• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
oriolka, aha, tak to máte potom celkom dobrý spg, lebo počet máte ideálny (norma je 20mil/ml) a morfológiu máte úplne super (norma je 30%) a vy máte 65%. Až na ten pohyb. My sme mali 65mil/ml, pohyb a+b, morfológia 35% záver je normospermia a aj tak máme odporúčanie na IUI.
9. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som spet. a nic som nevybavila... wrrr.... :angry:
su prestahpvany... jaaaj...
9. nov 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi a normospermie znamená že je to ok chápu to dobře?
Moni tak to je pech :frowning2: Tak ses aspoň vyvětrala :grinning:
9. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a zabehala som si... wr... musela som bezat na trolejbus a nic z tohho... wrrrrrrrr

no čo už..... v stredu idem opeť... :unamused:

juj babulky mne je taaak dobreeee
9. nov 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, hej, malo by to tak byť, ale mne sa nezdá tá morfológia. Podľa WHO je norma 40% a podľa nášho výsledku je norma 30%. Takže preto je to tak na hranici.
9. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi aha dík!
Moni tak ve středu budeš určitě úspěšnější :wink: A je dobře že je dobře, jééé jak já bych byla doma :sunglasses: Doufám, že brzo budu... :grinning: :dizzy_face:
9. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi jo pohyb máme mizerný c hodnocení jen 7% lineární pohyb. Ale zase oproti minule se to zlepšilo o dost. Minule sme měli celkový pohyb 12% a lineární 2%
9. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, ty ideš kedy na krv?
9. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - tomu ver. doma je najlepšiee. xixixixi...

ale tak možno od pondelka budem robiť.. ale len tri dni v týždni.. uvidíme..
:wink:
9. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak to já teda nevim vůbec nic. Musim to probrat příští týden s mudrou. Nám sestřička po telefonu řekla, že správně má být 20mil./1ml, ale my máme jenom 6mil./1ml. a pak mi řekla, že 33% jsou zdravé a pohyblivé spermijky a 67% jsou liný a špatný, takže jsou vhodné na IUI a doporučena genetika. Víc nevim a doufám, že mi víc řekne doktorka, popřípadě mi dá nějaký lejstro.
Určitě IUI zkusíme, zklamání jsem prodělávala poslední rok a půl, když jsem čekala, že MS nepřijde a stejně přicházela, takže když se nepovede IUI, je tu ještě další šance s IVF. Sice už to bude hodně hodně velkej maraton, ale za to sladký stvoření to stojí.
Ještě mám jeden dotaz, kolik IUI hradí pojišťovna? Někdo mi říká, že tři, ale někdo zase, že pět. Já bych se teda spíš přikláněla k těm třem.
9. nov 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a ještě k těm spermijkám, 33% je málo na přirozený početí, ale neni to tak špatný, aby se to vůbec nepovedlo.
Oriolka prosím tě, vitamínky na spermijky jste si naordinovali sami nebo mudři?
9. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi MUDr. mi řekl za 3 týdny od IUI zavolat - takže počítám testnout doma a podle výsledku buď na krev anebo vyvolávačku...Měla jsem delší cyklus tak proto prý za tak dlouho, chci být poctivá pacientka :grinning: , ale nejradši bych už příští týden testila, uvidíme uvidíme...
Moni já na mateřskou s láskou vzpomínám, vůbec jsme se nenudili, pořád byla nějaká akce anebo v klídku hraní doma s prďolkou, fakt to na mě nezanechalo negativní následky - tedy až na tu paměť a ta byla už předtím špatná :sweat_smile: - takže bych na mateřské byla klíďo do důchodu :sunglasses: :grinning: Nechápu, jak se na mateřské může někdo cítim méněcenný anebo odtržený od společnosti, vždyť má v tu chvíli poslání nejvznešenější...
9. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Handik já slyšela že dokonce 6 IUI v jednom roce hradí pojišťovna...
9. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, tak folík sice je, sliznice je taky OK..ale manža se vrací až ve středu v noci a IUI ve čtvrtek už je pozdě :unamused: takže tenhle měsíc nic :frowning2:

Dr mě docela překvapila s výslekem spermia..manža má 19% morfologii..což znamená 19% oplodnění schopných,...to jsem myslela, že v tom hodnotěj i pohyblivost..tu má horší než měl :unamused: Tak nevím, jestli nás nečeká IVF :confused:
9. nov 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, hlasim se do klubu, zatim jsem vas procitala jen inkognito :slight_smile:, ale uz mi to nedalo. Mam za sebou 1 neuspesny pokus a ted ve ctvrtek jdu na mereni folikulu pro 2. kolo. Nicim nestimuluju. Myslite, ze si po IUI muzu o utros sama rict, kdyz mi ho mudr. nepredepise? Minuly cyklus jsem zadny od doktorky nedostala. Jinak chodim do Gennetu v Pze.
9. nov 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja ti verim... ja sa budem asi citit podobne... :wink: myslím ako ty.... :grinning:
9. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadnik no poprvé nám je napsali na genetice, kde nám dělali spemiogram ten zinek+C. To nám prodali rovnou tam. A po druhém spg. sem sama objednala ten selen + zbytek, protože sem se dočetla, že to také hodně pomáhá a navíc je manža kuřák....
9. nov 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiež čítala, že v Čechách hradí poisťovňa až 3 cykly IUI do roka. Na Slovensku ani jeden, všetko si platíme samy.
janam, ak si nedostala utros, tak potom asi podľa krvi vedia, že máš dosť progesterónu. Neboj, lekár vie, čo robí.
9. nov 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v čechách hradí pojištovna 6 cyklů IUI do roka a 3x IVF
9. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luucia to mě mrzí, ale tak se pak můžete snažit sami až se mužík vrátí :wink:
Janam. vítám Tě! Já mám po druhé IUI také bez stimulace, a nemám utroš, MUDr. říkal když přirozeně tak přirozeně... :sweat_smile:
Moni ani nevíš jak moc Tobě a vám všem přeji zažít ten pocit... :dizzy_face:
Andzi mně ale krev naposledy brali u mého gynekologa na horm. profil, a od té doby ne takže netuším jak jsem na tom s progesteronem...
A měla jsem pravdu teď to píše i Oriolka v ČR máme nárok na 6xIUI a 3xIVF do roka
9. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriolka, u vás hradí poisťovňa 3 cykly ivf do roka alebo celkovo?
9. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
alienka, ten test ma moc mrzi :frowning2:
lucinda, ja som tiez stale v pohode, skor naklonena verit tomu, ze to nevyslo, ale v pohode. do soboty a mozno este aj vcera trosku ma bolelo brusko a krize, ale dnes uz uplna pohoda. jaaaj, a pokusala sa o mna nejaka chripka alebo co, tak som dnes doma... ja nesledujem ani teplotu, ani krcok ani nic, myslim, ze ked beriem utros tak to ani nema vyznam :unamused:
9. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne celkově 3 IVF ale o IUI píšou 6xdo roka
9. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, lucinda3 - diky holky, ja to tak nejak tusila.
9. nov 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janam, a vy máte aký problém, ak smiem vedieť?
9. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím Kaciatko! Chřipku šup šup pryč nic takového teď nepotřebuješ! Buďme ještě chvilku v klidu... :sunglasses: Tak se hezky vylež ať jsi brzo zase jako rybička :wink:
9. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě malinko škrabe v krku, musím si na to něco koupit...
9. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janam: no tak to je bomba... já chodím taky do Gennetu v Praze, spadáme k paní Vykysalé, ale údajně se to tam nějak objednává jak je čas. Každopádně já sem si řekla, že jsem domluvená s ní, tak jdu k ní :wink:
No tak pokud by bylo hrazeno IUI 6x tak to je bomba a 3x IVF mi taky přijde slušný.
Holky já sem zvědavá na ten SPG a hned jak budu vědět všechny údaje, tak vám je sem předatluju a vy coby skoro mudry my to vysvětlíte, že jo? :wink:

Oriolko,můj mužskej taky čudí jak o život, takže vitamínky by se hodily, jenže je to chlap že jo, takže dokud nemá fakt důvod, tak do něj nic nedostaneš. Tak nevim jestli mu mám koupit, třeba aspoň selen a nebo počkat co doktoři.
9. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handik no mě hlavně naštvalo, že mu ženská na genetice řekla, že kouření nemá vliv na kvalitu spermií, ale všude čteš a slyšíš opak. I mudr. z CAR mu to řekl, že to není dobré na spemouše a tak alespon vitamíny baští, ale když mu to připomínám tak prská, že ho buzeruju. Tak mu připomenu, že chce taky miminko, tak by se mohl trochu začít snažit.
9. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, ahoooj :grinning: jasne, ze sme v klude :sunglasses: ja uz som relativne v pohode, teda v podstate si myslim, ze ma to len obchadzalo... takze zajtra uz poctivo do praaaace :slight_smile:
9. nov 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok