• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
My tedy pauza před, a po tak 5 dní obden a dle chuti :wink: Jdu se nadlábnout pak si vás dočtu!
12. nov 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi jakože tím šťoucháním rupnou jo? :grinning: To je dobrý :grinning: :sunglasses:
12. nov 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, tak mi to říkal docent Sobek :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky jsme měli 4 dny před tím půst....no a jak říká luci....ještě 5 dní po tom jsme ob den zkoušeli-podpořit:slight_smile:)
Já si myslím, že z krve co nám brali, dělali testy na všechno možné včetně imuno, zánět(u mě)
12. nov 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,

tak břicho pořád pobolívá na ovu..tak dneska na to vlítnem a třeba se stane zázrak..idkyž tomu nevěřím :pensive: už aby dorazila mrcha a mohlo se začít znova :slight_smile: ale nějak mě to plánovaný snažení přestává bavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak envím, co s tím :confused:
12. nov 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo luuci..to se nedivím, že to plánování už neba....je lepší zkusit to hodit za hlavu a nemyslet, že to děláme, aby jsme udělali dítě-ale poruč si:slight_smile: to moc dobře znám....Prostě bu´d se zadaří, nebo ne....Já ten měsíc, než jsem šla na IUI, jsem si ten sex fakt užila, protože jsem neřešila, jestli otěhotním nebo ne, věděla jsem, že mě čeká IUI....tak jsme si to jen užívali...(škoda, že jsem v tom měsíci neotěhotněla):slight_smile:
12. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem zpátky :wink:
Pajko taky myslím že jsme udělali max :slight_smile:
Ahoj Luci! Proč by se to nemohlo povést, nikdy nevíš... :sunglasses:
12. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, já bych s tím nejradši sekla..malá ted děsně zlobí..má asi období vzdoru, jsem z ní na nervy..nědokážu si představit, mít 2 prcky :pensive: Nejradši bych si šla na chvíli "odpočinout" do práce :wink: le s tím by nesouhlasil manžel :unamused: No nechám to tak být a uvidíme za měsíc

Mě nebaví furt vysedvat u dr..nejdřív UZ, pak IUI, pak zas UZ,... :stuck_out_tongue_closed_eyes: dřív jsem na tohle odbíhala z práce, to bylo v poho..člověk tím nezabil tolik času :confounded:
12. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajka, přesně poruč si...My ten minulý cyklus s 1.IUI sexovali až moc a to nebylo ono...A tenhle jsme si to teda užili :grinning:
Je to děs mít na dítě takový harmonogram, proto si ani moc nedovedu představit to IVF...Ale pokud to bude zapotřebí vždyť víme...
12. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si kedysi myslela, že sex bez ochrany musí byť super zážitok a houby. Práve naopak, nie je to zážitok, ale drina (sledovanie kalendára, počítanie dní a samotný sex.....? počítanie múch na plafóne, len nech už to je...), keď sme sa nesnažili a otehotnieť nechceli, tak to bola iná káva.
12. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka, ty máš prvé dieťa po IUI alebo si počala normálne?
12. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci vydrž, bude hůř :wink: My si taky zavztekáme, uvědomuje si už silně svojí osobnost, ale buď ráda že máme být z koho na nervy!! Co by za to ostatní holčiny daly!! :slight_smile: Já od té doby co jsme v CARu jsem pokornější, vždy se radši 3x nadechnu když se zrovna zlobíme, řeknu si buď ráda že ho máš a pak se znovu snažíme domluvit, má teď takové dilematické období, 10x nechce pak najednou chce tak mu to splním a začne nadávat že to nechtěl...Ale je to moje zlatíčko a neměnila bych!! :dizzy_face: Takže nádech, výdech, ještě jednou... :grinning:
12. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ještě k tomu času, jseš na mateřské tak to tak řešit nemusíš, co my co zdrháme z práce?! :fearful:
12. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, po IUI :wink:

Luci, já jsem taky ráda, že jí mám, ikdyž je to ted dost náročný :unamused: ale nedovedu si představit, mít ještě malý miminko :confused: No než se to povede..to bude chvíli trvat, pak ještě 9 měsíců..no to už by mohla být zase hodná nebo bude aspon půl dne ve školce :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo holky....malé děti malé starosti:slight_smile:)) je to hezké takové vzteklé malé dítě, s tím si člověk poradí, ale vzteklé pubertální dítě....Zkuste ho zkrotit tak, aby to bylo ještě v normě, vy jste z toho vyšly jako vítězové, dítě se necítilo, že ho jenom uzurpujete a nakonec se nechytlo nějaké party.....Néé, přeháním:slight_smile:, ale jasně, že malému děcku dáte po zadku, puberťačce už nemůžete....s tou už se musí úplně jinak a musím říct, že s tím malým je to fakt lepší:slight_smile:) A to nemluvím o mém synovi, kterému bude za týden 17....to je prostě už dospělý chlap, který si sice myslí, že ví všecko líp než já, ale stejně musí ještě poslouchat:slight_smile: Děti, to je radost, ať už malé nebo velké... Už mi chybí takové mimčo do náruče na pomazlení, protože ti moji puboši se fakt už nemazlí nějaký ten rok.
12. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajka věřím že za 10 let se nějakému malichernému dilematickému období budu z plna hrdla smát :grinning: Každé tohle období má svoje pro a proti, jako ostatně většina věcí, situací, rozhodnutí v našem životě...Je to jen na nás a našich nejbližších jak se k tomu postavíme, vyřešíme, zvládneme...Mně osobně fakt vždy pomůže se v nějaké těžké chvíli vyplakat a připomenout si, že jsou na tom někteří lidé podstatně hůř...
12. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jinak každé naše mazlení s malým si opravdu užívám, takže Tě naprosto chápu že Ti to chybí :wink: Neboj, ještě se s mimčem namazlíte :dizzy_face:
12. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia, tak to je super, keď to vyšlo raz, musí aj druhýkrát. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A čo keď sa teraz podaria dvojčatá? Dve malinké bábätká a k tomu malá trochu žiarlivá Anetka? Deti zvyknú žiarliť na mladších súrodencov, aj ja som žiarlila na sestru, keď sa narodila, mala som takmer 4 roky a zo žiarlivosti som ju pohrýzla.
12. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máš pravdu, že každé období má svoje...pamatuju si, když jsem naposled vedla dceru do školky, tak jsem po cestě do práce brečela, přišlo mi líto, že je už velká a půjde do školy:slight_smile: Na druhou stranu je super, že už umyje okno, vyžehlí, umyje nádobí a nepotřebuje, abych ji obskakovala a když mi není dobře, řeknu nerušit, jdu si lehnout a vím, že mě nechají.....Každý věk má svoje. Taky doufám,že se s mimčem ještě namazlím....už by nás ale nemělo nechat dlouho čekat...:slight_smile:)abych neměla dřív vnoučata jak svoje mimčo.
12. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, mňa tak zvláštne pobolieva v podbrušku, cítim miestami také tlaky a potom pichanie...dnes som 9.DC, nemohla už prebehnúť ovulácia?
12. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka, nestraš s pubertou..to bude teprve záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andzi, dvojčátka neeeee :astonished: :astonished: :astonished: no uvidíme..manža má ted sice lepší morfologii, ale pohyblivost je horší, tak nevám, ejstli tentokrát IuI vyjde :confused:
12. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka, ty budeš mať benjamínka na "hranie". Ty si ešte len po prvej IUI a už ideš do IVF?
12. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, a akú morfologiu má manžel, ak smiem vedieť? Náhodou, ja by som bola vďačná aj za dvojčatká.
12. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, když jsem otěhotněla, tak měl 8% a ted měl 19% :wink: dvojčátka jsou super, že si pak spolu vyhrajou..já budu mít na hraní už Anetku :grinning: le samo, že kdyby dvojčátka přišla, tak je beru :slight_smile:
12. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi, mně už bude v březnu 40..takže nemám čas na IUI a musím využít poslední šanci na placené IVF...jinak samozřejmě, bych zkoušela zatím IUI...je to podle mě daleko citlivější a hlavně lacinější:slight_smile:A taky nikde není psané, že se IVF zadaří...ale to už pak budu mít smolíka, protože 80tisíc na celou IVF mít nebudu....Tak držím palce luucia:slight_smile:) třeba se zadaří i bez IUI..:slight_smile:)příroda je mocná potvora.
12. nov 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajka neboj, budeš ještě jednou super maminka a pak super babi :wink:
Holky je fakt že poslední dobou vídám dost maminek s malým dvojčátkama a odrostlejším prvním prckem :grinning: Musím říct že já bych to teda brala hned!! Musí to být teda záhul, rizikové těhu, porod, kojení atd., ale nemůžu si pomoct mně se to fakt líbí! A jsem přesvědčená že bysme to zvládli :sunglasses: Jo teorie se to básní... :grinning:
12. nov 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka, jeden cyklus IVF bez doplatku poisťovne stojí až 80 000.-Kč? To určite nie! Držím palce, a máš pravdu, IVF je väčšia šanca a keď máš poslednú šancu, treba to využiť.
12. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia, ja neviem, ale mne tak dr. vravel, že morfoĺogia sa u muža nemení. Môj mm má morfológiu na hranici normy, a aj tak sa nám nedarí. A ako tvoj manžel dosiahol zlepšenie?
12. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi já věřím že to taková pálka bude, protože i u toho hrazeného doplácíš až 25tis Kč!!
Holky budu se loučit, držím palečky všem které zítra něco čeká a ráno zase pa!
12. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: díky lucia:slight_smile:)) doufám,že ano
Andzi, 80 000,- to tolik stojí vážně!Někde 70, někde 100...je to sice hnus!ale fakt je to tak drahé...Takže já když mi zaplatí pojišťovna, tak budu platit "jen" 25tisíc...dobré co?
Známá má tříletého kluka a teď dvojčátka kluky....ale přirozeně...je jí 37 a lup-počala hned a zrovna dvě..(je ten život spravedlivý?).
Jak jsem se bavily o bolesti v podbřišku....vzpomínám si, jak jsem měla večer křeče, tak jsem si vzala prášek, že přijde mrcha a nic.....dopoledne druhý den zase, tak zase prášek a zase nic...a tak jsem si koupila třetí den test a ejhle //....čekala jsem dceru:slight_smile: Ale byla chtěná a snažili jsme se o ni "už" 2 měsíce....Syn byl hned napoprvé a dcera na podruhé a divila jsem se, jakto, že ještě nejsem těhotná??!!Tak blbec!Teď se tomu směju, jak jsem byla naivní...Teď zkouším už skoro 2 roky a teprve mi dochází trpělivost:slight_smile:)
12. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok