• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ďakujem komarik, ja pomaham len tak po troške, včera som čosi porobkala a ani neviem ako som sa dostala do postele - heh , ai výpadok pamate, alebo som išla po spiačky. Dnes tiež len trošku pomáham. Moj drahý si vzal dovolenku a od rána až doteraz maká. No ale sa teším, keď na vianoce budeme mať doma pekne. Inak v stredu ma dosť bolelo podbruško, tak som si pomyslela, že sa možno embryjko uhniezˇguje. Bodaj by tak bolo. Ale tiež ma vaječníky nebolia. Je to divné, minule ma boleli vkuse dva týždne. No čo už. Ja sa budem testovať až vo štvrtok alebo piatok. A piatok idem aj na krv.
10. okt 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby sa to podarilo, však?
10. okt 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak si unavená a chce sa ti veľa spať, to je dobré znamenie :wink: :wink: :wink:
10. okt 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som unavená, ale skor z toho maľovania :grinning:
10. okt 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti neviem, ale aj tak si myslím že si unavená z tehu :slight_smile: :slight_smile: :wink:
10. okt 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty vieš človeka potešiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dúfam, že obe sme tehu.A ak sa nám to teraz podarí a budeš v MT, môžme si dať stretko, čo ty na to?
11. okt 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné!!!!!!!! :grinning:
Dnes som si chcela ísť kúpiť ďalší test, ale potom som si to rozmyslela. Keby som ho mala doma tak by som si ho určite urobila. Ale stále ma štvú tie moje príznaky tehu, ktoré nie a nie prísť.
11. okt 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikolet, nože pošli nejaké tie teh vírusy a luckala by sa tiež mohla ukázať.
Čo baby - ako sa máte , zaujímalo by ma, ako sa vyvíjajú tehu príznaky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiež som už myslela na luckalu. Dlho sa tu už neukázala. Možno veľa spinká, možno je jej aj zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale aj tak by sa mohla objaviť.
11. okt 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj nič, ja som čítala v optimistických snažilkách, že dicinka je v 7tt a ešte stále nemá ani jeden tehu príznak, takžesa nemusíme stresovať, Dnes idem do tesca, a kúpim si v lekárni tehu test , len sa musím hodne snažiť vydržať aspoň do štvrtku. :slight_smile:
11. okt 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy ideš na krv? Rátam a rátam a nejak mi to nesedí.
11. okt 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože? Ja idem v piatok 17. 10 a ty zrejme potom v utorok, nie?
11. okt 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej, ale prečo si chceš robiť test až vo štvrtok? :confused:
11. okt 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo si myslím, že skor to nemá význam. Čítala som kdesi, že 90 % žien sa pozitívny vsledok ukáže až na 28 DC a neskôr. Ani by som netestovala, ale nechcem zažiť sklamanie u lekára, chcem byť pripravená, či už na dobré alebo zlé správy , no a ten nejdôležitejší dôvod je, že sa mi páči pocit nádeje a chcem ho mať čo najdlhšie. :slight_smile:
11. okt 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak dneska 14 den po 2. IUI a test negativní, tak to je asi šance už nulová že? Kdyby se povedlo, test už by to asi měl ukázat že?
11. okt 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vysocanka. Je mi ľúto, ale myslím že to nevyšlo. Ale hlavu hore, aj zajtra vyjde slnko, tak skús to znova. Ktoré je to tvoje IUI ? Lebo druhý a tretí krát to vraj býba lepšie. :slight_smile:
11. okt 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byl to druhý pokus.
11. okt 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vysocanka: nesmúť a hlavu hore. Možno na budúce. :dizzy_face:
aduska: tak máš teda pevnú vôľu. Ja tento raz nevydržím bez testovania. Budem to stále skúšať. Ďalší si urobím v pondelok. To budem mať 7 deň.
11. okt 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, posielam vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Tie tehu príznaky - ja zajtra končím tretí mesiac a okrem stáleho cikania, ospalosti, nič viac.
11. okt 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ni.kolet: dík za povzbudenie, veľmi to poteší. :slight_smile:
11. okt 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som sa vrátila z nákupov a mám rapid test . Skúsim však vydržať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
komarik daj vedieť, som zvedavá
11. okt 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky vsetkym vam ale moc moc drzim palceky,,a verte tomu ze raz sa to urcite podari..Ja osobne som otehotnela po 5 rokoch snazenia metodou IVI na treti pokus,,teraz sme v 20 tyzdni a dufam ze to dobojujeme az do konca.Ja osobne som to citila tak ze ma na den inseminacie dost pobolievali vajecniky a pravdepodobne to bola ovulacia,,este predtym som to tak necitila.A jedna kamaradka mi poradila ze sa nemam hned po IVI vycurat,,ze to pomaha ze ked je brusko plne,,v maternici je viac miesta.A vydite zadarilo sa.Treba pockat aspon pol hodku a potom sa vycurat..Za vyskusanie to stoji.Prajem vela trpezlivosti.
11. okt 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenka. V prvom rade ti gratulujem. Je to super pozitívna správa. a ďakujem za povzbudenie. :slight_smile:
11. okt 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, možem sa opýtať, či si mala pred IUI aj laparku alebo iné vyšetrenie vajcovodov?
11. okt 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko všetkým. Dnes sa ukazuje nádherný deň. Škoda, že sme ešte nestihli tú kuchyňu. Dúfam, že dnešok využijete krajšie ako ja :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska pred IVI som mala iba laparku ktora mi potvrdila ze je vsetko v poriadku.A hned po laparke som aj otehotnela.Moj gynekolog mi ju odporucil,,ze je vetsia sanca po laparke na otehotnenie.
12. okt 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja nechápem, prečo je vačšia šanca, ak je všetko ok. Aj ti to nejak vysvetlil? Dosť ma to zaujíma, lebo mne doki laparku nedoporučil a už som bola na dvoch IUI. Vraj keď tsty na chlamydie boli negatívne a nemala som predtým žiadnu operáciu v bruchu, tak je min pravdepodobnosť, že by bol problém vo vajcovodoch.
12. okt 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj komarik, ako sa dnes cítiš? Ja stále nič necítim - nič ma nebolí. :slight_smile:
12. okt 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska mne povedal ze laparka sa robi tak ze ti vstrieknu tekutinu do vajecnika a ked tymi vajecnikmi prejde tak je vse v poriadku,,a aj povedal ze ta tekutina ty ich precisti,,tym padom uz nebude vo vajecnikoch ziadny bordel proste budu precistene a plne funkcne.Inac odporucam ,vetcine ludi pomohla.Aj ja som bola po druhej IVI na laparke a vydis vydarilo sa.
12. okt 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vitaj lenka a gratulujem k tehu.
aduska ani ja stále nič necítim a začínam byť z toho nervózna. Jedine ma trolilinku pobolieval vaječník na ktorom som mala folikuly ale nič viac. Pri prvom tehu pred 3 rokmi som mala príznaky: bolesť prsníkov, únava, stále som spala a vyhodili sa mi maličké vyrážky po tváry. Také drobunké ako pri alergii, lekári tomu hovoria krupica. Normálne to nebolo viedieť, ale ja som si to videla. Takže stále čakám na príznaky a tie nechodia. Test si urobím až cez pracovné dni, ale ešte neviem kedy.
12. okt 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok