IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
alienka22
5. nov 2009
môj to má lepšie naštudované ako ja čo sa deje v ženskom tele a kedy :-p
kaciatko81
5. nov 2009
alienka ano, dodatky by si mohli nechat pre seba 8-(
alienka22
5. nov 2009
takým čo tehotnejli na prvý šup, resp nevedia ani ako sa to ľahko hovorí a dáva múdre rady, že? :-N
lucinda3
5. nov 2009
Kaciatko ano, je úplně normální že to lidi zajímá, já se sama také někdy zeptám, ale záleží na formulaci a taky na četnosti těch dotazů, bylo období kdy se mě kamarádky a známí ptali obden...Samozřejmě že nemohli vědět že se před nimi také někdo ptal, takže jsem slušně odpověděla, ale pak právě kolikrát-většinou-nastaly rady tipu na to nesmíš myslet, to chce čas atd. :-S Takže v téhle souvislosti to myslím, jinak určitě jednou za čas se někdo zeptat může a je jen na nás zda mu odpovíme či ne...Je fakt že o to bolestivější a intimnější je to pro nás teď v tomhle období prvních neúspěchů...
Schimi nevím já to svýmu chlapovi vysvětlila a on už docela chápe pojmy plodné dny, ovulace atd. 😉
kaciatko81
5. nov 2009
baby, ja som to dala len ako teoreticku otazku 🙂 nechcela som rypat 😉
alienka22
5. nov 2009
alebo rady - že to všetko je len v hlave a ovplyvnené psychikou,
ved ja to viem aj sama ale ako sa neda nato prestat mysliet ked clovek vystupi rano z domu a stale naraza na tehulky. Ked sa pozriem na brusko alebo do kočíka kde lezi neskutocne krásne bábo - ako mám zabranit aby mi hlavou nepreletelo 1000 myšlienok - aj ja chcem ?
schimi
5. nov 2009
Jo, já mu to sice vysvětlila taky 😉 , ale nějak se to minulo účinkem ]-( ]-( ]-(
alienka22
5. nov 2009
kaciatko my to nebereme ako rypanie 🙂 čosi - ja sa len potrebujem vykecat z toho ako nenavidim tieto dotazy 😃 😃 😃
alienka22
5. nov 2009
schimi zapni mu internet a nakaz co ma nastudovat - ze ho vecer vyskusas co sa naucil :-p
schimi
5. nov 2009
No, to by byl dlouhý večer 😃 😃 😃 ..
pajka00
5. nov 2009
Tak holky-beru anopirin, prednison a utrogestan.....Po tom utrogestanu mám pocit-vždycky tak za hodinu po tom co jsem to vzala asi 20minut, že jsem si dala panáka...Oči mi špatně zaostřují a jsem taková vláčná...já budu těch 14 dní než půjdu na krev asi neustále "v lihu"....houpat se a smát-no přesně jak opilá...ale není to nepříjemný pocit🙂)))Mám levnou opicu.
No holky-držím palce...Luci jdeme zároveň.....Kdy si budeš dělat těhotenský test? Dřív než ten 14den po IUI?
lucinda3
5. nov 2009
Kaciatko přesně, je dobře že o tom tady diskutujeme, potřebuje se to vyventilovat 😎
Schimi učit se, učit se, učit se řekl kdysi jeden moudrý pán 😕 Přesně večer ho vyzkoušíš v praxi 😃
schimi
5. nov 2009
No, to jsem zvědavá... Zítra bude první a počítám, že v neděli druhá IUI 😃 😃
kaciatko81
5. nov 2009
pajka, ono sa to na utrosi pise, ze pokial ho beries oralne tak mozes byt unavena a podobne... ja som v pohode...
lucinda3
5. nov 2009
Pajko já tyhle pocity měla když jsem utrouš polykala při malým, teď ho nemám, tak jsem si včera dala aspoň skleničku berenzen čoko likéru 😎 Mně řekl MUDr. že když ms nedojde za 3 týdny (??!!) tak si mám zavolat na test tak nevím...
Schimi Ty budeš mít zase 2x IUI jako minule? Se máš 😉
andzi
5. nov 2009
baby, po IUI sa robí normálny tehotenský test? Nie sú v moči ešte zvyšky hcG z tých liekov?
lucinda3
5. nov 2009
Andzi jasně většina z nás si doma dělá testíky, někdo pak jde i do CARu na krev-já jsem minule nebyla i když bylo zpoždění, je to zase různé. Ten Pregnyl by měl být v krvi ještě asi 10-12 dní po IUI nevím přesně, takže dřív se testit nedoporučuje
schimi
5. nov 2009
Jo, zase dvakrát 😃 😃 a s kloboučkem..
kaciatko81
5. nov 2009
andzi, ako pise lucinda, pregnyl vraj tak 10 dni ostava v tele... mne kazali prist na krv... ale som hovorila, ze by som spravila test aj skor ako tych 10 dni, nech aspon na vlastne oci vidim ako ten // vyzera 😃
alienka22
5. nov 2009
kaciatko mne ani to nepomohlo som robila 7 den po IUI a nic 🙂 nebolo mi dopraite

a aké máte záľuby čo robíte vo voľnom čase aby ste sa odreagovali?
kaciatko81
5. nov 2009
alienka, takze ani pregnyl nepomohol? hmm, tak to asi aj tak nema vyznam... ale nespravila by som to, bol to len vtip v zaujme zachovania zdraveho rozumu 😃 btw. ty kam chodis do car?
ja straaaasne moc spim, citam, hram sa so servitkovou technikou, obcas skusam malovat na sklo, mame dvoch psov....
alienka22
5. nov 2009
chodím do GYN FIVu.
ja v poslednom case vzdy do pol deviatej zalahnem a spim ako zabita. Mám rada scrable, a rozne hry kartové, pexeso - take decké 😃 veľmi túžim po psíku aby som sa onho mohla starat ale do garzonky sa mi to zdá nerozuzmné - skoda
lucinda3
5. nov 2009
Teda Ty kloboučnice 😎 To je fakt zajímavý jak je to všude jiné, 2x a ještě s kloboukem! Anebo holky na Slovensku platí jako mourovaté 😞 Ale čert vem tu cestu hlavní je cíl...
Alienka moje největší záliba je jasná, Tomík x-) x-) A mužík x-) Fakt bych nikdy předtím neřekla že budu takhle rodinný typ 😕 Já kdysi pařila do rána, vymetala koncerty, jó to byly časy...Užila jsem si a neměnila bych...
Jinak máme dům, zahradu, bydlíme v takové "městské" vesnici nedaleko Plzně takže okolo domu zábavy taky dost...A začala jsem chodit plavat, máme doma eliptický rotoped-ten je už tedy trochu zaprášený, no jsem spíš na sport, v létě kola v zimě běžky a sjezdovky 😎
schimi
5. nov 2009
Taky máme rodinný dům - 5+2 :-N .. Do toho psa Sama 😃 - Zlatýho retrívra, co mě dnes 10 minut po půlnoci probudil kňučením :-p , že chce jít na WC 😃 😃 .. A taky si rozkousal pelech za 600 Kč ]-( ]-( .. Opravdu radost s takovým miláčkem našim 😃 😃
lucinda3
5. nov 2009
Schimi my 6+2 🙂 Ale ne jen pro nás, dole v přízemí bydlí moje mami s druhým manželem, a my máme podkroví, 3+1 😉 A do toho psa Kevina, zlatého kokra 😃 A spí pěkně venku v boudě, izolovaná, zateplená, bych mu dala spát doma! To jen když jsou venku fakt echt mrazy, je to herec se už teď po večeři strašně klepe a dělá jaká je mu zima x-)
lucinda3
5. nov 2009
A ještě bych zapomněla na rybičky, 180l akvárko 🙂 Paráda relax!
schimi
5. nov 2009
No ten náš brouček je doma všude 😃 😃 .. Jinak je prostě děsně otravnej 😃 .. Děcka si ho naučily doma a teď po třech letech to měnit už nejde 😃 .. Umřel by steskem, celý den sám :-p :-p
lucinda3
5. nov 2009
Tak to je jasný, to náš hlídač je od malinka venku 😎 Je narozenej v dubnu, takže jsme ho koupili před létem, prvních pár nocí spal teda v předsíni v krabici a já vedle něj ve spacáku 😃 A pak šup šup ven na stráž 😎
kaciatko81
5. nov 2009
lucinda, aj my tak byvame 🙂 my mame dvoch psov a tiez su vsade, najradsej na sedacke alebo v posteli 🙂
schimi
5. nov 2009
My ho pořídili v září a prostě byl tak sladkej, že spal s děckama v pokoji 😃 😃 .. Kvůli němu jsme zrušili všechny koberce a máme dlažby a plovoucí podlahy 😃 😃