• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
no nic za chvíli mizím pa
9. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to je pěkná blbost, kouření škodí a nejen spermiím, já taky čudim, ale omezila sem to, sem prostě hrozná a nedokážu být bez cigára, je to i takovej antistres, ale přešla jsem na mentolový slimky a dám si denně tak maximálně pět, takže to ani neberu jako extra kouření, ale manžel tu krabičku denně udělá na tuty :confounded:
Jo, stejný to bylo u nás, když sem po něm chtěla, aby bral vitamíny, řekl mi na to, že mu nic neni, tak je brát nebude a ejhle, jen co se dozvěděl, že má jenom 33% schopnejch spermoníků, tak se začal vyptávat, co že to je za vitamíny, který může jíst.
9. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci dakujem.. skoda ze som do nedotiahla do konca.. ale byt tehotna je uzasne.. a mat ho pri sebe musi byt este krsjie.. dakujem! :grinning:
9. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
......napis niekomu aky mas problem,bud uprimna,a ked sa opytas na to iste jeho tak ta okasle a neodpise zeee??ty asi vies o kom hovorim!!!zneuzivas tu na fore doveru ci co??????????????? :angry: :angry:
9. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O mě snad nemluvíš Apolomo ?! :frowning2:
9. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko tak to je dobře, jen si pěkně odpočin, to taky jednou za čas neuškodí vypnout od práce :slight_smile:
Moni máš novou fotečku viď, hezká, moc :wink: Jednou to tam dotáhneš to vím, my všechny!!! :sunglasses:
A co to koukám holky, nechci se vám do ničeho plést, ale co se stalo?! :fearful: Jsme tady abychom se podporovali přece...
9. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci já nevim o co jde, ale schválně jsem si pročítala zpětně příspěvky a asi jde Apolomě o Janam. Nechci na někoho něco svalovat, vůbec nevim která bije, ale je jediná, která zatím nereaguje. Jenže to ani nemusí být o tom, že nechce psát, ale třeba nemůže. Já taky odbíhám od práce sem a odsud zase k práci.
Mě se dneska ale tůze nechce pracovat :rolling_eyes:
9. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci dakuejm za foto... teraz vela fotim.. a ked inych tak aj seba musim raz za cas nie? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Handik taky nevím, ale škoda, máme dost problémů a ještě se dohadovat?!...
Moni šikulka, máš recht, já to mám taky tak, fotím ostatní strašně ráda, ale občas si tam tak sama sobě na těch fotkách chybím, a tak to napravím :grinning:
Kočky za chvíli vyrážím pro malého do školky, tak se tu mějte krásně, nehádejte se :sunglasses: , fajn zbytek dne a zítra se těším, papa!
9. nov 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, já si taky myslím, že tohle kočkování si můžeme všechny nechat od cesty, měly bysme tu čerpat sílu a jedna druhou podpořit a ne po sobě prskat.
Měj se krásně, užij si pohodově zbytek odpolende a zítra se budu taky těšit papapa :slight_smile:
9. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci niečo ti ukazem..mozem?? ja sa rada chválim.. xixixi..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes mám super náladuuu..juchuuuu
9. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa vratis teda... :sunglasses: :grinning:
9. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handikpindik nie nie to stebou nema nic spolocne a ani s janam! ta osoba ktorej sa to tyka to urcite vie ale cusi!!!!! to sa tykalo konkretne IP-posty! takze iba tolko inak vas vsetky zdravim :slight_smile:
9. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moničko určitě se pochlub, já si to ale prohlédnu až zítra ju, teď už to nestíhám a počítám že to budou krásné fotečky tak těmi se budu chtít chvíli kochat, budu se na to moooooc těšit :wink:
Handik souhlasím...
Apoloma tak fakt třeba ta osoba nemá čas, najednou, někam musela atd. nevím, uvidíš, určo se to nějak vysvětlí :slight_smile:
Už se musím odhlásit a vypnout comp ať tam to moje zlato dlouho nečaká, pa a pusu všem!
9. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda bodaj by si mala pravdu lebo mna to dost mrzi ze sa takto zachovala...ale tu na fore ju vidim cize ip musela vidiet a je to uz cca 4dni co som jej pisala ale nevadi kaslat na nu.......................................
9. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci oki.. tak zajtra ti to poslem... :wink:
9. nov 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apolomo tak to se mi ulevilo, odbíhám sem od práce, takže se může stát, že na něco neodpovím, takže už se dopředu omlouvám, kdyby se to stalo :wink:
9. nov 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já vás dočetla a vůbec nechápu :unamused: :angry: ..
9. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, je nas tu viac, co nechape :confused:
9. nov 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi, z toho si vůbec nic nedělej :grinning:
9. nov 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejda, ještě, že nejsem sama, kdo to nechápe :grinning: :grinning: .. To mě uklidňuje :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vypukla tu dívčí válka, ale jenom taková malinká, nakonec se tu všichni usnesly, že na tu dotyčnou, která to způsobila se vykašleme :sunglasses:
9. nov 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je správnej postup :grinning: ... Nemá smysl se tady hádat :wink: , protože nervy napjatý máme doma, ne :grinning: ?? Hlavně tedy s tím, jak reagujeme na IUI a podobně :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jasne nebudem sa tu predsa nad tym rozculovat mam aj ine starosti ako riesit nieco take :sweat_smile:
9. nov 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přesně :grinning: :grinning: ..
9. nov 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priznam sa, ze som sa tiez zlakla, ci som na nieco nezabudla odpisat :grinning:
9. nov 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přesně tak Schimi. Já sem teda zatím napnutá jak guma od spoďárů jak dopadne UZ příští čtvrtek a co mi mudra poví ještě k těm spermijkám. Nicméně, bych ráda, abysme to první IUI podstoupili co nejdřív. Nevěřím, že by se to povedlo hned na poprvé, ale aspoň budu vědět jak to probíhá atd. jestli mi rozumíš.
9. nov 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přesně :sweat_smile: .. U mě bylo to první takový jako očekávání, co se z toho vyvine :wink: .. No teď to druhý beru tak, že se to nepovede :unamused: , ale projít tím musím, abych se dostala dál :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre istotu som skontrolovala postu a tiez to nie som :slight_smile: spravila osm dalsi testik rapiclear a uuuuuplne cisty, to je škoda, zajtra aalebo pozajtra este skusim. Ani nie som sklamana ale velmi som verila ze to vyjde. No škoda...... :rolling_eyes:
9. nov 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já to taky nejsem, aspoň doufám :grinning: :grinning: ..
9. nov 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok