• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
No to jo :wink: jsem si připadala s těma svýma dětma, že mi je tenkrát přinesl snad čáp nebo co :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bocian to urcite nebol :grinning: alebo? ale uprimne, mas velike stastie, ze ich mas :dizzy_face:
10. nov 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sooooooom zufala, neviem kde je chyba

schimi ani ja som netusila ze to bude taky problem, dufala som ze do pol roka sa to podari a teraz mam pocit ze sa to asi nepodari nikdy :rolling_eyes: Lebo som rozmyslala co ak je problem ze sa to aj zadari ale sa to neuchyti - tak to aj IVF je zbytocne nie?

zajtra idem na konzultaciu skusim asi tretie IUI (uvidim co mi odporuci doktorka) ak sa to nepodari tak na nový rok pôjdem na IVF. Niekedy mam pocit ze som dobrá do blázinca na prášky
10. nov 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musim se smát, když si vzpomenu, že třeba ještě loni sem si naivně myslela, že prostě vysadím prášky a do dvou měsíců budu těhotná, protože sem si prostě myslela, že ovulace je celé období kdy ženská nemenstruuje :grinning: :grinning: Až se trošku stydim za svou jednoduchost :grinning:
10. nov 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handi ja som si tiez myslela ze to pojde ako pomasle - staci ak si clovek raz nedá pozor - ale to plati len pri tych co bábo nechcú, takým by stacilo na IUI zaviest iba jednu zdravu spermiu
10. nov 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ono ked sa nepodaria dve iui, tak to este nic nemusi znamenat... nevesaj hlavu, pockaj, co ti povie dr... viem, ze vo vaznejsich pripadoch sa robi genetika a imuno, ale neviem, ci dva nepodarene pokusy iui su uz dovodom na tieto vysetrenia...
handik, to s tym vysadenim som si aj ja myslela (s tou ovulkou nie)... vraj je tam vyssia sanca... je fakt, ze mrcha uz nedorazila... ale tehu to nebolo :grinning:
10. nov 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienko vůbec nepropadej panice, určitě se to povede !!! Víš co se říká, do třetice všeho dobrého a zlého a věřím, že všechny co tu jsme ti budeme držet palečky, aby to vyšlo !!! A ono to vyjde !!! A i kdyby ne na IUI tak na IVF na storpdo !!!!!!!!!!!! Musíš věřit.
Mě čeká teprve první IUI a nevěřím, že vyjde hned na poprvé, ale věřím, že se nám to miminko povede !!!
10. nov 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko zajtra uvidim co ako, lebo vajecniky mam obe priechodné akuram máme menej tých rýchlych bojovníkov ale nie je to ziadna katastrofa, doktorka vravela ze preto je taká nízka úspesnost IUI pretoze tie folikuli nie vzdy prasknu hoc sa da aj pregnyl.

kaciatko a u vas je to ako? kde je problem? prepac nepamatam sa
10. nov 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak o ovulaci jsem měla dost jasný představy i před tím :grinning: :grinning: .. Ale když jsme počali dceru, tak nám praskl kondom zrovna 13 DC :grinning: :grinning: .. Letěla jsem ke kalendáři a říkala jsem manželovi /teď už bývalýmu/, že jsem právě otěhotněla a že mu teda pěkně děkuju :grinning: :grinning: .. Byla jsem si naprosto jistá, že jsem těhotná a byla jsem :grinning: :grinning: !!
10. nov 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééé tak to jsem tuze ráda, že nejsem jediná, která si bláhově myslela, jakej to bude fofr.
Holky já byla fakt dutá jak bambus a nevěděla sem o oplodňování a vůbec funkčnosti ženskýho těla nic, teda kromě MS :grinning:
10. nov 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ti handi ja viem ze hej aj ja tomu verim len obcas ma chyti panika čo bude :( a ako vravis do tretice vsetko dobre :slight_smile:

a možno som si kupila pokazene testy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ja mam pco... takze davam tomu dva pokusy a ak nie, tak laparka... co sa stane s folikom, ked nepraskne? ja som sa tiez bala toho, ze nepraskne, ale bolesti vraj svedcili o tom, ze praskol... :sweat_smile:
10. nov 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Folíky praskají i díky sexu - aspoň tak mi to říkal posledně Sobek :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Opět budu za blba, co je PCO?

Alienko, i na mě skočí panika, včera večer to na mě nějak padlo, aniž by tomu cokoliv předcházelo a prostě sem si připadala hrozně zbytečná a méněcenná, takže sem bulela a bulela a mužskej mě utěšoval a utěšoval, no takže místo toho, abysme se podporovali navzájem, tak spíš podporuje jenom on mě :confused:
10. nov 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PCO je myslím premenstruační syndrom, ale co to znamená opravdu, to nemám ponětí :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala po pregnyle tiez dost velké bolesti som sa tesila že popraskali
(este ked som si volala o vysledky po UTZ mi povedali ze to vyzera na dvojicky tak mi dali dost nadej)

neviem co sa s nimi stane ak neprasknu hm tazko povedat
10. nov 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mně právě doktor říkal, že máme hodně sexovat, že to pomáhá na prasknutí folíků :grinning: :grinning: .. My jsme poslechli a v sobotu to muselo popraskat, protože mě hrozně bolelo břicho a taky v neděli na UTZ už to bylo popraskaný a pryč :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pco je syndrom polycystickych ovarii/vajecnikov... znamena to, ze na vajecniku sa vytvori vela folikov, ale nedorastu do potrebnej velkosti a ostavaju na vajecniku ako take male cysticky... potvrdzuje sa to z ultrazvuku a hormonalneho profilu... bodaj by to bol len premenstruacny syndrom :pensive:
10. nov 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko a ty stimulujes pred IUI? ked sa ti vytvara vela folikov?
10. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka ano stimulujem, pretoze proste nenarastu... chapes? je ich vela, ale ani jeden dominantny... na co ti ich je vela, ked sa ani nedaju zmerat ake su male
10. nov 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi dobre vediet ze na popraskanie je najlepsi sex, najhorsie je ze nemozme byt 3 - 4 dni pred IUI spolu a poistovat to až po IUI a spoliehat sa na lekarov ze to naozaj odsleduju a nebudu to robit nadarmo len koli peniazkom
10. nov 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čím stimulujes? ci prave tym ti nevznikaju vela mozno bez stimulky by ich bolo malo a rastli by, alebo si to tak mala aj predtym? Zistovali to?
10. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka ip
10. nov 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to my neřešíme :grinning: :grinning: .. Neděláme pauzu :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Loučím se, jedu k manžově mámě :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky!
Tak jakpak se máte? :slight_smile: Já bájo, dnes jsme vykročili pravou, malej ve školce naprosto super, mají dopol focení, tak jsme ráno stáli před skříní a vybírali košili :grinning: Horší jak já když vybírám hadry, museli jsme se převlíkat :grinning: :sunglasses:
A vůbec mám skvělou náladu, jen mi jí trochu kazí fakt že mužík odjel v noci do Barcelony a vrátí se až v sobotu :pensive:
Jste koukám byli akční, to je super!
Alienka mrzí mě to, uvidíš na krvi...Hlavu vzhůru a do dalšího boje!
Schimi si to užij u tchýně :wink:
Kačiatko jak je, už se nám to krátí viď, já mám upřímně pocit že to nějak letí a vůbec to nevnímám :grinning:
Moničko, šupšup pošli nám ty Tvoje krásný výtvory!!
Handik jasan, i já znám tyhle nálady a výkyvy, to jsou ty pekelný hormony :angry:
Oriolka, ostatní ahooooj!
10. nov 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda ahoj :slight_smile:
ja tiez ok :wink:
10. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky v tomhle já vám neporadím, nikdy jsem se s tím nesetkala a vzhledem k tomu, že ani nevim jestli ovuluju, protože sem nikdy neměla odvahu to zjistit a na měření BT jsem se necítila dost naštudovaná, tak nemůžu posoudit jestli ve mě něco praská nebo ne :unamused:
Každopádně budu moudřejší příští čtvrtek až mi mudra udělá UZ.
10. nov 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Luci, no sem zvědavá jaký budu mít nálady až budu nějaký ty hormony ještě dobírat :sweat_smile:
10. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko s tím chřipkovým pokusem už dobrý, jseš v práci?
Handik přesně, proto jsem teď svým způsobem ráda že žádné hormony navíc nemám, jsem v poho tak snad nejsou zapotřebí...
10. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok