• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Luci já pevně doufám, že mě žádný hormony taky nečekaj, ale pokud se opravdu prokáže, že nemám ovulaci, tak mě to nemine :frowning2:
Jenže to budeme brát z té druhé stránky, pro miminko udělám cokoliv :wink:
10. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, ano, zda sa, ze dobre... som v praci, inak by som tu nestrasila tak skoro :grinning:
ja nemam pocit, ze by boli nejake nalady :wink:
10. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na každou to působí jinak a já teda pevně doufám, že nebudu věčně ubekaná... bych si pak mohla jít přivydělávat jako plačka :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Handik dobrý, plačka :wink:
Kaciatko to máš fajn, já teda musím říct že se na mě hormony vždy projevily, ať už psychicky anebo fyzicky :angry: Jsem přibrala a ještě jsem byla náladová :angry: :unamused:
Ale jak říkáme, pro mimi cokoliv, musíme to holt vydržet!! :wink:
Jinak máme další akci, v ponělí je v práci nařízená dovolená, tak vyrážíme s mužíkem do Vídně :sunglasses: Jede na služebku tak se přidáme, v úterý zpátky, půjdeme si s malým zajuchat do Pratru :grinning: :dizzy_face:
10. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky...tak jak je IUI-ačky?:slight_smile: Jak se cítíš lucinda?Nějaké pocity?Já teda musím říct, že absolutně zatím nic...ani tak, ani tak:slight_smile: Je čas....teprve týden...takže se uvidí za týden-jestli mrcha přijde nebo ne.Ve středu jdu na krev, tak to musím ještě týden vydržet. Včera jsem byla s mladou u gynekoložky, tak jsem ji zrovn apoprosila, ať se mi mrkne na vaječníky, jestli vajíčka popraskaly všechny....tak prý jo-už ve vaječnících nic není nachystaného.....no....bylo jich tam pár, tak doufám, že aspoň jedno se chytlo:slight_smile: Hezký den...i když mlhavý přeju:slight_smile:
10. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci a kolik si nabrala?? Já sem toho názoru, že by si každá ženská měla uvědomit co je pro ni důležitější, jestli figura nebo děťátko... ať si o mě říká kdo chce co chce odsuzuju takový ty kačeny co melou o dětech, jak moc chtěj miminko a pak brečí že přibraly viz má švagrová. A už vůbec nechápu takový nány, který drží dietu v těhotenství jenom proto, aby nepřibraly. Mě je to jedno i kdybych se měla přesouvat z místa na místo kutálením tak to podstoupim, hlavně že budeme mít zdravý miminko
10. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paji, já se mám fajn, dneska budu v práci jen krátce, ve dvě zdrhám na krev kvůli hormonálnímu profilu a pak pojedem s manžílkem na nákup do Makra.
My v Praze už mlhu nemáme, ale ráno to bylo dobrý mlíko a hlavně včera večer... tfuj tfuj
10. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handik taky si myslím, že je blbost držet dietu v těhotenství. Já jsem měla to štěstí, že jsem přibrala jen 12kg a po porodu mi zůstalo kilo, ale jedla jsem né za 2, ale za 6 lidí....zabijačku, zelňačku....na posezení půl kastrolu, pořád mi bylo špatně z hladu, takže i v noci jsem se budila a musela si něco málo vzít....Pokud bych tak jedla teď, měla bych 150kg!!Hrůza, ale asi to tělo potřebovalo se pořádně nadlábnout, tak co. A kdy jindy se můžeš bezstresně nacpat, když né v těhotenství?:slight_smile:Každá by si to měla užít bez výčitek....však po porodu tím otáčením kolem mimča, nočním nevyspáním a kojením se to ztratí.Mojí kamarádce zůstalo 20kg! a do roka to bylo pryč....prostě-někdo to má tak, někdo jinak.Taky bych to vůbec neřešila.Naštěstí ani teď po těch injekcích co jsem si píchala před IUI jsem nic nepřibrala a te´d co beru ty prášky po IUI taky to nevypadá, že bych nějak přibírala.....Jak říkám, každý to má jinak, ale i kdybych přibrala....však to nebude na pořád, důležité je, že z těch kil něco bude:slight_smile:
10. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, neviem... mozno to nejako na mna posobi, ale nejako to nesledujem... proste beriem to tak ako to ide... nie som ten typ. ze budem sledovat, kde ma pichne, kde stuchne, sledovat, ci reagujem nejako inak...
handikpindik, mam pocit, ze si v tomto ako ja :wink:
10. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snažilky, chcem sa spýtať, či je po IUI povolený sex? Teda proste či to ešte môžme "poistiť" aj doma, keby náhodou motyka vystrelila. Ja si myslím, že tomu nič nebráni.
10. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paji přesně tak, sem stejného názoru. Proto říkám, buď chce ženská dítě a nebo štíhlou figuru, každá musíme počítat s tím, že nás těhotenství změní, víc nebo míň a musíme to holt brát tak jak to je. Nehledě na to, že moje švagrová nepřibrala ani 10 kilo a brala to jako hroznou tragédii, po porodu měla o šest kilo víc než když přišla do jinýho stavu... kravka
10. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačí, jsem ráda, že jsme zpřízněné dušinky :wink:
10. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja neviem, ale ja si myslím, že ani tehotná žena nemôže jesť koľko chutí. S veľkým prírastkom na váhe sú spojené zdravotné riziká, takže ja som za stravovanie zdravé, mierne väčšie porcie podľa hladu, ale nie sladkosti a mastné veci. Skôr taká normálna racionálna výživa. V tehotenstve ženám väčšinou chutí viac ako inokedy a je to dané aj psychikou - kedy si doprajem ak nie teraz?
10. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handikpindik, ja to tiez nechapem... ja si hovorim, ze idem do toho so vsetkym, co to prinesie... pocitam s komplikaciami, s tym, ze to nebude jednoduche, ale hlavne je aby to babo bolo ok... nechapem, ci si niektore kocky myslia, ze mozu mat dieta a vobec sa nezmenit...
10. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Andzi, já teda nevím určitě, ale podle mého laického úsudku by to nemělo vadit
10. nov 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handi, ja si tiež myslím... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačí přesně tak, na mě to taky tak působí, občas mi připadá, že jim vadí i rostoucí břicho. Stejně jako ty je mi jasné, že to bude mít své pro a proti, na to jestli budu mít nahoře kilo nebo dvacet kilo nemám ani pomyšlení, hlavní pro mě je, abysme byly oba s partnerem v pořádku po zdravotní i psychické stránce a miminko se povedlo co nejdřív.
10. nov 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Měla jsem teď dlouhý telefonát tak vás musím dočíst :wink:
Pajka ahoooj! Tak to je super že víš že to zatím probíhá tak jak má! Já se cítím báječně, jen občas v podbřišku takový ten tlak jako před ms nebo malilinkatí poslíčci :grinning:
Handik no stopro jsem přibrala po tom clostilu - je to myslím i v letáku, měla jsem ho 4 měsíce, byla jsem žravá - jasan je to i o disciplíně a vůli :frowning2: - ale měla jsem pocit že přibírám i z vody, a bála jsem se abych to nabrání pak nevadilo v otěhotnění takhle to myslím :slight_smile: Už takhle mám cca 85kg, měřím 174 takže trochu nadváha...Jasan že co se týče změn v těhu to vůbec neřeším!! To je "daň" za ten překrásnej dárek!! Já zvracela do zač. 5 měsíce, pak mi na začátku 8měs prasknul vaginální varix - křečák na velkých stydkých pyscích, v těhu jsem přibrala cca 13kg a to měl malý porodní váhu 4 450g :grinning: - takže jsem přišla o více jak půl litru krve a bála se předčasnýho porodu, prostě byli určitě překážky ale musela jsem je zvládnout takže žádné stěžování vždyť jsem si mimi přála tak jsem to musela a chtěla vydržet :sunglasses:
Takže Kaciatko já jsem taky toho názoru že pro mimi vše!! :slight_smile: :wink: :grinning:
10. nov 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi, sex je po IUI nařízený!:slight_smile: Fakt, nám doktor řekl, že den po IUI máme zkoušet až do 18 DC, protože to jsem pořád plodná. Pak mi to řekl i doktor co mi IUI dělal a sestra když nás propouštěla-prostě hromadně všichni-sexujte:slight_smile:) Takže se vůbec ničeho neboj, je to právě k užitku:slight_smile:
10. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já teda naštěstí s váhou problémy vůbec nemám...měří´m 172 a vážím 60kg..takže podle mě-akorát:slight_smile:)i když můj skoro 2metrový chlap, který váží 100g mi říká prcku a že bych měla přibrat... :grinning: Dietu nedržím, jediné co-tak nejím na noc a nepřejídám se...jinak jím absolutně všechno...dušenou zeleninu i zabíjačku...A hlavně-co se týká těhotenství-to neřešte,jestli přiberete-důležité je mimčo....figura až na druhém místě.
10. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi přidávám se k Pajce :grinning: Já se řídila Pajko dle Tvých info, Tys měla IUI myslím 14DC viď, takže pak 4 dny bylo veselo :grinning: :sunglasses: Tedy ob den, jak jsme se bavili o tom za jak dlouho dorzrajou spermoníci tak mi to přijde lepší než každý den :wink:
10. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka, :grinning: :grinning: :grinning: teším sa, len aby bola chuť!

Ja sa tiež nebojím, že si pokazím postavu, ale veľké priberanie nerobí dobre, hrozí gestačná cukrovka a rôzne iné komplikácie. Toho sa bojím.
10. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přesně Pajka souhlasím! Samozřejmě, ani v těhu se nepřecpávat, ale ono když se pak zvětšuje bříško tak to ani nejde, to je na tom taky strašně fajn :slight_smile: Jinak já mám chlapa 198cm a 120 kg takže my jsme oba pěkní :grinning: Ale bývalí sportovci takže jsou to svaly pokryté trochou sádla :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajka to ob den samozřejmě platilo o nás :wink: Vy jste možná byli akčnější, já neměla každý den sílu, a ani chut, takže jsem se nechtěla nutit...To i pro Andzi, myslím že stačí ob den, a hlavně se nenutit!! :sunglasses: Vždyť jde o necelý týden a pak 3 týdny můžeme odpočívat :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a treba sa snažiť už teraz? Dnes som 7.DC a sex máme zakázaný, lebo beriem vaginálne antibiotiká ešte cca 2-3 dni.
10. nov 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo Handik za ty 4 měs mi přišlo že jsem nabrala tak okolo 5kg...Teď se snažím nebýt tolik žravá a držet se a trochu zhubnout abych pak mohla v těhu zase ztloustnout :wink: :dizzy_face:
10. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky lucindo obden:slight_smile: denně to člověka ani nebaví a hlavně,je ten chlap prakticky neplodný.Taky jsem o tom četla,že mladí kluci, kteří to dělají denně-tak jsou neplodní, protože jim nedozrají spermie:slight_smile:) Takže obden bohatě stačí-a bůh ví, jestli i tak stihly dozrát....takže uvidíme, jestli se tam někde potkaly. Nějak o tom nepřemýšlím, jestli se zadařilo nebo ne....i když samozřejmě-zvědavá jsem, to jo....a těším se, až si udělám test....ale protože to bude příští středu 14 dní....tak teprve v úterý zkusím testnou den před krví.
O tom přejídání jasně....člověk do sebe nebude tlačit páté přes deváté hlavně,aby se nacpal, ale pokud je ti zle z hladu a ty víš, žes už snědl 2 krajíce chleba a za 10minut máš pocit,žes vůebc nicnesnědla, tak prostě jdeš a namažeš si třetí...no co...bude ti dobře a nikde není psané, že si musíš dávat 2cmvrstvu sádla na ten chleba:slight_smile:)
10. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uplne suhlasim... vsetko s mierou... vobec to neberiem tak, ze ked budem tehu, tak sa mozem "rozozrat"... vdaka pco mam tendenciu naberat uz teraz a zvysene riziko cukrovky aj v tehu :pensive:
10. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi určitě bych to teď neriskovala, tuplem bereš-li atb! A 7DC je stějně podle mě brzo...Prostě se párkrát pomuchlujte po IUI a bude :wink:
Pajka přesně...Se máš, to už bude za týden :slight_smile: Já to ty 3 týdny asi nedááááám.... :frowning2: Stejně, já bych taky šla nejradši na krev, ani při 1.IUI jsem nebyla, prostě doma negativní test tak čekejte až přijde ms a udělejte si třeba test další...Vyhazování peněz a nevíš, z té krvně mi to přijde nejlepší a nejrychlejší...
Kaciatko já abych pravdu řekla nikde v papírek PCO nemám ale vysloveno MUDrem jako možná diagnoza bylo takže i proto jsem asi přibrala...Cukrovku jsme neměli, byla jsem dokonce 2x na tom testu protože malý byl velký :grinning: :dizzy_face:
10. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, rychle jsem vás dočítala, přeju hodně sil všem a ať to zvládáte... :wink:
já jsem už obdržela těhuřidičák, doufám, že budu jednou umět "řídit" :grinning:
jejda a doufám, že já jsem nikoho nezasklila s dotazem, dívala jsem se do IP a vždy jsem poctivě odpověděla...
Moniko a jaké výtvory? bych se taky mrkla :slight_smile:
10. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok