• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
pajka, závidím :grinning: :grinning: Třeba to vyjde tam :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koukám koukám to je skoro na hranicích se Slovenskem, tak to je trochu z ruky :wink: Zkusím najít něco poblíž, jé to by se mi moc líbilo! Tchánojc byli v lázních na Slovensku, Dudince myslím, a taky si to pochvalovali. Já bych taky třeba i do lázní, vždyť tam člověk nemusí jen když mu něco je, může to být skvělá dovča a relax :sunglasses: Kdy vlastně vyrážíte Pajko?
18. nov 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jedem od 6.12, teď mám mrchu, využívám zaváděcí tablety co mi doktor dal a razíme odpočívat. Říkali jsme buď budu těhu, nebo pojedem relaxovat...no tak jedem relaxovat:slight_smile:
18. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
tak sem zase na skok tady, sice mi lehce uniká nit, ale každopádně moc gratuluju k dvojčátkům !!!!!!!!!!!!!!!
Paji nic si z toho nedělej, však se i na nás usměje štěstíčko a budeme mít vlastní plaváčky !!!!!
Já sem proti vám snažilkám malý pívo a taky nám to nejde. Myslím si, že v dnešní době ani neni tak otázkou věk jako celkové tělesné dispozice a v našem případě spíš indispozice :confounded:
18. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je jasný, to bude krásnej relax! A možná budou zrovna i plodné dny takže... :grinning:
Holky vyrážím za malým tak mějte hezký zbytek dne!
18. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucí ahojky a přeju krásný zbytek dne - v Praze nám svítí sluníčko tak u vás snad taky !! :slight_smile:
18. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handikpindik, kolko mas rokov?
pajka, bude to uuuuzasne :dizzy_face:
18. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babky zdravim Vas
takze mrcha mi dosla vcera /38 dc/
dnes som bola u svojej gyndosky dala mi duphaston na upravenie cyklu...
v januari ideme na IVF a ked to nevyjde tak ideme do ineho centra a podeme skusat IUI so stimulacoiu, alebo soft IVF.... ale nevzdam sa
Dala som si zavazok ze do 40 - tky budem mama :slight_smile: dufam ze sa mi to podari...
18. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uslo mi kto caka dvojcatka ale aj tak blahozelam a drzim palciska vsetkym tehulkam aj snazilkam....
18. nov 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačí mě je 26 let.
Marrad to bude první miminko?
18. nov 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano
18. nov 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak sme sa neponahlali do toho zacali sme sa snazit az ked som mala 33 a teraz mam 38 a furt sa nepodarilo... ale zatial mam za sebou lenjedno IUI negativne....
18. nov 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajka..to je super...naozaj, riadne si oddýchnite a vypnite..optrebuejte to :wink:

LUci, Shimi..tak testnite spolu..bude to super :slight_smile:

Marad..netreba sa vzdať..treba bojovať raz sa to predsa podariť musí :sunglasses:
18. nov 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co vravite na ten duphaston pred IVF?
18. nov 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dvojčátka bude mít Ell.
Tak to jsme na tom stějně, akorát, že já sem o nějakej ten pátek mladší :unamused:
Každopádně jsme v tomhle na jedné lodi a moc ti držím palečky, aby se mimčo povedlo co nejdřív.
Určitě není na škodu změnit CAR, slyšela sem už hodně příběhů, že po změně centra se zadařilo prakticky na poprvé. Buď to udělá psychika a nebo to je opravdu přístupem doktorů.
My chodíme do Gennetu a zatím sem moc spokojená, sice máme za sebou zatím jenom SPG, odběry krve a zítra mě teprve čeká UTZ na ovluku, ale sem nadšená přístupem doktorů a sestřiček a hlavně tím, že se s námi konečně začalo něco dít a člověk si nepřipadá jak kus hadru. Rok a čtvrt sem chodila na gyndu kde se mnou doktor nedělal prakticky vůbec nic, akorát sem do sebe tlačila Proveru a pak chvíli Norethisteron na srovnání cyklu a každou návštěvu poslouchala jak je to všechno v pořádku a že máme dost času a blé blá blů. Když jsem se ho ptala co říká na ovulační testy z lékárny, tak mi řekl, že to sou zbytečně vyhozené peníze, ale sám mi žádný testy neudělal a jelikož sem v tomhle nepolíbená, neřešila sem to. Až když jsem na něj začala letos o prázdninách tlačit, tak mi vypsal doporůčo do Gennetu, udělal mi UTZ a hotovo. Až v Gennetu jsem se dozvěděla, že mi mohl udělat hormonální profil a sám mohl zjistit jestli ovulace probíhá nebo ne, jenže pan doktor je flaxa a zabývá se pouze základním vyšetřením. Tudíž vážně uvažuju o změně lékaře, ale teď to nebudu hrotit, abych v tom nědělala zmatky a hned jak mě "vykážou" z Gennetu jdu jinam.
Takže pokud nejsi s čímkoliv spokojená, tak jdi jinam. Naštěstí si dneska můžeš vybírat a to je obrovská výhoda.
18. nov 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to mne moja gyndoska porobila vsetky vysetrenia dokonca aj manzelana SPG poslala.
vsetko bolo vporiadku, tak sme si povedali, ze sa chvilu posnazime
ked som isla do CAR tomu lekarovi uz chybala len Laparka tu som obsolvovala teraz v lete....
Inak ked som rpisal v pondelok domov s negativnym krvnym restom po IUI tak sme si s mangelom otvorili flasu serveneho a povedala som si ze uz sa neidem koli tomu stresovat......
myslim ze to by mi pomohlo asi najviac.....
18. nov 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak mi to mame asi v rodine...
Moja mamka sa babke narodila ked babka mala 40 /po 18 rokoch od posledneho porodu/
aj moja svokra sa narodila ked jej mamka mala 40 /tak rodila po 19 rokoch/
takze babky napriektomu ze to neboli ich prve deti tak boli skoro ako prvorodicky a navyse bolo tesne po vojne tak teraz by to nemal byt problem.... :slight_smile:
18. nov 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handikpindik, ja 28 :wink: cize len o nieco viac
marrad, tak drzim palce, nech sa to podari :slight_smile: ten duphaston pred ivf... ja neviem, mna na tom matie len to, ze to neriesi jeden lekar...
18. nov 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marrad, ona je to hlavně ta psychika. U nás sou to dva problémy. Manžel má málo spermií a ještě sou líné, takže o to hůř je to proveditelné a taky ta moje psychika. Manžel to tak neprožívá, je to prostě chlap a tolik to neřeší, ale já už mám před očima katastrofický scénáře. Když nám řekli, že se přirozenou cestou na 99,9% nepočneme tak sem si připadala jak domeček z karet, všechno se mi rozprsklo před očima, propadala sem zoufalství, že to miminko mít nebudeme a začala mít strach z všemožnejch vyšetření, tři dny sem brečela, ale dostala sem ze sebe všechen ten tlak a stres za poslední rok a půl a je mi teď dobře a sem připravená začít bojovat, protože nic není ztraceno a s manželem sme si řekly, že všechno krásné nás teprve čeká.
Pokud máte za sebou první IUI tak je to paráda, já myslela, že už bojujete s doktorama delší dobu. Uvolněte se, hoďte trable za hlavu, užívejte jeden druhého a pokud víte, že jste oba v pořádku a prakticky není potřeba pomoc doktorů, tak nemá cenu tlačit na pilu... ono si vás to miminko najde :wink:
18. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to jsi stejně stará jako můj manžílek :slight_smile:
Každopádně můj gynekolog mi řekl, že stárnu tak nemůžu čekat, že nám to plození půjde hned. Vtipné je, že mám kolem sebe kamarádku a švagrovou, oběma je 31 let a obě otěhotněly na první pokus a kamarádka dokonce krz antikoncepci :grinning:
Hlavně, že já sem stará na rychlý oplodňování :grinning:
18. nov 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handik.....
dik za pekne riadky
Onak moja kamaratka bola 3 IUI 4 IVF vsetko neuspesne a potom zrazu si vsimla, ze uz davmo nerprisla mrcha a dnes uz maju rocne dievcatko....
18. nov 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky dneska sem byla na IUI. Mám testovat za tři týdny, pokud to nedostanu. Mám předepsaný estrofem na sliznici a duphason
18. nov 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marrad není vůbec zač, jsme tu přece od toho, abysme si radily, podporovaly se a dodávaly si sílu.
No tak to je paráda. Taky znám z vyprávění pár, který se deset let snažily o miminko, bez úspěchu, u žádného nenašly žádný problém. Nakonec pani šla na popud nějaké známé k léčitely, který jim podle data a hodiny narození vypočítal který den a v kolik se mají snažit a v jaké poloze !!! Světe div se, povedlo se a mají krásnou zdravou holku, letos to bude snad dvacet let co se narodila. Jenže je tu ještě jedna věc, v té době kdy šly k tomu léčitely měly přiklepnutou adopci, takže sou dvě možnosti, buď se hodily natolik do pohody díky adopci, že se to povedlo a nebo zabral léčitel.
18. nov 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Lauro,
držím palečky, aby se mimísek povedl. Nás to taky čeká.
18. nov 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handik jo jo uvidíme jak to dopadne, manža mě pořád nabádá abych byla v klidu a nemyslela na nic stresujícího. To neívm jak mám udělat, v práci je to na prd. Jak v táboře.
18. nov 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauro tak to jsme na tom stejně, můj manžel je to samé, pořád mi říká, abych byla v klidu nenervovala se, ale copak to jde? V práci se každou chvíli propouští a ještě navíc je tu takový práce, že bych z toho lezla po zdi. Ubíraj nám lidi, ale práci nám přidávaj. Denně sem tu od sedmi do pěti, takže krásná destíka a nedostaneš za to halíř navíc. Domu se dostanu kolem půl sedmý a den je v pr... a pak nebuď ve stresu. Navíc jednám s lidma, takže mě dostávaj jejich přiblblý dotazy a když mám jednu věc říct denně dvacetkrát a do toho ještě vykonávat jinou práci, která vyžaduje soustředění tak sem z toho na maděru :confounded:
18. nov 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo to je dost podobný co je u nás. nevíš dne ani hodiny kdy tě vyhodí a začínají dělat čim dál tím větší svinárny. Sice chodím domů normálně, ale to se taky mění dle potřeby. Když sem na služebce tak se někdy dostanu až večer, nebo za několik dnů. tak Taky budud držet palce. Jdu se natahnout
18. nov 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Utíkej, já jdu dodělat ještě pár věcí a hurá domů :slight_smile:
Papa a taky držím palečky !!!!!!!!
Papa
18. nov 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dej si pozor v práci na net, nás totiž ted napíchli a výsledky jsou blbý, mám dolů 5% z platu, takže sem lezu až odpoledne. potom sledují mobily a pevné linky.
18. nov 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak to mám za sebou. 2x denne 2 tbl. utrosu a o 14 dni na krv. Klasika. Tak si držme palce.
Kaciatko - este nevies výsledok?
Handik - a vám tiež odporúčali IUI alebo ešte nevieš?
18. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok