• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
luci a ta mě dcera přemlouvá, že nemá smysl chodit na jeden den do školy, že bude radši u babičky :grinning: :grinning: .. Mají totiž ředitelský volno v pondělí a potom nejde, jedou někam a ona nechtěla, tak co s ní :grinning: :grinning: ???
12. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja v stredu krv :slight_smile: a vysledky vraj az vo stvrtok :confused:
12. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To jsou zlatíčka, jo to znám, tedy zatím jen ze vzpomínek od sebe, tak jsem zvědavá jestli na mě malej bude taky pak používat různé finty jako kdysi já :grinning:
Stejně Tě určitě ukecá tak je to jasný :grinning: :grinning: :sunglasses:
12. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasan Kaciatko Ty taky :wink: Já myslela že výsledky jsou v ten samý den jako odběr?! Ale to vydržíš, to já mám čekat až do 23.???!!! :unamused:
12. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky. Tak ja idem zajtra na kontrolný ultrazvuk a dozviem sa termín IUI (teda dúfam).

Alienka :cry: :cry: :cry:
Neber to tak, ber to inak, sú ženy, ktoré otehotnejú ľahko, ale to ešte nie je všetko. S dieťaťom sa trápiš a strachuješ celý život, nie je to iba jeho počatie. A každý má v živote nejaké trápenie. Dieťatko mať budeš, len možno si na neho dlho počkáš, veľakrát si aj poplačeš ale nakoniec budeš šťastná, keď ho budeš mať v náručí.
12. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko a nebavilo ta to? a kam si chodila?
12. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Andzi!
Držím palce ať jsou tam folíky :wink: Máš stimulku?
12. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, bavilo ma to... chodila som v starom meste na kalvariu
12. nov 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsade kde hladam tak od januara :( a skoro vsetko pondelok streda a to mam anglinu a tak velmi by som chcela chodit :slight_smile:

andzi jj to ja viem :grinning: zacínam od znova stimulka a vsetko, tak uvidíme co ako a musim trosku schudnit akosi po tych hormonoch priberam - no horor,

kaciatko budes testovat?
12. nov 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky luci....no jsem zvědavá.Taky jsem si myslela,že výsledky ti řeknou ten den....asi né hned...ale počítám s tím, že si třeba za hodinu zavolám...Nevím,ještě jsem se o tom s nikým nebavila, jak dlouho trvají výsledky.No já si stejně před tím udělám test, to víš, že nevydržím až do středy.
Andzi držím palce, ať jsou tam aspoň3 folíky:slight_smile:
12. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, pajka ja som bola vcera rano na krv a o druhej som uz vedela vysledky
12. nov 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, děti s náma mávaj.. A naprosto platí Malý děti :slight_smile: - malý starosti :slight_smile: Velký děti :angry: - velký starosti :angry:
12. nov 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dík, ste zlaté. Sitmulujem (teda stimulovala som) clostilbegytom. Keď som tam bola 3.DC tak mi brala aj krv. Myslíte, že zajtra mi tiež budú brať krv? Neviem, či sa nepýtam blbo, ale je to moja prvá IUI.
12. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ano, vacsinou su to ustalene kurzy...
neviem, ci budem testovat, zatial mam pocit, ze ani nie... nemam ani test... s tou krvou, ja som napisala len to, co mi povedali-v stredu odber a v stvrtok mi budu volat... mozno to bude inak, neviem
12. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3 DC Ti brali krev na hormonální hladinu :wink: , teď by Ti krev neměli brát :wink:
12. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko vsade to asi robia inak

andzi mne vzdy najpr zoberu krv ten kontrolny den a potom idem na ultrazvuk

mne da vzdy doktorka taky protokol a tam mam presne napisane kroky, co mam brat ktory den kam
12. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi ano první odběr na hormony, zítra podle mě taky jen UTZ jestli a jaký jsou folíky :wink: A jen se ptej, já taky ještě spoooustě věcí nerozumím :grinning: :sunglasses:
12. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, urcite :slight_smile:
12. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a včera mi aj povedala ze ak sa podari oplodnit vajičko, a je uhnezdenie tak test ukaze aspon slabu ciarku
12. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajko já taky předtím testila, a hlavně se mě sestra ptala když jsem volala do CARu když ms nepřicházela jestli byl test + nebo -, takže se počítá s tím že budeme ještě předtím testit doma :wink: :grinning:
tak holky, mně krev vůbec nebraly:slight_smile: jen 1x nám oběma při vstupním vyšetření a hotovo...pak jen stimulace, kontrolní UTZ a za 2 dny na "to" ale už mi UTZ nedělali, aby se podívaly, jestli třeba vajíčka už nepraskly a nemám po ovulaci dřív..
pajka tu tiez uz nepozeraju v den IUI ci sa to vôbec oplati
12. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ale ako môžte testovať doma, keď Pregnyl obsahuje hcg? Síce sa píše, že sa v tele drží max. 10 dní, ale čo ak mi ukáže falošne pozitívne// ? Ja sa radšej nechcem tešiť, ako byť sklamaná.
12. nov 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi skus testnut 13 DPO alebo pred krvou - ja proste musim lebo potom by som bola strasne sklamana tak uz viem co mi povedia. alebo netestuj a nechaj sa prekvapit
12. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi přesně jak píše Alienka, testovat až tak po 12,13 dnech nebo před krvičkou :slight_smile:
Pajka já měla odběr krve taky při vstupu, pak UTZ kontrolní v půlce cyklu, když nedorůstal tak znovu za 3 dny, no a těsně před IUI taky :slight_smile: Je to holt jak v kterým CARu, vidíš u Schimi ta má 2IUI v jednom cyklu a ještě s kloboukama :sunglasses:
12. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo...v každém to dělají jinak...ale já si myslím,že kdyby zjistily, že vajíčka jsou prasklé-po ovu....tak už nemá smysl dělat IUI a odložily by to třeba o měsíc....Taky některé holky psaly, že to doma před IUI "dělali" s manželem...ale podle mě by se nemělo, protože při odběru druhý den , by měly být kvalitní spermie ne?A ty jak víme-nedozrají do rána...
12. nov 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka, ani testy na pohlavní choroby :confused: ??? AIDS, syfilis a tak :rolling_eyes: ....
12. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajka i kdyby byla vajíčka už prasklá tak by se podle mě mohlo IUI udělat, vždyť jim ještě nějakou chvíli trvá než doputují do vejcovodů a tam se potkají se spermoníkama :wink: Ale máš pravdu myslím že je dobré udělat UTZ těsně před IUI tak jak to dělají mně a jsem za to ráda. A o tom domácím snažení, my se řídíme pokyny a 3-4 dny abstinujeme to se dá vydržet a opravdu si myslím že by se víc uškodilo snažit se den před a ještě v ten den, i to ob je často ale pořád lepší než ten samý den :slight_smile: My se snažili ještě 5 dní ob tak to snad stačilo :grinning:
12. nov 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale je fakt že kdyby už zase bylo po ovu delší dobu tak se nedá říct kdy proběhla třeba už den předtím a to už by pozdě tedy bylo to je fakt...
12. nov 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, my moc nepauzujem :wink: , nám bylo řečeno, že čím častěji :slight_smile: , tím líp, že ty folíky aspoň popraskaj :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok