• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
andzi, to teda nevím...manžovi se měnila morfologie i během měsíce..nejdřív měl 12% a při IUI 8%..no a po 3 letech jí má 19% :sweat_smile: zlepšení dosáhnul tak, že to neřešil..před tím nechodil do sauny, nekoupal se, nepil alkohol, zdravě jedl,... a ted dělal všechno zakázaný a má to lepší :grinning: ale za to má zas horší pohyblivost :confounded:

Luci, mě se to taky líbí..mít 3 děti..ale ten první rok s dvojčátky musí být pořádnej záhul, pak už je to určitě lepší :dizzy_face:
12. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak se mějte kočky:slight_smile: hezký zbytek dne...a pro některé i úspěšný -luuci :wink:
12. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajka, díky :dizzy_face: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja čo som pozerala cenníky CAR u nás v SR, tak to, čo poisťovňa prepláca, toho nie je až tak veľa. Poisťovňa platí len základný cyklus IVF, ktorý stojí cca 1000.- €. Pacientka si však sama hradí ICSI, zmrazenie embyrí, KET cyklus, PK embrya, monitorovanie cyklu, stimulačný protokol, lieky.
12. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajka,ja mám taký istý problém s tehotenstvom,tiež mám 39rokov v dubnu 2010.Tak mi tiež keď nevíde iui ideme hneď na IVF?To IVF sa mi zdá že ešte aj fest dopláca keď niečo ide cez poisťovňu.Ja som sa radšej ešte nepýtala koľko to stojí keby sme boli samoplátcovia.
12. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Chcem sa vás niečo opýtať..., som len 4 deň po IUI a dosť ma bolí podbruško, hlavne keď dlhšie chodím, alebo stojím..., stretli ste sa s tým niekedy?
12. nov 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikto??? :frowning2:
12. nov 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanko, s tím jsem problém neměla, tak nevím :wink:
12. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje. ja viem ze vas poslednu dobu zanedbavam a musim vam oznamit že teraz este len budem...
ale nie dobrovolne.. teda nie teraz.. par dni budem uplne bez nettu..
ak sa budete nudit kuk sem ... : http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/

mojích pár výtvorov.... snád to pojde otvorit...

Micky mam nejake tie novinky ale to az potom... ked sa ku vam vratim..

jednu vam ale poviem.. zajtra by som to mala dostat no zatial absolutne ziadne priznaky..... :wink:

Micky majte sa mi tu krásnucko .. ja sa vraaatim.... ja sa vratim....
12. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky..Dana, to je na tobě co si vybereš. Pokud ti nevyjde IUI, můžeš zkoušet dál, ale abys neprošvihla možnost nechat si proplatit od pojišťovny. Já prosinec vynechávám a v lednu začnu...no uvidíme, co mi řekne doktor.Ale samozřejmě, že je jen na každém osobně, pro co se rozhodne.:slight_smile:
13. nov 2009 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, krasne ranko :grinning:
dana, nechcem strasit, ale neviem, ci na sk nepreplaca poistovna ivf len do 39 roku zivota :pensive:
13. nov 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký ráno :grinning: :grinning: .. Věříte na pátek 13 :angry: ?? Já ani moc ne :wink: ale radši pojedu jen kam budu muset nejnutněji a dělat nic moc taky nebudu :wink: , co kdyby náhodou, že jo :angry: :angry: ???
13. nov 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,

dneska je pátek 13.?? :astonished: já na tý mateřský nějak nesleduju kalendář :sweat_smile:

No včera proběhlo tulení..břicho pobolívá pořád..co já to mám :confounded: :confounded: :confounded:

Manžovi jsem řekla, jak mě nebaví to chození do CARu, jestli to nenecháme,... tak se malinko vytočil, že to rozhodně nevzdáme :confused: Tak nic, jedeme dál...
13. nov 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia to zvládneš :grinning: !! Ale taky mě to nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještěže nevěřím na pátek 13-ctého:slight_smile:....Mě pro změnu nebolí pořád vůbec nic....asi bych byla radši, kdyby jo...aspoň bych měly pocit, že se mi uvnitř něco děje...tak se asi nic neděje...Tak hezký pátek:slight_smile:
13. nov 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem odmítla pozorování, tak nevím :angry: :angry: .. Dnes se chystám do hospůdky na vínečko :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute kočky, to dnes ten deň 13 ale začína,Schimi tá už od ráno myslí na tekutú :sunglasses: poživeň
Kačiatko tie 3cykly IVF sú do dovŕšenia 39 roku.Ja mám čas tak urobiť do 21.4.2010,už mám podanú žiadosť.
13. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasně :wink: , lepší, než se pozorovat a přemýšlet :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana, tak to z celeho srdiecka drzim palce, aby to moooooc dobre dopadlo :dizzy_face:
13. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepsie aby to ivf uz nebolo treba :wink:
13. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som po UTZ. Dnes som 10.DC a folikul je ešte malý, má len 15 mm, takže v pondelok ďalší UTZ a asi v stredu IUI. Som smutná, narástol len jeden. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Má to vôbec význam na to ísť?
13. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, aj ja som mala len jeden... ell mala dva a obe vajka sa oplodnili... preco sklamana :confused: ? bud rada, ze je :dizzy_face:
13. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, fňuk fńuk, ja to beriem ako sklamanie, čakala som, že budú aspoň dva, lebo po stimulácii Clostilbegytom som cítila vaječníky. Nemohol už jeden prasknúť?
13. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, myslim, ze si uplne zbytocne vytvaras stres :unamused: :pensive:
13. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nestiham ani citat potom precitam len jedna otazka, vcera som zacala trosku spinit a dnes uz normálna menštruácia - 1DC mam ratat od spinenia alebo od dnes? ked si ho ratam aby som mohla stimulovat?
13. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, dobre, tak sa teda nebudem strestovať, veď v pondelok idem znovu a už sa dr. opýtam aj podrobnosti, lebo mi nepovedala ani koľko mm mám endometrium ani nič viac, ani výsledky z krvi.
13. nov 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, myslím, že jeden stačí, důležité je, aby byl pěkně zralý...já jsem měla 12 den 17mm.... a 14 den mi to dělali a už se ani nedívali, jestli narostl nebo ne....měla jsem sice 3, ale jen jeden byl tak krásně velký....Určitě na to běž, uvidíš, co ti řeknou po UTZ a neboj,ono to roste rychle:slight_smile: Mně řekl ten 12 den, že mi to do toho 14 ještě poroste...a ty 2 menší říkal, že taky dozrají....a to byli fakt menší...Hlavu vzhůru:slight_smile:
Dana, tak držím palce....jsi sice mladší o rok (se máš:slight_smile:, ale vypadá to, že půjdeme v lednu spolu..na IVF...pokud se nestane zázrak a já nebudu do té doby těhotná...Jsem sice po IUI, ale nevím proč, moc tomu nedávám šance.
13. nov 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to já měla 10 DC 20mm folík a další 4 menší :grinning: :grinning: .. Nějak moc, ne :grinning: :grinning: ??
13. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ja by som povedala, ze az od dnes...
andzi, nemyslim to zle... ale z jedneho tiez moze byt krasne babo... sklamanie by bolo, keby si nemala nic... a myslim, ze ak by to nemalo sancu na uspech, tak ti to dr povie... viem o kocke, ktora mala vela folikov a nic... takze to, ze by ich bolo vela ti uspech nezaruci... staci jeden a kvalitny :wink:
13. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana kaciatko ma pravdu IVF poistovna preplaca len do 39 rokov. Prepláca 3 IVF a jedno IVF vyjde od 20 000 do 25 000 Sk.
13. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok