• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
alienka :cry:
9. nov 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A alienka, příště to vyjde :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handikpindik: ja jsem taky u MUDr. Vykysale, 1. IUI mi delala ona. ve ctvrtek k ni jdu na ultrazvuk pred 2. IUI.
andzi: snazime se vic jak rok a furt nic, hormonalne jsem OK, manzel mel ted nic moc spermio. Obcas zazlobi cipek.
9. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka myslim ze vieme presne co a ako sa citiš... :unamused:

ale neboj.. dobre bude.... raz určite!!! :wink:
9. nov 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka22 + Shimi:
Já vám holky strašně držím palečky, aby to vyšlo a mohly ste se tu pochlubit dvěma pořádně tlustýma čárama na těhutestu.
Já se na jednu stranu těšim, protože budu vědět, že mi tam "stříknou" jenom ty zdravý potvory a na druhou stranu mám strach, že se to nepovede ani na poštěstý :confounded:
9. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handi, díky :grinning: :grinning: .. My doufáme :grinning: :grinning: !! Ale je klidně možný, že z toho u mě tentokrát opět nic nebude :angry: :angry: .. Ještě bych šla na jedno IUI, abych v prosinci nemusela už na IVF - neměla bych na to klid :sweat_smile: ..
9. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já na tebe budu určitě myslet a držet ti i ty palce, který mi nenarostly, abys už nemusela nikam jinam než do poradny :slight_smile:
9. nov 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handik a ty jsi už na něčem byla, myslím IUI, nebo IVF?
9. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, tak to bych brala :wink: .. A zase ke konci 9 měsíce proklínat celý těhu :sunglasses: , protože se nebudu schopná unést :grinning: ..
9. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, myslim, ze vsetky si tu navzajom zelame, aby tam boli dve pooooriadne tlste // :grinning: a oni budu... mozno nie teraz, mozno nabuduce a mozno az ten dalsi krat... neviem... ale budu...
schimi, ja mam pocit, ze po tomto vsetkom nebudem preklinat nic :grinning: ved predsa nemozem preklinat nieco, co tak veeeelmi chcem. musim si to vazit a byt za to maximalne vdacna... takze brucho na furik, usmev na tvar a ideme :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
9. nov 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, ono nás ten elán přejde, já to už znám :grinning: .. Ale zvládneme to :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, ja verim, ze mi vydrzi :wink:
9. nov 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oriolko nebyla, všechno je pro nás poprvé a proto jsem mezi vás zavítala, abystě mě trošku zasvětili do tajů CARu :wink:

Kaciatko81 - momentálně jsem ve fázi, že bych unesla i paterčata, hlavně, abysme to miminko už měly. Nemáme za sebou tolik trápení co jiní, ale i tak je to hodně utrápený, protože všichni kolem nás sekaj děti jak baťa cvičky a my sme pořád sami dva.

Jenže berte v potaz, že jsem ještě nikdy těhotná nebyla, takže si můžete klidně a upřímně říct, že vim o těhotenství a porodu velký ho... :grinning: a že budu ještě vzpomínat jak sem byla hloupoučká :grinning:
9. nov 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: No, co se týká porodu, tak já radši půjdu rodit než k zubaři :grinning: :grinning: .. Moje porody byly naprosto lehoučký :grinning: :grinning: .. Po dceři jsem odešla z porodního sálu po svých :grinning: :grinning: ..Bylo to rychlý a to mi porod vyvolávali :grinning: :grinning: .. Ve 12:00 příjezd, v 15:00 byla na světě :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi, tak to jsi opravdu dítě štěsteny, já mám kolem sebe samé odstrašující případy. Moje mamka rodila bráchu 16 hodin, mojí švagrový porod vyvolávaly a rodila celkem 14 hodin. Nejlehčí porod o kterém vim měla moje druhá švagrová, rodila letos v Thomayerce a rodila osm hodin. Nejtěžší měla moje kamarádka, která začala rodit ve čtvrtek večer kolem osmé a porodila v sobotu o půl páté odpoledne, nakonec musely brát malýho císařským řezem, protože se neotvírala :confused: :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handikpindik, ja som tiez este nebola tehu a nerodila... ale kedze viem, ze dneska vobec to mat dieta je velike stastie, tak si hovorim, ze za to clovek musi byt vdacny... nejako neuzanavam to, ked sa niekto stazuje, ze ma velke brucho... ved mat vlastne dieta bez toho bruska asi nejde... ae ja som v tomto asi blazon...
9. nov 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já měla stahy, ale bolest jsem necítila :wink: .. Syn se narodil v 10:20 a přijela jsem do porodnice ve 3 hodiny ráno :wink: .. Stahy tam byly, ale já je necítila, což právě je ta výhoda :grinning: :grinning: ..
9. nov 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handik no to sme na tom stejně, já tam byla minulý čtvrtek poprvé na vstupním pohovoru
9. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale tak jsem to nemyslela, já jen, že to není úplně jednoduchý :wink: :wink: ..
9. nov 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, ja viem :slight_smile: len ja som v tomto vazne asi trosku blazon :sunglasses:
9. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo Oriolko, ale podle toho co máš v albíčku už ti dělal vyšetření tvůj gynekolog a mužskýmu udělaly spermiogram. Na nás se ten můj vykašlal a kdybych si od něj nevydyndala doporučení do Gennetu tak se bláhově snažíme ještě dneska. Takhle jsem aspoň klidnější, že sem neplašila zbytečně a opravdu je tu problém, který musíme řešit.

Shimi i tak, vím, že porod neni sranda, ale můžeš si gratulovat, žes to měla rychle a v pohodě.

Kačátko, jsem stejného názoru co ty. Moje švagrová - ta co rodila letos - si pořád na něco stěžovala - kdyby to šlo tak si ten její pupik s tim krásnym miminkem vemu místo ní - jednou měla oteklý nohy, pak se nemohla ohýbat, pak se nemohla nasoukat do kalhot, pak si stěžovala že si musí koupit nový oblečení, protože se do ničeho nevejde, pak zase byla moc tlustá, pak si připadala hnusná s pupkem... no hele fakt síla... člověku to vhánělo slzy do očí, protože my se v tu dobu snažily jak vzteklý a ona přišla do jinýho stavu neplánovaně, prej nečekala, že to bude takovej fofr. Prostě se mi tím jenom potvrdilo, že je ten svět nespravedlivej.

Tím samozřejmě neodsuzuju nikoho komu se povedlo počít přirozeně, naopak tiše závidím a měli by si vážit toho, že mají to štěstí.

Holčiny, mám pomalu padla, takže přeji všem krásný zbytek pondělka a zítra se budu těšit na krásný pokecík !!!
9. nov 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Jo, i to přejde :grinning: :grinning: .. Jen počkej, až to nastane, ještě si na mě vzpomeneš :grinning: :grinning: .. My ženský pro ty děti musíme udělat o moc víc než chlapi :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: dobre ranko :grinning:
schimi, mozno prejde mozno nie, poznam aj take aj take :wink:
10. nov 2009 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kaciatko :slight_smile: vdaka za povzbudenie, uz je to na beton dnes som skusila test a biely, zajtra idem na krv ale asi nic nové nepovedia.

sa chcem spýtať, ja som bola na HSG, robili mi hormonálny profil, manžel bol len na SPG, sú aj nejaké iné vyšetrenia, ktoré ešte robia aby zistili príčinu? - kde je chyba? alebo sa uz ziadne nerobia a rovno na IUI alebo na IVF?
10. nov 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký ráno :grinning: :grinning: .. alienka, nám dělali jen SPG a hormonální profil dělali i manžovi :grinning: :grinning: .. Jinak testy na pohlavní choroby a to bylo u něho všechno :sweat_smile: :sweat_smile:
10. nov 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno !!!
Pokud vím, tak základem je co říká Schimi, hormonální profil a spg, můj parťák na hormonálním profilu nebyl, ale třeba ho tam ještě pošlou. Pak dělají krevní testy na pohlavní choroby a odebírají moč na chlamidie.
Když by byly blbý býsledky profilu a ani po léčbě by se těhu nepovedlo tak můžou dělat laparoskopii a zjištění průchodnosti vejcovodů, ale v jakym pořadí a kdy tohle vyšetření podstupuješ to ti nepovim.
10. nov 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, no uvidime ako dopadneme my buduci tyzden :sweat_smile: :confused:
vysetrenia, no kedze mas HSG, tak priechodnost mas, hormonalny profil, spermiogram, pripadne hp muza... pokial je toto vsetko ok, tak myslim ide iui... a pokial to stale nie je ok, tak asi pristupuju k dalsim vysetreniam, ale neviem kedy a na zaklade coho...
10. nov 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přesně :wink: .. Teda včera jsem říkala švagrové - má 5 dětí :grinning: :grinning: , že jsem si nikdy nemyslela, že udělat dítě je takovej problém :grinning: :grinning: .. Před tímto mi to šlo tak nějak samo a o nějakým IUI, nebo IVF jsem ani netušila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi z toho si nic nedělej, já mám kolem sebe takovejch lidí, který pomalu ani neznají princip rozmnožování a maj děti, že když jim povyprávim tak na mě jen tupě zíraj.
Do loňského prosince sem taky netušila co znamená IUI, IVF a podobný výrazy, ba sem ani nevěděla co je CAR natož co tam dělaj.
Na jednu stranu bych byla samozřejmě radši, kdybych to nemusela vědět, ale na druhou stranu aspoň budem vzdělaný holky :grinning:
10. nov 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak? v podstate ta najprirodzenejsia vec a aky je s tym problem...
10. nov 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok