• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
jakina, dakujem, aj ja ti drzim palce :slight_smile: . tak to si naozaj mala uz asi dost silnu stimulku... predpokladam, ze mas problem s anovulacnymi cyklami, vedia preco?
6. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky aj ja vam vsetkym mocenko drzim palce aby to iui vyslo vsetkym!!!!!!drzte sa pa pa zatim :sunglasses:
6. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty jo....tys měla denně 3 ampule?No tak to je už dost...Já jsem měla denně 1 po 75ml..a udělalo se mi na jedné straně 2 a na druhé 1..takže taky žádná sláva...Tak se drž,ať to vyjde:slight_smile:
6. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka, mně je 35, tak taky nic moc :angry: :angry:
6. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko, přesně tak, neměla jsem žádnou ovulku a v teď mi řekli, že mám PCO. Před tím, jsem u svého gyndaře brala clostyl + utrogestan a nemělo to vůbec žádný efekt! Tak nastoupilo IUI, nechtěli hned IVF, že uvidíme co to se mnou udělá.
6. nov 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakina, poslem ti ip
6. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
tak já dnes na kontrole viděla tloukoucí srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prý vše vpořádku a z CARu mě už vyexpedovali, že pošlou zprávu mé původní gyndařce a tím tam končím, doufám!!! Ale říkala jsem jim, že třeba za 2 roky mě tam mají opět :grinning: tak jsme se tak rozloučili/nerozloučili, smáli se a moc mi gratulovali, fakt mi přišlo že až teď všichni, když se prostě potvrdilo to srdíčko :slight_smile:
mno, byla jsem happy a jsem happy, ale už zas mám obavy, aby to bylo dobré i nadále, je to hrozný :grinning:
všem vám moc přeju už brzy taky takové starosti :wink: :wink: :wink:
a to mi dnes ještě v práci oznámili brzké povýšení :grinning: no nic neví totiž ještě (je brzy na takové zprávy), tak z toho asi pak brzo sejde :grinning: ale to je mi úplně fuk! :grinning: :sunglasses:
6. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš jakina...dobrý začátek....prostě vyzkoušíš IUI a pokud to nevyjde, ta IVF bude trefa:slight_smile:
35 ještě dobrý...mých 39...je už pálka....ale jsou holky i 43...takže pořád věřím, že není pozdě:slight_smile:
6. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, supeeer, tesim sa! gratulujem :slight_smile:
6. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers GRATULUJEEEEMEEE!!!!!

a baby dakujem.... len ešte ten job nie je moj.....
6. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakina - neboj dobre bude!!!! :wink:
6. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers to je kraaaasne gratulujem a davaj na seba pozor :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers moc ti gratuluju:slight_smile:krásná zpráva a moc hezky se to čte. Hlavně,ať je všechno v pořádku a v červnu porodíš:slight_smile:
6. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky kočky :grinning: :grinning: :grinning:
Práve som si Vás dočítala a hemží sa to tu samým IUI a bábätkami,len tak ďalej.
Ell,Emers dávajte si na seba pozor a aj na bobáčiky :wink: :slight_smile:
Ja som bola včera na IUI a dnes mi je už v pohode.mne bolo minulý mesiac zle z utrošu.Brala som ho vaginálne.Dostala som z toho akúsi mykózu a pálenie.Dr. Povedala že sú viaceré ženy, kt.tie hormóny robia šarapatu,že máme citlivú pošvu tak potom môžme brať utroš papaním 3x za deň.HZatiaľ si ho dávam vagin. a potom uvidím ako bude telo reagovať.Ja na 3 IUI už nepôjdem už len IVF.Mám už 38 rokov tak musím stihnúť najrýchlejšie čo sa dá, lebo 39 mám v 4/2010.Včera som poprosila dr.,aby mi vypísal žiadosť na IVF a poslali mi ju už včera na schválenie do VŠZP. Ja nebudem testovať mala by som ísť do Helíka 19.11-krv+sono, ale pôjdem až 23.11 mám vtedy aj pohovor s koordinátorkou.Baby neviete či tá koordinátorka hneď vypisuje lieky na recept?
6. nov 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak sa k vám pridávam, dnes som bola u dr., budem brať 3-7.DC clostilbegyt, na 10.DC UTZ a potom sa uvidí. Už mám doma aj Pregnyl. :slight_smile:
6. nov 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, myslím, že robíš dobre. Určite treba skúsiť IVF a ty si tesne pred takou vekovou hranicou, kedy to už poisťovňa neprepláca. Ale úplne naj naj by bolo keby ti vyšla IUI. To by bola paráda.
6. nov 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z CARu mám celkem dobré pocity, seznámili nás s financováním, podepsali sme to. Prý by se u nás mohlo povést IUI.
6. nov 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriolka, dnes si začala stimulovať?
6. nov 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi ne ne v neděli mám dostat ms a pak stimuluju clostilem 3-7 DC 1-0-1 kolem 10DC na folikulometrii a pregnyl a pak na IUI
6. nov 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som o kúsok skôr ako ty ale stimuláciu mám presne takú ako ty, ja som dnes 3.DC, beriem clostil 5 dní, v piatok utz a potom IUI, neviem kedy, ale tipujem, že asi v pondelok 16.11.
6. nov 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já to budu mít taky v tom týdnu protože v pátek 20.11. budu 13 DC a v neděli 22. bych měla ovulaci normálně (teda jestli probíhá prasknutí folikulu)
6. nov 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som dnes v CAre videla tak veľa dvojíc, som si myslela, že to budú skôr staršie páry, ale ono sú to normálne mladé dvojice tak okolo tridsiatky, ale niektorí mali určite aj menej ako 30. Je to hrozná doba, že tak veľa dvojíc má problém riadne otehotnieť.
6. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriolka, tak budeme bojovať spolu!
6. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi jo jo budem, jinak sem měla 26 DC sliznici jen 7,5 mm:/ a nám je taky méně než 30, mě je 27,5 manžovi 27
6. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriolka, a aký máte problém?
6. nov 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte andzi aj oriolka ja takisto mam 3dc a rano som zacala s clostylom a budem brat takisto do 7dc. pregnyl mam takisto doma este od minula. iui nas caka tiez asi 16.11 takze bude nas asi dost testovat :slight_smile: :slight_smile:
6. nov 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pregnyl nemám, mě ho píchnou při folikulometrii prý
6. nov 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no ale to zrejme nevadi mne ho pichaju 2dni pred iui...
6. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jdu ted poprvé
6. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak oriolka ja uz sa chystam teras 2x na iui dufam ze bude uspesnejsie lebo prve nam bohuzial nevyslo.... :pensive:
6. nov 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok