• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
dakujem :slight_smile: zase sme tu iba my dve?
15. nov 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja dnes vegetim tak som tu furt,,,inokedy aj tyzden nestiham
15. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata zdravim Vas
15. nov 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajooj
15. nov 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som 36 DC a 25 D po IUI. prcha yatial neprisla, test sim si robila 12 D po IUI bola len jedna ciarka, ale ze vraj to este na teste nemuselo ukazat
odvtedy som si test nerobila, nemam nato psychicku silu......
Zajtra rano idem do centra na krv a sestricka vravela, ye mi uribia ja ULtrazvuk.
Inak 15 D po IUI som mala ist na krv ale som zaspala a potom som sa snazila nato nemysliet a tak aktivne ze ay piatok pre obedom som si nato spomenula tak som zavolalado CAR tam mam prist zajtra.....
drzte mi palciska.....
15. nov 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad no ahoj tak to moc drzim palce bodaj by ti to vyslo!!!to by ma teda povzbudilo :sunglasses:
15. nov 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad vyzeras napriek zabudnutiu nadejne.... :grinning:
15. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem apolona,
Bola by som rada, keby moj uspech povzbudil do boja ostane snazilky.... :wink:
Inak vcera sme absolvovali autom dlhsiu cestu a ked sme sa vracali domov tak som mala take divne pocity v bruchu a citila som ako vytok / v tom momente som si myslela ze prisla mrcha...no doma som zistila, ze to bol priesvitkny vytok a prave som sa na nate docitala ze priesvitny vytok je jeden s prejavom tehotnosti.....nechcem to zarieknut tak stale sa este netesim.....
15. nov 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena1 no sestricka nevychadzala z udivu..... ze toto sa im este nestalo :slight_smile:
15. nov 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nuz marrad vsetko raz musi byt prvy raz......takze mozno prepises dejiny :slight_smile:
15. nov 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,jen na skok.....tak dnes 12DC ráno test, jen jedna čárka......no nic....buď se to nevyvedlo /což si myslím/ anebo je to ještě brzo.
Marrad-drž se, moc ti držím palce, aby to dopadlo:slight_smile:) super, že tolik dní a ještě nepřišla mrcha jsi borec, žes dokázala netestovat:slight_smile:krásný večer kočky..zítra pa
15. nov 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Né 12DC ale 12 den po IUI samozřejmě:slight_smile:)
15. nov 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad - ať to vyjde :wink: :grinning: !!!
pajka, to bylo možná brzo :wink: ..
Já pořád nepozoruju a taky nic nečekám :wink: :angry: .. Jen tiše doufám, že to vyjde :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Tak ja už 3 včeličky za sebou..prvá v piatok trvala asi 20min..som revala, zúrila a bála sa že ani zavset som mužovi necchela dovoliť pichnúť..furt som mu rku odtláčala :angry: nakoniec sme to dfoakázali a pichli, chvalabohu v celku ok až nato ako som cítila tú ihlu ako mi ide cez kožu blé..tak teraz pri kaž :grinning: a druhá šťípala ako sviňa ale tretia bola zse ok..bože a za chvílu po vde..vystrie ma :confounded:

Apoloma..drž sa zajtra :grinning:

Ellto je super, že si ok a pkne tehulkuješ..a necieš čo je s Petrou?

Monika..ako vidím máš super hoby :grinning:

Marad..drž sa zajtra ..vyzerá to naozaj sľubne :grinning:

Pajko..ešte to nič nemusí znamenať..musíš veriť aj keď je to občas ťažké :wink:
15. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože píšem ako maďar...som mylslea, že pri každej včeličke si bud´nahlas spievam alebo kričím na celý byt aby som to necítila..mne to pomáha :grinning:
15. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. idem vás kuk a pozeram albumy a videla som cisielko tvoj.. Gratulujem a držkám palčeky na ďalšie včielky :wink:
15. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ako máte??
15. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja vzdy pridem ked tu nik nie je... :frowning2:
tak ja zas pádim..
papapapapa
15. nov 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, hezký ráno :grinning: :grinning: ..
16. nov 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ranko:slight_smile: tak budu testit ještě ve středu ráno-na 9.30 jedu na krev, tak ať to vím:slight_smile: jinak všem krásný den:slight_smile:
cieielko...kam to pícháš? do břicha nebo do zadku?
16. nov 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka, tak to jsi mě vyděsila :wink: , já byla 2 dny po Tobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nejraději bych netestovala až do neděle :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Monika..ďakujem keď ty vždy tu keď ja tu nie :confounded:

Pajka..tak v stredu ráno budem držať palce...a pichám do brucha..jáj moja radosť bude keď bude posledná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Schimi...takže netestuješ alebo testuješ?
16. nov 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ne netestuju :angry: :angry: .. Počkám, když tak testnu až v neděli, nebo v pondělí :sweat_smile: :sweat_smile:
16. nov 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja ako pajka... test 13 d po iui a cisty ako sneh... na krv v stredu rano... dalsi uz robit nebudem...
kocky chcem sa spytat, neviete ktory dc sa robi laparka? alebo je to jedno?
16. nov 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, to mě mrzí :frowning2: :frowning2: ..
16. nov 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee

cisielko ja som tuuuu............ :grinning:
si tu aj ty?

Kaciatko - mooojaaa !!!!
16. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa nič ... :slight_smile:
nuž čo už so mnouu...
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, dakujem. som az prekvapivo celkom v pohode. jasne, mrzi to, ale hovorim si, ze ani zdravym ludom sa to nepodari hned... a dalsia vec, prvy krat som nereagovala na lieky, teraz sme sa dostali aspon na iui... tak nabuduce sa snad dostaneme zasa o kus dalej :slight_smile:
mam len dve otazky, ako je to s laparkou? ktory den cyklu sa zvykne robit a druha, tie ktore ste brali utrogestan, kolko dni po vysadeni ste dostali mrchu?
16. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika..tu som tu ale ja v práci tak nemôžem stále..ako sa máš, už je lepšejšie?

Kačiatko..mrzí ma toa kedy sa robí laparka neviem,. chystáš sa?
16. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kaciatko mrzi ma to, ja od zajtra stimulujem na dalsie IUI,

utrogestan som prestala brat v stredu vecer - stvrtok som zacala spinit a v piatok dosli kramy,

neviem kedy sa robi laparka :(
16. nov 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok