• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojko kocky vsetkym vam mooooc drzim palceky!!!marrad pekne oddychuj a podari sa ver tomu!!!! ja som dnes 2den po iui a zatial nic zvlasne iba trochu pichanie v lavom vajecniku ale to je myslim uplne normalne :wink: chi ozaj baby aky mate nazor na tu prstikovu metodu??my to asi cez sviatky budeme skusat ak nevide toto iui,clovek nikdy nevie..... :slight_smile:
18. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
no my sme uz zacali prstikovu, berieme to tak, ze nic tym nepokazime..... :wink:
nejak tie oktobrove IUI nevysli, kurnik.....
18. nov 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma, ja som dnes bola na iui a tiež ma pichá vo vaječníku, už som si aj myslela, že si to len namýšľam, ale nie, začalo mi to dosť silno potom ako som dostala Pregnyl. ČO berieš na udržanie? Ja mám Utrogestan.

No a tá prstová metóda, ja neviem, ja som si aj bazálku merala aj krčok kontrolovala, aj prstíkovú metódu po sytku praktizovala a výsledok? Dostala som hnusnú kvasinkovú infekciu, takže už si dám radšej pokoj.
18. nov 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi mam utrogestan 2x2denne a vcera vecer som si ho zabudla dat do prdele :unamused: no ja som v den iui bola hotova bolelo ma vsetko nemohla som si ani sadnut a mala som aj teplotu takze toto je moje druhe iui a aj posledne ked sa nepodari tak zacneme od buduceho roka planovat ivf... :rolling_eyes: my tu prstikovu asi predsa len vyskusame... :sunglasses:
18. nov 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma, ja tiež 2 ráno, 2 večer. Keď si zabudla, myslím, že sa nič nedeje. Ja necítim nič, len tak trochu ma pobolieva ten vaječník a cítim sa strašne unavená.
18. nov 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra uz budes v pohode!!ja som zvedava ci bude november uspesnejsi na pozitivne iui!!!dnes som bola pozriet v nemocnici kamaratku co ma 3dnovu dcerku ach jaj taka je malinkata a krasna oni sa tiez snazili 3roky a az nakoniec sa im prirodzene podarilo :slight_smile:
18. nov 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa raz dočkáme, neboj! Aj skúšali asistovanú reprodukciu?
18. nov 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neskusali ani iui ani ivf neboli korunky.. :unamused:
18. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidíš, nakoniec sa dočkali, možno ani nevedeli aký majú problém
18. nov 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, andzi vysledky az zajtra :sweat_smile:
18. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to ani spať nebudeš! V každom prípade držím palce a daj vedieť.

Baby, ja si idem ľahnúť, dnes som vstávala 4:50, som strašne unavená a chytila ma taká zimnica, že nechápem.
18. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Handipindik..držím palce na UTZ :grinning:

Laura..tak držím palce :grinning:

Andzi..ech ti tie 2t rýchle ubehnú :wink:

Apoloma..drž sa..a prstíková metóda, my sme nad tým tiež rozmýšlali ale to sa mi už zdalo veľa :sunglasses: ale vyskúšajte, človek nikdy nevie :grinning:

Kačiatko..tak akoó´?

Schimi..ahoj
19. nov 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko :grinning: ahoj :grinning:
19. nov 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejako je tu tichúčko..ako Schimi...ešte stále netestíkuješ?
19. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky!
Nějak jsem měla frmol, tak píšu ať teď!
Handik taky držím palečky, jen samé dobré zprávy :wink:
Holkám čerstvě po IUI taky, tfuj tfuj tfuj!!
Kaciatko myslím na Tebe, budeš volat po té 13h myslím viď :wink:
Schimi čus, jak je?
Cisielko pichačko jak se daří? :grinning:
19. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak uz volali... tak ako som si myslela... nic :cry:
19. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..je mi to ľúto :frowning2: :frowning2: :frowning2: naozaj, viem, že to skalmanie je strašné pretože v každej z nás je nádej..mrzí ma to :frowning2: máš predtsavu čo ide byť ďalej?

Lucinda..ahoj..ja už som pichačkla samostatná bo ja už pichám úplne sama aj tú látku..neoptrebujem už ani asistenta som samostatná jednotka :grinning:
19. nov 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cisielko, dakujem... mam pocit, ze to najhorsie mam za sebou od toho testu... ale tak trosku som stale dufala... vraj do 3-5dni by som mala dostat mrchu... najprv hovorila, ze mam pockat na prirodzenu bez liekov a ist za doktorom... ale ked som povedala, ze mne vzdy vyvolavaju, tak mam pockat na mrchu a prist... neviem, co bude dalej... dalsi pokus alebo laparka...
19. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko, zlato, to mě mrzí :cry:
Ale nejsi v tom sama, před chvílí jsem se vrátila z WCčka, a červený papír... :angry: :frowning2: No aspoň ušetřím za test :wink:
Jdeme dál! Holt si příští měsíc naordinuju hormony a to by bylo aby se to nepovedlo!! Zatím to bylo bez nich tak si myslím že na to moje těleso nestačilo...Jenže NEJprůser bude asi v tom, že mužík je od 29. na týden v zahraničí, takže nevím co s tím?! Nechat zamrazit sperma?! Kolik to může stát?
Cisielko Ty jsi šikulka, to je fajn, že jsi to takhle zvládla!
19. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snažilky a čakateľky maminy..... kedže aj ja som včera absolvovala svoje prvé IUI, ako aj niektoré z vás, rada by som sa pripojila do vašich radov na čakanie a podelenie sa so zážitkami....
Takže: volám sa Kamila a som z PP. S manželom sa snažíme o bábätko už tri roky. Po zdlhavých vyšetreniach sa nám konečne podarilo pohnúť ďalej.... uvidíme ako to dopadne.
No a k samotnému zákroku: od tretieho dňa mrchy som užívala clostylbegyt do 7 dňa. Na 10 deň som bola na ultrazvuk na pozretie veľkosti vajíčok. Foliky boli ok. Štyri na pravo o veľkosti: 21, 17, 14, 11 a jeden na ľavo 18mm. V ten istý večer o 21.00 vpichnutie pregnylu a v stredu ráno o 9.00 IUI. Od pichnutia pregnylu ma začalo pobolievať celé podbruško a táto bolesť neprestava ani dodnes. Cítim sa ako keby som mala mrchu.... Na udržanie som dostala Duphaston po dobu 14 dní. Potom si mám spraviť močový tehotenský test a ............. a už nám ostáva iba veriť a čakať na výsledok.

Takže bamblulky, ostáva nám len veriť a čakať............... a hlavne to nevzdávať, aj keby nám to nevyšlo. Nádej umiera posledná..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, dakujem. jasne, ze ideme dalej... ja som povedala, ze to nevzdam, proste to vybeham, ubeham alebo to je jedno... ale nevzdam :pensive: to zmrazenie je mozne... tiez sme sa na to pytali... ale cenu neviem, nakoniec sme to nepotrebovali... skus pozriet ci nema car na nete cennik.
19. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..som rada, že ideš ďalej a nevzdávaš to..super :slight_smile:

Lucinda..aj ty..ach dievčatá tak mi je to ľúto..držte sa a bojujte, raz to musí vyýsť..silno vám držím palce :wink:

Alimak..vítam ťa tu medzi nami a držím ti palce aby ti to vyšlo..ja som IUI netsihla lebo sa nám spr veľmi zhoršil takže ja momentálne pichám včeličky na IVF :wink:
19. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, vidis, ani som si neuvedomila, ze si dostala mrchu... citim sa ako keby som bola niekde inde.. tak nic, dame si spolu druhe kolo...
cisielko, a co mi ostava? viem, ze inak to nepojde :pensive:
alimak, vela stastia!
19. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko přesně, udělám také max!!! Ceník tam nemají, a já vůbec nevím jestli do toho jít, protože to chce přece pak se ještě snažit doma, takže sázet jen na IUI, nevím...Když už budu do sebe cpát hormony tak chci aby i další okolnosti byly na 100%...Zatím by vycházel 12dc na 2.12. a mužík se bude vracet myslím až 5.12....
No uvidíme sedneme si doma ke kalendáři a naplánujeme to :wink: Jdu si zavolat do CARu kdo že mi to tedy vlastně předepíše ten clostík a jestli rovnou i utrouš...
Cisielko děkuji za podporu, já Ti taky strašně fandím!! :slight_smile:
Alimak ahoj, vítám Tě tu! Tak já mám po druhém negativním IUI, bez stimulace, a teď si plánuju třetí IUI s hormonama, ale uvidíme jak to bude časově protože mužík dost cestuje. Jinak máme už jednoho šmudlíka doma koukni do pasu :dizzy_face:
19. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko já si dám už třetí kolo :wink: Ale věřím že to bude už ONO...!!! :sunglasses: Protože předtím byly cykly se stimulkou a snaženíčko doma, teď byly cykly bez stimulky a IUI, takže do třetice kombinace stimulky a IUI musí vyjít!!! :grinning:
19. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, neviem, neporadim... ako som pisala, u nas ina sanca, ako ze nam pomozu nie je... takze... uplne ina situacia...
19. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Lucinda držím palce. ako sa vraví, do tretice všetko dobre..... a keby to náhodu nevyšlo ( čo dúfam, že výjde), chystáš sa na IVF?
19. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky.
Kačiatko je mi to ľúto ale ideme ďalej. :wink:
Lucinda ty si super optimistka aj na 10x IUI no ja asi nie
Cisielko ty píchačka zachvíľu budem možno aj ja :grinning: :grinning:
Dnes som si robila test a negatívny bohužiaľ
Vítam tu ostatné kočky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana, je mi to luto :frowning2: to to tento mesiac nikomu nevyjde? :pensive:
ja sa pojdem za chvilku najest, nadycham sa vzduchu... a dufam, ze optimizmus sa vrati z dovolenky...
19. nov 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok