• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Kaciatko, já jsem ho před malým brala orálně na úpravu cyklu, a i po otěhotnění pořád papala do 12tt :sunglasses: Vím že spodem to má lepší účinek vstřebává se vlasně blízko místa kde má nejvíce účinkovat, pusou to zřejmě trvá dýl a někomu nemusí dělat dobře, myslím že tu byla Petronela a ta po něm byl hrozně spavá
4. nov 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, co je s Petronelou? :confused:
4. nov 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasně, ta už tady dlouho nebyla!! :fearful:
A co Monulkab?
4. nov 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, je to mozne, neviem... hlavne nech posobi :slight_smile: aj ja uz som rozmyslala nad petronelou :frowning2:
4. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáč, že som sa vyjadrila neodborne k čomu ten utroš slúži....no bola som nepochopená, tak sorry, že si myslím, že aj bez utrošu ak bábo bude tak bude a ak nie tak nie...ale nevadí...chcela som len povedať, že ten utroš nie je zase alfa a omega, a keď niečo vytečie tak sa z toho nestriela....a ak chce niekto tomu zabrániť tak si poleží v posteli, len je otázka koľko by mala potom ležať aby zabránila vytekaniu? alebo či by potom nemala zostať na PN?

ešte raz sorry
4. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, katti, to bolo pre mna?
4. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko nie a nerieš to, len som to potrebovala dať von
jednoducho, podľa mňa sa my strašne sledujeme, koľké ženy ani nevedia kedy otehotneli, prúdu nato aj o dva mesiace, normálne robia, cvičia, naťahujú sa s taškami a viete čo tým myslím, a mi sa len pozorujeme, skúmame, trápime, ležíme, berieme všetko možné a nemožné...máme strach, že či to a to nemôže uškodiť...či robíme všetko preto aby sa to konečne podarilo...a niekedy ma napadne, že a na čo to...proste chcela som konkrétne tebe vtedy len povedať, že aby si sa netrápila či to z teba vytečie alebo nie, predsa tam niečo aj zostane a aby si nemala pocit, že robíš niečo zle...
4. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, v pohode. ja ti dakujem, ze si mi to napisala tak, ako si napisala... mas uplnu pravdu v tom, ze sa asi prilis pozorujeme, ale je to svojim sposobom prirodzene... chapem ako si to myslela a viem, ze si to myslela dobre, este raz dakujem
4. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mne idú robiť teraz na 3.DC hormonálny profil lebo mne ho predtým robil len gynekológ a v CARe ho chcú zopakovať. Robili to aj vám? Je možné, že na IUI vôbec nepôjdem?
4. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi aj mne najprv robili v car hor.profil...podľa profilu sami zdá, ale neviem to presne, lebo nie som doktor, určia či mávaš ovuláciu, či je všetko tak ako má byť a podľa toho sa zariadia...
ty môžeš byť úplne v poriadku, ale môžete mať horšie spermie a môžu ti rovno odporučiť IVF...takže to je individuálne čo komu navrhnú...
4. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko aj ja sa pozorujem, a ešte ako, po IUI som mala aj tehu príznaky a aké, ale samozrejme že tehu nie som...tá psychika je hrozná vec...ale sme na dobrej ceste, robíme preto všetko aby sme boli mamičky....
4. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, a ja verim, ze sa nam to aj podari :dizzy_face:
4. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko raz určite, a ty možno už o týždeň budeš na teste vidieť //
tak si písala, že si 8 dpo, však?
4. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, nie... bola som len vcera... na krv 18.11. :slight_smile:
4. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mám zase guláš, no neva, tak 16.11. test?
4. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial neviem... zatial neriesim a neplanujem... uvidim...
4. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko no ta de si? :angry: už tu čakám od rána
4. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja isom 8 DPO :D
ja utrogestran rano zavadzam a vecer hltam lebo sa ma brat po 12 hodinach a nie vzdy mi vyjde ze som doma a nebudem si ho zavadzat kdesi na verejných veckách a riskovať ze nieco chytim aj napriek tomu ze sa budem snazit dodrzat 100 percentnú hygienu. A tiez to bieriem tak ze ak ma pomoct pomoze aj tak. A neviem ci mozem tak striedat. Ale minule ked som ho brala tak som ho zavádzala a mala som mykozu tak mi doktorka povedala ze mam prehltat som sa pytala ci mozem zmenit uprostred liecby ze ano. A teraz ked som chcela opat ptrehltat povedala ze zavadzanim ma lepsi ucinok :slight_smile:

a katti mas 150 % pravdu v tom ze sa az moc pozorujeme.

ja necitim priznaky ziadne akurat obcas zabolenie vo vajecnikoch ako na menstruaciu co priznak nie je tak uvidime co ako.
4. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka aha a ty budeš testovať, či nie?
a mne zase nevraveli zase nič o 12 hodinách, a leták som ani poriadne nečítala...no si ma teraz dostala...
no ale už nič nenarobím....
pozorovať sa teda pozorujeme a riadne, otázka znie, že či si tým trošku aj neškodíme? ale asi ťažko sa my vieme ohodnotiť, keďže je to náš život a naše trápenie...no ale robíme všetko čo je v našich silách a raz sa k tomu tehu prepracujeme...ja teda v to verím a dúfam...
4. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mam napisane v tom protokoly (taky papier kde mam napisane co kedy) nedoddrziavam to uplne presne ale sa snazim - mozno v letaku pise inak neviem.

ja sa ani tak nepozorujem (ak tak prsia ci nemam citlive :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vtedy si pripadam ako šiši :sweat_smile: keby ma tak niekto videl).

neviem ci budem testovat asi nevydrzim a budem sa chciet hlavne pripravit na sklamanie aby ma to tak nevzalo ked si budem volat o výsledky
4. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka přesně tak měla jsem na výběr jestli zavádět nebo polykat,jelikož mi polykání nevadilo tak jsem to tak řešila, ale o těch 12hodinách taky nevím to je pro mě novinka...
Kaciatko taky neplanuju, neřeším, snažím se vymýšlet všelijaké aktivity abych na to nemyslela, chodím s malým do solné jeskyně, teď o víkendu se "zleju" na mé narozeniny-já která dá max 1 sklenku a to ještě musí být střik, 17. jede mužík služebně do Vídně tak si uděláme výlet s ním-u nás je svátek, 23.do Karlových Varů na Bořka Tour-jestli neznáte tak až budete mít prďolky poznáte :wink: prostě musím se něčím zabavit...Jenže je to někdy těžké, nejde něco podnikat 24hodin denně, takže chmurné chvilky přijdou...Ale to si zase vzpomenu na vás a vím, že v tom nejsem sama a musím bojovat dál :sunglasses:
4. nov 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zatial tiez prekvapivo v pohode.... dokonca asi skor pripravena na to, ze to nevyjde a ak ano bude to veeeeelmi prijemne prekvapenie... tak dufam, ze mi to tak vydrzi :slight_smile:
4. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to Ti Kaciatko přeju aby to vydrželo co nejdéle :wink: Jsem na nás zvědavá za týden... :grinning:
Jedu pro malého, hezký zbytek dne všem a zítra papa!
4. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucindo, zítra jdu do car poprvé na pohovor
4. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, dufam, ze si spolocne tu pohodu udrzime az do konca-cize najblizsich 9 mesiacov :dizzy_face:
oriolka, drzim palce.
pekny den kocky, utekam :slight_smile:
4. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, no uvidíme co nám poví
4. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..tak už makám tak len v rýchlosti...všetučky vás zadrvím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
So stimulkou (dúfam, že som sa správne vyjadrila) začínam teraz v piatok 06.11.09, budem brať lieky Provera 10 dní...o týždeň na to teda 13.11. začínasm s prvoou včeličkou do bruška a pichám DIPEHERELINE, v prvý deň M kontrola v Helíku a začínam pichať ešte ďalšiu včeilku takže už budem pichať dve a to MENOPUR..no a potom kontroly až do odobratia vajíčok, pomedzi to ide mužík na test Trial Wash test, ktorá metóda to bude, či klasika IVF alebo ICSI...takže v skratke asi tak...hlava ma už bolela tam som sa snažila nabrať čo najviac infa no ale veľmi sa mi to nepodarilo :D stále ma vyháňajú na PN ale ja som sľúbila, že ak mi bude zle tak pôjdem..približko na odobratie vajíčok pôjdem okolo 06.12 takže okolo mikuláša a nejako po vianocia už budem vedieť či sa podarilo :D :D :D :D :D
4. nov 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky trochu od veci témy ale nehráte niektorá scrable online?
4. nov 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čisielko to je super - to by bol ten najkrajší vianocný darček
4. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a já se pozorovat odmítám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Prostě budu dělat, jakoby nic :angry: ... Snad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok