• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ahoj holky!
Peťo držím palce, jak dlouho se snažíte a kolikáté IUI budeš podstupovat? :slight_smile:
Pajko tak jak u holiče? :wink: Já se těším na 3.12. jdu taky jsem jak nadržená je to vždycky super relax a když se ještě navíc výsledek povede - po nekonečném hledání mám konečně super kadeřnici šikovnou - tak je to bomba :grinning:
Jinak jsem zase jak pod vlivem, ráno malej ve školce zase pospíchal aby mohl kamarádům ukázat tetování na ruce, no a já cestou do práce v autě bulila, slzy štěstí :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :grinning: !!! Tak já mám holičku kámošku, takže zajdu sem tam i na umytí hlavy :grinning: :grinning: .. To potom umeje a vyfouká ona mě a já na oplátku jí umyju hlavu :wink: - nefoukám, to by se s vlasama nedomluvila :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi tak to máš super :grinning: To bych taky brala :wink:
Dneska je zase bílá obloha, ale aspoň že neprší. Jak je na Moravě? :sunglasses:
12. nov 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na Moravě zatím neprší, ale jak dlouho to vydrží, to nevím :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ HOLKY, tak u nás zataženo, obloha bílá-prostě hnus. U holiče super, jsem opět krásná-na chvilku:slight_smile:))
Už jsem se s tím nemohla domluvit.
12. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka, taky mám dojem, že si vlasy dělají co chtějí :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
tak dnes je to lepsie asi dnes dojdu kramy co som rada ze ich aspon mám pravidelne, lebo ked som si precitala iné prispevky tak som vlastne stastný clovek ze som v poriadku a mame len znizenu pohyblivost. lebo mi vysli slzy pr tych príbehoch a trapeniach ktore majú iné dievčata. Veľa robi psychika a je to tazke nemysliet nato ze sa nedari. Čo už tak niekto ma bábo hned a niekto neskôr my ho budeme mat mozno trosku neskôr ako sme planovali ale asi to tak ma byt.

Vraví sa že na Vianoce sa dejú zázraky - tak sa nechajme prekvapiť :wink:
12. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přesně, já má teď takové polodlouhé, rozpuštěné nenosím, takže buď culík nebo cop nebo nějaká jiná zamotanina :grinning: Mám vždycky před holičem dilema jestli nechat jen trochu zkrátit a narůst dlouhé anebo víc zkrátit a moct to aspon 14 dní nosit rozpuštěné :sweat_smile:
12. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já to nosím hlavně rozpuštěný :slight_smile: , protože mi jinak bolí hlava :angry: , jak to je moc dlouho sepnutý :grinning: :grinning: .. Ale já mám hrozně moc vlasů a ještě se mi točí jak divý :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
alienka som rada, ze je lepsie :wink: nemysliet sa asi neda, ale treba hladat sposoby, ako sa "zamestnat"...
12. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka ahoj!
To jsem moc ráda že je lépe :dizzy_face: A ano souhlasím, já kolikrát když si pročítám jiné diskuse a příběhy tak koukám a nevěřím že takové věci třeba existují... :frowning2: Buďme rádi za to jaké jsme a jaké to máme, taky věřím na magii Vánoc :dizzy_face: :wink:
12. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, vánoce jsou opravdu časem zázraků, tak třeba najdeme // pod stromečkem :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kaciatko! Jak je! :slight_smile: Souhlasím s tím "zaměstnáváním" :grinning: Taky už se nemůžu dočkat toho extra prodlouženého víkendu, v pondělí máme nařízenou dovču a v úterý svátek, a my budeme oby dny na výletu ve Vídni se těěěšíííím :grinning: :sunglasses:
Máte nějaké plány vy, IUIačky z naší veselé řady? :wink:
12. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko to hej teraz sa stahujeme do nového podnájmu tak sa strasne tesim a vytesujem z nakupovania nábytku lebo ideme do nezariadeného tak sa snazim zaplnat mysel tym co kde dam a co nam treba a ako sa prenesieme a do coho zabalit :D to su tie prijemne starosti :slight_smile: tak hadam si to tretie IUI pri tom ani nevsimnem a nebudem nato tak mysliet.

Včera som bola na konzultácii uz nebudem brat clostyl ale len injekcie Merional 75 pretože po clostyle som mala nizku sliznicu a merional na nu neposobi tak zle :slight_smile: takze budu zo mnou narabat hormony tak co uz :slight_smile: co narobim :slight_smile:
12. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já nudu doma :wink: , jelikož tady bude spousta dětí, tak se zamču v obýváku a vylezu jen, abych jim navařila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi přesně ale ještě je pro jistotu namaluju Ježískovi na dopis za okno :grinning: :grinning:
Se máš hodně vlasů, já mám takové slabší taky vlnité, no po těch experimentech z puberty kdy jsem tam kromě bílé měla snad všechny barvy se ani nedivím že jsou oslabené :sweat_smile:
12. nov 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, vlasů tak na dvě hlavy :grinning: , když chci nějakej večerní účes, tak ho dělá holička tak 3 hodiny :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka tak to je super, do nového bytečku nové zařízení, nové bříško... :wink:
12. nov 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jdu něco dělat, zase nakouknu :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda ale tu vieden by som brala tiez :slight_smile: uz sa tam chystám dlhsie budete tam spat niekde na hoteli?
12. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, fajn... tazka pohoda, az mi to je divne :grinning:
alienka, dobre bude :wink:
12. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko tak to je super ze ti je dobre, a čo budes robit cez víkend?
12. nov 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial ani moc neviem... nemam nejaky konkretny plan... akurat v sobotu ideme na navstevu, inak nic... lucinda v sobotu zacinaju vo viedni trhy, treba pozriet :dizzy_face:
12. nov 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodíte niektorá na brušné tance? práve si hladam nejaky kurz - rada by som to skusila
12. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ja som chodila... ale uz nie :unamused:
12. nov 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka ano posílám odkaz http://www.booking.com/hotel/at/200mzumprater.html?aid=304142;label=postbooking_confemail
Kaciatko tak to beru v potaz, trhy, nakupováníčko, to já tuuuze ráda :grinning: A hlavně kvůli malýmu do Pratru :wink:
12. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jé holky najednou modrá obloha, azuro,a sluníčko, to je krááásnéééé :dizzy_face:
12. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda,
http://www.christkindlmarkt.at/
aj tu je celkom pekne :slight_smile:
12. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak holky, já na víkend nic moc neplánuju....v sobotu budem pracovat na domečku a trochu relaxovat a v neděli jsme pozvaní k taťkovi na husu:slight_smile:) takže já mám víkend jasný. V pondělí šupem do práce a odpol. máme akci se známýma...kuželky a pak k jedněm domů poplkat, popit..úterý se budou někteří léčit a ve středu zase práce.....Volali nám z finančáku, že přijdou na kontrolu, takže kolegyně účetní se už hroutí a já odjíždím na krev....Dnes jdu do školy na konzultace dceři....vyzvednu si přihlášku na střední školu a odpol.jedem kupovat nějkaké desky na police...takže se fakt nenudím:slight_smile:
12. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko díky, krásné, to bysme mohli taky stihnout :dizzy_face:
Pajka tak toho máš taky dost, to ani plánovat nemusíš :grinning: A ve středu na krvičku, to na Tebe budu moooc myslet!! :wink:
12. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok