• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
cisielko mas pravdu....
vzdy som tuzial po min 2 detoch, no po tychto skusenostiach budem vdacna aj za jedinacika
2. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ráno dievčatá :grinning:

marad..budem silno držať palce :grinning:
3. nov 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky....tak zítra IUI.....mám jedno vajíčko 17mm, a dvě menší...takže jsem si večer píchal pregnyl a zítra ráno nastupujem....chjo-mám už nervy:slight_smile:
3. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
pajka, drzim palce.. ja budem za hodinku uz na ceste :sweat_smile:
3. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pakňjka..drž sa zajtra :grinning: :grinning: :grinning:

Kačiatko ty dnes :grinning:
3. nov 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, dakujem. za chvilku pojdem z prace... mam straaaaaaaaaaasne zmiesane pocity... aj sa tesim aj bojim... aj verim, aj si hovorim, ze sa na to nesmiem upinat... proste chaos :sweat_smile:
3. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holčiny! Moc vás zdravím :slight_smile:
Kaciatko držím palečky, bude to v pořádku, věř mi, já to mám za sebou :wink: Včera ráno utz, folík 21mm, pak píchnuli pregnyl a 11:55 mi tam šoupli ty nejlepší borečky :sunglasses:
3. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko-drž se!! Přesně tvoje pocity vím-tak jsem se cítila včera v čekárně, když jsem čekala, co mi řekne-jestli vůbec injekce zabraly a tak...občas se mi sevře žaludek, přejede mráz po těle, horko.....jak u maturity :grinning: Ale nezbývá než věřit, že se podaří:slight_smile: Takže-držím palce!!!!
3. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajka na Tebe budu taky myslet, holky to je paráda, já v pondělí, Kaciatko v úterý a Pajka středa, ještě někdo se přidá? :grinning: Musím dočíst abych byla v obraze, ale nestíhám...Takže pusu a palečky držím všem!!
3. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, moc moc dakujem! dufam, ze tak postupne budeme aj uspesne absolvovat krvne testy. tak pekny den!
3. nov 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasně, Tobě taky, pak se ozvi!!
3. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda, tak doufám,že už se zavrtávají ti tvoji borci -teda tvého muže:slight_smile:) a dělají co mají!!Držím palce, ať se uchytí:slight_smile:
3. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajko díky moc! Taky doufám! Mužík dnes v noci odjel na služebku, a vrátí se zítra tak to ještě musíme potvrdit, snad to bude stačit...Je zajímavé, jak je to v každém CARu jiné, Ty sis píchla Pregnyl před a sama, mě dělají vždy vše v jeden den...Ty jsi po clostíku viď? Já jsem tentokrát zase nic neměla, ale dorůstal déle, včera jsem byla 20dc, a MUDr. mi řekl že pokud ms nedojde tak za 3 týdny zavolat a objednat se na test, to je stráááááášně dlouhá doba...
3. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holčiny :grinning: :grinning: :-
Cisielko a Katii pich pich pacifik :grinning: :grinning: :grinning:
Pajla,Lucinda,... máte to nejako podelené kedy idete :wink: :slight_smile:
Ja sa pridávam k Vám ja idem vo štvrtok :sweat_smile:
3. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka tak to je super zpráva, no to je znamení, to by bylo aby nám to nevyšlo, čtyři IUI za sebou :wink: Budu na Tebe myslet a držet palečky!
Katti, Cisielko: Vám píchačky taky! :wink:
3. nov 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem si píchala menopur do břicha 10 injekcí, včera jsem dostala pregnyl-ve 22 jsem si ho měla zase píchnout do břicha a zítra v 10 jdem....říkal, žepo pregnylu za 36 hodin začnu ovulovat-takže je to přesně v 10 hodin:slight_smile: to bych chtěla vidět, jestli ty moje vajíčka tak poslouchají-podle rozpisu:slight_smile:) Taky mi dr. říkal, že máme potom ještě do 18-ctého dne zkoušet sami.Já jsem dnes 13DC. Joo 3 týdny je k nepřežití,co?:slight_smile: Tak držím palce, ať se uchytí.
dana-vidím, že to máme pěkně rozhozené, pondělí až čtvrtek...kdo jde v pátek? :wink:
3. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajka to mi povídej, jestli všechny ty mršky dělají to co MUDr. říká :slight_smile: Takže ovulka za 36hodin po pregnylu, a bičíkovci přežijí 3-4 dny je to tak, tak by se tam snad měli už potkat né?! :sunglasses:
Ty 3 týdny mi přijde strašně dlouho, proč bych nemohla testit třeba po 14dnech?!
Zítra v 10 to prožívám znovu s Tebou :wink:
3. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano :wink: ako sa mate vsetky? mne je stale blbo ale nie je to take uplne priserne :wink: dnes idem na kontorlu tak sa uz nalezite bojim :sweat_smile: Drzte sa vsetky! :slight_smile:
3. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A MUDr. Ti řekl od 18dc zkoušet sami, já někde četla že po IUI je dobré tulit se každý den :grinning: Což mi teda moc nepřijde, vždyť ty bičíkovci pak nestačí ani dorůstat...
3. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ell! Zdravím Tebe i mrňousky :slight_smile: Já byla včera na druhé IUI takže čekám...A bude nás víc, dnes jde Kaciatko, zítra Pajka a ve čtvrtek Dana :grinning:
3. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doktor mi řekl,že do 18 DC jsem pořád plodná, takže zkoušet sami...né až po 18:slight_smile:Taky myslím, že denně to nemá smysl.....nestihnou dozrát....podle chytrých knížek, jsou zralé až po třech dnech....tak nevím čoveče. Když mi to 4.11. budou dělat....tak teoreticky by měli dozrát až 7.11.ne?:slight_smile:))
Ell drž se...určitě bude zítra vše OK....já už taky chci , aby mi bylo blbě.)) Ale musím říct, že ani při jednom těhotenství mi blbě nebylo-akorát z hladu-takže jsem neustále jedla-hlavně zabíjačku, zelňačku a takové jídla....po porodu mi zůstalo kilo...jíst tak teď tak mám metrák:slight_smile:
3. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasně Pajko, do 18dc :wink: To je děs tyhlety počty :sweat_smile: Já jsem před malým z chytrých knížek vyčetla že kolem ovulace ob den tak už vůbec nevím :grinning: A když je mám takhle pěkně v děloze tak tam vydrží viď, a zítra tam přidáme další :sunglasses:
Já před malým zvracela ráno, přes den, večer, no co bych za to teď dala! :grinning: Celé těhu jsem nemusela sladký, byla jsem spíš na maso, teď to mám obráceně a pár kilo navíc, takže abych už zase byla těhu!! :sunglasses:
3. nov 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý deň.... :wink:
3. nov 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mončo, jak je? :slight_smile:
3. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Luci...

celkom sa dá... ale to počasie vonkuu... také typicky depkovskéé... ale inak pohoda...
nie nemám depku.. len to počasie by to tak asi chcelo.... juj....
škoda, že do toho sneženia prší.. keby nepršalo je krááásneeee..... :slight_smile:
mám rada keď sneží.... nemám rada keď pršííí... bleee....

ale tak som doma a varím mmm obedík.. o 20 minut príde domko na obedík.. juj tešíím....

a ty sa mi máš ako?? aké je u vás počasie?
3. nov 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeden na dnes:

"Keď prechádzaš peklom, neprestávaj kráčať. "

Baby stále bojujeme.... a raz dobojujeme... ja to viem.... :wink:

(že? :astonished: )
3. nov 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
no teda tady to valí, to je dobře :slight_smile:
držím pěsti IUIačkám i cisielko a katti na píchačky IVéeFačky :slight_smile:

a holky k tomu snažení se po IUI, tak my jsme měli IUI ráno a večer jsem manžovi prostě nařídila, že musí, tvářitl se, že jako co blbnu, ovšem jsem mu řekla, že ráno mi byl akorát tak nevěrný s kádinkou, tak teď že pěkně musí se mnou :grinning: a vidíte to... a druhý den už nic, jsem si řekla, že to co tam mělo doplavat, tak už muselo a basta fidli... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no celý ten cyklus jsme brali hodně s humorem od začátku až do konce a :sweat_smile: :dizzy_face:
no ovšem teď teprve jsem jakási nervnější, furt jeslti to je vše ok... :fearful: :slight_smile:

ell: furt mi nic není :grinning: jako dobrý no, ale už chci vidět v pátek srdíčko a pak už si nebudu stěžovat, že nemám žádné těhupříznaky :grinning: a budu ráda, že je mi dobře :grinning: :wink:
3. nov 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni tady včera celý den pršelo, dnes je to o trochu lepší ale bílá až zatažená obloha takže nic moc...Je to akorát tak na zalezení do peřin :slight_smile:
Ten dnešní je povzbudivej! A bojovnej, to se mi líbí :sunglasses:
Zdravím Emers! Díky za popis vašeho IUI :wink: My se včera už netulili, dnes je manža pryč, tak budeme zítra to se už těším :sunglasses: A jak píšeš o tom humoru, včera byl navíc úplněk tak nevím jestli i ten s námi zamával ale v CARu jsme si tu užili při odběru jako milenci v hotýlku :grinning: Chodím s manžou, přece ho tam nenechám na pospas časákům a dvd! A fakt jsme před i po byli nějak vysmátí tak snad dopadneme jako vy :dizzy_face: :dizzy_face:
3. nov 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tý jo lucindo, tys byla s manželem?:slight_smile: To jsi teda dobrá:slight_smile: Nevím, jak by se na to tvářily sestry, kdybych chtěla jít s ním, a hlavně si myslím, že by to nebyl takový fofr jak když tam byl sám. To se vrátil za 3 minuty-jsem kývla, jako co se děje a on, že je to už....tak to jsem teda zírala:slight_smile:) Snad mu to tak rychle půjde i zítra :grinning:
Díky za typ emers...už vím, co budeme dělat zítra večer :wink: A držím palce, ať už uvidíš srdíčko.)
3. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda - ten dnešný je presne taký ako sa ja dnes cítim :wink:

a čo sa tých perán týka... ja som v nich.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mmm už bol doma na obedíku, napapali sme sa, upratala som a už som zasa v perinách.... teplučkých... :wink:
3. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok