• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Tedy můj mužík to hodlá dodržet...Já bych 14dní po IUI nejraději testovala, to je ještě daleko takže jsem v poho :sunglasses: :grinning:
6. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka, tak ako lucinda, testovanie ma este ani nenapadlo... ty si bola v utorok ako ja, vsak?
lucinda, woow, tak neviem sice k comu, ale vsetko naj :slight_smile:
6. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko dík, dnes mám narozeniny :wink:
A myslím že Pajka byla v úterý?
6. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ehm myslím ve středu... :sweat_smile:
6. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musím trénovat pamět na mateřské se toho z hlavinky hooodně vykouřilo :sweat_smile:
Myslím že je to takhle: já pondělí, Ty úterý, Pajka středa, Dana čtvrtek, Schimi dnes :sunglasses:
6. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem byla ve středu, ale neplánuju testování:slight_smile:)to je fakt ještě moc brzo......ale jen mě to tak napadlo...protože Dr.mi řekl 14 dní...tak by mě zajímalo, jestli to některá plánujete dřív. Já jsem taky pro testovat pozděj než dřív, protože na to nemám nervy:slight_smile:
Všechno nejlepší lucindo:slight_smile:a hodně štěstí!!! byl by to krásný dárek.
6. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajko děkuji Ti moc, budu ho potřebovat... :wink: A taky trpělivost :sweat_smile:
Jasan napadat nás to časem bude myslím všechny :grinning: Já si myslím těch 14dní je akorát, mně těch 21dní přijde strašně dlouho, i když jsem tedy měla ten delší cyklus...Beru to i tak že kdyby teď TEORETICKY nic, tak stihnout ještě třetí IUI do konce roku, ale to URČITĚ nebude zapotřebí :sunglasses: :grinning:
6. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko, Pajko, napiště si to IUI s datumem prosím do pasu ať víme a nemusíme tápat :wink:
6. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau holky :grinning: .. Jsem zainseminovaná :grinning: :grinning: .. Odběr proběhl doma - dojet do hodiny jsem stihla :grinning: .. Dělal mi to docent Sobek :slight_smile: , tak doufám, že dobře :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hotovo:slight_smile:mám to v pasu...Myslím, že 21 dnů je hodně dlouho ...Já už další IUI dělat nebudu....prosinec si dám oraz a v lednu začnu s IVF....nejvyšší čas-na poslední chvíli...mám čas jen do března-takže to zkusíme.
Tak Schimi-držím palce:slight_smile:
6. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka, kolik Ti je, máš taky docela velký děti :wink: ?
6. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Schimi! Super, vítej do naší řady :sunglasses:
Pajko šikulka, takhle je to fajn přehledný :wink: Uvidíš, třeba IVF ani nebude zapotřebí :wink: Do března vlastně kvůli věku je to tak?
6. nov 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz to mam aj ja v profile... ja mam ist po 14 dnoch na krv :slight_smile:
6. nov 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a v neděli znovu - repete :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky Kaciatko :wink: To uteče ani nebudeš vědět jak!
Schimi vy budete mít doma teda hafo klobouků :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ne, já si vzala ten svůj od minule :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jé teď mi kolega přišel popřát a přinesl krásnou růžičku, takže na mě ani pomateřské nezapomněli :dizzy_face:
Jdu nakoupit nějaké zákusky ke kafíčku tak zatím pa kočky!
6. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi je mi 39...v březnu mi bude 40....takže jsem "stařena":slight_smile:)) ale cítím se na mimčo, takže proč ne....na věk se nehraje....Ještě mi není zas tolik, abych mimčo a celkově výchovu dítěte nezvládla....Navíc-do důchodu půjdeme až bůhví kdy, takže nemám strach, že bych dítě nezaopatřila..Navíc, přítel je o 5 let mladší, takže to neřešíme. Děti už mám velké a je to sice super, že jsou samostatné jednotky, ale roztomilé miminko na potulení-to už nejsou:slight_smile: To máš fajn,že vám to dělají 2x...u nás jen 1x, půlhodinky poležet a šupaj doma a máme to druhý den potvrdit sami ....a snažit se až do 18 DC....takže se snažíme :wink:
6. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přesně tak to mám i já, ale zrovna dnes mi mladej pěkně "hnul žlučí" :angry: :angry: .. Puberťák, kterej je věčně nespokojenej a na zabití :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tobě je kolik let? No syn žije s otcem....bude mu za 14 dní 17...takže to je už dospělý chlap a dcera žije s náma.....a ta by hrozně chtěla miminko:slight_smile: teda....já abych měla :grinning: ...Naštěstí je totálně klidná a splachovací, takže s ní nemám žádé trápení (už to klepu)....krom toho, že bez řasenky fakt nevyjde z domu a i když měří 170 a váží 46kg..tak má špeky....fakt praštěná. Hodně sportuje, takže si klidně v 9večer namaže švacan chleba-takže o anorexii u ná nemůže být řeč...ale člověk nikdy neví u těch holek,co?
6. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, baby....
mám novinu a idem vám ju hned povedať....
ale tehu to nie je... zatiaľ teda..no... :angry:

asi budem mať novu prácu...
ideálnejšiu prácu som si ani vysnívať nemohla...
Budem chodiť tri krát do týždňa varovať 8 mesačneho chlapčeka a je to v časti mesta tu u nás.... ja sa tešííím!!!!!! :slight_smile: :grinning:

fuuu....

a micky ako sa mi máte?

čo nové?

ja idem dnes fotiť jednu kočku... teším sa... Babuchy mne je taaaak dobre doma..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, ta moje ještě zlatíčko :grinning: :grinning: .. Ale kluk je prostě na zabití :angry: :angry: .. Někdy doslova :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Pořád nějakej průser :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni gratuluju....máš super prácu:slight_smile:Hlídat mimoša...hlavně, aby to nebyla nějaká vzteklina....ale 3x týdně je super.
Hlavně, ať se ti to líbí.
Jo schimi...děti jsou miláčci-když spí......jinak je to fakt někdy na zabití.
6. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
omlouvám se, že Vám vstupuji do diskuze, ale čtu si vás a včera jsem byla na prvním IUI a dnes mě přepadají dost úzkostné pocity a myšlenky z neuspěchu. Snažím se být optimista, ale nějak to nejde a vím, že šance při prvním IUI je malá! Mám strach, že neúspěch mě položí na lopatky, i když se s tím musí počítat.Čekám už dlouho a obavy jsou prostě velké. Jinak všem co taky čekáte a doufáte přeji ať do dobře dopadne a držím palce!
6. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, to je super, tak nech ti to vsetko vyjde...
jakina, sance su mozno male, ale nie nulove.. a ked to nevyjde, tak treba ist dalej... asi ina moznost nie je :sweat_smile:
6. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jakino hodně štěstí. Negativní myšlenky si prostě nesmíš připouštět. Ber to tak, že bu´d to vyjde nebo ne. Neupínej se k tomu, navíc, když víš, že je jen 15% úspěšnosti, tak je to fakt malá šance. Nepodaří se, tak půjdeš na další. Svět se nezboří, nebudeš ani první a ni poslední a uvidíš, že se zadaří...dřív nebo později....Já tomu taky moc šancí nedávám...navíc jsem starší-tak i ta šance je menší....ale jsem napnutá, ale pokud test bude negativní, tak se nezhroutím.....dám si měsíc pauzu a zkusím IVF. Takže se drž, nesmutni!!tím si jen uškodíš a vrhni se na to znovu. Držím palce :wink:
6. nov 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajka, díky za povzbuzení, vím, je to tak, jen jsem teď z toho taková "dojukaná". Měla jsem větší dávku stimulace už teď a pokud to nevyjde, tak asi jdeme rovnou na IVF, jsme tak nějak domluvení s Mudr.
Taky držím palce! :slight_smile:
6. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuju:slight_smile:Já jsem ve středu taky byla na prvním IUI.....a protože nemám čas kvůli věku, tak taky hned naběhnu na IVF.....sice bych byla radši, kdybych byla o tuto zkušenost ušetřená, ale bohužel-přírodě neporučíš.
Tak se drž, nepodávej se tomu a věř, že se to podaří....když ne teď, tak příště:slight_smile:
6. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakina, ake lieky a kolko si brala?
6. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko, brala jsem menopur - 3 ampule, celkem jsem tedy na tuto stimulku dostala 3 balení po 10ks.
Pojišťovna ale při IUI hradí prý jen 2balení a tak jsme celkem dost dopláceli za to třetí balení(6600,-). Kdybych asi měla menší dávky, tak by se mi vaječníky moc nerozhýbaly. I tak v levém malé folikuly=nic a v pravém nakonec 3 ucházející.
Vidím, že jsi také čerstvě po IUI, tak držím palce! :wink:
6. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok