• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
lucinda ahooj :grinning: aj ja som zatial v pohode :slight_smile: vcera vecer ma prepadli na chvilku pochybnosti, ale som ich poslala kade lahsie :grinning: :grinning: :grinning:
andzi, s tou pracou je to zle. ja to mam ako alienka, sef vie a drzi palce :dizzy_face: s tym iui... zavisi od toho ako budes reagovat... minuly cyklus som chodila cca do 18 dna a nakoniec nic... teraz som isla na 12dc na prvu kontrolu a 13dc uz som bola na iui :wink:
5. nov 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, ty si nestimulovala liekmi ten minulý cyklus?

Baby, to je super, že máte takých zamestnávateľov, ale ja nechcem, aby to niekto vedel.
5. nov 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi deset až 15 % je víc než nula a já jsem při obou IUI otěhotněla, poprvé to nevyšlo až do konce a zítra uviidím zda podruhé to bude mít trvání, dnes začínám 10. tt
5. nov 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindazofie, držím palce a ďakujem za povzbudenie. Chcem sa opýtať, ako to riešia v Care, keď den D výjde na víkend, mne by to teoreticky mohlo padnúť na 17.november, vtedy je voľno. Oni prídu do Caru aj tak, alebo je IUI odsúdená na neúspech?
5. nov 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi ani ja som nechcela, ale ani som nechcela aby si myslel ze sa flakam kade tade - a musim povedat ze sa zachoval super, len osm mu povedala ze preto teraz beham lebo sa snazime a nedari sa tak chodime po vysetreniach a este na hanbu som sa rozplakala - akurat som brala tie hormony - som sa habnila ako pes ale riaditel sa k tomu nevracia a ked poviem ze musim ist k lekarovi tak sa usmeje a povie bezte :slight_smile:
5. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, stimulovala, ale nereagovala :pensive: ja to tiez neroztrubujem do sveta, ale je fakt, ze k dr chodim casto... a takto viem, ze mi na to nic nepovie
lindazofie, moc moc drzim palce
5. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, tak to je super, lenže môj zamestnávateľ nechce, aby som išla na materskú...
5. nov 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi tak to je ine :( dnes to je uplne na figu co sa toho tyka - a hlavne ako beru baby - pôjdu na matersku take nam netreba. V takom pripade je to tazko, neviem ti poradit :unamused:
5. nov 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak do hodiny od "výroby" se to musí dopravit do Fertimedu :angry: :angry:
5. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a ako to je s tým dňom inseminácie, keď padne na víkend?
5. nov 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás je to v pohodě, byli jsme na ní i v neděli :grinning:
5. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, tak to mas tazke :frowning2:
schimi, tak uz len to stihnut :wink:
a na Slovensku to ako funguje?
No právě :grinning:
andzi, myslim, ze vacsina centier zakroky robi :slight_smile:
5. nov 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď preto, lebo si za to platím a oni proste povedia hold smola...
5. nov 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi tak to držím palce ať tam pro Tebe mají jen samé dobré zprávy! Mně první IUI dělali 17DC a tuhle druhou až 20DC, měla jsem kvůli té první prodloužený cyklus. Uvidíš jak budeš reagovat na stimulku, já jsem žádné hormony neměla. Jak píše Alienka okolo 11-12DC se jde na kontrolní UTZ a dle toho se pak uvidí. Já jsem při téhle druhé IUI byla na UTZ 27.10, pak ještě 30.10. a 2.11. byla IUI provedena. Každý CAR to má jinak, já musím říct že jsem tady v tom našem plzeňském Natalartu spokojená, dokonce jsem tentokrát neplatila ani za Pregnyl, ani za nic jiného :slight_smile:
5. nov 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi to máš tedy těžké...Ale sama přeci víš co je nejlepší...Práce snad časem zase bude, je to s ní sice teď těžké, ale otěhotnět je rok od roku horší takže já bych měla jasno...Jinak my IUI tajíme, říkám, že chodím teď častěji na kontroly...
5. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi tak vidíš do hoďky, to zvládnete :wink:
Lindazofie mooooooooc držím palce, dej pak vědět!
5. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, tak ja sa o prácu nebojím, lebo viem, že ma nevyhodia, odrobím kus roboty + robím niekedy aj doma cez víkendy a šéf to vie. Ale hold zajtra mám smolu, dvaja kolegovia sú na školení, tak preto nemôžem mať dovolenku. Tak som povedala, že aj tak neprídem, lebo idem k lekárovi, kde som vopred objednaná a nemôžem to preložiť.
5. nov 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my inak IUI tajíme - starší by to hned brali ako umele oplodnenie a čo koho do toho že :grinning:. Povedala som to kamoške iba ale potom som to olutovala o dalsom IUI už budete vedieť iba vy :grinning:
5. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:
niečo na pobavenie

Neskoro vecer stoji generalny riaditel pri skartovacke,
okolo neho ide mlady zamestnanec. Riaditel hovori:
Prosim vas, drzim v ruke velmi citlivy a dolezity dokument a moja
sekretarka uz isla domov. Mozete mi pomoct s tymto zariadenim?
Samozrejme. - odpovie mlady, zapne skartovacku, vlozi papier a
stlaci "Start".

Velmi pekne dakujem. Budem potrebovat 3 kopie!
5. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi tak to je dobře, je fakt že mimi má stopro přednost...Někdy se prostě okolnosti sejdou, ale já věřím že vždy se najde nějaké řešení...Zítra Ti držím palce, pak nás informuj :wink:
Alienka souhlasím, a proto to ví jen manža a já :slight_smile: Když jsme se snažili doma, a já byla ještě na mateřské, tak jsme to probírali, ze začátku dobré, ale jak to začalo být dlouhé a ony se pořád ptaly řekla jsem že až to "bude" řeknu jim to sama, no a teď jsem v práci takže už tak často neklábosíme a nikdo se nevyptává, ale kdyby věděly o IUI tak by to byl asi děs...Chápu že je to zajímá, ale nebavilo by mě vysvětlovat jim to, proč a co atd...Takhle je to lepší, i já se cítím dobře, prostě pořád chodím na kontroly :grinning:
5. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka jako u nás v práci :grinning:
5. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda :slight_smile: ten vtip sa mi velmi pacil

je to na figu a neznasam mudre rady od ludi a mojich kolegov speci ze uz je cas aby sme mali bábo a čas letí a podobne aj vcera mi jedna povedala ze uz by som mohla byt tehotne

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vtedy by som ich bila hlava nehlava ..............nenávidim to ludia sa strasne radi staraju do druhych a pritom figu vedia
5. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak, baby! Ja si tiež myslím, že pýtať sa na otázky súvisiace s tehotenstvom sú výsostne intímne. Je to moja vec a preto ani nemám potrebu niekomu hovoriť o tom, aké vyšetrenia podstupujem a kam chodím.
5. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, chodime na bežné vyšetrenia a kontroly :wink: a dalej to nema trapit nikoho, a sa mi paci ked nietko povie ze uz mam dost rokov tak treba dieta - a to je uplne drzé starat sa do toho a neznasam otazku si tehotna? aaa ved to je taka citliva tema len si to ludia este neuvedomuju
5. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a nemyslite, ze tu otazku vnimate tak citlivo prave preto, ze riesite to, co riesite? mam pocit, ze otazka, babo este nebude? byva uplne normalna a nebyva myslena zle... :sweat_smile:
5. nov 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu otazku hej ale otazka typu - babo este nebude? vies uz mas roky a cas leti a nemusi sa to podarit hned :rolling_eyes: to nie
5. nov 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky si vaši chlapi myslí, že ženská je plodná pořád a že na nějakým tom dnu nezáleží :angry: :angry: ??
5. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok