• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
dobre ranko...
17. nov 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma ako si dopadla...????
17. nov 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko baby xena aaaahoj no iui mam zasebou :wink: trochu ma to vcera bolelo ked mi to robili,prvy krat ma to nebolelo vobec! no a ked som vcera dosla domou tak ma stoho strasne bolelo brucho a vacer som mala zvysenu teplotu ale dnes je to ovela lesie :wink: takze uz len cakat a dufat...manzel hovori ze keby sa to podarilo ze by to bol ten najkrajsi darcek a ja suhlasim :wink: :wink: .Na krv a utz ideme 30.11 takze sa ete nacakame.... :pensive:
17. nov 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moja,ty chodsi ho heliku do mt,vsak???mozes mi popisat ako to cele vysetrenie prebieha,ako dlho to trva,lebo cochvila ma to caka,vcera som dostala mrchu a potrebujem to vediet aby som to zladila s pracou...mam totiz pracovne nabity mesiac...opises mi to plosim....som rada ze to mas za sebou...musela si aj stimulovat?
17. nov 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooo je tu niekto???
17. nov 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena ano ja som stimulovala clostylbelfitom a chodim do Martina. no a poviem ti ako a kedy sa k tomu dostanes podla mna ty:takze ked si vcera dostala mrchu tak to rataj ako prvy den a od tretieho do siedmeho dna cyklu som stimulovala clostylom potom 10-11den ides na folikometriu a ak mas dostatocne velke foliky tak ete v ten den vecer pichas pregnyl a o dva dni IUI!!! takto som to mala ja a keby si to tak mala aj ty tak u teba by k samotnemu iui doslo ak to dobre ratam tak buducu sobotu-nedelu asi tak.
17. nov 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by bolo fajn keby to vyslo na vikend...v pondelok-utorok idem na gyndu,len ja mam ovulku asi na 11-12 DC,minuly mesiac som mala na 9DC sliznicu mater.10mm a folik 13,9mm...tak neviem...ten vikend by bol fajn...a chodi sa tam rano,alebo ako?a ako to absolvuje mm?popis mi to kustok...detailiky...inak keby to vyslo tebe aj mne tak to mame pod stromcek....a mala si ty nejaky problem ked si stimulovala?
17. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena nie nemame ziadny taky problem ja neviem proste nam dala clostylbelgit a hotovo a na nic sa nepitala tak ja neviem.na iui pridete hned rano lebo manzel musi dat spermie takze klasicky spermiogram my sme tam boli uz o 7:15a o pol ho zavolali no a ked uz da spermijky tak potom ich oni spracuju v laboratoriu a vyberu iba tie najpriebojnejsie no a to trva 2hodiny takze vy mozte kludne odist sa napapat alebo do mesta a o dve hodky sa vratite a urobia ti iui to trva tak 10minut aj stym ze ta nechaju po zakroku asi 5minut polezat na koze pekne zakritu v teplucku :wink: no a potom ti daju recept na utrogestan to su tablety na vkladanie -na udrzanie plodu a tie si zacnes vkladat na druhy den rano po iui tak ako ja dnes rano... no a o 14dni poto krvny test autz v centre :wink:
17. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ti moc vdacna za popis....a vyzera to celkom prijemne ako to popisujes...,ze v teplucku :wink: a mm to ako popisoval ,ako to prebiehalo,vies aj ked moj je super ale chlapi su haklivy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na krv sa asi tiez ide rano,vsak?myslis ze by mi to mohlo vyjst na ten vikend,ci skor?
17. nov 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena ked viem tak rada poradim :slight_smile: viem ze to rada ocenis tak ako som aj ja pred tym ako som na iui isla prvy krat.. no v teplucku a to myslim doslova lebo doktorka vcera vytiahla taku velku zelenu plachtu a hovori mi ze uz som vam ju dala aj zohriat aby vam nebola zima a plachta bola teplucka ako z radiatora :wink: :wink: no a k manzelovi-konkretne moj ma za sebou cca 11spermiogram takze je zvyknuty on si z toho nic nerobi zvlada to bravurne a to som moc rada l klopem na drevo.. :slight_smile: a ano na krv medzi 7-8hodinou!! ja si myslim ze to moze byt u teba mozno skor o den-dva ale aj neskor neviem to presne posudit ale urcite to bude koncom buduceho alebo zaciatkom toho dalsieho tyzdna,neskor nie!!!
17. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ti naozaj vdacna....a strasne moc ti drzim palce aby ti to vyslo...je to fajn ze v tych centrach dbaju aj na pristup...lebo niektori lekari su otrasni....tak to tvoj mm je iny frajer :sunglasses: vsetka cest..moj stym nema nejaky vazny problem,uz raz sme boli,ale robili sme to doma a priniesli hotove :sweat_smile: urcite sa ma bude pytat ci tam bude sam alebo somnou a tak...aka je v heliku moznost??no tak som zvedava ako nam to vyjde,ci tyzden alebo vikend,snad mi to doki povie v pondelok....ja mavam ovulku skoro...viem ze to nemusi vyjst ani na 1x ani vobec,ale tesim sa nato len preto,ze si oddychneme od snazenia a sledovania a tak...alebo sa mylim,je to len moja predstava?aku sancu ti daval ke dsi tam isla???
17. nov 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena moze tam byt kludne sam alebo stebou ako budete chciet.Moj bol zatial vzdy sam a vravel ze su tam vseliake casopisy a aj dvd vsak vies chlapi....chi chi :grinning: inak je to tam ok nemusi sa bat doktorka ho tam zavedie a odide a ked uz bude hotovy tak zazvoni na zvoncek a oni si pridu pre to a hotovo to je vsetko...potom uz si na rade ty :wink: mozno vam to vide na prvy krat neboj drzim vam moc palceky je dost takych kt.sa to podarilo ale aj kt.sa nepodarilo ale ty nad tym nerozmyslaj ber to tak ze si urobila zase nieco pre to aby ste mali svoje vytuzene babo a ostatne nechaj na osud :wink: sanca iui je vseobecne 10-15%nieje to vela ale clovek nikdy nevie... na 100%nieje v zivote nic takze.....hor sa dotoho :grinning:
17. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma napisala si mi to perfektne, moc mi to pomohlo...a mas pravdu,nic nie je 100% ani prirodzeny sposob....ja som zato aby clovek absolvoval vsetko pre vytuzenu vec...aj ja ti moc drzim palce
17. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: som rada ze som ti pomohla moc drzim palce!!!!urcite vam to vide :wink: ked budes nieco potrbovat tak sa kludne ozvy aj cez ip ahoj :slight_smile:
17. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem apoloma si poklad...budem ta informovat a samozrejme aj ja si rada precitam ako pokracujete a hlavne vysledok...
17. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak ako trávite dnešný voľný deň? Ja sa snažím nemyslieť na zajtra, bude to snáď v pohode. Snažím sa na to nemyslieť lebo som sa pristihla, že sa stále len pozorujem, kde ma čo pichá. Som sama doma, uvarila som si kávu a čítam knihu. Prišla som na koňa, ale len na skok do tejto jedinej témy, lebo je tu tak strašne veľa rôznych tém o rôznych problémoch, že už si namýšľam všetky možné choroby.

xena, apoloma, držím palce. Ja idem na IUI zajtra. Ja keby som nemusela tak ďaleko cestovať, tak by som chodila na IUI stále. Len tá cesta a vynechávanie v práci je o hubu.
17. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: andzi drzim palceky na zajtra!!!!my sme po dalsej kontole a malinke maju 4 cm :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: ako sa mate vsetky? ako pichacka cisielko? a co je s petronelou? vobec sa uz neukazuje :confused:
17. nov 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Oriokňlka..pfuj pfuj aby to bolo s // :grinning: držím palce :slight_smile:

Lucia..aspoň trošku vypneš a nebudeš mylsieť len a len na tehu :wink:

Andzi..ani tak nebolí ako mi to je nepríjemné..ja som tiež začala Proverou a teraz pichám Diphareline :grinning: a kde je kamoška, chodí sem na opkec? a zajtra ti držím palce :wink:

Danka..zatial to zvládam..a ako sa ty cítiš?

Apoloma, Xena..držte sa a verte :wink:

Ell.ahoj..tak máte 4mm júj a obrárok máš? teším sa stebou ako krásne rastiete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja som sa ťa už pýtala či nevieš čo je s Petrou ale ako vidím tak ani ty nevieš..ja tu niesom často ale ako tak vidím aj ty chodíš nejako pomenej :wink:

No a moje pichanie nabralao teda zvláštne obrátky dievčatá :roll: včera ma zase chytil menší strach tak sme sa s mužíkom pohádali a povedal mi, že on mi odmieta pichať..tak ja mu nato, že ja ho k tomu nepotrebujem a prosiť sa predsa nikomu nebudem...po pár minútach naštvaná som si sadla. stiahla gate, chytila ihlu, nervózne naňu kukla a šup ju do bruška :P potom som zakričala namužíka, ten na mňa :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: tak mi to tam len strekol a bolo..no a prišla som nato, že keď si to pichám sama tak ma to o veľa menje bolí..takže aj dnes som si už pichla sama a aj budem ďalej sama pichajdovať mužo bude len asitovať :D
17. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem si chtěla ráno udělat test-když jedu na 9.30 na krev a ejhle-samé ovulační testy.No nejsu já debil?..takže nic. No ale stejně-těhotně se necítím, pobolívá mě břicho a včera se mi zdálo, že jsem i trochu pošpinila chviličku-takže asi fakt nic. Dnes je tu blázinec-kontrola z finančního, do toho já musím k Dr...takže se ozvu až budu vědět verdikt-mějte se krásně celý den:slight_smile:
18. nov 2009 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: pajka, držím palečky :grinning:
Jinak, hezký ráno :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky,
já se hlásím po delší době, nemám sílu dočítat, ale samozřejmě přeji vám všem ať je co nejlépe!!! :wink:
já jsem docela hotová z nevolností, je to vcelku síla, takové jsem to nečekala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
člověk to zná z filmu, tam si ráno ublinknou a pak jsou ready, tak jsem žila taky v takové bláhové představě
:grinning: ale bojuju, do práce vždy dolezu a odlezu, domácnost teda moc nezvládám, nejhorší je to od oběda do večera a pak v noci :angry: ten kdo vymyslel pojem ranní nevolnost ať mi nechodí na oči!!! ] :grinning: -( jsem z toho hrozně utahaná, fakt počítám dny a doufám, že s koncem prvního trimestru to skončí... jinak jsem samozřejmě šťastná jak blecha, akorát prostě bojuju téměř s každou minutou dne i večera, abych nějak přežila a něco snědla... ale jsou na tom některé holky daleko hůře co vím, tak musím být ráda, že to je jak je, furt se to nějak dá. Akorát jsem to prostě takové nečekala no :sunglasses:

ell: téda, ti už jsou velicí, 4 cenťáky, to už jsou úplní obříci :wink:

holky, tak ať se daří!!! Vivat IUI!!! :wink:
18. nov 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, to je mi líto :wink: .. Ale jestli je jinak všechno OK :wink: , tak to jde vydržet, že :slight_smile: ??
18. nov 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi: určitě :slight_smile: prej mimču je ok, i když budoucí mamce nee, tak snad to tak fakt je :wink:
zítra mám 2 dny školení, to nechci vidět, musím hned zmapovat kde tam mají WC
18. nov 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

já mám ted úplně jiný starosti než IUI a zjistila jsem, že mi je o hodně líp :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

emers, to mě mrzí, že ti není dobře, ale už jen 3 týdny a mělo by ti být líp :wink: já tohle v prvním těhu nezažila, asi 2x mi bylo malinko zle, ale jinak jsem měla super těhu..kdyby mi nerostlo bříško, tak nic nevím :grinning: až do konce jsem chodila do práce na dvanáctky, byli jsme sjíždět vodu, když jsem byla v 25.tt :grinning: na koncertě Kabátů,...prostě pohoda :dizzy_face:
18. nov 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, u mě to tak neplatilo :wink: , já jsem nezvracela ani jednou za obě svý těhu :grinning: :grinning: .. Vůbec, jen jsem měla nízký tlak, tak jsem se kácela k zemi :wink: , ale jinak nic.. Žádný blitíčko :grinning:
18. nov 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, to byla pohodička, co :wink: těhotenství bylo moje nejhezčí období..mohla jsem se cpát jak jsem chtěla a čím jsem chtěla a když jsem přibírala, tak mě ještě každej chválil :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přesně :wink: , já tak přibrala 17 a podruhé 14 kilo :grinning: :grinning: .. Až na to omdlívání, ale jinak super :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak krv za mnou.. uvidime.. vraj je moznost, ze to test este nezachytil... ja som skor pripravena na dalsi pokus :sweat_smile:
18. nov 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, taky se připravuju na další pokus :wink: - Clostil a všechno znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
18. nov 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Pajka..tak takto si ty doapdla s testom..nevadí..držím ti palce na krvičke :wink:

Emers..tak tie tehu nevolnosti sú až také zlé? júj drž sa a nech ti to rýchlo prejde aby si si mohla tehu užívať :-

Kačiatko..silno držím palce :wink:
18. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok