IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
apoloma
15. nov 2009
dakujem 🙂 zase sme tu iba my dve?
xena1
15. nov 2009
ano ja dnes vegetim tak som tu furt,,,inokedy aj tyzden nestiham
marrad
15. nov 2009
ahojte dievcata zdravim Vas
xena1
15. nov 2009
ajooj
marrad
15. nov 2009
Som 36 DC a 25 D po IUI. prcha yatial neprisla, test sim si robila 12 D po IUI bola len jedna ciarka, ale ze vraj to este na teste nemuselo ukazat
odvtedy som si test nerobila, nemam nato psychicku silu......
Zajtra rano idem do centra na krv a sestricka vravela, ye mi uribia ja ULtrazvuk.
Inak 15 D po IUI som mala ist na krv ale som zaspala a potom som sa snazila nato nemysliet a tak aktivne ze ay piatok pre obedom som si nato spomenula tak som zavolalado CAR tam mam prist zajtra.....
drzte mi palciska.....
apoloma
15. nov 2009
marrad no ahoj tak to moc drzim palce bodaj by ti to vyslo!!!to by ma teda povzbudilo 😎
xena1
15. nov 2009
marrad vyzeras napriek zabudnutiu nadejne.... 😃
marrad
15. nov 2009
dakujem apolona,
Bola by som rada, keby moj uspech povzbudil do boja ostane snazilky.... 😉
Inak vcera sme absolvovali autom dlhsiu cestu a ked sme sa vracali domov tak som mala take divne pocity v bruchu a citila som ako vytok / v tom momente som si myslela ze prisla mrcha...no doma som zistila, ze to bol priesvitkny vytok a prave som sa na nate docitala ze priesvitny vytok je jeden s prejavom tehotnosti.....nechcem to zarieknut tak stale sa este netesim.....
marrad
15. nov 2009
xena1 no sestricka nevychadzala z udivu..... ze toto sa im este nestalo 🙂
apoloma
15. nov 2009
...nuz marrad vsetko raz musi byt prvy raz......takze mozno prepises dejiny 🙂
pajka00
15. nov 2009
ahoj holky,jen na skok.....tak dnes 12DC ráno test, jen jedna čárka......no nic....buď se to nevyvedlo /což si myslím/ anebo je to ještě brzo.
Marrad-drž se, moc ti držím palce, aby to dopadlo:)) super, že tolik dní a ještě nepřišla mrcha jsi borec, žes dokázala netestovat🙂krásný večer kočky..zítra pa
pajka00
15. nov 2009
Né 12DC ale 12 den po IUI samozřejmě🙂)
schimi
15. nov 2009
marrad - ať to vyjde 😉 😃 !!!
pajka, to bylo možná brzo 😉 ..
Já pořád nepozoruju a taky nic nečekám 😉 ]-( .. Jen tiše doufám, že to vyjde 😃 😃 :-p
cisielko
15. nov 2009
Ahojte 🙂

Tak ja už 3 včeličky za sebou..prvá v piatok trvala asi 20min..som revala, zúrila a bála sa že ani zavset som mužovi necchela dovoliť pichnúť..furt som mu rku odtláčala ]-( nakoniec sme to dfoakázali a pichli, chvalabohu v celku ok až nato ako som cítila tú ihlu ako mi ide cez kožu blé..tak teraz pri kaž 😃 a druhá šťípala ako sviňa ale tretia bola zse ok..bože a za chvílu po vde..vystrie ma :-S

Apoloma..drž sa zajtra 😃

Ellto je super, že si ok a pkne tehulkuješ..a necieš čo je s Petrou?

Monika..ako vidím máš super hoby 😃

Marad..drž sa zajtra ..vyzerá to naozaj sľubne 😃

Pajko..ešte to nič nemusí znamenať..musíš veriť aj keď je to občas ťažké 😉
cisielko
15. nov 2009
bože píšem ako maďar...som mylslea, že pri každej včeličke si bud´nahlas spievam alebo kričím na celý byt aby som to necítila..mne to pomáha 😃
monika0001
15. nov 2009
ahojte. idem vás kuk a pozeram albumy a videla som cisielko tvoj.. Gratulujem a držkám palčeky na ďalšie včielky 😉
monika0001
15. nov 2009
babulky ako máte??
monika0001
15. nov 2009
ked ja vzdy pridem ked tu nik nie je... 😞
tak ja zas pádim..
papapapapa
schimi
16. nov 2009
Ahoj holky, hezký ráno 😃 😃 ..
pajka00
16. nov 2009
dobré ranko:) tak budu testit ještě ve středu ráno-na 9.30 jedu na krev, tak ať to vím🙂 jinak všem krásný den🙂
cieielko...kam to pícháš? do břicha nebo do zadku?
schimi
16. nov 2009
pajka, tak to jsi mě vyděsila 😉 , já byla 2 dny po Tobě :-p :-p A nejraději bych netestovala až do neděle 😃 😃 😃
cisielko
16. nov 2009
Ahojte 😃

Monika..ďakujem keď ty vždy tu keď ja tu nie :-S

Pajka..tak v stredu ráno budem držať palce...a pichám do brucha..jáj moja radosť bude keď bude posledná :-p

Schimi...takže netestuješ alebo testuješ?
schimi
16. nov 2009
cisielko, ne netestuju ]-( ]-( .. Počkám, když tak testnu až v neděli, nebo v pondělí :-N :-N
kaciatko81
16. nov 2009
ahojte, tak ja ako pajka... test 13 d po iui a cisty ako sneh... na krv v stredu rano... dalsi uz robit nebudem...
kocky chcem sa spytat, neviete ktory dc sa robi laparka? alebo je to jedno?
schimi
16. nov 2009
kaciatko, to mě mrzí 😞 😞 ..
monika0001
16. nov 2009
ahojteeee

cisielko ja som tuuuu............ 😃
si tu aj ty?

Kaciatko - mooojaaa !!!!
monika0001
16. nov 2009
zasa nič ... 🙂
nuž čo už so mnouu...
:-p
kaciatko81
16. nov 2009
kocky, dakujem. som az prekvapivo celkom v pohode. jasne, mrzi to, ale hovorim si, ze ani zdravym ludom sa to nepodari hned... a dalsia vec, prvy krat som nereagovala na lieky, teraz sme sa dostali aspon na iui... tak nabuduce sa snad dostaneme zasa o kus dalej 🙂
mam len dve otazky, ako je to s laparkou? ktory den cyklu sa zvykne robit a druha, tie ktore ste brali utrogestan, kolko dni po vysadeni ste dostali mrchu?
cisielko
16. nov 2009
Monika..tu som tu ale ja v práci tak nemôžem stále..ako sa máš, už je lepšejšie?

Kačiatko..mrzí ma toa kedy sa robí laparka neviem,. chystáš sa?
alienka22
16. nov 2009
ahoj kaciatko mrzi ma to, ja od zajtra stimulujem na dalsie IUI,

utrogestan som prestala brat v stredu vecer - stvrtok som zacala spinit a v piatok dosli kramy,

neviem kedy sa robi laparka 😞

Začni písať odpoveď...

Odošli