IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
lucinda3
5. nov 2009
Ty Schimi možná hloupá otázka, ale co je to na té fotce ve Tvém albíčku? =-)
schimi
5. nov 2009
😃 Což mi připomíná, že opět potřebuje vykoupat chlapec chlupatej 😃 .. Nějak zavání 😃 😃
kaciatko81
5. nov 2009
ja tipujem, ze su to tie "klobuciky"
nasi budu mat cez weekend tiez novu upravu 🙂
schimi
5. nov 2009
No, přesně jak říká kaciatko - kloboučky na IUI 😃 😃
emers
5. nov 2009
ahojte holky,
zdravím 🙂
jé, koukám jaký klouboučky, co to jéééé??? 😃 jsem si myslela, že o IUI už vím vše a koukám, že vím prd! 😃
lucinda3
5. nov 2009
Jééé jsem si říkala jestli to nejsou Venušiny kuličky 😃 😃
Klobouček jsem si představovala jinak, něco jako pesar. To jsou věci 😎
Taky si tam chci dát pár fotek, ale z práce to nejde, mám stále jen zobrazovač a ne PCčko, tak je tam zkusím šoupnout z domova až bude čas.
Ten náš hafík je snad samočistící, koupeme ho akorát v létě, a pak docela drží, teda po celé zimě už taky zavání to je fakt :-x
schimi
5. nov 2009
To dávají ve Fertimedu 😉 , provedou IUI a zašpuntují to těmahle kloboučkama a tamponem :-N .. Všechno si doma po 4 hodinách za ten provázek vytáhneš 😃 😃
lucinda3
5. nov 2009
Ahojda Emers, jak se cítíš/cítíte? 😉
kaciatko81
5. nov 2009
ono na zimu uz treba byt s kupanim psikov opatrny... oni maju mastnu kozicku a srsticku a to ich vlastne chrani pred chladom a pokial ho okupete, tak ho vlastne aj odmastite. takze nejaky cas trva kym si tu ochranu zasa "vybuduje"
schimi
5. nov 2009
To nevadí, náš pes se stejně válí doma pod topením 😃 😃
lucinda3
5. nov 2009
Kaciatko to je fakt, takže to vlastně dělám správně 😎 Nechám smraďocha smraďochem, hlavně ať je venku a zdravej 😉 Je to takovej pošuk, ani si ho permanentně doma nedokážu představit, lítá jako čert! A motorky jak se mu líbí ]-(
emers
5. nov 2009
schimi: tý brďo, tak to je dobrý! o tom jsem fakt neměla potuchy 🙂
lucinda3: díky, mno, včera se mi udělalo šoufl rovnou před obědem, pak jsem teda na něj došla a snědla ho... a dnes ráno taky šoufl, ale rozchodila jsem to. Hm, ale prostě od včerejška nemám na nic chuť tak jak předtím jsem si splácala pátý přes devátý a mňam mňam... ale zase už jím sladký jako dřív. No prostě to je fuk, ale je to sranda, že se to tak střídá 😃
No a jinak už se pomalu bojím na tu zítřejší kontrolu. |-| 🙂

Četla jsem vás, jak jste tu psaly o té úspěšnosti, ta úspěšnost je určo větší než jen při domácím snažení a taky mi to přijde jako zlatá střední cesta. Já jsem to měla naprogramovaný tak, že prostě každý měsíc se snažíme že jo a k tomu prostě jen ještě jednou zajdeme na IUI v rámci snažení. 🙂 IVF bych tak samozřejmě nebrala, to už je složitější, ale IUI se tak brát dle mě dá, je to "pohodička" 😉
lucinda3
5. nov 2009
Emers jojo takhle jsem to měla taky, jako na houpačce, ale stojí to za to 😉 Já sladký nemusela celý těhu, a to ho miluju, byla jsem spíš na maso, tak mi předpovídali kluka 🙂 Na zítra se drž, já si to pamatuju, ten neustálý strach je-li vše ok, a když jsem ho pak pokaždé uviděla na utz neuvěřitelný pocit blaha x-) A k IUI přistupuju naprosto stejně, pěkně doma v teploučku a pak ještě jednou v CARu jako bonus 😃
Jinak jseš můj vzor, povedlo se vám druhé IUI, takže se budu opičit 😃
schimi
5. nov 2009
emers, v kolikátým jsi :-N ??? A povedlo se druhý IUI 😉 ?? Na to jdu zítra 😃 😃
lucinda3
5. nov 2009
Schimi budeme se po Emers opičit, je po druhém úspěšném IUI je to tak? 🙂
schimi
5. nov 2009
Nemá to v profilu, tak proto se ptám :-N
lucinda3
5. nov 2009
Holky jdu se nadlábnout, takže za chvíli pa!
lucinda3
5. nov 2009
Schimi má tam 2.IUI říjen pozitivní 😉 Pa
kaciatko81
5. nov 2009
tak ak nemate nic proti, ja sa budem drzat ell 🙂 nemusia byt hned dvojicky, ale aspon pozitivne 😃
andzi
5. nov 2009
baby, ktoré ste otehotneli po IUI, máte to uvedené aj v tehotenskej knižke? Lebo viem, že ivf sa uvádza. Dnes mám samé otázky, ale som taká vyklepaná z toho zajtrajška, vlastne z celého mesiaca, čo ma čaká.
kaciatko81
5. nov 2009
andzi, klud... tehotenska knizka je este daleko, sustred sa na to aby si bola v pohode... a myslim, ze ti moze byt jedno, ci ti to tam napisu 😉 dolezite je to v brusku x-)
schimi
5. nov 2009
Aha, tak to jsem si nevšimla 😉 - četla jsem jen , že IUI proběhlo v říjnu 😃 ..
andzi
5. nov 2009
kaciatko: ja viem, že už mi haraší z toho všetkého...včera som volala s kamoškou, práve začína stimulovať pred ivf a ona bola baby normálne že v pohode a ja som pokakaná z inseminácie. Ja sa bojím, že nikdy nebudem mať bábo a to sa asi zbláznim.
alienka22
5. nov 2009
andzi neboj sa, budeme na teba mysliet, hlavne sa netreba bat - u mna prve iIUI nebolo ktovie čo ale druhe uz bolo super a slo to lahko 🙂 tak sa drz
schimi
5. nov 2009
andzi, klííííd 😃 😃 .. Času neporučíš a nervy jsou zbytečně napnutý :-p a stejně to musíš "vyčekat" 😃 😃
kaciatko81
5. nov 2009
andzi, hlavu hore a zhlboka dychaj... a myslienky, ze nikdy nebudes mat babo posli niekam do teplych krajin, to ta nesmie ani napadnut 🙂 ta pohoda je naozaj dolezita, verim tomu 🙂 x-)
andzi
5. nov 2009
baby, ste zlaté, ale ja som taká trémistka! Ja vždy myslím len na to najhoršie.
lucinda3
5. nov 2009
Andzi přidávám se, vem si příklad z té Tvojí kámošky! 🙂 Neboj jsme tady s Tebou a společně to zvládneme! Nebudu tvrdit že jsem před první IUI nebyla vyklepaná, to jo nevíš do čeho jdeš, ale pesimistické myšlenky koukej zahodit!
Kaciatko super, každá budeme mít svůj vzor 😃 Příklady táhnou...
kaciatko81
5. nov 2009
andzi, ako pise lucinda, je to nove, nevies do coho ides, je prirodzene, ze mas strach (?), ale musis mysliet pozitivne...
schimi
5. nov 2009
Já už to teď podruhé beru tak nějak normálně 😉 .. Jen ať to tam přivezu včas a celkem v pohodě 😃 😃 .. Pozorovat se nebudu, vím už, že to se mnou dělá utrogestan 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli