• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte :grinning: tak som tu, mame to za sebou. vsetko ok, akurat ma stale picha ten vajecnik, kde mala byt ovulka, tak dufam, ze uz prebehla :sweat_smile:
4. nov 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som....
ell, velmi sa tesim, ze ste v poriadku, dufam, ze ta budeme nasledovat :dizzy_face:
ostatne babulky, drzim moc palce!
4. nov 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

tak kaciatko nech sa pekne zahniezďuje a o dva týždne nech si najšťastnejšia na svete :wink:
4. nov 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, tak je to jasné, naša 1. IUI začne 6.11. teraz v piatok tak som zvedavá s akým výsledkom....

kaciatko, kedy si bola na IUI? Moc držím palce. :slight_smile:
4. nov 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

lindazofie: taky jdu v pátek na kontrolu, tož si budeme držet pěsti :wink:

ell: hmmm, tak dneska je mi od rána tak divně šoufl :grinning: asi jsem trošku opožděná, že až teď :grinning:
a gratuluju moc k těm tvým 2 fazolkám, krása!!! :slight_smile:

holky, tak ať je tu u všech za 14 dní velké pozitivní testění! :wink:
4. nov 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyyyyyyyyy, pomoooc, pri IUI sa pichajú injekcie? Ja som myslela, že len tabletky. :frowning2:
4. nov 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi nie ja idem na IVF, iba jedna inekcia sa pri IUI pichá a to pregnyl, kľud pohoda
4. nov 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :frowning2:
dnes mi nejak tazko. Na krv mam ist az na buduci tyzden. A najradsej by som dnes cely den preplakala :( neviem co to so mnou je. Akosi mam pocit ze to opat nevyslo :( A este naj kamoska je tehotna a je mi strasne smutno ked o tom rozprava aj ked jej to velmi prajem a tesim sa s nou. Asi to znie nezlucitelne ale je to tak. Ako sa cez to povzniesť?
4. nov 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak všeeeetkym drzim palce, ell to je super ze sa to vyvija dobre, a emers drz sa :slight_smile: možno to prichadza az teraz
4. nov 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi: jak u koho, někdo (Monulkab například ti třeba napíše) se píchají i injekce a jinak jak psala katti tak 1x ten Pregnyl se píchá, ale u někoho ani ten ne, záleží jak to Mudři u koho domudří... :wink:
kocky dakujem! myslite, ze ma ten vajecnik moze boliet aj ked ovulka uz prebehla?
andzi, bola som vcera rano. 18.11. sa mam hlasit na krv, dovtedy utros-2x2
alienka je to ťažké, ale prenesieš sa cez to neboj, chce to len trošku času na predýchanie....sme tu s tebou a kľudne sa vyrozprávaj...je to normálny pocit, podľa mňa každá z nás to už zažila, snažíš sa a niekto otehotnie ani nevie ako...ale nič sa nedá robiť, bojujeme a dobojujeme to do krásneho konca
4. nov 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka: díky... a jinak úplně tě chápu, myslím, že takové pocity jsme tu už párkrát měly asi všechny... já teda ano... akorát já jsem ani nemohla brečet... pak jsem byla spíše nas*atá... mn :angry: mno, mně pomohlo rozptýlení jinýma věcma a hlavně čas a pak chuť jít opět do boje :wink:
4. nov 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti dakujem nechapem doteraz som to brala optimisticky a dnes sa to akosi zlomilo - a ja neviem preco, cítim sa akoby som mala krámy ale tie maju príst az o 10 dní
4. nov 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, niekto injekcie, niekto lieky, je to individualne...
alienka, neboj, zvladnes to. je to velmi tazke skusat, skusat, nedari sa... a potom pride niekto, kto ani nevie ako... ale musime ist dalej. urcite sa raz vsetky dockame :dizzy_face:
4. nov 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers dakujem len som si myslela ze som sa cez to dostala a pritom nic nie je stratene som len 8 den po IUI
4. nov 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jó a taky mi dost pomáhal koník neb když jsem si tu četla různý příběhy... no však víte...
4. nov 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko dik, ono bude lepsie :slight_smile: naozaj neviem co sa stalo
4. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka ja som toto zažila tiež, kým som nezačala chodiť do heliku a neprišlo prvé nezdarené IUI tak som to nebrala vôbec tragicky, ale po IUI už začínam byť trošku precitlivená, a vním to niekedy ako nespravodlivosť...ale potom ma to zase prejde...podľa mňa to je tým, že viem, že sa v mojom tele niečo deje ale nedeje sa to tak ako by som chcela... :wink: ale aj to príde, musíme tomu veriť...
4. nov 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, este raz... mysite, ze ten vajecnik moze boliet aj ked ovulka uz prebehla?
4. nov 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko asi ano ja stale pocitujem bolesti vo vajecnikoch
4. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka: ono se to nezdá, ale někdy taky s náma můžou pěkně cvičit i ty hormony, jestli jsi taky něco brala... je to celý dost náročný na psychiku i fyzično... a je dobrý pocity pustit ven! ...se "pročistí vzduch" a bude zas líp!
4. nov 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers :slight_smile: tak to hej ale som v praci a o to je tazsie :sweat_smile: ja len som si myslela ze som si cez to presla a uz nato kaslem ale akosi sa to vratilo a hej brala som hormony
4. nov 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko: já už si to nepamatuju, ale myslela bych si, že ano...
4. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka: :wink: no ber to tak, že v práci aspoň budeš myslet i na jiný věci, já jsem ráda, že jsem v práci neb doma by mi už asi hráblo :zipper_mouth:
4. nov 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky jdu cosi robit, ať mě nevylijou předčasně :grinning: zatím pa!
4. nov 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, neber to tak, lebo sa zblázniš!!!! Každý má v živote nejaké trápenie, každý si nesie nejaký kríž. Niekto nemôže otehotnieť, niekto otehotnie ľahko, ale osud mu "nadelí" inde. Ber to tak, že síce tvoja kamoška je tehotná, ale nevieš, čo iné si musela vytrpieť, kým ty si to možno dosiahla ľahšie. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi ved ja to tak neber ja jej velmi prajem a som stastna s nou len ma vzdy nieco vo vnutri zaboli
4. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko mňa boli vaječníky skoro celé dva týždne, neviem či to bola psychika alebo čo
4. nov 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka ja som sado maso, mne keď po 1. IUI zatelefonovali a povedali, že krv je negatívna tak som utekala k ségre, ktorá má ročného syna a toho som mojkala ako by to bol môj syn ktorý ešte len príde...porevala som si pri ňom ale keď sa na mňa usmial a spravil moja hneď mi bolo lepšie...no sado, a presne to isté som spravila aj po druhom IUI...neviem ale ten malý mi dodal silu aby som pokračovala a mala aj ja takého drobca...
4. nov 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok