• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
dobre ranko ...baby zdravim :sunglasses: a pekny dnik zelam... xena ja chodim do heliosu a samotny zakrok iui tam soji 100e a k tomu cloctybelgyt a pregnyl to je ale 10e a po iui ti daju tbl utrogestan na udrzanie plodu a tie stoja ale 6eur takze dokopy cca 116eur. no a 14dni po iui sa berie krvicka a to je este 7eur. takze asi tolko :slight_smile: prajem vela stastia
8. nov 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma dakujem moooooooooooooc...prosim ta a ako to tam cele prebieha???aky je tam pristup personalu???robia aj cez vikend ked to podla ovu vyjde tak???a aku maju uspesnost??a co ty,co vsetko si uz absolvovala?
8. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, kedy sa chystáš na IUI? My budeme mať cca 16.11. asi tak približne, možno skôr, takže aj mňa by zaujímalo, či to robia aj cez víkend.
8. nov 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Tak repete mám za sebou :grinning:
8. nov 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, dnes IUI?
8. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Shimi, Apoloma, držím palce :wink:

Alienka,. ešte vydrž aby si nebola zbytočne sklamaná :wink:
8. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena personal je tam naozaj super su to mily a prijemny ludia vsetci do jedneho a to neprehanam takze z tohto hladiska fakt nemaj ziadne obavy!!no a cez vikend konkretne v heliose robia aj soboty aj nedele. ja tam napr.idem buduci tyzden v sobotu na folikulometriu pred iui. no a co mam vsetko zasebou neviem ako to myslis ci v tom centre alebo celkovo aj mimo neho. mimo neho mam zasebou HSG,LAPAROSKOPIU. no a uz vyse pol roka chodime do heliosu a tam mame zasebou asi 3xspermiogram vseliake mozne odbery ale to uz zrejme poznas :wink: no a uspesnost iui je 10-15%ale to je celkovo a nie len v centre helios. no a ivf je 30-40%uspesnost :sweat_smile: dufam ze som ti aspon trochu poradila ak budes mat este nejake otazky rada ti odpoviem aj cez IP. CISIELKO mooooc dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. nov 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko!

dnes som nezvyčajne skoro ráno hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
Idem sa hlásiť na ÚP.. wrrr.. nechce sa mi.. ešte aj to pačasieee... bleee...

Ako sa mi máte babulky.. dnes vás prídem potriet na troška dlhšie.. nemôžem vás zanedbávať....

juj micky idem teraz a po obede som u vás..

papapapa zatiaľ...
9. nov 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som si dnes spravila test 12 DPO - 25 HCG - a nič :rolling_eyes: biely ako sneh
9. nov 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, zítra začínám s clostilem 3.-7.DC
9. nov 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký ráno holky :grinning: :grinning: ..
andzi, jo včera bylo potvrzovací IUI :wink: , jedno v pátek, jedno v neděli :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
moc vám děkuju za blahopřání :wink:
bojuju trošku s nevolnostma, jo jo, mám co jsem chtěla, jsem si furt stěžovala že je nemám, tak už je mám :grinning:

holky, držte se!!!
9. nov 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Alienka, je mi to ľúto :frowning2:

MOnika..júj nezávidím do toho počka ísť ale aspoň budeš mať pokoj :wink:
9. nov 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj skusim kupit citlivejsi test a testnem zajtra ak vydrzim v stredu idem na krv a potrebujemsa pripravit na sklamanie
9. nov 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, třeba je ještě brzo :wink:
9. nov 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,
mám na vás velkou prosbičku, navštívili jsme s manželeme Gennet a jelikož spermiogram dopadl blbě, bylo nám řečeno, že sperma je dobré na IUI a mě by zajímalo jaký to má průběh, na co se máme připravit a jak je to s časem, myslím, jak dlouho trvá než jde žena na první IUI. Jestli se to dá nějak obecně říct. Zítra jdu na odběry kvůli hormonálnímu profilu a příští týden ve čtvrtek na UZ ohledně zjištění ovulace.
Moc děkuju
Handik
9. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

jakpak se máte? já jedu za chvíli na UZ před IUI, tak pak podám info, jestli bude :wink:
9. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handik ahoj :slight_smile: .. Takže, většinou Tě nastimulují 5 - 9. den cyklu Clostilem :wink: - to proto, aby se vytvořili folíky :grinning: .. 10 den je kontrola, to s Tebou manža nemusí a doktor určí kterej den přijít na IUI :sweat_smile: .. Většinou ještě píchnou Pregnyl na prasknutí folíků :wink: .. A potom s manželem, kterej odevzdá vzorek, laborantka ho zpracuje a katetrem ho uvede, kde má být :wink: .. A potom jenom čekáš :grinning: .. Jako teď já :grinning:
9. nov 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi, takhle to vypadá jako docela fofr, takže myslíš, že bysme mohly jít už v prosinci na IUI? Omlouvám se za případnou debilitu, naivitu a totální mimomísu, ale nejsem v tomhle vůbec zběhlá, sečtělá sem dost, ale teorie je něco jinýho a praxe taky. Kdy ste byli na první IUI od první návštěvy v CARu?
Každopádně držím všechny palečky, aby to klaplo a mimísek se poved !!!!
9. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Díky moc :wink: .. No, já jsem byla ještě na vyšetření dělohy a průchodnosti vaječníků :angry: .. Takže se to jeden měsíc zdrželo, ale jinak to jde rychle :grinning: .. Začínáš vlastně s cyklem, tzn., že počítáš dny, kdy začneš brát Clostil, potom už to jde samo :grinning: :grinning: .. Nejhorší je to čekání na výsledek :angry: :angry:
9. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handipindik a aké hodnoty mal tvoj manžel?
9. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi dúfam ze mas pravdu čím bližšie ku kontrole tym je to so mnou horsie
9. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určitě, dokud nepřijde mrcha, je pořád šance :wink: :grinning:
9. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: schimi ako sa poznám cez obednajsu prestavku nabehnem do drogerky kupim test a testnem - aj ked viem ze tam bude biela plocha (ja mam sice talent na kazdom teste vidiet ciarky dve - alebo skôr kde by asi mala byt). Ale je lepsie byt nato pripraveny no nie?kupim asi dva testy citlive a skusim spravit dnes aj zajtra rano a potom krv
9. nov 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj handipiknik, já jsem byla od první návštěvy v CARU na IUI asi za 6 týdnů, protože nám brali krev a čekali jsme 5 týdnů na výsledky.......hned jak jsme si přišli pro výsledky, tak mi udělal UTZ, dal mi injekce-píchala jsem si menopur 10 dnů do břicha-druhý den cyklu jsem začala, pak 12 den jsem jela na kontrolní UTZ, večer si píchla injekci pregnylu a 14 den jsme jeli už udělat IUI.....takže celkem fofr..a jak vidíš- mám to čerstvě za sebou a teď jenom čekat, jak to dopadlo:slight_smile: tak se vůbec ničeho neboj a do toho....
9. nov 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj schimi, tak já jdu na kontrolu už 9DC jelikož je to 16.11. a desátý den vychází na svátek. Jak to probíhá potom, bereš utroš na udržení a máš dělat test, nebo čekat na dobrání léku a příchod ms?
9. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdrárek holky!
Zdravím vás po víkendu :slight_smile:
Alienka uvidíš, ještě není nic ztraceno, koupila bych citlivější test a pak šup na krvičku, až z té to bude 100%ní a pozitivní :wink:
Schimi ahoj, jak se cítíš? Jů Tys byla na vyšetření dělohy a vejcovodů, já myslela že u nás co máme děti to nedělají, anebo je to tím že ty Tví andílci jsou už větší? Mně nic takového nedělali..
Kaciatko, Dana, Pajka jak je ostatní z naší slavné řady? :grinning:
Handikpindik vítám Tě! Neboj já z toho byla taky vytřepaná, ale po pár návštěvách jsem profík :sunglasses:
Monika tak držím palce na ÚP, ať je to rychlé a bezbolestné :wink:
Tady v Plzni počasí taky nic moc, prší a obloha bílá, to bude na celý den.
Luucia ahoooj, tak držím palečky ať je tam úroda :grinning:
9. nov 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orialka, utros beries az v den ked ti urobia IUI - verec, a po 14 dnoch ides na HCG test a ak bude negatívny tak vysadis utros ak pozitivny beries ho dalej
9. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda vdaka :slight_smile:
9. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka ok, díky za informace. Mě doktor řikal, že utroš už brát nebudu, že mi dá něco podobného. Tak mám doma ještě celé balení utroše a půl blistru k ničemu. :unamused:
9. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok