• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
:wink: Tak to já se ani dýchat neučila :grinning: :grinning: .. Jenom těhu plavání :wink: , to bylo docela fajn :grinning: :grinning: .. Ale i u porodu jsem dýchala stejně jako teď :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký ráno :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdárek Schimi! A všichni co tady ještě nejsou :wink:
Jak je takhle ve středu ráno? Já se mám opět úžasně - až je mi to blbý znovu - alespoň v tuhle chvíli - malej vzal ve školce čáru za Radkou - holka 5,5 úžasná, hodná, pomáhá mladším dětem, no tuším naše první láska, nebo druhá :dizzy_face: :sunglasses:
11. nov 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přeju krásné dobré ráno !!!!!!!
Moc se omlouvám, že sem včera odešla bez rozloučení, ale nahrnula se mi tu práce a ve dvě sem odcházela z práce, byla sem na odběru kvůli hormonálnímu profilu.
Sem teda zvědavá co se ukáže :confounded:
11. nov 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi co vlastně děláš, teda jestli už jsem se Tě na to neptala skleroza... :sweat_smile:
11. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem doma, mám důchod :angry: .. Titan v zádech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéé jasan vždyť jsi mi to už psala invalido :wink: - nemyslím to zle!! Takže titan, a co se Ti stalo prosím Tě? :confused:
11. nov 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee :grinning:
11. nov 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi tak to ti nezávidim... byl nějakej úraze?
Ahojky Handik!
Tak vidíš, první krok máš za sebou :wink: Kdy budou výsledky?
Ahojík Kaciatko! Tak jak bojovnice? Já super, akorát strašně nafouklá :fearful: Je tu někdo další jako balón? A podotýkám néé z jídla :grinning:
11. nov 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ne, dědičná zátěž - prostě se mi rozpouští plotýnky :angry: :angry:
11. nov 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci výsledky budou v pátek, ale nevim jestli nepočkám až do příštího čtvrtka až půjdu na ten UZ a nechám si všechno vysvětlit od doktorky.
Já tomu totiž vůbec nerozumim, takže nevim jestli bych byla moudrá z toho co mi řeknou.
Jsem ráda, že máme za sebou aspoň už tohle, jde to jako po másle, tak doufám, že to tak půjde i nadále :slight_smile:
11. nov 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rozpouští plotýnky?! A to máš jako nedostatek nebo nadbytek něčeho? To musí bejt teda záhul, já jsem odrovnaná když mě občas vezmou záda, to SIčko mě bolí od pororu...
11. nov 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ehm od porodu samozřejmě :sweat_smile:
11. nov 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi, tak to slyším poprvé, no holt každej má něco :unamused:
11. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ne, není to tak hrozný, rozpustila se mi zatím jen jedna :wink: , tak snad to vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Záda mě ale bolí, to je fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, v pohode... ja nie som ani nafuknuta ani nic... len unavena, ale to bude tym, ze skoro vstavam... takze pohodaaaaa :slight_smile:
schimi, pfuu, tak to je blbe...
handikpindik, ja by som asi pockala k dr...
11. nov 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci poror musel bejt horor. Často slýchávám od kámošek co maj porod za sebou, že je bolí konečník a maj od té doby problémy s tvrdší stolicí. No a moje máma má díky bráchovy vykopnutý žebro, byl to prostě boxer od malička :grinning:
Nafouklá sem byla do včerejška díky MS, dneska už jsem naštěstí splasklá, ale ještě byh se ráda zbavila tý plínky :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoje babenky.Dobré ráno.
Lucinda ja mám tiež nafúknuté brucho :grinning: :grinning: :grinning: Včera ma nejako bolelo podbruško ako na mrchu nie celý deň ale občas a to som mala 5deň po IUI.
Schimi, tie dedičné choroby to musí byť niečo strašné :frowning2:
11. nov 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana, mna takto bolelo brusko v sobotu a este trosku v nedelu... to som bola 4-5 den po iui...
handikpindik, horor s uzasnym prekvapenim na konci :dizzy_face:
11. nov 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hrozný to není :wink: :wink: !! Chodím, stojím, všechno, jen mě to trochu bolí :wink: , ale s tím jsem se musela naučit žít :grinning: .. Před operací jsem chodila o berlích a byla vlastně nepřetržitě na injekcích :angry: , takže tohle je báječný :grinning: :grinning: Můžu normálně žít, jen si musím na sebe dávat větší pozor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Třeba se holky zadařilo a zavrtává se tam malej plaváček !!! :wink:
Kačí, takovej horor musí bej naprosto úžasná záležitost.... :sweat_smile:
11. nov 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky....bolí vás břicho a jste nafouklé po IUI? Teda...já vůbec nic....absolutně se nic neděje...no vidím to teda bledě,žádné příznaky ničeho...Krom toho, že jsem nachlazená a bolí mě hlava, necítím vůbec nic...tak nevím, jestli je to dobře nebo ne...spíš ne.Tak si ještě pár dní počkám, než to zjistím:slight_smile:
11. nov 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já taky nic, jen sem tam nějaký píchnutí, ale jinak vůbec nic :grinning: :grinning: .. A to píchnutí svádím osobně na utrouš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka, neboj, ja to tiez skor pripisujem tomu utrogestanu... a brucho uz neboli... vobec sa necitim tehotne :grinning:
handikpindik, ze? takyto horor si dame, nie?
11. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky nezoufejte, nezapomínejte, že u každého se těhu projevuje jinak !!! Musíte si věřit !!! :wink:
Mě se to kecá, já nemám za sebou vůbec nic a možná budu vyšilovat až to budu mít za sebou, ale prozatím věřím, že si s Kačátkem a všemi co sme tady dáme horor :dizzy_face:
11. nov 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já si zakázala se pozorovat :wink: :wink: .. Zatím mi to docela jde :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, no keby ta brucho bolelo, tak si to vsimnes aj kebyze sa nepozorujes :grinning:
11. nov 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, ale to může mít i jiný příčiny :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok