• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
emers gratuluju...to se naučíš raz dva,ani nemusí skládat zkoušky:slight_smile:)takový řidičák bych si taky nechala líbit...tak hodně štěstí,ať je vše OK :slight_smile:
10. nov 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím Emers!
Paráda, s průkajdou je to zase o kousek dál viď? Alespoň já jsem z toho měla takový fajn pocit, že to mám černé na bílém :grinning:
Díky za podporu, s radostí Tě budeme následovat :sunglasses:
Opatruj se! A co vlastně těhu neduhy, nevolnost se naplno rozjela?
10. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, díky :slight_smile:
a těhunevolnost se dá zvládat, držím se... někdy silou vůle :grinning: ale jde to, mám štěstí, že to jde rozdýchat a jsem ušetřena "telefonování" víte kam...
a mezi námi IUIačkami - jsem ráda za vše - vy určo víte jak to myslím, i když bych horem, spodem atd., furt si budu připadat happy!!! :wink:

tak zdravím a už se těším jak tu uvidím následovnice!!! :wink:
10. nov 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers zvládneš to neboj, a doufám, že dojde na Tvá slova co se následovnic týče!! :grinning: :sunglasses:
Kdy jdeš na další kontrolu, UTZ...?
10. nov 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už jsem zase tady :wink: .. Holky moje tchýně je báječná ženská :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata
dlho som tu nebola
zajtra budu 3 tyzdne co som bola nan IUI, mrcha zatial nedorazila, no 12 d po IUI som si robila test a bol negativny, no ze vraj to este nemusi byt stratene. Vicej som sa odvtedy netestovala, lebo nemam nato nervy /na ten vysledok/
ak do zajtra rana nedorazi mrcha tak idem do centra na krv...
Inak vams pzodravujem a drzim palciska /inak tie drzim stale aj ked neprispievam/
10. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda a na zaklade coho ti napisali pco? ono tiez nie je pco ako pco.. niektore kocky maju pravidelnu mrchu, aj ovulku... ine uplny opak...
emers, ta to verim, ze si rada za vsetko... hovorim, ze aj keby na zachode, ale s usmevom :grinning:
marrad, tak drzim palce :wink:
10. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi jako fakt nebo...?
Já tu svojí miluju, doopravdy, lepší tchýni jsem si přát nemohla, je to taková druhá máma, mluvíme o všem, podobné názory atd.
Marrad ahoj! Budu moc držet palečky!! Já jsem na tom podobně, mám čekat 3 týdny a taky jsem chtěla testnout po 14 dnech což bude v pondělí 16. tak nevím...Tak krev je nejjistější...Jsem s Tebou :slight_smile:
10. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, tak to držím palečky, ať mrcha nedojde a jsi těhu :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Přesně lucinda, moje tchýně je prostě senzační :grinning: :grinning: a to úplně vážně!! Ta před tím to byla p..a :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko na UTZ u svého gyndaře jsem v půlce cyklu měla spoustu malých folíků - to bylo asi během 2 cyklů - a pak mi nasadil ten clostil. A z hormonů jsem myslím měla více testosteronu, nebo jiného, nevím, ty papíry nemám.
10. nov 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko a samozřejmě ms byla nepravidelná, takže ovulka nevím...Tenhle typ jsem byla.Teď jsem tedy v přirozeném cyklu jen mi píchli Pregnyl tak snad k ovulce došlo...
10. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi tak to je supeeer! Nedokážu si představit mít nějakou babu za tchýni, to ne :angry:
Tak to se asi synáček pomamil když Ti to s prvním manžou nevyšlo... :wink:
10. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, já jsem spokojená :grinning: :grinning: .. Je to super ženská :grinning: :grinning: Bývalý manžel je vůbec celej divnej, takovej zelenej mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes: , víš??
10. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to naštěstí z vlastí zkušenosti nemám, my jsme rodina modrých knížek :grinning: :sunglasses: I když manža byl na přijímači, a pak ještě asi měsíc tak abych mu nekřivdila :wink: Jako malej spadnul ze skály, 12metrů, takže záda, ale je v poho. Bohužel mám ale odstrašující případ u kámošky, ta má teď toho svýho na půl roku v Afghánistánu :unamused: To si teda fakt nedokážu představit, nám stačí když musíme vydržet max 10 dní od sebe, natož teď s malým...
10. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, ano, to by sedelo... ale vyzera, ze to u teba nie je az take zle :wink:
10. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko ano, tak teď nevím jestli mi pomohli ty přírodní preparáty a nějak se systém nahodil sám :grinning: Pokud to teď nevyjde tak MUDr. řekl příští cyklus stimulovat clostilem, že by mohlo být víc folíků. Já se ale zase bojím aby nebyla i cysta znovu...Ale pauzu 3 měsíce od poslední stimulky už bych měla tak uvidíme...
10. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, odkud jsi :wink: ??
10. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, tam je problem niekde inde, nie priamo vo ajecnikoch.. tak neviem...
10. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi mám to v pasu :wink: Na rozdíl od Tebe :grinning: :grinning:
Jsem kousek od Plzně, a Ty?
10. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko myslíš jako proč se tvoří cysta?
10. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, myslela som pco
10. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, já jsem slepá :wink: . Já Prostějov - okolí :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko aha, jsem nějak vypadla z kontextu :sweat_smile: No uvidíme co nás čeká...
Schimi takže Moravnka veselá :grinning:
Holky jdu něco málo pojíst, tak zatím pa!
10. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, jo na Moravu nedám dopustit :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, no co nas caka? predsa babo, nie? :dizzy_face:
10. nov 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda: no právě že UTZ až kolem 12. týdne, což je zadlouhóóó... to je už takovej ten NT screening zároveň nebo co... teď mi dělají takový ty krvičky atd.

kaciatko: jo, tak to bude kdyžtak moje heslo: na záchodě s úsměvem :grinning:
10. nov 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, neboj ono to velmi rychlo ubehne a za chvilku budes rodit :dizzy_face:
10. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko no jo jasan babo já bych málem zapomněla chichi :grinning: :dizzy_face:
Emers Kaciatko má pravdu, jen to vypadá že se to vleče, počkej za chvíli budeš nacvičovat porodní dýchání
:grinning: :sunglasses: Naprosto Tě chápu, já jsem chtěla na UTZ obden, ale jak jsem už psala, chodila jsem na těhu cvíčo a tam jsme mimi každý týden poslouchali tak to byla paráda :sunglasses: Opatruj se, papej vitamínky, to těhu cvíčo vřele doporučuju, hýčkej se, časem se pomalu začni koukat na nějakou výbavičku, uteče to :wink:
10. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky zlatý pro dnešek se loučím, jedu za prďolkou, vám krásný zbytek dne a zítra opět tady :wink:
10. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok