• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Kaciatko rozumím...Doma si to srovnáme v hlavě s mužíkem, jestli to teď časově stihneme anebo se nebudeme honit a přesuneme to celé na leden...Uvidíme...
Alimak přesně, sázím na to do třetice :grinning: Teď ještě bude-li to v prosinci - což bych radši, byla by tu i pravděpodovnost že by se druhé mimi narodilo jako malej, toho jsme počali v prosinci 2005 :dizzy_face: - anebo v lednu. My tady v Čechách máme hrazené 6xIUI ročně, takže bych chtěla nejdříve podstoupit tohle, do IVF se neženu, ale kdyby nebyla jiná volba...Stále doufám že tak daleko se nedostaneme... :sweat_smile:
Dana ahoooj! Tys byla na IUI myslím ve čtvrtek 5. viď? Tak to mě mrzí, zatím žádný pozitivní IUI, zbývá Schimi :grinning: Jojo snažím se být optimista, teď jsem tedy trochu naměkko...Ale 10xIUI doufám nebudu muset podstoupit :fearful:
19. nov 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko ja to už beriem športovo chodíme tam ako na hodiny klavíra do tých centier :slight_smile: .Dobrú chuť.
19. nov 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka..mrzí ma to ale zároveň ťa vítam medzi pichajdami :grinning:

Licinda, super sa číta ten tvoj optimizmus, len tak ďalej :wink:
19. nov 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda: dúfam, že to výjde čo najskôr a nebudeš musieť absolvoať dalšie IUI.
Ja som sa s mojím doktorom dohodla, že dva IUI a potom idem na IVF. Tri roky už čakám a stále nič, takže som dosť nedočkavá..... ak by to teraz nevyšlo do konca roka by sme stihli ešte jedno IUI a potom od januára začnem vybavovať IVF.

Cisielko môžem sa ťa opýtať koľko tých včeličiek si už absolvovala a koľko ťa ešte čaká? :dizzy_face:
19. nov 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alimak..má za sebou 6 včeličiek a čakám ma ešte asi okolo 25, neisom si istá le keď príde M tak idem pichať po 2, tak sa nato teším :stuck_out_tongue_closed_eyes: držím palce aby IVF nebolo treba :grinning:
19. nov 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dana hezky si to napsala, hodiny klavíru :grinning:
Cisielko, teď zrovna mě na chvíli optimismus opustil, poplakala jsem si na WCčku, ale pomohlo to, už je líp...
Nakonec to vypadá tak, že zkusíme ještě třetí IUI bez stimulky a uvidíme. Manža sperma zmrazit nechce, a já se nebudu ládovat hormonama pro nic. Počítám že cyklus budu mít zase delší takže bysme ovulku - pokud budou folíky - mohli stihnout až bude manžílek doma :slight_smile:
Musím se zase z hluboka nadechnout, vstát a jít dál...Jako my všechny
:sunglasses:
Alimak dík, já zase moc držím palce Tobě aby Ti to teď vyšlo!! Tři roky to je dost dlouhá doba...My čekáme tak něco kousek přes rok, dlouho se mi srovnávala ms. Bylo by symbolický počít v prosinci po čtyřech letech po malým :sweat_smile:
19. nov 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ty vcelar :grinning: ale hlavne aby z toho bol produkt a nemyslim tym med :wink: drzim palceky aj vam ostatnym :wink:
19. nov 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell.robím čo sa dá :grinning: a ty ako, maličké rastú, ako sa cítiš?grackuješ ešte alebo ani si negrckala? viem, že ti bývalo zle :sweat_smile:

Lucicinda...chápem, že to nieje ľahké ale držím naozaj palce..niekto ktomu príde ani nevie ako a niekto musí bojovať :confounded:
19. nov 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já zatím netestuju :wink: :wink: .. Čekám, jestli to dostanu :angry: :angry:
19. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko i já Tobě držím všechny palce co mám :wink: Nám všem!! To mi povídej, se taky půlku života láduju antikoncepcí a nakonec to vypadá že jsem jí ani používat nemusela :grinning: Ale víme jak, bych zrovna určitě počala s tím s kým bych nechtěla :fearful:
19. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucinda, dostala jsi to???
19. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, uz som tyden negrcala ale byva mi zle. Vacsinou to vsak ustojim :grinning: celkovo som grcala mozno 10x za cely cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: len pomaly aby som poriesila nejake oblecenie lebo uz mam len jedny gate co nosim do roboty. Ostatne ma tlacia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale idem buduci tyzden zrecyklovat cosi po byvalej kolegyni :grinning:
Schimi vkládáme do Tebe naděje!! :grinning:
Schimi jojo, pořád nic, a najednou asi před hoďkou dost bolest v podbřišku, a po WCčku červená na papíru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak teď řeším na to třetí kolo, ale už se to vyřešilo, manža bude pryč, zmrazit nechceme, hormony postrádají smysl, takže to bude jako předtím, bez stimulky a počítám že až se vrátí tak to bude tak akorát. Jen jsem přemýšlela, obě IUI byly z folíků napravo, tak jestli je tam vše ok. Tak aby na tuhle třetí dorostlo třeba vlevo :sunglasses:
19. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To moc nevkládejte :frowning2: :frowning2: .. Nevidím to růžově, teda spíš vidím :sunglasses:
19. nov 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dej pokoj Ty růžovko, aspoň jedné to vyjít musí hergot!!
Ell hlavně ať je bříško jako v bavlnce :dizzy_face: Já jsem kupovala gatě taky někdy po 10tt, nesnášela jsem jak mě při sezení tlačily, jsem si říkala aby tam mimíse nezmuchlaly :unamused: Takže hlavně pohodlíčko! A těhu móda je dneska krásná :dizzy_face:
19. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, kéž bych to byla já :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, musi to tu niekto predsa zachranit, no nie?
ja uz som spat z obeda. uz je lepsie... ako pisala lucinda, otriast sa a ist dalej... a usmev na tvar, aby sa mrcha nezlakla, ked bude chciet prist :grinning:
ell, drz sa!
dana, ty ides teraz na ivf?
alimak, kam chodis do car? a ak mozem (mozno som prehliadla), kolko mas rokov?
19. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky :wink: , já bych mooooooc ráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak holky taky nic?Ani dana ani lucinda?Kruci..to mě mrzí.
Vidím, že nás tu bude v lednu víc píchaček.
číselko a ty si pícháš už te´d a až přijde MS, tak přidáváš injekci denně? Já mám přijít začátkem ledna, nafasuju léky a jakmile dostanu MS, začnu s užíváním a pícháním (nevím přesně co mi dá)
19. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....neviem,či som tu správne.......môže duphaston alebo utrogestan zvysovat telesnú teplotu?dik
19. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Utrogestan ne, aspoň jsem o tom neslyšela :wink:
19. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčata,
chystám se na 2.IUI a podle mých výpočtů mi to vychází na sobotu. :unamused: Nevíte náhodou, jestli v Pronatalu v Praze dělají IUI i v sobotu?
Díky za info :wink:
19. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell...takže to predýchaváš..tak to je super..no bodaj by si sa zmestila do gatú, veď máš v bruško vde bublinky..to nejde..som zvedavá čo nafasuješ..potom pofot´..ja som si stále hovorila, že keď budem tehu tak si kúpim rifle na traky bo sa mi to veľmi páči :grinning:

Pajka..áno, ja pichám už od piatku každý večer..a keď príde M tak idem do Helíku..no vlatsne idem v ponedlok do Helíku na sono a krv, potom si zavolám a povedia mi akú dávku a užbudem pichaťž dve včeilky denne blé ale nejako to zvládnem :wink: Leden je január? teda prvý meisac v roku?

Shimi..čo to toto je za písmenkovanie, musíš to tu predsa trošku prelomiť tú smolu..tak nech už nečítam také písmenkáááááááááááá :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

LUcinda..ďakujem :grinning:
19. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, leden je první měsíc v roce :grinning: :grinning: .. Neboj, dám vědět,jen co budu něco vědět :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko aj ja idem v pondelok na UTZ + krv+ na pohovor s koordinátorkou.Neviete či by som mrchu trochu oddialila utrošom potrebujem aspoň o 2 dni čo poviete, kým nemám ten pohovor lebo by sme hneď asi aj pichali v ten deň keď tam budem?
19. nov 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi tak se drž! :wink:
Svestina to nevím, ale někde i IUI dělají o víkendu, to chce zjistit...
19. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mně dělali IUI v neděli :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svestina v Heliose Martin robia aj cez víkendy
19. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shimi...beriem ťa za slovo :grinning:

Danka..prečo chceš oddialiť M? ideš v pondelok, ja ja, my tam už budeme okolo 06.45 h aby som potom utekala do práce :wink:
19. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok