• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahoj kočky,

tak jak to tady vypadá?? nějaká nová těhulka?

U mě proběhla ovulka..poznala jsem to podle ovu hlenu..ale manža dorazí až zítra, takže tenhle měsíc nic..už abych to dostala a začla znova :dizzy_face: už se těším :dizzy_face:

Příště e chci dr zeptat na ten spermiogram, jestlis e s tou pohyblivostí, co manža má..dá othotnět při IUI :confused: Ted bere vitamínky, tak doufám, že se to malinko změní :dizzy_face:

Koukám, že jste probíraly váhu miminek při narození..u nás 3950g a 53cm :grinning:
11. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jo, držím pěsti všem IUIačkám na testování :dizzy_face:
11. nov 2009 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kaciatko vy v přepočtu na CZK platíte víc ne, někdo psal 100Eur je to možný?
Ahojky Luci! Tak to je škoda, myslíš že už není šance když se zítra ještě pomuchlujete? :sunglasses:
Dík za palce, já jsem dnes 9den po 2.IUI, a čekatelek na // je nás tu opravdu hojně :grinning:
11. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A malá byla taky pěkná, žádnej drobek :grinning:
11. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Já to ani nepočítám kolikátej den, ale čekatelka jsem taky :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucinda, ano je to mozne... myslim, ze to tak trosku zavisi aj od car :slight_smile:
11. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Já v práci čučim na pracovní kalendář proto ta přesnost :sunglasses: :grinning:
Kaciatko určitě, každý centrum to má jinak, to jsem fakt ráda že z té finanční stránky mě to zatím tolik trápit nemusí...Nevím jak je to tady u nás při IVF, ale to ani nechci vědět, nebudu potřebovat :grinning: :sunglasses:
11. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nezáleží na pojišťovně podle mě..ale spíš na caru. Podle mě tam platím i za to, že jsem si tam půl hodiny poležela na pokoji..jakože nadstandart...nevím. Já jsem se neptala....a protože už IUI nepodstoupím-zatím, tak se ani ptát nebudu...ale u IVF mi řekl 22tisíc...ale četla jsem, že holky platily 25...takže nevím....i když ty 3 tisíce už jsou celkem jedno, při takové částce.
Moje děti měly kluk..3,10kg a 49 cm...a holka 3,35kg a 52cm...akorát:slight_smile:)
11. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak na to nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucinda, ja si hovorim, ze to iui nie su zasa take strasne sumy, aby to cloveka polozilo... ivf to uz by bolo ine... ale co spravis? :unamused: a ja stale verim, ze tak daleko sa nedostaneme
11. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luci, to si piš, že se pomuchlujeme..po týdnu abstinence :dizzy_face: :grinning: :grinning: ale jestli z toho něco bude, to nevím..spíš ne :unamused:

Holky, abych tady příští měsíc nebyla sama..koukám samý adeptky na // :dizzy_face:
11. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som si volala o výsledky a negatívne, mám pocit ze to nezvládam, dostala som papiere na dalsie IUI a neviem ci ist alebo nie a na novy rok na IVF, neviem co mam, ako na to nemysliet? ako to hodit za hlavu?
11. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alienko, to mě moc mrzí :frowning2: já bych ještě IUI zkusila :wink: a v novém roce můžeš jít do IVF..kdyby IUI nedopadla :wink:
11. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alienka, to ma velmi, velmi mrzi :cry: neviem ako na to nemysliet... ja sa zvyknem vyplakat, kupit si nieco sladke, nieco pre radost, ak sa da tak najblizsi weekend niekam vypadnut... otriast sa a ist dalej... inak neporadim :pensive:
11. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alienko, taky mě to mrzí :frowning2: , ale zkusila bych to ještě jednou, zrovna na vánoce by to bylo super, ne :wink: ?? Najít// :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luucia je to tak tazke sa rozhodnut co ako. Lebo teraz by som mala stimulovat injekciami Merional a tie ma vyjdu na 2000 korun a som z nich mimo mam strasne zmeny nalad. Nie je 3 IUI uz vela?
11. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Není :wink: , taky do toho půjdu, když to nedopadne teď :wink:
11. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Taky si myslím, že není..já chci zkusit všech 6 IUI a pak až kdyžtak IVF :wink: IUI je mnohem menší zátěž na tělo než IVF :wink:
11. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vdaka musim to prebrat s manzelom čo dalej,
11. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alienka......nie je to vela...hlavne ty sa musíš cítit v pohode a nevešaj hlavu.......ja mam za sebou 5 x iui, 2 x ivf a 2 x et a stale verím......z toho boli 2 pokusy uspešné ale som potratila a zistili trombofíliu.a to mam už skoro 39 rokov.....ale s manželom veríme ....
11. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem cukor, obcas je to lahke verit a obcas tazke ved to pozname asi vsetky co sme tu
11. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alienka zkus ještě třetí IUI...pokud máš na to čas, využij toho. Mě mrzí, že jsem to nezačala dřív, abych stihla víc...ale bohužel..čas tlačí, takže se vrhnu na IVF, i když jsem se tomu tak bránila. Hned jak jsme začali mluvit o mimču, tak jsem řekla, že na umělé nikdy nepůjdu...kdybych byla radši potichu tenkrát....Co už teď. Drž se, poplač si, ale uvědom si, že je jen malá chvilka, kdy se dá fakt 100% oplodnit vajíčko a ještě, když se zadaří, tak aby se uchytilo v děloze a vydrželo....je toho moc, takže otěhotnění je fakt zázrak. Udělej si klidně pěkné Vánoce, vypusť všechno z hlavy, nemysli na to a zkus po novém roce jestě IUI... apokud se ani to nezdaří, tak IVF to jistí :slight_smile: Přeju všem hezký zbytek dne..pádím do deště do knihovny a k holičce..udělat se krásnou :grinning:
11. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alienka mrzí mě to, ale určo bych do dalšího IUI šla, přidávám se k holkám :slight_smile: Poplač si, to pomáhá, udělej si nějakou radost, pak vstaň, oklepej se a vzhůru do dalšího IUI!! Budu Ti držet palce!
Schimi, Luci přesně, vyčerpat všechny nejjednodušší možnosti - jedna určitě musí vyjít sakra!! A IVF? Tak daleko nedojdeme, jsme přece diskuse k IUI a volně přejdeme do těhulek :grinning: :grinning:
Pajky ty jo za IVF taková pálka?! :frowning2:
11. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a skus este iui.....to ivf je omnoho náročnejsie a ja som to dost zle znášala .....
11. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alienka, nepamatam si kto, ale raz tu niekto pisal, ze mu v car povedali, ze niektore kocky si to tehotenstvo cez iui doslovne vybehaju... takze 3 iui urcite nie je vela... a nezabudni, dalsia moznost po ivf uz nie je... a ivf je predsa len vacsi zatah na penazenku a aj zdravie... a verit musis vzdy :slight_smile:
11. nov 2009 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pajka souhlasím, já už si taky raději dávám pozor na to kdy použiju nikdy...Užij si holice :sunglasses:
Cukor máte už toho za sebou tedy dost, ale je vidět že to funguje když se 2x povedlo, sice nedopadlo ale povedlo to je snad dobrý začátek...
Holčiny taky se loučím, jedu si pro zlato do školky, takže zítra ahoooj!
11. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky, přišla sem pozdě, už jste asi všechny fuč, ale aspoň něco málo přidám.
Alienka, moc moc mě to mrzí :frowning2:
Ale holky mají pravdu, IVF je přecijenom velkej zákrok do přírody a i když je to zase o něco větší jistota než u IUI, stejně tak může přijít zklamání. Podívej na Cukra. Tu jistotu nemáš nikde, al nesmíš se vzdávat. Takže pokud máš možnost využít jednoudšší varianty, tak ji využij. Pokud ti pomůže pláč, tak se vyplakej, mě pomáhá moc, vyplavim ze sebe všechny neduhy a splíny, uleví se mi, většinou mě teda potom bolí hlava :sweat_smile: ale necítím se jak papiňák. Rok a půl sem odolávala a když mi v Gennetu řekly ten verdikt, že nemám nejspíš ovulaci a partner má líný spermie, tak sem to prostě už neunesla a musela sem ten tlak a tu tíhu ze sebe dostat. Nejdřív sem bulela v pátek, potichu, sama v koutku a v pondělí to na mě sedlo znovu a bulela sem s manžou. Teď je mi dobře, ulevilo se mi, všechno máme před sebou, nevím co nás všechno čeká, ale věřím nám a věřím, že se to povede brzo.
Hlavně hlavu vzhůru, všechny jak sme tady to zvládneme a budou z nás krásný těhulky :wink:

Babušky, přeju krásný zbytek dne a zítra zase pápáček shledáček :dizzy_face:
11. nov 2009 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem handi :slight_smile: pocut to slovo negativne je tazke zajtra to bude lepsie :slight_smile: vsetkym vam dakujem pomohli ste mi
11. nov 2009 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čauky holky tak příští tyden 20.11 jdem do centra a doufám že vše bude v pořadku a hned další tyden jdem do dalšího IUI a pod stromečkem najdem všechny na testu // a nebo budem štasné těhulky s mimiskem v bříšku holky to musí vyjít nemyslíte :grinning:
12. nov 2009 o 06:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ranko...tak petro držím palce.) Já mám jaksi pocit, že to iui asi nevyšlo-nic necítím...to mě vadí:slight_smile: Navíc válčím s nachlazením-to mi určitě taky nepřidá....tak jsem se tomu IVF chtěla vyhnout....Nehážu ještě flintu do žita...je to předčasné...ale bude mě to mrzet. Jinak přeju všem krásný den, i když je tam zase zataženo!!
12. nov 2009 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok