IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
lucinda3
18. nov 2009
Dobré ránko všem!
Tak jsme se vyvýletili, bylo to super 😃 Sice trochu mlha takže jsme z Riesenradu neviděli moc daleko, ale nádhera, malej si nejvíc užil autodrom a jízdu na koníčcích, a potom samozřejmě Wienerschnitzel x-) Cestu jsme taky zvládli takže dnes opět v procesu :-p
Pajka šikulka, držím palečky!
Emers drž se, já to taky zažila a jak jsem dopadla 😃 😎 Je to nepříjemný, ale po pár týdnech se budeš už jen radovat x-)
Schimi ahoj, jak je? 😉
Luucia ahojky, no super, změna prostředí, jiné myšlenky, to je dobrá cesta!
Kaciatko ahoooj, držím moc palečky!! Výsledky budou až zítra viď? 😞
Cisielko ahojda píchačko, tak vidíš jak jste to s mužíkem pořešili, nakonec ta hádka byla k něčemu dobrá 😉
No a já stále nic, čekám, čekám, zatím mě to neláká testit, takže to možná do toho pondělka 23. - to budu 3 týdny po 2.IUI - vydržím... 😕
emers
18. nov 2009
holky, díkec 😉
cisielko: no dopoledne se dá, pak se to taky dá, ale už hůře 😃 :-p :-S a jak se ti stimulčí, dobrý? 🙂
monulkab: zdravím, čtu si Obilňačky, jsi šikulka 🙂
kaciatko81
18. nov 2009
lucinda, ahoj. hej, az zajtra. po 13.00 vraj budu volat... ale moc nepocitam s tym, ze mi povedia nieco nove...
emers, zvladnes to! a za toho drobca to urcite stoji. hlavne, ze jemu je dobre x-)
lucinda3
18. nov 2009
Emers to dáš neboj, ono Ti ani nic jiného nezbývá 😃 😉 A co je s Monulkab, dlouho takdy nebyla... 😞
Kaciatko uvidíš, a jak se cítíš, normálka? 😉
kaciatko81
18. nov 2009
lucinda, citim sa uplne normaaalne :-N
lucinda3
18. nov 2009
Kaciatko já taky :-N Testit se mi nechce, raději bych rovnou na krvičku...
ell
18. nov 2009
Ahojte🙂 Emers drz sa, mne je furt na grc raz viac raz menej a dufam, ze coskoro to odide. Zajtra zaciname 12tt tak snaaaad :-p Emers uz je na tebe nieco vidno? Na mne uz zacina brusko 😃
Cisileko, veru chodim pomenej lebo aj v robote sa mi toho clekom nakopilo a snazim sa chodit domov skor aby som tu netrcala do vecera takze prace je potom viac... 😉
Drzim palce vsetkym!
kaciatko81
18. nov 2009
lucinda, ja som tiez nechela, ale asi som mala pocit, ze sa pripravim na vysledok... sestricka bola rano zlata, ze su to vyhodene peniaze 😃
cisielko
18. nov 2009
Ell...len sa pekne šetri, netreba nič preháňať nechje všetko oki..už ti vidno bruško? jéj tak urob fotečku a hoď do albumíku 😃

Kačiatko..ešte je skoro aby si si cítila inka a kažždá žena reaguje inak..držím ti všetky prsty 😉

Emers...viem si predtsaviť, že to nieje ľahké ale musíš to nejako zvládnuť..stimulčí sa dobre a bolo by to ešte lepšie keby som sa nemusela pichať, to by bolo super 😎

Lucinda3..ty si už 16 deň po IUI a ešte si netestovala? a čo krv, nebola si?
kaciatko81
18. nov 2009
cisielko, dakujem 🙂 ja mam pocit, ze optimizmus je niekde na dovolenke... ale verim, ze coskoro sa vrati 🙂 ty kedy ides na kontrolu?
handikpindik
18. nov 2009
Ahojky holky,
minulý týden sem nějak nestihla zajít na pokecík a tenhle týden to nebude o moc lepší. Sem tu sama samička, protože kolegyni skolila chřipajzna.
Luci, volala sem kvůli hormálnímu profilu a sestřička mi sdělila, že mám vše v normě, ale že mi k tomu víc řekne paní doktorka.
Zítra jdu na ultrazvuk kvůli ovulce, tak sem na to zvědavá. Určitě zaskočím s čerstvými zprávami, ale nevim jak na tom budu s prací, takže předem prosím o omluvení 😞
lucinda3
18. nov 2009
Cisielko, měla jsem nějak dlouhý cyklus - osobně si myslím že mi ho prodloužila 1.IUI - a tak 2.IUI byla až 20dc tak mi MUDr. řekl počkat 3 týdny...Bylo to opět v přirozeném cyklu bez stimulky, ani utrouš nemám, takže vyčkávám...Testit se mi nechce, jak píše Kaciatko, vyhozené peníze, já chci mít rovnou jistotu z krve, nejsem ani nijak napnutá, prostě to beru v pohodě...Buď to vyšlo anebo ne...Samozřejmě si to ve skrytu duše přeju x-)
Handik ahoj, tak to je dobrý že jsi norma 😃 Na zítra držím palec! A jasan, já mám taky časové výpadky, takže v pohodě 😎
ell
18. nov 2009
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbum...
Cisielko hodila som fotecky zo vcera 😉 uz mi brusko trocha vykuka ale podla mna ak niekto nevie ze som tehu tak y povedal ze som len taka tucna v pase 😃 😉 Ty sa ako citis? citis nieco po tych pichackach? 😉 kedy ides na kontrolu?
Kaciatko ty ides kedy na kontrolu? uz by si mala teraz niekedy na krv nie?
emers
18. nov 2009
ahojte opět, dnes mi nejde se vůbec soustředit na práci 😎

ell: no bodejť by už ti nezačínalo bříško, vždyť jsou na to dva kulihrášci/šky 🙂
u mě asi nic zatím, já jsem taková oteklá nit odjakživa, takže břicho mi vždy po každým najezení vystoupne a pak zas splaskne 😃 a tak to je i teď, akorát že toho tolik nesním, tak naopak spíš břicho-špek je menší.
Ale prsa mám trošku větší, to jo.

a Monulkab stimuluje co vím, je šikula a píchá si injekce 🙂 dnes jsme se dokonce mohly ještě i s ostatníma holkama potkat osobně, ale asi to zrušily a já bych tam ani po práci nedolezla.
Monulkab: tak snad příště sraz vyjde!
emers
18. nov 2009
ell: jé a super fotky, to už jsou fakt malincí člověci! 😃 x-)
ell
18. nov 2009
Emers ani mne sa dnes nic nechce v robote 😉 uz aby bol obed 😃
Na uzv to bola zranda lebo sa strasne hybali, takmer ich dr nevedela odmerat lebo poskakovali stale 😃 😃 este ze ich necitim teda aspon zatial 😉
Emers a ty nemas foto?
kaciatko81
18. nov 2009
ell, zajtra budem mat vysledky... mas krasne fotky x-) aj ja chcem 😢
lucinda3
18. nov 2009
Ell ahooj! Krásné foto, no počkej až budou větší a ještě budou moc poskakovat to bude zábava 😃
Emers díky za info o Monulkab, tak je fajn že se jí dobře daří, ať někdy zase zajde! 😉
A jinak, mně se taky nechce dělat 😉 😃
schimi
18. nov 2009
luucinda, to se držíš dlouho netestovat 😃 😃
pajka00
18. nov 2009
tak jsem se vrátila od Dr. krev samozřejmě negativní-jak jsem věděla, tak t´d měsíc odpočinek a v lednu začnem s IVF...no jo no...Dr. říkal,že je vše OK a že jediná překážka, proč to tak dlouho trvá, je věk. Tak doufám,že se můj "věk"umoudří a zařídí jedno oplodněné vajucho:) hezký den kočky a všem hodněštěstí 🙂
kaciatko81
18. nov 2009
pajka, moc drzim palce 🙂
lucinda3
18. nov 2009
Schimi tak nějak to rychle uteklo :-N A mně se vůbec nechce testit 🙂
Pajka to je mi líto, sakra, no chtělo by to už taky nějakou pozitivní zprávu ne?!!! 😉 Ale uvidíš, dost možná se zadaří v nastávající odpočinkovém měsíci 😃
schimi
18. nov 2009
lucinda, Ty jsi byla vlastně 4 dny přede mnou 😉 .. Kdy to máš dostat ]-( ??
cisielko
18. nov 2009
Pajka..to mi je ľúto..ale neboj IVF už bude úspešné..teraz sa trošku zrelaxuj, vypni a priprav sa na boj s IVF 😉

Kačiatko..mňa čaká kontrola keď príde M a to je dnes alebo zajtra, no neviem kedy sa jej bude chcieť :-p

Lucinda3..ach tak, tak rpeto tak dlho čakáš..no tak držkám aplce ay ti to vyšlo 😉

Ell..aké sú tie tvoje bublinky krásne a ako rýchlo ratsú..to je až neskutočné..ešte minule to boli len bodky a pozriem teraz..no krása 😃 ja sa cítim dobre, necítim ešte žaidne zmeny, to príde asi ke´d už budem pichať dbve lebo tak už budú vajíčka rásť..a na kontrolu idem keď M odrazí čo je v týchto dňoch 😉
lucinda3
18. nov 2009
Schimi jojo začínala jsem první 🙂 No ms mám od května skoro vždy od 14.,15. dne v měsíci, měla jsem to pěkně srovnané Duphastonem který teď nemám...Ms v říjnu začala 14. Takže tak, no nevím...
Cisielko děkuji! 🙂 Letí to strašně, taky jsem koukala na fotky Ell to jsou hotoví človíčci 😎 Tobě taky držím palečky ať vše probíhá tak jak má 😉
schimi
18. nov 2009
No, já to mám dostat v neděli, tak uvidíme :-p :-p
lucinda3
18. nov 2009
No tak to si možná testneme v pondělí ráno spolu 😉 😃
pajka00
18. nov 2009
díky holky....už jsem zabukovala termín v relax centru-prodloužený víkend-tak povalíme s miláčkem na 3 dny na whirpool, masáže, perličkové koupele, zrelaxujem a v lednu se vrhnu na iVF🙂 Všem hezký a plodný den🙂
lucinda3
18. nov 2009
No Pajka to zní super!! Kam jezdíte, dej mi tipa 😉 Tobě taky krásný den!
pajka00
18. nov 2009
Tak ty to budeš mít z ruky, pokud jsi z plzeňského kraje🙂 Jsou to Velké Karlovice hotel Tatra. Už jsme tam byli vloni a je tam nádherně!Zrovna napadl první sníh, když jsme přijížděli, takže do rána závěje-je to už v horách, takže tady pršelo a tam zasněženo. Jsou tam hrozně fajn, ceny se taky dají a využíváme hotelový balíček, takže v ceně jsou nabídky -masáž, whirpool, perlička,sauna,rašelinový zábal......a snídaně🙂 3 dny na odpočinek stačí, takže se už těším🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli