• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Schimi tak to je fajn že to bereš dobře, ostatně nic jiného nezbývá...A tos měla už při dětech, jako zvládat těhu s permanentníma bolestma zad?... :frowning2:
Handik já nevím, jsem zvědavka takže já bych výsledky krve znát chtěla, no a pak bych se samo ještě na kontrole doptala :slight_smile:
Danka to jsem ráda že je tu ještě někdo jako balónek :wink: Já utrouš nemám tak nevím co to, je fakt že bývám nafouknutá před ms, tak uvidíme.
Pajka vždyť se ani nic dít nemusí, a je to ok :grinning:
11. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Handinpindik,to se ti ale mudruje co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,si asi ako veštica v pohotovostnom režime.
Kačiatko mňa to pri minulom IUI tiež bolelo tak na 6,7 den, tak asi to zas bude pase :frowning2:
11. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasan já se taky nepozoruju, jenže když si musím rozepnout gatě abych mohla pohodlně sedět tak si toho všimnu :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem domluvená na neurologii :wink: , že mi upraví dávkování léků, tak aby to bylo vhodný i v těhu :angry: :angry: .. Nebudu se tím ládovat, ale jen kdyby bylo nejhůř :angry: :angry: .. V těhu pro mě byly nejhorší ty poslední měsíce :angry: :angry: , ale zvládla jsem to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi tak to je fajn, že jsou takové možnosti a nebudeš muset v těhu trpět. Ale to jsem zase opět u toho co vše podstoupit pro mimi :wink: Jinak ještě k porodu, Tys měla oba v poho viď, mně se tam malý zasekl ramínkama, takže poslední fáze tlačení byla makačka, a to k tomu ještě ty 4,5 kg macek náš dali jsme to ale byla jsem echt potrhaná vevnitř venku všude :sweat_smile: Ale holky FAKT to za to stálo!!! :grinning: :sunglasses: :dizzy_face:
11. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Moje děti měly 4,10 a 4 kg - takže taky žádný drobečci :grinning: :grinning: :grinning: .. A naprosto v pohodě :wink: .. Prý se mi velice dobře vytvářela placenta a důkladně toho drobka vyživovala :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já se taky nepozoruju....jen si občas zmáčknu prsa-jestli náhodou nebolí-a nic:slight_smile:) No jsem zvědavá holky, jak to tady budeme postupně hlásit....negativní, pozitivní, pozitivní, negativní....jak na běžícím pásu....samozřejmě, bylo by naprosto super, kdyby bylo všechno pozitivní!!!! Ale asi jsem realista..a vím, že to nebude možné...ale třeba foukal nějaký větr oplodňovač a budeme všechny v tom:slight_smile: Holky, berete taky utroš,anopirin a prednison?
11. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My měli přesně 4 450g a 54cm :dizzy_face: Ten náš se tam měl taky evidentně dobře, a navíc to má geneticky ve vínku, my opravdu nejsme žádní drobečci takže by k nám nějaký skříteček asi moc nepasoval :grinning: :grinning: By ta asi vypadalo že jsme ho vyměnili :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já beru jen utroš :wink: , nic jinýho mi nedali :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana, nemozes povedat, ze to je pase... nemas podla coho :wink:
ja tiez len utros
11. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajka větr oplodňovač fakt dobrý :sunglasses: :grinning: By mi manža dal kdybych mu zahnula s větrem :grinning: :grinning: Jsem taky realista, ale to překvápko kdyby to vyšlo všem, nebo alespoň většině!! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi, tvoje taktika se mi líbí, taky sem si říkala, že se přestanu pozorovat, ale vydrželo mi to tak týden :grinning:
11. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajka a na to jsou ty všechny dobroty, utrouš samozřejmě vím :wink:
11. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já to teď fakt odmítám řešit :grinning: :grinning: :grinning: .. Jsou to akorát nervy a stejně musíš čekat :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani, no jo mudruje se mi, ale snažim se vás podpořit a sebe taky :sweat_smile:
Luci, pro ověření, že je vše OK si tam zavolat můžu, ale víc rozumět stejně nebudu
11. nov 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, ja suhlasim s tym, ze nic nevymyslime, musime len pockat... a je zbytocne sa nervovat, ten vysledok nedokazeme ovplyvnit... ale to, ze niekto povie, ze ho nieco boli naozaj nemusi znamenat, ze sa pozoruje :slight_smile:
11. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přehnané pozorování samu sebe ještě nikomu neprospělo a je lepší počítat se vším, jenže je to lehko sdělitelný a těžko proveditelný :grinning:
11. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Já to chápu :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Handik jasně, ale už jen to že budu vědět že je to ok mi dodá další sílu :sunglasses: Beru to podle sebe :grinning:
Kaciatko přesně, já mám furt tak super náladu že musím vypadat jako permanentní násoska :grinning: :grinning: takže to čekání docela utíká :wink: Rozhodně se nepozoruju jako pri 1.IUI to jsem byla jako struna :confused:
11. nov 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, tak to sme potom dve, co vyzeraju ako keby nasavali :grinning:
11. nov 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je svatá pravda Luci a stejně to nevydržim a zavolám tam :grinning:
Jakou jste měli prodlevu mezi IUI nebo je nějaká vůbec stanovená?
11. nov 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, dnes rano som zabudla ist na krv do centra, normalne som zaspala :frowning2:
Dnes som 21 D po IUI a 32 DC.
Test som si robila 12 d po IUI a bol negativny.
Mrcha zatial nedorazila..... Dufam ze zajtra nezabudem ist na krv....
11. nov 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko takže změna IUIačky ALKoholičky :grinning: :grinning:
Handik přesně, já bych to taky nevydržela :wink: A nechápu tu prodlevu mezi IUI?!
Marrad tak to je znamení :slight_smile: Myslím, že šance tu ještě jsou, tak si na zítra nařiď budíka :grinning:
11. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad :slight_smile: dalsi test si neskusala?
11. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přidávám se k alkoholičkám-ty prášky dělají divy...až je vysadím-asi mi to bude chybět :grinning:
11. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko nemam psychicku silu urobit si test.....
no budem musiet si ten budik nastavit....Keby si mala pravdu s tym ze sanca tu este je.... Ked uvazujem tak v podstate 6 dni po IUI sme poctivo snazilkovali aj prirodzene, takze..... to je ta sanca....
11. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dopřekecala si mě, pozítří volám co CARu :grinning:
Prodlevou sem myslela čas mezi 1. a 2. IUI. Nechápu totiž jestli můžeš chodit každej měsíc, nebo jak to praktikujou.
Tak holky, jestli budou prášky působit na mě stejně jako na vás, tak je chci taky :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez pridavam, sice jas om zatial nebrala ziadne prasky no aj ta psychika robi divy.....
11. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahaha, tak z nas nakoniec budu fakt alkoholicky bez alkoholu :grinning:
11. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hele játra nám ztvrdnou tak jako tak :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok