• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
dakujem, tak snad sa tam stretli :grinning:
alienka, ja mam tiez pocit, ze je to niekedy ako na hojdacke... vacsinou som v pohode, potom zrazu "padnem" uplne dole... a zasa sa z toho hrabem a je dobre... ked mi minule povedali, ze som nereagovala na lieky, ani som neplakala... neviem... dolezite je, aby si to prekonala :slight_smile:
4. nov 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: to je fajn, ja mam taku sesternicu - 2 roky - ale to je taky vetroplach ze po polhodinke som spotena ako mys sedim na zemi a dýcham :slight_smile: sa stiredame so setrou - neviem aké by som také malé klbko energie zvládla ale je to radost :slight_smile:
4. nov 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko to hej ako na hojdacke - moj manzel je zo mna jelen :slight_smile: lebo so smeichu viem prejst rovno do placu a naopak :dizzy_face: no proste radost
4. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno holky! Všechny vás zdravím :slight_smile:
Kaciatko paráda, to jsem ráda že to máš za sebou! Vaječník mě taky občas pobolívá, ten pravý s folíkem, myslím že je to normálka. Takže Ty jdeš 18. na krvičku, a máš utroš, mně řekl MUDr. za 3 týdny (??!!) a utroš mi nepředepsal, že prý když je to v přirozeném cyklu tak nic.
Pajce dnes držím palečky, je další v řadě IUIaček!
Ell, Emers, Linda držte se budoucí maminy, gratuluju a zdravím bříška :dizzy_face:
Alienka drž se zlato, i já máma jednoho dítěte mám občas ty pocity "vyhoření", a pak mě zas něco povzbuzujícího najednou nakopne - stejně jako mě předtím něco pesimistického koplo - a jedu dál :grinning:
alienka radosť a veľká ale aj starosť :slight_smile:
alienka, presne tak je to aj u mna
lucinda, ano 18. na krv... povedali dva tyzdne, ale 17. sa nerobi a 16. uz mali plno...
baby, tie co si vkladate rano utros ako to riesite, aby ostal tam, kde ma? :sweat_smile:
4. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko ja som to neriešila nijako, doktorka povedala, že nemusím po zavedení ležať, že mám normálne robiť čo potrebujem...takže slipová vložka a nech sa deje čo sa má... :slight_smile: , ale ak chceš tak zostaň chvílu ležať, ale otázka je že asi koľko....
4. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, ved presne... mam taky blby pocit, ze to vytecie a ucinok o nicom... :confused:
4. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko ell nemala sa mi zdá utroš vôbec a má dvojičky, takže si myslím, že to zase nie je dáky záchranný liek ktorý ti má zaručiť, že otehotnieš....takže ak si tehu tak to tam vydrží aj bez utroša...
ja som práve mala pocit, že načo si ho mám daváť, a keď mi po prvom IUI povedali, že nič tak som ich tak šmarila do kúta, od nervou že nepomohli :grinning: , ako keby oni zato mohli...no ale brala som ho aj pri druhom aj keď som ráno a večer škulila na ne :grinning: ...tak sa tým netráp, ak vytečie vytečie čo sa má stať stanesa...hlavu hore, možno už je bábo zahniezdené a večer utroš vydrží tak má tam dáku podporu...
4. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, ja to neberiem ako zaruceny liek, ktory na 100% zaisti otehotnenie... to urcite nie... ell ho nedostala preto lebo mala dostatok svojho progesteronu.... u nas sa toto neskuma, u nas sa progesteron dava pri pco viac menej automaticky, tak preto sa pytam... ale je mi jasne, ze ked to ma vyjst, tak to vyjde :wink:
4. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: Kaciatko, ako pise Katti, nemala som ani utros a ani pregnyl :wink: drzim palceky!!!!!!!!
4. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, viem :slight_smile: ale boli si isti, ze mas vsetkeho dostatok :slight_smile:
4. nov 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej, lebo to kontrolovali :wink: :wink:
4. nov 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem :slight_smile: pamatam si to... ved v pohode, ja som sa len pytala, ci niekto nevie ako to je :slight_smile:
4. nov 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pamatam si aj to, ze si nebola velmi nadsena z toho, ze ti nic nedali po iui :grinning:
4. nov 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko jasné, ja viem, že to vieš :slight_smile: ja som ťa len chcela ukludniť, že to nevadí keď niečo vytečie
:wink:
4. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:
4. nov 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem byla na kontrole po Clostilu :grinning: .. Mám tam 4 folíky :slight_smile: , ten největší je 20 mm :wink: což je docela dost, ne?? Na IUI jsem objednaná na pátek ráno, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko, vsak to lebo vam vsetkym davali utros a mne nist :grinning: ale tak asi vedeli co robia :grinning:
Schimi 4 foliky to je dost dobre, gratulujem a drzim velmi palce nech ma dr statnu ruku v piatok :wink: :grinning:
4. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, super urodicka, tak nech to dobre dopadne :slight_smile:
ell, no jasne... ja myslim, ze kazda z nas je neista, ked nevie co a ako a ma strach, aby nieco nepomrvila... :grinning:
4. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky jsem zvědavá, jestli se to tentokrát těm malým potvůrkám povede najít to vajíčko :grinning: :grinning: Stačí jedno, ale pořádně :grinning:
4. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snad se trefí :wink: , jinak trefí mě, jestli budu muset na IVF :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi paráda, to by bylo aby nebylo :sunglasses: Já byla na IUI v pondělí s jedním folíkem 21 tak uvidíme...Máš po clostíku nebo? Já měla přirozený cyklus, takže ani teď utrouš nemám.
Kaciatko chápu Tvé obavy, já se taky ptala jestli mi utrouš dá anebo ne, měla bych takový lepší pocit že dělám něco navíc, nevím jak jsem na tom teď s hormonama...Ale když holt byl folík přirozeně počítá se že je to jak má být...
Ell paráda! Celá máma :grinning:
4. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi jsem pakoš čtu a nevidím že to máš po Clostíku ehm :fearful: Mám tu moc práce tak nestíhám dočítat :grinning:
4. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Jsem po Clostilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak tentokrát ta úrodička byla dost velká :grinning: ..
4. nov 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, ja som to mala rovnako... ale po clostile... ale hovorim si, ze nejde o kvantitu :sweat_smile:
4. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti utrouš je na udržení těhotenství, snižuje riziko potratu, s otěhotněním nemá nic společného.
4. nov 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko hej, si říkám že tam dozrály ty nejlepší vajíčka pod sluncem :wink: A ten utrouš vkládáš protože Ti nedělá dobře orálně anebo aby byl účinek spodem lepší?
Schimi to teda jo, jseš pěkná nosnice :grinning:
4. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, mne vobec nespominali, ze by som ho mohla oralne... hned povedali, ze vkladat... ono, co som pozerala pribalovy, tak v tehu by sa mal iba vkladat, tak mozno to spolu suvisi
4. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok