• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
To by byla paráda, kdyby to dělali i v sobotu :wink: Nemusela bych utíkat z práce a nikdo by na nic nepřišel, nemusí každý vědět kdy a kam jdu :slight_smile: V současné době stimuluju a příští středu jdu na UTZ, tak uvidíme, co mi Dr. řekne. Zatím díky :dizzy_face:
19. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky vyrážím pa krásný zbytek dne a zítra ahooj!
Jo zavolala jsem do CARu, objednala se na 30.11. to budu 12DC tak uvidíme jestli něco vyroste a počká to na mužíkovo bičíkovce až se vrátí ze služebky a půjdeme na 3.IUI :wink: Do třetice všeho dobrého, o zlém nechci ani slyšet :grinning: :angry:
Pa
19. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko: chodím do novovotvoreného centra v Martine (Iscare) má novú pobočku. Predtým som na vyšetrenia chodila do Ružomberka, tam mal môj doktor vysunuté pracovisko. Toto centrum otvorili v pondelok 16.11. Bola som prvou pacientkou, ktorej v tomto centre robili IUI. a vek? 29r.
19. nov 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alimak...tak keď si bola prvá nceh ti to prinesie šťastie :grinning:

Lucinfda..pekný deň :grinning:
19. nov 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem cisielko. Dúfam, že aj tebe to výjde. Trochu som si o tebe a tvojom probléme prečítala z tvojich príspevkov, takže držím palčeky, nech sa to podarí. Čítala som tak od strany dvesto :sweat_smile:, takže už čo to viem o tvojom probléme......
Ak som správne pochopila aj ty chodíš do Martina? Tam je to centrum Helios?
A ešte mi prosím ťa vysvetli aký je rozdiel medzi IVF a ICSI? Písala si o tom v jednom z príspevkov. Ja viem dalo by sa to zistiť aj v odbornej literatúre, ale ja by som to chcela počuť tak jednoducho ľudsky :slight_smile: :wink:
19. nov 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, tak vela stastia. ja som iscare v ba... ivf je vlastne klasicke oplodnenie v skumavke-vajicko a spermie si daju rande v skumavke, icsi znamena ked do vajicka priamo "napichnu" spermiu. ked pozries stranku iscare je to tam pekne opisane vsetko :slight_smile:
19. nov 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem kaciatko. kuknem, určite kuknem. teraz idem na anglinu a keď sa vrátim o 18.00 určite kuknem. zatiaľ čafte a lovu zdar :slight_smile:
19. nov 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - tak už som múdrejšia, prečítalal som si to. už chápem ten rozdiel :wink:
19. nov 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alimak..ta rozdiel už vieš..ty si čítala od strany 200 o mojom probléme..fu tak klobúk dolu, si nemusela stačilo sa opýtať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja chdím do Martina do Heliosu...keďže M neprišla tak príde cez víkend takže v ponedlok idem do Helíku na prvé sono a krvičku a večer už začnem pichať potom asi aj druhú včeilku ak bude všetko ok..ja však verím, že bude a už sa budem len tešiť, veriť a pichať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, chcem sa opytat, tie ktore ste absolvovali IUI uz viackrat, pamatate si tie udaje, ktore hovorila sestricka pri zakroku? Myslim tym nejake cislo. Ja som bola v tom, ze hovori pocet spermii, ale nie som si ista.
19. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky

mám zlú správu...
moje snaženie končíí... minimálne na rok... dnes som si bola po výsledky u diabetlologičky...
ako som sa psych. pripravovala, že podstúpim trojmesačnú liečbu. už som to brala oki.. ved tri mesiace ubehnu ako voda.... a zrazu zasa bum.... rana do srdca... liečba bude trvať dlhoooooooooo... nie "len" tri mesiace....
ja sa zblaznim.. baby dnešným dňom končím.... končím so snažením na jenakú dobu.... už naozaj nevládzem. je toho už veľaaa....
babulky majte sa tu krásne...
ak bduem mať silu prídem občas kuknuť.. ale neviem ako... neslubujem..
nemožem byť ani len tá snažilkaaaa... prečooooo??? ja už naozaj ničomu nechápem... naozaj nie...

majte sa mi tu krásne a budte čoskoro tehuľky... papapap
19. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOnika...čo sa stalo????????,prečo, prečo bude liečba trvať dlhšie..Monika..sme tu pre teba, porpzprávaj, vyrozprávaj sa, čo sa stalo???????????,

Harmančeky..ja ti neviem opradiť, ja som na IUI nebola :confused:
19. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko teraz ešte nie prepáč.. bo budem plakať... zajtra bude možno troška lepšie.. potom napíšem...oki?
19. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika..chápem ťa...napíš keď sa nato budeš cítiť..môžeš aj do IP...drž sa :wink:
19. nov 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, bambulky :slight_smile:

Harmančeky: ja som bola len jednom IUI a žiadne číselné hodnoty tam andrologička, ktorá doniesla bojovníkov nehovorila. Pred doktorom síce škontatolava, že množstvo a kvalita sú výborné, ale samotnú hodnotu nevravala, takže ti asi veľmi nepomôžem... :unamused:

Ako sa dnes máte žienky?

Jájna ešte, je normálne keď ma ešte stále bolí podbruško? Od pichnutia pregnylu to neprestáva.....
20. nov 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký ráno :grinning: .. Mám obavy, že já statistiky nevylepším :angry: :angry: .. Řekla bych, že mrcha už je někde hoooodně blízko :angry: :angry: :angry:
20. nov 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: tak ja uz dnes lepsie :wink:
schimi, to snad nie :pensive:
alimak, mna bolelo brusko vlastne az dodnes... teda stale pobolieva a cakam, ze ked sa spusti mrcha, tak to bude este vacsia sranda :confused:
20. nov 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, bez legrace :angry: :angry: ..Cítím, že to je za chvilku tady :frowning2: :frowning2:
20. nov 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi :pensive: je mi to velmi luto. dufala som v pozitivne spravicky :cry:
20. nov 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To já taky, ale bohužel :frowning2: :frowning2: . Taky mi není nejlíp, ale za chvilku ty krámy mám :angry: :angry:
20. nov 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak som včera nevydržala a urobila som si tehotenský test, chcela som vidieť ako vyzerá ten s dvoma čiarkami... :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jak se Ti líbil :wink: ?? Já ho teď opět neuvidím, tak se ptám :angry: :angry: :angry:
20. nov 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, a na test z krvi si bola?
20. nov 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi: dve //?

Schimi, plakať budeme až po krvnom teste, teraz ešte nie je nič stratené..... :slight_smile:
20. nov 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aslimak, jasné, v pondelok som dostala Pregnyl, tak preto. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kiež by tie // zostali na teste aj o takých 10-12 dní, no nebola by som proti...
20. nov 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi asi som trochu mimo. Bars nerzumemiem reči tvojho kmeňa. Môžeš na mňa trochu polopate? :grinning:
20. nov 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, pregnyl, ktory sa picha pred iui obsahuje hcg hormon.. pregnyl vraj v tele ostava cca 10 dni... takze nakolko test je pozitivny na zaklade hcg hormonu...
20. nov 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko :grinning:

Shimi, mrzí mato..verila som, že aspóň tebe sa to podarí :frowning2:

Andrzi..ja som len nechápavo opzerala , že čo..a potom mi došlo..tak pfuhj pfuj..treba tu dobré psrávičky :wink:

Alimka, kačiatko zdravím :grinning:
20. nov 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja teba cisielko :slight_smile:

kaciatko: jáj, tak to ma vôbec nenapadlo :confused: zaujímavé
čo všetko my babenky nevymyslíme :grinning: :grinning: :grinning:
Páni moji, ja si teraz pipadám ako z inej plánety :slight_smile:, sto rokov za opicami

jáj babenky, užívam si posledný deň voľna pred víkendom. V pondelok už idem späť do práce. Tak sa mi nechce :cry: :cry: :cry:
20. nov 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok