• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Holky tady je dneska krásně, svítí sluníčko, škoda sedět v práci :angry: Jak je u vás?
5. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi tak ho neber orálne ale si ho vkladaj vtedy je to v pohode, aj ked mne nerobi ziadne problemy ci uz tak alebo tak
5. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi a jak jste to s tím manžou teda nakonec vymysleli, budete stíhat?
5. nov 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je zatiahnuté uplne biela obloha - taka typická jesen :slight_smile:
5. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, baby, ste zlaté! Tak OK, už sa nebojím. Ak to nevýjde, ešte sú stále ďalšie možnosti. U nás je sychravé počasie, také akurát že sadnúť si do čakárne k psychiatrovi.
5. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejda Alienka jesen je podzim je to tak :fearful: Manžela Slováka a zatím ovládám jen vankúš, ranajky, čučoriedky a drevokocúra :grinning:
5. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda ano, jesen je podzim :slight_smile: drevokocur je najlepsi :grinning:
alienka, ty si v ba? a andzi, ty kde?
5. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko musím se doučit :wink: A Senec je kde smím-li se zeptat? Nějaké známé město poblíž? :slight_smile:
5. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, v podstate bratislava... dokonca mam pocit, ze mame do ba blizsie ako do senca, ale oficialne spadame pod senec... este nedavno som mala pisanu bratislavu :sweat_smile:
5. nov 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už jsem si to našla :wink: SV od Bratislavy vedle dálnice je to tak?
5. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám tu teď trošku volno v práci tak si tak surfuju kde se dá :wink:
5. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, ale my nie sme priamo v senci :slight_smile:
5. nov 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo, my vlastně taky nebydlíme přímo v Plzni :wink:
5. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko byvate v niektorej dedinke pri BA
Zalesie, Malinovo alebo nieco podobne....?
5. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak jsme to vymysleli, to ještě nevím :frowning2: :unamused: .. A já ho zavádím, ale i tak mě to nějak ten podbřišek bolel, nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
5. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda3: díkec, jo jo, na houpačce :grinning:

a holky, určitě se opičte!!! :wink:

schimi: jo, já tam mám zatím jen, že IUI pozitvní... :dizzy_face: asi blbě napsaný, ale já ani nevím v kolikátým jsem týdnu a ani termín porodu jak to tam mají holky třeba hned napsaný, tak mně ještě nic neříkali... jen podle kalkulajdy na netu asi tuším... ale já spíš čekám na to srdíčko a až mi řeknou co a jak mudři a pak móóóžná si už budu věřit a napíšu si to tam :slight_smile: zas vím, že jsem se taky vždy koukala kdo tam co má a bylo to pro mě velké povzbuzení když jsem viděla že se zadařilo např. po IUI... :wink:
5. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to jo emers :wink: ... Aspoň to bude jistý :grinning: ..
5. nov 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi a to myslíš po utrouši že Tě bolí podbřišek? A Ty máš tu kádinku na odběr doma, jste jí vyfásli?
Jasan je dobrý mít tam napsaný co kterou z nás čeká, abysme my ostatní věděli a mohli držet palečky :wink: A opičit se :grinning:
5. nov 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jedu pro malého, krásný zbytek dne, zítra držím palečky! Papa
5. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, kádinku mám doma :grinning: :grinning: :grinning: .. Budeme odebírat :grinning: :grinning: .. Tedy spíš já :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak sem tu, po ms začínám stimulovat clostilem 3-7 DC okolo 10 DC mám přijít na folikulometrii a píchnou mi pregnyl na uvolněni vajíčka a provedeme IUI. Zaplatíme 1500 za propláchnutí spermií.

brali nám oběma krev na pohlavně přenosné choroby a na hormony štítné žlázy, mě vaginálně kontrolovali uložení vaječníků a dělohy, sliznici mám jen 7,5 mm, což není prý moc. A strkal mi tam nějaký jako drát, aby změřil dělohu, asi pak kvůli katetru, kterým tam spermie zavedou.
5. nov 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Tak vidíš oriolka, máte za sebou ten základ :grinning:
5. nov 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby dnes zacinam stimulovat clostylom kedze mam 3dc a uzivat budem do 7dc no a okolo 16 ma caka druha iui tak som moc zvedava ako to dopadne :wink: drzim vsetkym prsta a prajem pekny den..........
6. nov 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Apoloma držím palce :grinning:

ja dnes začínam zase s Proverou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno!
Oriolka vidíš, tak jste zase o krůček vpřed :wink: A jaké máš z CARu pocity?
Apoloma držím pěsti, doufám, že nás bude hodně pozitivních po 2.IUI :grinning:
Cisielko drž se, ať se vše připravuje tak jak má!
Jakpak se cítí IUIačky z naší řady v tomto týdnu? Dnes je na řadě Schimi, tak jí držím palce!!
6. nov 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
oriolka, super :slight_smile:
apoloma, drz sa! schimi, drzim palce.
ja som stale v pohode :grinning:
6. nov 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko tak to ráda slyším :wink: Co máš v plánu na víkend? :slight_smile:
6. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, spaaaaaat :slight_smile: a spaaaaaat :slight_smile: a spaaaaaat :slight_smile: ale nie. zajtra asi klasika sobota, upratat a tak a v nedelu ma prist poobede navsteva :slight_smile:
ty ako?
6. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem třetí den po IUI...cítím se dobře-jako by se nic nestalo:slight_smile: Akorát ten utrogestan mě blbne....vždycky tak tu půl hodinu po tom, co si ho vezmu, jsem fakt opilá:slight_smile: Jinak v pohodě. Kdy si myslíte, že má smysl si udělat test?Když 10dní v těle se drží injekce pregnylu, která ovlivňuje TT....takže nejdřív 8 dnů od IUI ne?
6. nov 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko spaní mám taky v plánu :wink: Uklízet budu zítra dopol, protože odpol má moje maličkost oslavu... :sunglasses:
Pajko ahoj! Já měla IUI v pondělí a na testování jsem ještě ani nepomyslela chichi :grinning: Jelikož jsem na IUI byla až 20DC řekl MUDr počkat 3týdny což hodlám dodržet! :unamused:
6. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok