• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Dobré ránko všem!
Tak jsme se vyvýletili, bylo to super :grinning: Sice trochu mlha takže jsme z Riesenradu neviděli moc daleko, ale nádhera, malej si nejvíc užil autodrom a jízdu na koníčcích, a potom samozřejmě Wienerschnitzel :dizzy_face: Cestu jsme taky zvládli takže dnes opět v procesu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pajka šikulka, držím palečky!
Emers drž se, já to taky zažila a jak jsem dopadla :grinning: :sunglasses: Je to nepříjemný, ale po pár týdnech se budeš už jen radovat :dizzy_face:
Schimi ahoj, jak je? :wink:
Luucia ahojky, no super, změna prostředí, jiné myšlenky, to je dobrá cesta!
Kaciatko ahoooj, držím moc palečky!! Výsledky budou až zítra viď? :frowning2:
Cisielko ahojda píchačko, tak vidíš jak jste to s mužíkem pořešili, nakonec ta hádka byla k něčemu dobrá :wink:
No a já stále nic, čekám, čekám, zatím mě to neláká testit, takže to možná do toho pondělka 23. - to budu 3 týdny po 2.IUI - vydržím... :fearful:
18. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, díkec :wink:
cisielko: no dopoledne se dá, pak se to taky dá, ale už hůře :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: a jak se ti stimulčí, dobrý? :slight_smile:
monulkab: zdravím, čtu si Obilňačky, jsi šikulka :slight_smile:
18. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, ahoj. hej, az zajtra. po 13.00 vraj budu volat... ale moc nepocitam s tym, ze mi povedia nieco nove...
emers, zvladnes to! a za toho drobca to urcite stoji. hlavne, ze jemu je dobre :dizzy_face:
18. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers to dáš neboj, ono Ti ani nic jiného nezbývá :grinning: :wink: A co je s Monulkab, dlouho takdy nebyla... :frowning2:
Kaciatko uvidíš, a jak se cítíš, normálka? :wink:
18. nov 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, citim sa uplne normaaalne :sweat_smile:
18. nov 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko já taky :sweat_smile: Testit se mi nechce, raději bych rovnou na krvičku...
18. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile: Emers drz sa, mne je furt na grc raz viac raz menej a dufam, ze coskoro to odide. Zajtra zaciname 12tt tak snaaaad :stuck_out_tongue_closed_eyes: Emers uz je na tebe nieco vidno? Na mne uz zacina brusko :grinning:
Cisileko, veru chodim pomenej lebo aj v robote sa mi toho clekom nakopilo a snazim sa chodit domov skor aby som tu netrcala do vecera takze prace je potom viac... :wink:
Drzim palce vsetkym!
18. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, ja som tiez nechela, ale asi som mala pocit, ze sa pripravim na vysledok... sestricka bola rano zlata, ze su to vyhodene peniaze :grinning:
18. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell...len sa pekne šetri, netreba nič preháňať nechje všetko oki..už ti vidno bruško? jéj tak urob fotečku a hoď do albumíku :grinning:

Kačiatko..ešte je skoro aby si si cítila inka a kažždá žena reaguje inak..držím ti všetky prsty :wink:

Emers...viem si predtsaviť, že to nieje ľahké ale musíš to nejako zvládnuť..stimulčí sa dobre a bolo by to ešte lepšie keby som sa nemusela pichať, to by bolo super :sunglasses:

Lucinda3..ty si už 16 deň po IUI a ešte si netestovala? a čo krv, nebola si?
18. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, dakujem :slight_smile: ja mam pocit, ze optimizmus je niekde na dovolenke... ale verim, ze coskoro sa vrati :slight_smile: ty kedy ides na kontrolu?
18. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,
minulý týden sem nějak nestihla zajít na pokecík a tenhle týden to nebude o moc lepší. Sem tu sama samička, protože kolegyni skolila chřipajzna.
Luci, volala sem kvůli hormálnímu profilu a sestřička mi sdělila, že mám vše v normě, ale že mi k tomu víc řekne paní doktorka.
Zítra jdu na ultrazvuk kvůli ovulce, tak sem na to zvědavá. Určitě zaskočím s čerstvými zprávami, ale nevim jak na tom budu s prací, takže předem prosím o omluvení :frowning2:
18. nov 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, měla jsem nějak dlouhý cyklus - osobně si myslím že mi ho prodloužila 1.IUI - a tak 2.IUI byla až 20dc tak mi MUDr. řekl počkat 3 týdny...Bylo to opět v přirozeném cyklu bez stimulky, ani utrouš nemám, takže vyčkávám...Testit se mi nechce, jak píše Kaciatko, vyhozené peníze, já chci mít rovnou jistotu z krve, nejsem ani nijak napnutá, prostě to beru v pohodě...Buď to vyšlo anebo ne...Samozřejmě si to ve skrytu duše přeju :dizzy_face:
Handik ahoj, tak to je dobrý že jsi norma :grinning: Na zítra držím palec! A jasan, já mám taky časové výpadky, takže v pohodě :sunglasses:
18. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=478682&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
Cisielko hodila som fotecky zo vcera :wink: uz mi brusko trocha vykuka ale podla mna ak niekto nevie ze som tehu tak y povedal ze som len taka tucna v pase :grinning: :wink: Ty sa ako citis? citis nieco po tych pichackach? :wink: kedy ides na kontrolu?
Kaciatko ty ides kedy na kontrolu? uz by si mala teraz niekedy na krv nie?
18. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte opět, dnes mi nejde se vůbec soustředit na práci :sunglasses:

ell: no bodejť by už ti nezačínalo bříško, vždyť jsou na to dva kulihrášci/šky :slight_smile:
u mě asi nic zatím, já jsem taková oteklá nit odjakživa, takže břicho mi vždy po každým najezení vystoupne a pak zas splaskne :grinning: a tak to je i teď, akorát že toho tolik nesním, tak naopak spíš břicho-špek je menší.
Ale prsa mám trošku větší, to jo.

a Monulkab stimuluje co vím, je šikula a píchá si injekce :slight_smile: dnes jsme se dokonce mohly ještě i s ostatníma holkama potkat osobně, ale asi to zrušily a já bych tam ani po práci nedolezla.
Monulkab: tak snad příště sraz vyjde!
18. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: jé a super fotky, to už jsou fakt malincí člověci! :grinning: :dizzy_face:
18. nov 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers ani mne sa dnes nic nechce v robote :wink: uz aby bol obed :grinning:
Na uzv to bola zranda lebo sa strasne hybali, takmer ich dr nevedela odmerat lebo poskakovali stale :grinning: :grinning: este ze ich necitim teda aspon zatial :wink:
Emers a ty nemas foto?
18. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, zajtra budem mat vysledky... mas krasne fotky :dizzy_face: aj ja chcem :cry:
18. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell ahooj! Krásné foto, no počkej až budou větší a ještě budou moc poskakovat to bude zábava :grinning:
Emers díky za info o Monulkab, tak je fajn že se jí dobře daří, ať někdy zase zajde! :wink:
A jinak, mně se taky nechce dělat :wink: :grinning:
18. nov 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucinda, to se držíš dlouho netestovat :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem se vrátila od Dr. krev samozřejmě negativní-jak jsem věděla, tak t´d měsíc odpočinek a v lednu začnem s IVF...no jo no...Dr. říkal,že je vše OK a že jediná překážka, proč to tak dlouho trvá, je věk. Tak doufám,že se můj "věk"umoudří a zařídí jedno oplodněné vajucho:slight_smile: hezký den kočky a všem hodněštěstí :slight_smile:
18. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka, moc drzim palce :slight_smile:
18. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi tak nějak to rychle uteklo :sweat_smile: A mně se vůbec nechce testit :slight_smile:
Pajka to je mi líto, sakra, no chtělo by to už taky nějakou pozitivní zprávu ne?!!! :wink: Ale uvidíš, dost možná se zadaří v nastávající odpočinkovém měsíci :grinning:
18. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, Ty jsi byla vlastně 4 dny přede mnou :wink: .. Kdy to máš dostat :angry: ??
18. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajka..to mi je ľúto..ale neboj IVF už bude úspešné..teraz sa trošku zrelaxuj, vypni a priprav sa na boj s IVF :wink:

Kačiatko..mňa čaká kontrola keď príde M a to je dnes alebo zajtra, no neviem kedy sa jej bude chcieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucinda3..ach tak, tak rpeto tak dlho čakáš..no tak držkám aplce ay ti to vyšlo :wink:

Ell..aké sú tie tvoje bublinky krásne a ako rýchlo ratsú..to je až neskutočné..ešte minule to boli len bodky a pozriem teraz..no krása :grinning: ja sa cítim dobre, necítim ešte žaidne zmeny, to príde asi ke´d už budem pichať dbve lebo tak už budú vajíčka rásť..a na kontrolu idem keď M odrazí čo je v týchto dňoch :wink:
18. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi jojo začínala jsem první :slight_smile: No ms mám od května skoro vždy od 14.,15. dne v měsíci, měla jsem to pěkně srovnané Duphastonem který teď nemám...Ms v říjnu začala 14. Takže tak, no nevím...
Cisielko děkuji! :slight_smile: Letí to strašně, taky jsem koukala na fotky Ell to jsou hotoví človíčci :sunglasses: Tobě taky držím palečky ať vše probíhá tak jak má :wink:
18. nov 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, já to mám dostat v neděli, tak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to si možná testneme v pondělí ráno spolu :wink: :grinning:
18. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky holky....už jsem zabukovala termín v relax centru-prodloužený víkend-tak povalíme s miláčkem na 3 dny na whirpool, masáže, perličkové koupele, zrelaxujem a v lednu se vrhnu na iVF:slight_smile: Všem hezký a plodný den:slight_smile:
18. nov 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Pajka to zní super!! Kam jezdíte, dej mi tipa :wink: Tobě taky krásný den!
18. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ty to budeš mít z ruky, pokud jsi z plzeňského kraje:slight_smile: Jsou to Velké Karlovice hotel Tatra. Už jsme tam byli vloni a je tam nádherně!Zrovna napadl první sníh, když jsme přijížděli, takže do rána závěje-je to už v horách, takže tady pršelo a tam zasněženo. Jsou tam hrozně fajn, ceny se taky dají a využíváme hotelový balíček, takže v ceně jsou nabídky -masáž, whirpool, perlička,sauna,rašelinový zábal......a snídaně:slight_smile: 3 dny na odpočinek stačí, takže se už těším:slight_smile:
18. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok