• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ahojte - poletucha, to čo píšeš mi pripadá divné. Ty nemáš prísť na odber krvi aby ti zistili tehotenstvo. My s komarikom to máme brať 14 dní po IUI. Na 14 deň ideme na krv a ak je to pozitíbne - pokračujeme s ( teda ak dobre tomu rozumiem ) kým utrogestanom. Ak to bude negatívne, hneď máme utroš vysadiť a počkať na ms.
8. okt 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nemuzu,protoze ziju v zahranici a litam na IUI do Prahy. Tak mi doktor rek,at si zkousim udelat test,ale ze utrous mam vysadit az pri naznaku krvaceni
8. okt 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poletucha.
Niektorým babám test vyšiel neg. a boli tehotné a potom aj ja som mala náznak krvácania, pričom sa ukázalo, že je to nidačné krvácanie. Spoliehať sa na test nie je bohvie čo.
8. okt 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ni.kolet, ako sa máš. Tehu prebieha v pohode? :slight_smile:
8. okt 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik, sa nám to vlečie, nemyslíš? Ja som už zas taká nedočkavá :slight_smile:
8. okt 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Komarik
Mám sa dobre. Že vraj býva ženám zle len prvé tri mesiace, tak som rada, že mňa to obišlo /kontakt s OO/. V pondelok idem do poradne. Dúfam, že bude všetko OK a dostanem aj knižku. Potom napíšem čo a ako.
8. okt 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejsem z toho teda příliš moudrá, je fakt divný, že mám Duphaston jen na 10 dní. Co myslíte, mám to řešit a volat do CARu?
8. okt 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suvik
Ja by som zavolala. Tento týždeň končím s Utrogestanom a ten mi vždy predpísali po 3 kusy, čo som mala na 3 týždne.
8. okt 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik: určite zavolaj do CARU. Nič sa nestane, len ti povedia čo ďalej

aduska: ja na to stále myslím. Dokonca už aj v práci, stále kukám čo je nové na koníkovi. Tebe sa žije keď máš už 6 deň. Budeš aj testovať? Ja som rozhodnutá že budem. Ale kedy to ešte neviem. Dúfam že dopadneme ako ni.kolet. :sweat_smile:

ni.kolet: tak to držím palce, bude to super pocit držať v ruke tehu knižku. Drž palce aduske a mne - obe sme po 2 IUI.
8. okt 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechám si to ještě projít a hlavou a zítra zavolám. Díky všem :slight_smile:
8. okt 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem a posielam vám vírusíky ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
8. okt 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som čítala že Zuza Hajdu je tehotná! :grinning:
8. okt 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Hupková už porodila! :grinning:
8. okt 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik, ja by som zavolala, za to nič nedáš.
no komarik, budem testovať ale asi tesne pred tým, keď pojdem na krb, aby som nebola pred dokim príliš sklamaná. Ale tiež dúfam, že to tentokrát vyjde. Ak to vyjde aspoň si budem na utz a krvi viac veriť.
8. okt 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby!

hrozne dlho som tu nebola...no asi dva tyzdne :wink: tak sa tu toho udialo dost. Drzim palce komarikovi a aduske, aby im to vyslo a ludkale prajem prijemne tehulkovanie, dufam teda, ze je vsetko v poriadku.

ja idem od piatku sledovat tento mesiac hormonalny profil a podla toho sa asi aj rozhodne, ake IUI budem mat. Hrozne sa obavam najmä hodnoty FSH, lebo pred rokom a pol som mala az 22 a vtedy sa nedalo nic robit. Pol roka na to mi kleslo na 5 a teraz neviem, co sa mi ukaze, dufam, ze ma moje vajecnicky este neopustaju, to by bola katastrofa, lebo potom sa fakt neda pomôct :cry: . Preto som sa cudovala, ze doki chce, aby som sla na IUI v prirodzenom cykle napriek tomu, ze mam slabe vajecniky. Vravel, ze vraj tych trochu hormonov mi nic nepomôze, ze to necha na moje telo...tak neviem, ci to nie su len zbytocne premarhane peniaze, nervy a cas... :confounded: Ale neviem, ci vôbec sa môzem porovnat s podobnym pripadom ako som ja.
8. okt 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka, možno náhoda zapracuje a podarí sa to :wink:
9. okt 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. V pondeli jdu do CARu aby mi zjistili kolik ma vajicek a pak snad na sve prvni IUI. Mam z toho velkou radost, ze se neco deje, ze je sance ze to vyjde (i kdyz asi mala :wink:) ale to neva, alespon clovek vi, ze je v rukou odborniku a ze se nemusi trapit, ze to nejde prirozene. Mam desnou radost a nadeji, jako bych uz byla v tom ;_)) Prochazel nekdo z Vas podobnymi pocity?
9. okt 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, prechádzam nimi už tretíkrát (včera som mala 3.IUI), ale tým ťa nechcem odradiť, že to nevyjde.
9. okt 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik76, a to mas radost a nadeji pokazde? ja mela ze zacatku strach, ze je to neprirozene a tak, ale ted mam radost a moc se tesim.......i pres to, ze to nemusi hned vyjit......mam radost, ze clovek tu moznost vubec ma.......drzim ti place ted po tom 3-tim IUI! urcite napis jak ti to dopadne!!
9. okt 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som po 2 IUI, ale vždy keď som sa dozvedela že vajíčka narástli a ide sa na IUI bola som šťastná ako blcha :dizzy_face: Je to malá šanca, ale predsa šanca. :dizzy_face:
9. okt 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vim, ze ta sance je mala, ale moc to nechapu...protoze lekari si vsechno pojisti lekama, injekcema, inseminaci atd., takze ta sance mi prijde dost velka oproti normalnimu sexu.....pak uz je to holt asi "zazrak bozi" :wink:
9. okt 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuž, telo je nevyspitateľné.
9. okt 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Volala jsem do CARu ohledně Duphastonu, řekli mi, že je u nich obvyklá praxe nasadit Duphaston na 10dní po IUI, tak nejspíš ví, co dělají. Jsem 6. den po IUI, tak beru a čekám :slight_smile:
10. okt 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska kde si??????????????????? :frowning2: :cry: :cry: :cry:
baby, neuvedomila som si ale mám málo utrogestanu a moja všeobecná lekárka mi ho nechce predpísať. Ku gynekológovi nechcem ísť lebo stratil moju dôveru. Predpíše mi ho aj iný gynekológ? Do MT sa mi kôly tomu neoplatí ísť.
10. okt 2008 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komárik co znamená málo? Já mám Duphaston po IUI na 10 dní a prý to stačí.
Myslím, že Ti ho jiný gynekolog předepíše, ale nejspíš zaplatíš poplatek za to, že u něj nejsi registrovaná, tuším, že 90Kč
10. okt 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, už sa to vyriešilo. Ja si sedím v pohodičke v práci a môj drahý bol u môjho bývalého gynekológa a podľa lekárskej správy z IUI mi dal u sestričky predpísať ďalší utroš. :slight_smile: Musím si povzdychnúť že mám skvelého manžela :grinning: .

suvik: utroš beriem 2 ráno, 2 večer. V jednej krabičke je 30ks a na 2 týždne potrebujem 56ks. Uf, až som sa zapotila pri počítaní. O poplatku nebola žiadna reč, ale v lekárni budem určite platiť. :slight_smile:

baby, dnes som 4 deň po IUI a nič necítim. Ja viem že ešte ani nemôžem, ale ja by som už chcela aby som bola ospalá, unavená a bolo mi zle. :rolling_eyes:
10. okt 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komárik:Tak to je super! :slight_smile:

Máš ok manžela! :slight_smile: (ale ten můj by to určitě taky udělal :grinning: )

baby, dnes som 4 deň po IUI a nič necítim. Ja viem že ešte ani nemôžem, ale ja by som už chcela aby som bola ospalá, unavená a bolo mi zle.
S tímhle nemůžu nic jiného než souhlasit! Taky bych mooooc chtěla!! :slight_smile:
10. okt 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
včera som nestíhala, po práci večer mám kopu roboty, lebo maľujeme a stierkujeme a tak. Inak komarik ja som 8 my deň a nič necítim. Neviem či by som už mala niečo cítiť alebo ešte je skoro?
r
osienka, to FSH si mala ozaj veľmi vysoké. Brala si na to niečo? Koľko máš rokov ak sa môžem opýtať. :slight_smile:
10. okt 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurá aduska, dobre že si sa ozvala. Už ma začali napádať hororové predstavy či sa ti niečo nestalo. Ja tentoraz nemám žiadne bolesti vaječníkov a možno sa mi budeš smiať, ale dnes som si robila test. Jasné že bol negatívny. Manžel ma potom stále pozoroval a hladkal. Vraj nechcel aby som bola sklamaná, ale nebola som veď je to ešte skoro. Určite máte kopu práce, tak "pánboh pomáhaj". Tak sa to hovorí, nie? :dizzy_face: Aspoň budete mať doma pekne a budeš mať pokoj. Myslím si že aj 8 deň je ešte skoro na príznaky tak sa neboj. :slight_smile:
10. okt 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj aduska, veľmi to s prácou nepreháňaj aby si si neublížila. Všetko pekne s kľudom a pomaličky. :dizzy_face:
10. okt 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok