• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
andzi a nezufaj niekedy je málo viac :slight_smile:
13. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, první den špinění nic není...takže až se to rozjede....od druhého dne...já jsem začala večer špinit...a druhý den jsem teprve počítala za první den menstruace.....tak to říkal i doktor.
13. nov 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pomohli ste mi :slight_smile:
13. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dík za povzbudivé slová, vedela som, že keď prídem sem, tak ma ukľudníte.
Alienka, a dnes už máš aj krv alebo len taký hnedý výtok? Ja by som to urobila asi tak, že ak ten výtok máš už dnes od rána, tak by som to rátala ako 1.DC a ak ti začal až v priebehu dňa a ráno nebolo nič, tak asi až od zajtra. Neviem poradiť lepšie, ja to tak robím, keď si meriam BT a v ten deň keď zadám špinenie tak už mi to program ráta ako 1.Dc. A preto keď napr. začnem špiniť večer, tak do grafu zapíšem 1.deň cyklu až nasledujúci deň.
13. nov 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dávno som vás nemrkla, ako sa máte, som len tak okom prebehla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Danka..IVF je do 39 roku ťivota ženy, po si to už musíte platiť sami a je to okolo 100000sk...ale ja verím, že to ani potrebovať nebudeš :wink:

Andzi..jeden stčačí tak sa teše lebo nemusle byť ani jeden :wink:

Alienka, špinenie sa neráta až keď začneš normálne krvácať je 1 DC.mne to takto vysvetlila koordinátorka :wink:

Petro, Ell, Kačitko, Shnimi..ako sa máte?

Ja dns večer pichám prvú včeličku tak mám boja boja :astonished:
13. nov 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cisielko...tak pěkně informuj a popisuj, jak to probíhá, protože mám obavu, že mě to v lednu taky čeká..Drž se:slight_smile:
13. nov 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj cisielko :grinning: :grinning: .. Mám se normálně :wink: , žádný změny, ani pozitivní, ani negativní :grinning: :grinning: .. Nepozoruju se :wink: , jinak bych z toho zcvolka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ahoooj :grinning: neboj, vcelicku zvladnes :wink: urcite na teba budeme vsetky mysliet. ja zatial stale v pohode...
13. nov 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budem dávať infošky, jáj už nech to je za mňou :confounded:

Pajka..ty si teraz po IUI, kedy ideš na krv?

Schimi..to je super, že sa takto držíš :grinning: kedy ťa čaká krv, nejdeš testovať?

Kačiatko..a ty, krvička?

Silno vám držm palce aby ste si tam našli // :grinning:
13. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, v stredu :slight_smile:
13. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak som tu po par dnoch zase.... :slight_smile: zajtra ma caka folikulometria pred 2iui fuuu som zvedava ci nejaky ten folik mam a dufam ze ovulka ete neprebehla lebo dnes sa citi nejak mokro do prdele :zipper_mouth: no vsak uvidime zajtra to je:11DC no a vsatky vas zdravim a prajem pekny dnik aj ked mame uz ten piatok 13-teho :confused: chi chi
13. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na krev jdu 18.11. ve středu...ale testovat zkusím v neděli...bude to 12-ctý den, tak by mohlo být něco vidět-pokud tam je..co?
Apoloma-tak držím palce, ať ovulka počká a folíky jsou krásní a moc:slight_smile:
13. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PAJKA moc dakujem :slight_smile: a takisto drzim palec a samozrejme pozitivne testovanie :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko, Pajko..tak to máte spolu..júj držím palce fakt silno, prelomte to % neúspšnosti :grinning:

Apoloma..takže druhé IUI...držím palce daj potom vedieť kedy ideš :wink:
13. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko urcite napisem :wink: :wink:
13. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielnko,
dakujem, mam sa ok, akurat stale grcakm ale hadam to prejde :wink: Ako sa mate vy vsetky? nejake nove tehulky? Drzim vsetkym palceky a cisileko dobre pichanie, vidim ze ides ordinovat :wink:
13. nov 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký ráno :grinning: :grinning: ... Já počkám, až do příští neděle :wink: , to mám dostat mrchu :angry: , tak až jestli nedojde :grinning: :grinning: ..
14. nov 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi, ja by som mala tiež dostať mrchu tak ako ty.
Zabudla som dobré ráno dneska máme voľby tak to musíme zmeniť šup,šup možno si tým pomôžeme :grinning: :grinning: :grinning: že budeme napr.tehulky
Pajka,Kačiatko,schimi testujeme ostošesť :grinning: :grinning: :grinning:
Cisielko ty píchačka bolelo to :wink:
Zunanka1, mňa asi 5 deň tiež bolelo trochu podbruško ale potom už nie
Ell negrckaj,vidím že si už v 11t,ešte týždeň a si za hranicou :wink:
14. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani ake možno??? ty budeš tehula!!! veď ideme do toho spolu mesiac hore dole to už je jedno ... :wink: pekné ránko vám všetkýýýýým ... :wink:
14. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš to dani :wink: , a Ty budeš testovat před :grinning: :grinning: ??
14. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja budem testovať asi až 21.112009, ale nič z toho nebude si myslím :angry:
14. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky moje...

nemam veľa času sem chodiť.. robí fotky každý deňňňň.....
je ich veľa a zajtra idem fotiť ďalšie... ale aspoň sa nenudím..
babulky moje ako sa mi máte?
Ako pokračujete.... je toho veeeľmi veľa na čitanie, tak keby ste mi to tak zhrnuli :sweat_smile:
14. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snazilky aj tehulky tak hlasim ze som dnes bola v centre a mam 3pekne foliky :wink: 22,22,23mm juchu sa tesim bo som uz vcera myslela ze mam aj po ovulke... no a v pondelok iui takze asi tolko no a dnes 21:30pich pregnyl :cry: auuuuuuuuu
14. nov 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj apoloma,tesim sa s tebou....inak dakujem za predosle rady ohladom heliku...ja mam dostat mrchu v utorok a potom ma doki nacasuje na IUI....tak som zvedava....ty ides teraz prvy krat???aky mate zadrhel ???
14. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ XENA NEMAS ZACO :wink: rada poredim ak viem... No mi ideme teras 2x no snad to uz dopadne lepsie :wink: no ja som po operacii cysty v roku 2006 a bohuzial mi zaroven snou museli vybrat aj jeden a stvrt vajecnika....tak vies.... a vy??
14. nov 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nemame zrejme nejaky vazny problem.....proste to nejde.....vysledky ja i mm mame v norme...malinkate odchylky..ja sa liecim na stitnu a prolaktin ale teraz mam vysledky ukazkove...foliky sa tvoria,rastu,praskaju....tak netusim....
14. nov 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz treba len cakat a verit,kamoska co ties chodi do centra je tiez zdravotne v poho aj jej manzel a uz 5rokov sa pokusaju a nic zatial...ale raz to pride ja tomu verim :slight_smile:
14. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musime verit....ja uz dve deti mam a priatel jedno...ale clovek nikdy nevie....
14. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo baby kde ste vsetky? kto sa zajtra chysta na iui len ja?????? :unamused:
15. nov 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palceky....
15. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok