• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Holky ale já nejsem na prášcích!! :wink: Prostě mám tak bezva náladu že se mi daří, rodina spokojená atd. :sunglasses:
Handik tak doufám že budou samé pozitivní zprávičky abys mě pak neproklínala že jsem Tě dopřekecala :sweat_smile: :grinning:
Jinak já měla 1.IUI v září, a hned v dalším cyklu druhé, po tom prvním se mi prodloužil cyklus tak proto bylo až začátkem listopadu. No a jestli to neklapne - teoreticky :grinning: tak bych začala se stimulací - tyhle dvě IUI byly bez stimulky tj. bez umělých hormonů - na 3.IUI v prosinci :slight_smile:
11. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, ved nikto nehovori, ze na to treba lieky :grinning:
11. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem měla stimulaci hned....injekce menopuru....a pokud to neklapne, tak jsme se domluvili s miláčkem, že si uděláme prodloužený víkend v hotýlku s masáží a whirpoolkou....už jsme tak byli 1x a bylo to super.. No a v lednu se vrhnu na IVF a tím končím tvá máňa....zbytek se budu snažit už jen přirozeně a bu´d to vyjde nebo ne...
11. nov 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko jasan :grinning: Máme mnoho variant, bez léků, s lékama, s alkoholem, s lékama a s alkoholem... :grinning: :grinning: Fuj!
Pajka správnej přístup :wink:
11. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Pajka co ty ostatní medikamenty co bereš, na co jsou?
11. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, nie su dolezite prostriedky, ale vysledky, no nie? :grinning:
anopirin byva na "riedenie" krvi... a prednison znizuje imunologicku reakciu.. ja som ho mala na znizenie tst (malilinku davku)
11. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci tak to je paráda, sem ráda, že to můžeme podstoupit každý měsíc. Sice mě teď budou v práci nenávidět, protože tu víc nebudu než budu, ale to je to poslední co mi vadí, rozhodně nejsem workoholik, takže když nejsem v práci tak jedině dobře :grinning:
Určitě tě proklínat nebudu, nemám důvod, dozvěděla bych se to tak jako tak.

Já počítám, že dostanu minimálně Clostil, protože o tom mluvila mudra už při první návštěvě.
11. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko jasan :wink: Dík za vysvětlení!
Handik dokonce až 6x do roka je IUI hrazené pojišťovnou co já vím...A co děláš za práci?
11. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky běžím do města něco vyřizovat a pak rovnou obídek tak vás pak dočtu pa :slight_smile:
11. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JJ, to už vím, na to už jsem se poinformovala, že můžeme až 6x. A doufám, že sem pochopila dobře, že je to na každý rok, tzn. když vyčerpám 6x IUI a půjdem na IVF, tak můžeme 3x v jednom roce a další rok můžeme znova 3x, že? Né že bych plánovala, že se budeme snažit roky :grinning: Každopádně jsme si s manžou řekly, že to bude do třetice všeho dobrýho a zlýho, takže se povede 3 pokus IUI :slight_smile:

Sem typická kancelářská krysa, dělám pro jednu nejmenovanou leasingovou společnosti na klientském servisu. Odbydem si všechny srágory.
11. nov 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko správně napsala na co jsou....jen mě zajímalo, jestli to ještě někdo berete po IUI...Já utroš 3x denně...ostatní dvě jen 1x...Ranní trojitá dávka je síla....netroufla bych si sednout za volat a když vstávám od stolu, tak jak po 2 panácích-fakt...rozevlátá,vláčná a opatrná.))))
11. nov 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handikpindik, myslim, ze to mate tak, ze 6 x iui rocne a 3 x ivf za zivot...
pajka, ja mam utros 2x2, prednison5 som mala jednu vecer, ale len do pregnylu. viem, ze niektore kocky ho beru, ale skor az pri ivf
11. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paji, tak to je mazec, já měla od doktora Norethisteron, protože sem původně dostala Proveru na srovnání cyklu, ale nějak se nezadařilo a já to dostala i přes ni, takže přišel na řadu Norethisteron a po něm se měla taky stavy jak po vopici, motala se mi hlava, bylo mi blbě a cejitla sem se jako na vodě, brala sem dvakrát denně jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahá, tak to sem to pochytila špatně. No ale já žiju pořád v blažené naivitě, že kdyby se nepovedlo IUI tak IVF na tuty vyjde a ty tři pokusy nám musej stačit na milion procent :sweat_smile:
11. nov 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, na chvilku se odmlčím, protože tu mám zase hromady na vyřizování. Nakouknu sem odpolko.
Zatím papapa !!!
11. nov 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určitě je to IVF jen 3x za život :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně holky....3x ivf je za život-jelikož můj "život" pro pojišťovnu končí v březnu-stíhám akorát jeden pokus...
11. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo, ono je to ještě omezený věkem :angry: :angry: - jenom do 40, že??
11. nov 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo..bohužel-pak už jsi pro ně asi nerentabilní nebo mrtvá nebo neplodná nebo já nevím co....prostě-jako matka už nemáš nárok....oni budou radši vrážet prachy do alkoholiků,hazardních hráčů a já nevím koho....no náš stát prostě
11. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka, tuto temu ani nezacinaj... len sa dobre nastves :pensive:
11. nov 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přesně moje slova :angry: :angry: .. A to jejich "hrazený pojišťovnou" taky není přesný :sunglasses: , stojí to poměrně dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na to, že to má být zdarma, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ???
11. nov 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem zpátky :slight_smile: Jojo IUI 6x ročně a IVF 3x životně tak tak...S tím věkem je to fakt blbý vždyť kolikrát starší - nemyslím to holky špatně :wink: ženský vypadají, cítí se a zdravotně jsou na tom lépe než mladý holky, mohly by třeba existovat nějaké výjimky pro zvýšení hranice ale to bysme nesměli být v ČR páč to by se hned zneužilo nebo nevím co :unamused: Obecně je prostě rozšířeno že nad 40let by to bylo rizikový takže z toho se podle mě vychází...Ale pořád jsme na tom lépe než kočky ze Slovenska, ty si musí platit i IUI!!! :angry: Tak buďme rády za to co máme...
11. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pocit, ze u nich to hradenie poistovnou je, ze hradia ten vykon ako taky...
ako pise lucinda, my si platime aj iui :unamused:
11. nov 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No holky já nevím, ale já jsem ve zlíně platila i za IUI....1500,- za výkon a 700,- za injekce....+ 200,- za prášky co mi teď dali. Tak mi řekněte, co teda na tom ta pojišťovna proplácí???
11. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, taky jsem platila UTZ, doplácela jsem za prášky a tak vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Ale lepší než holky ze Slovenska, to je fakt :grinning: :grinning: .. pajka 1500 :angry: :angry: ?? Fakt?? To já teda tolik ne :sweat_smile:
11. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha tak to jsem z toho jelen...Je fakt že jsem nestimulovala takže za léky nic, za výkon také nic jen 50,- za Pregnyl před 1.IUI, při 2.IUI jsem dokonce neplatila ani ten Pregnyl...Chodím do Plzně do Natalartu :slight_smile:
A pojišťovnu mám 211 - Ministerstvo vnitra
Já platila celkem 384 Kč - za léky - doplatek + UTZ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
11. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka, tak to si platila asi tak ako ja :sweat_smile: platime vykon, plus doplatky za lieky
11. nov 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to zvláštní, že jsou takový rozdíly :slight_smile: :wink: .. Já chodím do Fertimedu :grinning:
11. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok