• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
cisielko, no hovorilo sa, ze dve iui a potom laparka... ale uvidime, mozno by som isla do laparky a az potom dalsi pokus... uvidim, co povie dr...
alienka, dakujem! tak to je naozaj rychle...
16. nov 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..budem držať palce aby si ju nepotreiovala :wink:
16. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko dakujem. priznam sa, asi to musim trosku stravit a potom snad zasa najdem ten optimizmus... teraz to je take... proste pochybujem... ale viem, ze zajtra, pozajtra bude zasa dobre...
16. nov 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby takze 37 dc 26 d po IUI mrcha nikde prave mi volal Mudr, ze krvny test je negativny....
tu cosi nie je v poriadku no nejak to on nesiel riesit, povedal mi ze mam ist ku svojmu gyn....ked mi meska mrcha nech mi pichnu vyvolavacku..... no co vy nato...

Kaciatko mrzi ma to
laparka sa robi do 14 dc najlespie okolo 10 dc
aspon ja som tak absolvovala....
16. nov 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, to mi je velmi luto :frowning2: verila som, ze tebe to vyslo. k tomu, ze mas ist svojmu dr... hmm, zvlastne... ja mam v car dohodu, ze ma mojej dr "vratia" az ked budem tehotna. vsetko riesi dr v car. na zaciatku mi vyvolavacku pichala moja dr, ale to preto, ze som bola do car len objednana, od prveho pohovoru riesim vsetko tam :sweat_smile:
16. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proste tu cisi nehra to je iste ked som prirodzene mala 10 dc 19 mm folik, tak predsa nemozem mat 40 dnovy cyklus.... cosi tam je zle so zltym telieskom alebo ako to neviem ja sa nerozumiem nie som lekar kurnik....
16. nov 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad tak to mě mrzí...vyvolávačku mi taky dávali u mě v CAR....takže by ti ji měli taky dát oni..nevím, proč se tě zbavuje a posílá ke své Dr., když by ses s ním měla přece domluvit co dál. Odmenstruuješ a co? Už jste na něčem dohodnutí?
16. nov 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz mam schvalene IVF ale koli limitom v poistovni ma posunuli na januar.....
no vobec mi nic nepovedal ze co....neviem opat zacinam nadobudat pocit ze na mna kasle....
16. nov 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, jasne, ze tu nieco nehra... ale tiez nechapem preco sa ta zbavuje... to akoze na platene ukony mas ist tam a ostatne nech riesi tvoj dr? sorry, ale podla mna je lepsie, ked to cele riesi jeden-aspon vie co, kedy, preco a ako robi :confused:
16. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak
on vo ferticente robi len ukony spojene s IUI a s IVF alebo nechapem...
Teraz som volala do cetra tak sestra mi povedala, ze to musi vyriesit moja gynekologicka a potom po mrche mam prist na ultrazvuk a zdohodnut sa co a ako
16. nov 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v každém případě mají u vás v centru divné způsoby....ale asi ti nic jiného nezbude, než zajít ke své Dr. si na vyvolávačku...
16. nov 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

micky moje. nečítam tu najlepšie správy... :frowning2:
16. nov 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
marrad, mrzí ma to. Podľa môjho názoru, CAR asi nemá preplácané zdravotnými poisťovňami všetky úkony a lieky, preto ťa posielal k svojmu gynekologovi, ale nie som si istá.
Ja som dnes bola na kontrole, mám 1 folikul, dnes večer Pregnyl a v stredu ráno IUI. Konečne. Potom sa asi zbláznim od čakania.
16. nov 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi, tak držím palce:slight_smile:hezky si píchni pregnyl a vajíčko ať je pěkně velké a zralé.))
16. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, tak vela, vela stastia :slight_smile:
16. nov 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marad..teda.vyzeralo to tak nádejne :frowning2: mrzí mato :frowning2:

Andzi..drž sa v stredu :wink:
16. nov 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata ako je to s tymi liekmi, ja som nebrala uplne ziadne. Nemala som dostat aspon na posilnenie maternice?
Na co je ten pregnyL?
Asi dalsie IUI pojdem do ineho centra.....
16. nov 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kočky,

marrad, mrzí mě, že čtu špatné zprávy...vypadalo to tak nadějně :slight_smile:

U nás je změna..od prosince asi půjdu do práce, jen teda na 0,25% úvazek, to znamená 1x týdně :slight_smile: odreaguju se tím a když budu stíhat IUI, tak budu a když budu muset být zrovna v práci, tak budu :wink: Docela se začínám těšit, jent o ještě musím večer říct manžílkovi, ten nebude nadšenej :sweat_smile:

marrad, já taky žádný léky nebrala, jen před IUI Pregnyl :wink: to je na načasování prasknutí folíku :wink: oni si přesně spočítají, kdy ho mají píchnout, aby IUI byla ve správný čas :wink:
16. nov 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi mohli dat aspon ten pregnyl..... joj taka som z toho smutna
16. nov 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, verim :pensive: ale musime sa otriast a ist dalej... pregnyl sa dava na to, aby praskol folikul, ale ono to nacasovanie tiez nemusi presne vyjst... a utrogestan je progesteron...
chces ist do ineho car?
16. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babeny.
Kačiatko, mrchu by si mala dostať do 7 dní od vysadenia utrošu.Mne sa zdá že pod vplyvom tých hormónov sa tá mrcha predlžuje.Kačiatko tá laparka sa robí do 14DC a vieš že nemôžeš v tom období robiť ťuťu muťu.Keď Ti skončí menzes tak hneď LSK
Anzi držím palce.
Cisielko ako ty píchačka?
16. nov 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana, dakujem za info :slight_smile:
16. nov 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak dneska jsem byla na folikulometrii, jsem 9DC a vajíčko bylo vpravo pr. 16mm a vlevo 13 mm. Sliznice je nízká 4mm, to mám pořád. Takže zítra doma píchneme pregnyl, na sliznici mam estrofem a ve středu jdeme na IUI.
16. nov 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oriolka držím palce :wink: :slight_smile: .Akú dávku si brala clostilu,zdá sa mi že máš málo, ale keď sa to tak vezme stačí jeden a kvalitný :slight_smile: :wink:
Kačiatko ja som bola na laparke ešte predtým ako mám ísť na IVF, že je to lepšie.A ďalší mesiac keď sa budeš cítiť dobre môžeš hneď stimulovať.
16. nov 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana, my sme zatial s dr dohodnuti, ze dve iui a potom laparka... tak uvidime
16. nov 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak u mě je zvláštní, že pregnyl píchají těsně u IUI :sweat_smile: :sweat_smile: ..Ten sám den prostě :sweat_smile:
16. nov 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana, ted sem brala 2x denně jednu tabletu 3.-7.DC
16. nov 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ďakujem, vidím, že nás v stredu ide na IUI viac. Tak oriolka držím palce. Do ktorého CAR chodíš?

lucka: to budeš mať super prácu, aj si oddýchneš, aj nejaké korunky dostaneš. Čo budeš robiť, ak to nie je tajné?

ciselko: juj, bolí veľmi? Aké máš injekcie? Aj moja kamoška práve stimuluje, začala s Proverou a teraz pichá Diphareline.
16. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute kočky, čítam čítam, ale niesom nejak nadšená s IUI, nás to tiež čaká tento mesiac :frowning2:
16. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, já jsem zdravotní sestra :slight_smile:

Holky, moc všem držím pěsti na středu na IUI :dizzy_face:
16. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok