebo ma to zrejme meminie... :frowning2:
2. nov 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apoloma pozri si IP :slight_smile:
2. nov 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babenky dlho som tu nebola, nestíham...
ja sa už pripravujem na IVF 10.11. začínam s proverou a od 17.11. už budem pichačka :grinning:
apoloma najprv musíš mať absolvovaný pohovor s doktorom ohľadom IVF, potom schválenú žiadosť, potom koordinátorka a tá ti dá také lajstro kde budeš mať napísané čo máš robiť od a po z....
ak ťa ešte niečo zaujma kľudne sa opýtaj

dana držím palce na IUI a dúfam, že ty už IVF nebudeš potrebovať
2. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti tak to vyzera dost zlozito..o com je akoze ten pohovor?a ziadost na tu sa dlho caka myslim na schvalenie..a tej koordinatorke tiez nejak nerozumiem...
2. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana co je to ip??
2. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apoloma IP -interná pošta. Keď sa prihlásiš pod svojim heslom nad logom modrý koník máš,Login,nastavenie ,interná pošta bliká Ti na červeno pr.pod č.1.Klikni na to a otvor to
2. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma pohovor je o tom aby ti vysvetlili ako prebieha IVF, o čom to vlastne je a tak, to si môžeš prečítať aj na stránke heliosu...na žiadosť sa čaká no ako kedy, ale podľa mňa tak do dvoch týždňov...o a potom ideš ku koordinátorke ktorá ti vysvetlí čo sa bude diať, kedy začneš s brať lieky, kedy začneš pichať a v akých dávkach a tak...
2. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko teskam sa s tebou... moc držkám palčeky.. cmuky všetkým....
2. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Oriolka..no mne brali krv na horm.profil 3 x, vždy iná deň cyklu, mužovi spr..a práve tam sa rozhodlo, že iné ako ICSI nám nemá vyýznam robiť :frowning2: :angry: :grinning: no nám odporučili ICSI na základe toho, že manžel má len 1 % dobrých a tie sa tiež skoro vôbec nehýbu..inak sú skoro všetky zlé :angry:

Marad..mrzí ma to ale treba sa vzdať, treba bojovať :wink:

Kačiatko..drž sa zajtra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Shimi, Oriolka, Kačiatko...ďakujem vám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: monika.....díky :grinning:

Danka...držím palce aby si IVF nepotrebovala.. :grinning:

Katka..ideme do toho spolúúúúúúúúúúúúúúúúú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic ideme bojovat dalej,
ale teraz si pockame na januarove IVF a potom uvidime.....
Ako sme to tak s manzelom dumali, tak mame pocit ze vsetki centra maju svoje za a proti.....
2. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marad...nemôže byť všetko super ale dôležité je to, že pmôži pdôjsť do ciela :wink:
2. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok