IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
schimi
10. nov 2009
😉 Tak to já se ani dýchat neučila 😃 😃 .. Jenom těhu plavání 😉 , to bylo docela fajn 😃 😃 .. Ale i u porodu jsem dýchala stejně jako teď 😃 😃
schimi
11. nov 2009
Hezký ráno 😃 😃
lucinda3
11. nov 2009
Nazdárek Schimi! A všichni co tady ještě nejsou 😉
Jak je takhle ve středu ráno? Já se mám opět úžasně - až je mi to blbý znovu - alespoň v tuhle chvíli - malej vzal ve školce čáru za Radkou - holka 5,5 úžasná, hodná, pomáhá mladším dětem, no tuším naše první láska, nebo druhá x-) 😎
handikpindik
11. nov 2009
Přeju krásné dobré ráno !!!!!!!
Moc se omlouvám, že sem včera odešla bez rozloučení, ale nahrnula se mi tu práce a ve dvě sem odcházela z práce, byla sem na odběru kvůli hormonálnímu profilu.
Sem teda zvědavá co se ukáže :-S
lucinda3
11. nov 2009
Schimi co vlastně děláš, teda jestli už jsem se Tě na to neptala skleroza... :-N
schimi
11. nov 2009
Já jsem doma, mám důchod ]-( .. Titan v zádech :-p :-p
lucinda3
11. nov 2009
Jéé jasan vždyť jsi mi to už psala invalido 😉 - nemyslím to zle!! Takže titan, a co se Ti stalo prosím Tě? =-)
kaciatko81
11. nov 2009
ahojteeee 😃
handikpindik
11. nov 2009
Schimi tak to ti nezávidim... byl nějakej úraze?
lucinda3
11. nov 2009
Ahojky Handik!
Tak vidíš, první krok máš za sebou 😉 Kdy budou výsledky?
lucinda3
11. nov 2009
Ahojík Kaciatko! Tak jak bojovnice? Já super, akorát strašně nafouklá 😕 Je tu někdo další jako balón? A podotýkám néé z jídla 😃
schimi
11. nov 2009
Ne, dědičná zátěž - prostě se mi rozpouští plotýnky ]-( ]-(
handikpindik
11. nov 2009
Luci výsledky budou v pátek, ale nevim jestli nepočkám až do příštího čtvrtka až půjdu na ten UZ a nechám si všechno vysvětlit od doktorky.
Já tomu totiž vůbec nerozumim, takže nevim jestli bych byla moudrá z toho co mi řeknou.
Jsem ráda, že máme za sebou aspoň už tohle, jde to jako po másle, tak doufám, že to tak půjde i nadále 🙂
lucinda3
11. nov 2009
Rozpouští plotýnky?! A to máš jako nedostatek nebo nadbytek něčeho? To musí bejt teda záhul, já jsem odrovnaná když mě občas vezmou záda, to SIčko mě bolí od pororu...
lucinda3
11. nov 2009
Ehm od porodu samozřejmě :-N
handikpindik
11. nov 2009
Schimi, tak to slyším poprvé, no holt každej má něco :-|
schimi
11. nov 2009
Ale ne, není to tak hrozný, rozpustila se mi zatím jen jedna 😉 , tak snad to vydrží :-p :-p .. Záda mě ale bolí, to je fakt :-p :-p
kaciatko81
11. nov 2009
lucinda, v pohode... ja nie som ani nafuknuta ani nic... len unavena, ale to bude tym, ze skoro vstavam... takze pohodaaaaa 🙂
schimi, pfuu, tak to je blbe...
handikpindik, ja by som asi pockala k dr...
handikpindik
11. nov 2009
Luci poror musel bejt horor. Často slýchávám od kámošek co maj porod za sebou, že je bolí konečník a maj od té doby problémy s tvrdší stolicí. No a moje máma má díky bráchovy vykopnutý žebro, byl to prostě boxer od malička 😃
Nafouklá sem byla do včerejška díky MS, dneska už jsem naštěstí splasklá, ale ještě byh se ráda zbavila tý plínky 8-( :-p
dana10
11. nov 2009
Ahoje babenky.Dobré ráno.
Lucinda ja mám tiež nafúknuté brucho 😃 😃 😃 Včera ma nejako bolelo podbruško ako na mrchu nie celý deň ale občas a to som mala 5deň po IUI.
Schimi, tie dedičné choroby to musí byť niečo strašné 😞
kaciatko81
11. nov 2009
dana, mna takto bolelo brusko v sobotu a este trosku v nedelu... to som bola 4-5 den po iui...
handikpindik, horor s uzasnym prekvapenim na konci x-)
schimi
11. nov 2009
Tak hrozný to není 😉 😉 !! Chodím, stojím, všechno, jen mě to trochu bolí 😉 , ale s tím jsem se musela naučit žít 😃 .. Před operací jsem chodila o berlích a byla vlastně nepřetržitě na injekcích ]-( , takže tohle je báječný 😃 😃 Můžu normálně žít, jen si musím na sebe dávat větší pozor :-p :-p
handikpindik
11. nov 2009
Třeba se holky zadařilo a zavrtává se tam malej plaváček !!! 😉
Kačí, takovej horor musí bej naprosto úžasná záležitost.... :-N
pajka00
11. nov 2009
ahoj holky....bolí vás břicho a jste nafouklé po IUI? Teda...já vůbec nic....absolutně se nic neděje...no vidím to teda bledě,žádné příznaky ničeho...Krom toho, že jsem nachlazená a bolí mě hlava, necítím vůbec nic...tak nevím, jestli je to dobře nebo ne...spíš ne.Tak si ještě pár dní počkám, než to zjistím🙂
schimi
11. nov 2009
Já taky nic, jen sem tam nějaký píchnutí, ale jinak vůbec nic 😃 😃 .. A to píchnutí svádím osobně na utrouš :-p :-p
kaciatko81
11. nov 2009
pajka, neboj, ja to tiez skor pripisujem tomu utrogestanu... a brucho uz neboli... vobec sa necitim tehotne 😃
handikpindik, ze? takyto horor si dame, nie?
handikpindik
11. nov 2009
Holky nezoufejte, nezapomínejte, že u každého se těhu projevuje jinak !!! Musíte si věřit !!! 😉
Mě se to kecá, já nemám za sebou vůbec nic a možná budu vyšilovat až to budu mít za sebou, ale prozatím věřím, že si s Kačátkem a všemi co sme tady dáme horor x-)
schimi
11. nov 2009
Já si zakázala se pozorovat 😉 😉 .. Zatím mi to docela jde 😃 😃
kaciatko81
11. nov 2009
schimi, no keby ta brucho bolelo, tak si to vsimnes aj kebyze sa nepozorujes 😃
schimi
11. nov 2009
Jo, ale to může mít i jiný příčiny 😃 😃