• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
môj to má lepšie naštudované ako ja čo sa deje v ženskom tele a kedy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka ano, dodatky by si mohli nechat pre seba :rolling_eyes:
5. nov 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takým čo tehotnejli na prvý šup, resp nevedia ani ako sa to ľahko hovorí a dáva múdre rady, že? :sweat_smile:
5. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko ano, je úplně normální že to lidi zajímá, já se sama také někdy zeptám, ale záleží na formulaci a taky na četnosti těch dotazů, bylo období kdy se mě kamarádky a známí ptali obden...Samozřejmě že nemohli vědět že se před nimi také někdo ptal, takže jsem slušně odpověděla, ale pak právě kolikrát-většinou-nastaly rady tipu na to nesmíš myslet, to chce čas atd. :confounded: Takže v téhle souvislosti to myslím, jinak určitě jednou za čas se někdo zeptat může a je jen na nás zda mu odpovíme či ne...Je fakt že o to bolestivější a intimnější je to pro nás teď v tomhle období prvních neúspěchů...
Schimi nevím já to svýmu chlapovi vysvětlila a on už docela chápe pojmy plodné dny, ovulace atd. :wink:
5. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som to dala len ako teoreticku otazku :slight_smile: nechcela som rypat :wink:
5. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo rady - že to všetko je len v hlave a ovplyvnené psychikou,
ved ja to viem aj sama ale ako sa neda nato prestat mysliet ked clovek vystupi rano z domu a stale naraza na tehulky. Ked sa pozriem na brusko alebo do kočíka kde lezi neskutocne krásne bábo - ako mám zabranit aby mi hlavou nepreletelo 1000 myšlienok - aj ja chcem ?
5. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, já mu to sice vysvětlila taky :wink: , ale nějak se to minulo účinkem :angry: :angry: :angry:
kaciatko my to nebereme ako rypanie :slight_smile: čosi - ja sa len potrebujem vykecat z toho ako nenavidim tieto dotazy :grinning: :grinning: :grinning:
schimi zapni mu internet a nakaz co ma nastudovat - ze ho vecer vyskusas co sa naucil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, to by byl dlouhý večer :grinning: :grinning: :grinning: ..
5. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak holky-beru anopirin, prednison a utrogestan.....Po tom utrogestanu mám pocit-vždycky tak za hodinu po tom co jsem to vzala asi 20minut, že jsem si dala panáka...Oči mi špatně zaostřují a jsem taková vláčná...já budu těch 14 dní než půjdu na krev asi neustále "v lihu"....houpat se a smát-no přesně jak opilá...ale není to nepříjemný pocit:slight_smile:)))Mám levnou opicu.
No holky-držím palce...Luci jdeme zároveň.....Kdy si budeš dělat těhotenský test? Dřív než ten 14den po IUI?
5. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko přesně, je dobře že o tom tady diskutujeme, potřebuje se to vyventilovat :sunglasses:
Schimi učit se, učit se, učit se řekl kdysi jeden moudrý pán :fearful: Přesně večer ho vyzkoušíš v praxi :grinning:
5. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, to jsem zvědavá... Zítra bude první a počítám, že v neděli druhá IUI :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka, ono sa to na utrosi pise, ze pokial ho beries oralne tak mozes byt unavena a podobne... ja som v pohode...
5. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajko já tyhle pocity měla když jsem utrouš polykala při malým, teď ho nemám, tak jsem si včera dala aspoň skleničku berenzen čoko likéru :sunglasses: Mně řekl MUDr. že když ms nedojde za 3 týdny (??!!) tak si mám zavolat na test tak nevím...
Schimi Ty budeš mít zase 2x IUI jako minule? Se máš :wink:
5. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, po IUI sa robí normálny tehotenský test? Nie sú v moči ešte zvyšky hcG z tých liekov?
5. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi jasně většina z nás si doma dělá testíky, někdo pak jde i do CARu na krev-já jsem minule nebyla i když bylo zpoždění, je to zase různé. Ten Pregnyl by měl být v krvi ještě asi 10-12 dní po IUI nevím přesně, takže dřív se testit nedoporučuje
5. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, zase dvakrát :grinning: :grinning: a s kloboučkem..
5. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, ako pise lucinda, pregnyl vraj tak 10 dni ostava v tele... mne kazali prist na krv... ale som hovorila, ze by som spravila test aj skor ako tych 10 dni, nech aspon na vlastne oci vidim ako ten // vyzera :grinning:
5. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko mne ani to nepomohlo som robila 7 den po IUI a nic :slight_smile: nebolo mi dopraite

a aké máte záľuby čo robíte vo voľnom čase aby ste sa odreagovali?
5. nov 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, takze ani pregnyl nepomohol? hmm, tak to asi aj tak nema vyznam... ale nespravila by som to, bol to len vtip v zaujme zachovania zdraveho rozumu :grinning: btw. ty kam chodis do car?
ja straaaasne moc spim, citam, hram sa so servitkovou technikou, obcas skusam malovat na sklo, mame dvoch psov....
5. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodím do GYN FIVu.
ja v poslednom case vzdy do pol deviatej zalahnem a spim ako zabita. Mám rada scrable, a rozne hry kartové, pexeso - take decké :D veľmi túžim po psíku aby som sa onho mohla starat ale do garzonky sa mi to zdá nerozuzmné - skoda
5. nov 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Ty kloboučnice :sunglasses: To je fakt zajímavý jak je to všude jiné, 2x a ještě s kloboukem! Anebo holky na Slovensku platí jako mourovaté :frowning2: Ale čert vem tu cestu hlavní je cíl...
Alienka moje největší záliba je jasná, Tomík :dizzy_face: :dizzy_face: A mužík :dizzy_face: Fakt bych nikdy předtím neřekla že budu takhle rodinný typ :fearful: Já kdysi pařila do rána, vymetala koncerty, jó to byly časy...Užila jsem si a neměnila bych...
Jinak máme dům, zahradu, bydlíme v takové "městské" vesnici nedaleko Plzně takže okolo domu zábavy taky dost...A začala jsem chodit plavat, máme doma eliptický rotoped-ten je už tedy trochu zaprášený, no jsem spíš na sport, v létě kola v zimě běžky a sjezdovky :sunglasses:
5. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky máme rodinný dům - 5+2 :sweat_smile: .. Do toho psa Sama :grinning: - Zlatýho retrívra, co mě dnes 10 minut po půlnoci probudil kňučením :stuck_out_tongue_closed_eyes: , že chce jít na WC :grinning: :grinning: .. A taky si rozkousal pelech za 600 Kč :angry: :angry: .. Opravdu radost s takovým miláčkem našim :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi my 6+2 :slight_smile: Ale ne jen pro nás, dole v přízemí bydlí moje mami s druhým manželem, a my máme podkroví, 3+1 :wink: A do toho psa Kevina, zlatého kokra :grinning: A spí pěkně venku v boudě, izolovaná, zateplená, bych mu dala spát doma! To jen když jsou venku fakt echt mrazy, je to herec se už teď po večeři strašně klepe a dělá jaká je mu zima :dizzy_face:
5. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ještě bych zapomněla na rybičky, 180l akvárko :slight_smile: Paráda relax!
5. nov 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ten náš brouček je doma všude :grinning: :grinning: .. Jinak je prostě děsně otravnej :grinning: .. Děcka si ho naučily doma a teď po třech letech to měnit už nejde :grinning: .. Umřel by steskem, celý den sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je jasný, to náš hlídač je od malinka venku :sunglasses: Je narozenej v dubnu, takže jsme ho koupili před létem, prvních pár nocí spal teda v předsíni v krabici a já vedle něj ve spacáku :grinning: A pak šup šup ven na stráž :sunglasses:
5. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, aj my tak byvame :slight_smile: my mame dvoch psov a tiez su vsade, najradsej na sedacke alebo v posteli :slight_smile:
5. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ho pořídili v září a prostě byl tak sladkej, že spal s děckama v pokoji :grinning: :grinning: .. Kvůli němu jsme zrušili všechny koberce a máme dlažby a plovoucí podlahy :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok