• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
schimi tak to si vravim stale :slight_smile: a akosi nefunguje :sweat_smile:
4. nov 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale jo, u mě jo :wink: .. Mám o zábavu postaráno :grinning: :grinning: .. Jeden puberťák-14 let :grinning: a 11-letá slečna :grinning: .. Takže zábava je doma pořád...
4. nov 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja vám poviem len toľko, ja som tento cyklus mala snáď všetky tehu príznaky a pochopila som to včera...bazálna teplota klesla z 37 ba 36.5 tak som pochopila, že tehotná som, len v prípade ak by som si tú druhú čiarku dokreslila sama. :grinning: :grinning: :grinning:

Takže ja už žiadnym príznakom neverím, aj keby som vracala od rána do večera. Uverím len lekárovi. Teším sa, že už sa konečne so mnou začne niečo diať.

Možno keby nám zablokovali koníka tak by sme na to tak moc nemysleli.

cisielko: držím pršteky, si silná holka, zvládneš to!
4. nov 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Příznaky těhu jsem měla až tak v 7-8 týdnu :wink: :wink: .. Dřív je to podle mě nesmysl :wink:
4. nov 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi aj mna to napadlo, ja ked som si robila test tak by som prisahala ze tu ciarku som tam videla - aj ked som nanho cumela pri lampe a nahýnala ho zo strany na stranu len aby sa tam zjavila :D
4. nov 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata dnes som 14d po IUI mrcha nedorazila....
no 12 d rano som sa testla a mala som len jednu ciarku, kamoska mi vravi ze to este nemusi byt stratene, ze ona mala // pri svojich tehotenstvach aovela neskor ako 12 dni po oplodneni.... tak uvidim
4. nov 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka to iste som s testom robila aj ja som si ista ze ta ciarka tam bola no telefonat z centra o vysledkoch krvi a nasledna menstruacia ma presvedcili bohuzial o opaku.... :frowning2:
4. nov 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apolona, kedy si bola na krv?
4. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky...tak včera proběhlo IUI....na test jdu 18.11...takže se nechám překvapit:slight_smile:
5. nov 2009 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mám hned dotaz :wink: .. Zítra jdu na IUI a manža se mnou nemůže :unamused: .. Mám domluvený, že můžu přivést vzorek s sebou :wink: , ale nevím, jak má být "čerstvý" :grinning:
5. nov 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj schimi - hm tak to neviem skus tam zavolat - ja by som povedala co najcerstvejsí, najlepsie ráno pred asi

pajka drz sa :slight_smile: ja idem na test 11. 11. - pekný dátum možno prinesie šťastie :slight_smile:
5. nov 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, mně jde o hodiny, manža jede ráno do práce a já jsem objednaná na 7:45 na IUI :angry: ..
5. nov 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi tesne pred odchodom ale skus tam zavolat. my ked sme boli tak spermie odobrali tak 7:20 a potom som mala prist 9:45 na vklad
5. nov 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Je mi jasný, že to musí nějak připravit ještě :wink: .. Tak já nevím, snad to bude stačit... Nic jinýho mi asi nezbývá :unamused: .. Prostě to odebereme v 6 hodin doma a já to tam zavezu po sedmé na zpracování :wink:
5. nov 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky alienka. Schimi taky myslím, že těsně před ochodem manžela, by ti měl dát vzorek.My jsme byli na 8 hodin-odevzdal vzorek a v 10 mi to tam dávali....
5. nov 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
pajka, tak to pojdeme naraz :slight_smile: takze vela stastia
schimi, by som si tam zavolala, urcite ti povedia :wink:
5. nov 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a to sa tým časom tie spermie neznehodnotia? Viem, že oni zavádzajú spracované spermie. Ja som sa dnes ráno zobudila na to, že či vôbec na IUI ísť. Nejde o peniaze, ale o to sklamanie, keď tá úspešnosť je taká nízka.
5. nov 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, ak tomu neveris, tak to asi nema vyznam... uspesnost je mozno nizka, ale je myslim dost ludi, ktorym to vyslo, inak by to, podla mna, nerobili... a ber to tak, ze pri domacom snazeni je uspesnost cca polovicna :wink:
5. nov 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kaciatko aj ty sa drz,

nešibe Vám z tých hormónov lebo ja mam pocit ze som uplne čudná raz mi je zo vsetkého smiešno, všetko je super a verím ze sa to podarilo a o sekundu sa rozplačem že isto nie :cry: už som z toho na prášky
5. nov 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemůžu se dovolat :angry: :angry: ..
5. nov 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko! Andzi jasne ze chod na iui, pozri na emers, linduzofie a mna ono to funguje. Nevzdavaj sa!
5. nov 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, to vážne je pri domácom snažení o polovicu nižšia úspešnosť ako pri IUI? To ma teda teší. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
este je mozno skoro neskôr
andzi nevzdavaj to aj ked je to tazke, stale to mozete poistovat doma :slight_smile: aspon ti zistia kedy mas ovulaciu a co ako
5. nov 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno holky!
Kaciatko jak je, já jsem stále v pohodě chichi :wink:
Pajko držím palečky Ty jseš taky naše parťačka v IUI řadě! Já 2.11, Kaciatko 3.11., Ty 4.11., Dana je myslím dnes a Shimi zítra :slight_smile: A ještě někdo tam myslím byl tak se omlouvám je toho spousta :sunglasses:
Shimi k té trvanlivosti, myslím že max hoďku po odběru doma to tam musíš donést...
Alienka ano to jsou ty prokleté hormony, to znám, tyhle výkyvy nálad, neboj to je normální... :frowning2:
Andzi souhlasím s Kaciatkem i když je ta úspěšnost "nízká" tak je to stále více než při domácím snažení a není to zase tak invazivní jako IVF, takže podle mě taková zlatá střední...
5. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, no zatial mi snad nesibe... strasne by som spala, ale to myslim s iui nema nic (je to u mna normalne a velmi skoro vstavame)... ale mozno po par dnoch na utrogestane sa pridam :grinning:
andzi, niekde som to tak citala... ono pri klasickom snazeni musia spermijky prekonat viac prekazok ako pri iu, tak asi preto :slight_smile:
5. nov 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ell, jasné baby, som rozhodnutá idem, hoci u mňa je veľký problém s časom. Kvôli jednému IUI musím cestovať do centra min. 3x a to je pri mojej práci dosť zložité. Napr. zajtra mi nechceli dať dovolenku, tak som povedala, že neprídem, lebo idem k lekárovi, som objednaná a nemôžem to zmeniť. Práca počká, ale dieťa nie. Keď sa budem sústavne prispôsobovať zamestnávateľovi tak nikdy neotehotniem, no nie?
5. nov 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi presne tak, ja mam obrovske šťastie co sa prace týka, svojmu nadriadenému som povedala co je vo veci a preco mam neskore príchody a musim pbravat listky od lekároch. Pochopil to uplne a vychádza mi v ústrety
5. nov 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, ja idem zajtra do caru a začnem stimulovať. Na koľký DC sa cca vykonáva IUI? Viem, že je to individuálne u každej baby podľa utz, ale asi tak kedy?
5. nov 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ho robili 13 DC, 11 DC som bola na UTZ hned vecer pregnyl a 13DC na IUI
5. nov 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok