IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
lucinda3
5. nov 2009
Holky tady je dneska krásně, svítí sluníčko, škoda sedět v práci ]-( Jak je u vás?
alienka22
5. nov 2009
schimi tak ho neber orálne ale si ho vkladaj vtedy je to v pohode, aj ked mne nerobi ziadne problemy ci uz tak alebo tak
lucinda3
5. nov 2009
Schimi a jak jste to s tím manžou teda nakonec vymysleli, budete stíhat?
alienka22
5. nov 2009
tu je zatiahnuté uplne biela obloha - taka typická jesen 🙂
andzi
5. nov 2009
juj, baby, ste zlaté! Tak OK, už sa nebojím. Ak to nevýjde, ešte sú stále ďalšie možnosti. U nás je sychravé počasie, také akurát že sadnúť si do čakárne k psychiatrovi.
lucinda3
5. nov 2009
Jejda Alienka jesen je podzim je to tak 😕 Manžela Slováka a zatím ovládám jen vankúš, ranajky, čučoriedky a drevokocúra 😃
kaciatko81
5. nov 2009
lucinda ano, jesen je podzim 🙂 drevokocur je najlepsi 😃
alienka, ty si v ba? a andzi, ty kde?
lucinda3
5. nov 2009
Kaciatko musím se doučit 😉 A Senec je kde smím-li se zeptat? Nějaké známé město poblíž? 🙂
kaciatko81
5. nov 2009
lucinda, v podstate bratislava... dokonca mam pocit, ze mame do ba blizsie ako do senca, ale oficialne spadame pod senec... este nedavno som mala pisanu bratislavu :-N
lucinda3
5. nov 2009
Už jsem si to našla 😉 SV od Bratislavy vedle dálnice je to tak?
lucinda3
5. nov 2009
Mám tu teď trošku volno v práci tak si tak surfuju kde se dá 😉
kaciatko81
5. nov 2009
tak, ale my nie sme priamo v senci 🙂
lucinda3
5. nov 2009
Jojo, my vlastně taky nebydlíme přímo v Plzni 😉
marrad
5. nov 2009
kaciatko byvate v niektorej dedinke pri BA
Zalesie, Malinovo alebo nieco podobne....?
schimi
5. nov 2009
Jak jsme to vymysleli, to ještě nevím 😞 :-| .. A já ho zavádím, ale i tak mě to nějak ten podbřišek bolel, nebo co :-p :-p ..
emers
5. nov 2009
lucinda3: díkec, jo jo, na houpačce 😃

a holky, určitě se opičte!!! 😉

schimi: jo, já tam mám zatím jen, že IUI pozitvní... x-) asi blbě napsaný, ale já ani nevím v kolikátým jsem týdnu a ani termín porodu jak to tam mají holky třeba hned napsaný, tak mně ještě nic neříkali... jen podle kalkulajdy na netu asi tuším... ale já spíš čekám na to srdíčko a až mi řeknou co a jak mudři a pak móóóžná si už budu věřit a napíšu si to tam 🙂 zas vím, že jsem se taky vždy koukala kdo tam co má a bylo to pro mě velké povzbuzení když jsem viděla že se zadařilo např. po IUI... 😉
schimi
5. nov 2009
Tak to jo emers 😉 ... Aspoň to bude jistý 😃 ..
lucinda3
5. nov 2009
Schimi a to myslíš po utrouši že Tě bolí podbřišek? A Ty máš tu kádinku na odběr doma, jste jí vyfásli?
Jasan je dobrý mít tam napsaný co kterou z nás čeká, abysme my ostatní věděli a mohli držet palečky 😉 A opičit se 😃
lucinda3
5. nov 2009
Holky jedu pro malého, krásný zbytek dne, zítra držím palečky! Papa
schimi
5. nov 2009
Jo, kádinku mám doma 😃 😃 😃 .. Budeme odebírat 😃 😃 .. Tedy spíš já 😃 😃
oriolka
5. nov 2009
ahoj tak sem tu, po ms začínám stimulovat clostilem 3-7 DC okolo 10 DC mám přijít na folikulometrii a píchnou mi pregnyl na uvolněni vajíčka a provedeme IUI. Zaplatíme 1500 za propláchnutí spermií.

brali nám oběma krev na pohlavně přenosné choroby a na hormony štítné žlázy, mě vaginálně kontrolovali uložení vaječníků a dělohy, sliznici mám jen 7,5 mm, což není prý moc. A strkal mi tam nějaký jako drát, aby změřil dělohu, asi pak kvůli katetru, kterým tam spermie zavedou.
schimi
5. nov 2009
😃 Tak vidíš oriolka, máte za sebou ten základ 😃
apoloma
6. nov 2009
ahojte baby dnes zacinam stimulovat clostylom kedze mam 3dc a uzivat budem do 7dc no a okolo 16 ma caka druha iui tak som moc zvedava ako to dopadne 😉 drzim vsetkym prsta a prajem pekny den..........
cisielko
6. nov 2009
Ahojte 😃

Apoloma držím palce 😃

ja dnes začínam zase s Proverou 😃 😃 😃 😃
lucinda3
6. nov 2009
Dobré ráno!
Oriolka vidíš, tak jste zase o krůček vpřed 😉 A jaké máš z CARu pocity?
Apoloma držím pěsti, doufám, že nás bude hodně pozitivních po 2.IUI 😃
Cisielko drž se, ať se vše připravuje tak jak má!
Jakpak se cítí IUIačky z naší řady v tomto týdnu? Dnes je na řadě Schimi, tak jí držím palce!!
kaciatko81
6. nov 2009
ahojte 🙂
oriolka, super 🙂
apoloma, drz sa! schimi, drzim palce.
ja som stale v pohode 😃
lucinda3
6. nov 2009
Kaciatko tak to ráda slyším 😉 Co máš v plánu na víkend? 🙂
kaciatko81
6. nov 2009
lucinda, spaaaaaat 🙂 a spaaaaaat 🙂 a spaaaaaat 🙂 ale nie. zajtra asi klasika sobota, upratat a tak a v nedelu ma prist poobede navsteva 🙂
ty ako?
pajka00
6. nov 2009
Já jsem třetí den po IUI...cítím se dobře-jako by se nic nestalo:) Akorát ten utrogestan mě blbne....vždycky tak tu půl hodinu po tom, co si ho vezmu, jsem fakt opilá🙂 Jinak v pohodě. Kdy si myslíte, že má smysl si udělat test?Když 10dní v těle se drží injekce pregnylu, která ovlivňuje TT....takže nejdřív 8 dnů od IUI ne?
lucinda3
6. nov 2009
Kaciatko spaní mám taky v plánu 😉 Uklízet budu zítra dopol, protože odpol má moje maličkost oslavu... 😎
Pajko ahoj! Já měla IUI v pondělí a na testování jsem ještě ani nepomyslela chichi 😃 Jelikož jsem na IUI byla až 20DC řekl MUDr počkat 3týdny což hodlám dodržet! :-|

Začni písať odpoveď...

Odošli