• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ty Schimi možná hloupá otázka, ale co je to na té fotce ve Tvém albíčku? :confused:
5. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Což mi připomíná, že opět potřebuje vykoupat chlapec chlupatej :grinning: .. Nějak zavání :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tipujem, ze su to tie "klobuciky"
nasi budu mat cez weekend tiez novu upravu :slight_smile:
5. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, přesně jak říká kaciatko - kloboučky na IUI :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky,
zdravím :slight_smile:
jé, koukám jaký klouboučky, co to jéééé??? :grinning: jsem si myslela, že o IUI už vím vše a koukám, že vím prd! :grinning:
5. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééé jsem si říkala jestli to nejsou Venušiny kuličky :grinning: :grinning:
Klobouček jsem si představovala jinak, něco jako pesar. To jsou věci :sunglasses:
Taky si tam chci dát pár fotek, ale z práce to nejde, mám stále jen zobrazovač a ne PCčko, tak je tam zkusím šoupnout z domova až bude čas.
Ten náš hafík je snad samočistící, koupeme ho akorát v létě, a pak docela drží, teda po celé zimě už taky zavání to je fakt :zipper_mouth:
5. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To dávají ve Fertimedu :wink: , provedou IUI a zašpuntují to těmahle kloboučkama a tamponem :sweat_smile: .. Všechno si doma po 4 hodinách za ten provázek vytáhneš :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojda Emers, jak se cítíš/cítíte? :wink:
5. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono na zimu uz treba byt s kupanim psikov opatrny... oni maju mastnu kozicku a srsticku a to ich vlastne chrani pred chladom a pokial ho okupete, tak ho vlastne aj odmastite. takze nejaky cas trva kym si tu ochranu zasa "vybuduje"
5. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To nevadí, náš pes se stejně válí doma pod topením :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko to je fakt, takže to vlastně dělám správně :sunglasses: Nechám smraďocha smraďochem, hlavně ať je venku a zdravej :wink: Je to takovej pošuk, ani si ho permanentně doma nedokážu představit, lítá jako čert! A motorky jak se mu líbí :angry:
5. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi: tý brďo, tak to je dobrý! o tom jsem fakt neměla potuchy :slight_smile:
lucinda3: díky, mno, včera se mi udělalo šoufl rovnou před obědem, pak jsem teda na něj došla a snědla ho... a dnes ráno taky šoufl, ale rozchodila jsem to. Hm, ale prostě od včerejška nemám na nic chuť tak jak předtím jsem si splácala pátý přes devátý a mňam mňam... ale zase už jím sladký jako dřív. No prostě to je fuk, ale je to sranda, že se to tak střídá :grinning:
No a jinak už se pomalu bojím na tu zítřejší kontrolu. :pensive: :slight_smile:

Četla jsem vás, jak jste tu psaly o té úspěšnosti, ta úspěšnost je určo větší než jen při domácím snažení a taky mi to přijde jako zlatá střední cesta. Já jsem to měla naprogramovaný tak, že prostě každý měsíc se snažíme že jo a k tomu prostě jen ještě jednou zajdeme na IUI v rámci snažení. :slight_smile: IVF bych tak samozřejmě nebrala, to už je složitější, ale IUI se tak brát dle mě dá, je to "pohodička" :wink:
5. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers jojo takhle jsem to měla taky, jako na houpačce, ale stojí to za to :wink: Já sladký nemusela celý těhu, a to ho miluju, byla jsem spíš na maso, tak mi předpovídali kluka :slight_smile: Na zítra se drž, já si to pamatuju, ten neustálý strach je-li vše ok, a když jsem ho pak pokaždé uviděla na utz neuvěřitelný pocit blaha :dizzy_face: A k IUI přistupuju naprosto stejně, pěkně doma v teploučku a pak ještě jednou v CARu jako bonus :grinning:
Jinak jseš můj vzor, povedlo se vám druhé IUI, takže se budu opičit :grinning:
5. nov 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, v kolikátým jsi :sweat_smile: ??? A povedlo se druhý IUI :wink: ?? Na to jdu zítra :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi budeme se po Emers opičit, je po druhém úspěšném IUI je to tak? :slight_smile:
5. nov 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemá to v profilu, tak proto se ptám :sweat_smile:
5. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jdu se nadlábnout, takže za chvíli pa!
5. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi má tam 2.IUI říjen pozitivní :wink: Pa
5. nov 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak nemate nic proti, ja sa budem drzat ell :slight_smile: nemusia byt hned dvojicky, ale aspon pozitivne :grinning:
5. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ktoré ste otehotneli po IUI, máte to uvedené aj v tehotenskej knižke? Lebo viem, že ivf sa uvádza. Dnes mám samé otázky, ale som taká vyklepaná z toho zajtrajška, vlastne z celého mesiaca, čo ma čaká.
5. nov 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, klud... tehotenska knizka je este daleko, sustred sa na to aby si bola v pohode... a myslim, ze ti moze byt jedno, ci ti to tam napisu :wink: dolezite je to v brusku :dizzy_face:
5. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, tak to jsem si nevšimla :wink: - četla jsem jen , že IUI proběhlo v říjnu :grinning: ..
5. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko: ja viem, že už mi haraší z toho všetkého...včera som volala s kamoškou, práve začína stimulovať pred ivf a ona bola baby normálne že v pohode a ja som pokakaná z inseminácie. Ja sa bojím, že nikdy nebudem mať bábo a to sa asi zbláznim.
5. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi neboj sa, budeme na teba mysliet, hlavne sa netreba bat - u mna prve iIUI nebolo ktovie čo ale druhe uz bolo super a slo to lahko :slight_smile: tak sa drz
5. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, klííííd :grinning: :grinning: .. Času neporučíš a nervy jsou zbytečně napnutý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a stejně to musíš "vyčekat" :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, hlavu hore a zhlboka dychaj... a myslienky, ze nikdy nebudes mat babo posli niekam do teplych krajin, to ta nesmie ani napadnut :slight_smile: ta pohoda je naozaj dolezita, verim tomu :slight_smile: :dizzy_face:
5. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ste zlaté, ale ja som taká trémistka! Ja vždy myslím len na to najhoršie.
5. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi přidávám se, vem si příklad z té Tvojí kámošky! :slight_smile: Neboj jsme tady s Tebou a společně to zvládneme! Nebudu tvrdit že jsem před první IUI nebyla vyklepaná, to jo nevíš do čeho jdeš, ale pesimistické myšlenky koukej zahodit!
Kaciatko super, každá budeme mít svůj vzor :grinning: Příklady táhnou...
5. nov 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, ako pise lucinda, je to nove, nevies do coho ides, je prirodzene, ze mas strach (?), ale musis mysliet pozitivne...
5. nov 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já už to teď podruhé beru tak nějak normálně :wink: .. Jen ať to tam přivezu včas a celkem v pohodě :grinning: :grinning: .. Pozorovat se nebudu, vím už, že to se mnou dělá utrogestan :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok