• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
já uvidím, snad to vyjde napoprvé
6. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce aby to vyslo no a ja by som bola rada tiez keby sa to podari aj nam lebo ivf je dost narocne a hlavne casovo,mne by to az tak nevadilo ja som doma ale manzel to ma uz horsie v praci ... :cry: nechcu mu davat volno a tak...
6. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já taky doufám, že to vyjde. četla jsem, že to vyjde i napoprvé někdy. No jinak IVF se taky bojim, snad to nebudem muset podstoupit. Manža je obchodní zástupce, taže pořá v tahu a u mě v práci nechci, aby něco věděli....
6. nov 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa jdu na tv
6. nov 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, taká nízka úspešnosť je len pri prvom IUI, tie ďalšie je už vyššia šanca?
6. nov 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi uspesnost pri iui je 10-15%a je jedno kolke je v poradi! a uspesnost ivf je 30-40% takze asi tak...
6. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré rané :slight_smile: dnes mám 10 DPO a všetky príznaky prichádzajúcej menštruácie. Láka ma test ale asi to je moc skoro vsak?
7. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ešte vydrž, testy schovaj, ešte je skoro a ak si pichala pregnyl, ešte by mohol byť v moči.
7. nov 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :wink: , tak dnes jsem si byla zaplavat a tak mě rozbolelo břicho, že jsem to radši vzdala :angry: :angry: .. Zítra ráno na IUI, tento měsíc druhý, to potvrzovací..
7. nov 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi tak to drzim palce :wink: :wink:
7. nov 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky moc :wink: , Tobě taky, za pár dní jdeš, že :slight_smile: ??
7. nov 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi mas pravdu za par dni ma to caka tak dufam ze to bude pozitivnejsie ako to minule :unamused:
7. nov 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, tak to já taky :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ze uz 2 deti mas tak to si stastna zena :wink: keby som ja mala aspon jedno jedine ach co by som za to dala.....
7. nov 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vydrzim aj ked je viac ako iste ze pride mrcha :frowning2: škoda tento mesiac som do toho davala velku nadej
7. nov 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka ja nerozumiem ved tehu priznaky su z 90%take iste ako prichadzajuca menstruacia tak ako mozes vediet ze niesi tehu??len sa neboj a vydrz tak 2dni a testni sa a uvidis :slight_smile:
7. nov 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienko já testovala 12 dpo a byl test už pozitivní
7. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers gratulka obrovská k srdíčku. Super. Mě včerejší kontrola v Car proběhla OK, mimísek už má 2,5 cm. Už jsem taky z car odešla, ale nechali si mě v Podolí, tak jsem moc ráda. Příští týden jdu na krev a pak začátkem prosince na NT screening.
7. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem poprosiť o radu, treba ísť na IUI s poloplným močovým mechúrom ako pri embryotransfere? Ďakujem
7. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka, ty ideš na IUI po IVF? S tým mechúrom to by aj mňa zaujímalo.
7. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno, IVF 2krát nevyšlo, tak ideme skúsiť prirodzenejší spôsob... Ale neviem čo s tým mechúrom, pýtala som sa sestričky a tá nevedela..
7. nov 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, drzim palce :slight_smile:
alienka, cakaj a este to nevzdavaj, nikdy nevies.
zuzanka, mne ked dr pisal, ze kedy na iui, tak tam dopisal, ze s plnym mocovym mechurom... uplne plny asi nebol, ale nez som tam isla, tak som do seba liala vodu :grinning: btw. neviete preco ma byt ten mechur plny?
7. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, v ktorom centre si bola na iui? Bolelo to?
7. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko veľmi pekne ti ďakujem za odpveď, veľmi si mi pomohla!!!
7. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka, nemas za co :slight_smile:
andzi, chodim do iscare. nebolelo to vobec, mozno trosicku neprijemny pocit... toto by som kludne podstupila aj kazdy den, ak by to pomohlo :sweat_smile:
baby, ako je to s vajickom... kolko hodin po ovulke je schopne oplodnenia? niekde sa pise, ze maximalne 12 hodin, inde 12-24 :confused: viem, ze je to jedno, ale aj tak ma to zaujima :sweat_smile:
7. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, aj ja chodím do Iscare. Ja teraz idem na 1.IUI, prosím ťa ako to tam chodí? Mne vychádza zákrok asi na nedeľu, robí sa to tam aj cez víkendy?
7. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,aj mna caka na buduci cyklus IUI,v martine,vie mi niekto popisat ako to prebieha,kolko sa plati a aka je uspesnost??dakujem vopred...
7. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, záleží od prípadu k prípadu. Cena závisí od centra, ale myslím, že v Heliose tuším 100 €. Ja stimulujem clostilbegytom a potom mám injekciu pregnyl.
7. nov 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ides na 1 IUI?aky mate zadrhel neotehu???
7. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo haloo.. tu sa spinkááá už...

bru noc babulky.. a krásne sničky..
cmuky
7. nov 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok