• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
baby kuk do mojho albumu... toho kde mám tie detičky... tomu sa teraz budem venovať.. foteniu... dnes som dostala svoje prvé peniažkyyy.... juchuu (teda ak neratam svadbu na kotrej som bol ako fotografka)
Tešim sa aspon tomuto teraz... :wink:

A babulky ĎAKUJEEEM!!!!
20. nov 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alimak..no neviem to presne ale Diphereline je na prípravu ako keby vajíčok...ale fakt neviem, a Menopur je na čo najväčí počet vajíčok, lebo žena máva tak jedno dbve vajčíčka no a ja ich terat budem maž o veľaviac..a Proevra slúži na úpravu cyklu :wink: no hej, tie prvé boli strašné ale človek sa naozaj časom zvykne na všetko :slight_smile:

Monika..krásen fotky, to si fotila ty?
20. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa dostanem k tým fotkám? kde to nájdem????
20. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som tu strasne dlho nebola ale precitala som si co nove

Monika - krásne fotky, fakt nádherné - máš talent - založíš si firmu? ak budeniekto zhanat fotografa tak ta môžem odporučiť :slight_smile:, hlavu hore a mozno to nebude trvat tak dlho, lekari tiez nevedia vsetko - neboj bude dobre.

Kačiatko a ku komu chodis v ISCARE? ja chodim do GYN FIVU ale rozmyslam ze pojdem skusit ist do ISCARU na konzultáciu čo mi povedia či ešte robia aj nejake ine testy ako tuna. Viac nazorov nie je na skodu :wink:

Tešíte sa na Vianoce? Darčeky už kupujete?
20. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak vidis ten fotacik pri mene? tak nanho klikni
20. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ja chodim dr.marsikovi, odporucila mi ho moja gyn a aj kamaratka (ma dvojicky :dizzy_face: )
20. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo kamoska mi odporucila dr. durechovu (dufam ze som nepoplietla meno) do vianoc necham tak - a po vianociach skusim - ved mozem zmenit to centrum nie? ak mam pocit ze nerobia vsetko
20. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme, ze mozes zmenit centrum. a vyber lekara je len na tebe. ja si myslim, ze ten kto sadne jednemu, nemusi druhemu a naopak
20. nov 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved práve, ja si len myslim ze ak mam 26 rokov a som uplne v poriadku a manzel ma len o nejake to percento znizenu pohyblivost (urolog povedal ze to je v pohode ze aj s horsimi otehotneju prirodzene)´tak IVF je dost radikalne a uz nechcu robit ziadne testy - ze urobili vsetko. Ale mozno nemam vhodne prostredie pre spermie mozno mam na nich "alergiu". Ale uz nic nesluduju zakazdym ma posiela na IVF :angry:

A moja kolegyna mala tiez PCO a bola na nejakej operacii (tusim to bola laparoskopia) a to jej pomohlo otehotnela potom prirodzene
20. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po dvoch iui ta posielaju na ivf? priechodnost alebo laparku ti robili?
ano, pri pco zvykne laparka pomoct. my sme hovorili dve iui a ak nie, tak laparka... ale u nas je toho nakopeneho viac, takze prirodzene to asi nebude :confused:
20. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka 22:ďakujem, našla som to.

no a Monika. Hor sa do toho. Úžasné. Tak týmto ten rok môžeš na plno využiť. Fotky sú krásne, len ich rob ďalej.
Keby si bývala niekde bližšie určite sa prídem dať k tebe nafotiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kaciatko:
môj terajší doktor mi o laparke tiež nespomenul ani slovo. Aj chcem podstúpiť dvakrát IUI a potom chcem ísť na IVF. Ale určite sa ho budem pri najbližšej návšteve pýtať na laparku a priechodnosť.

Si predstav, že dokonca pred tým, kým som chodila do centra v KE tak mi po vyšetreniach rovno dal papiere na IVF. Ani mi nevsvetlil, prečo začo, načo a ani slovom nespomenul, že existuje aj nejaké IUI. Tam to bolo dosť kruté. Držali sa hesla: ďalší prosím. Preto som vlastne zmenila centrum. A až tu ma najprv doki povedal, že vyskúšame toto a až potom IVF
20. nov 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, mne doktor povedal, ze skusime tie dve iui, ale ze vieme, ze pokial su nepriechodne vajickovody, tak to proste nejde. ale ze je to mensi zakrok ako hned operovat. takze povedal, ze skusime a potom pojdeme dalej. pri ivf vraj laparku netreba, tak mozno preto ti to nespominal. u niektorych kociek s pco je vraj laparka celkom ucinna, takze u mna mozno aj preto.
20. nov 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko: takže po dvoch IUI pôjdeš na laparku a potom znova IUI?
20. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, fakt neviem. tak daleko moje plany "B" este nezasli :slight_smile:
pekny weekend kocky
20. nov 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vám. ozvem sa v nedeľu večer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
pa babenky
20. nov 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko mna posielali na IVF hned spomenuli IUI ale ze u nas je sanca malinka atd. Teraz stimulujem na tretie IUI. Este mi doktorka vravi ze dokedy tu chcem chodit na IUI pred IVF :frowning2: U tej mojej kolegyni to tiez bola bieda uz to vzdavali a nakoniec laparka pomohla. Tiez chodila do ISCARU Ba.

A niekde som citala ze pri IUI nemusia byt priechodne alebo zeby pri IVF? ale uz neviem kde :(

robili mi HSG - a mam oba priechodne
v januári sa skusim objednat do ISCARU co mi povedia tam
20. nov 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee :grinning:
dakujem vas.. velmi ma to bavi fotit..
alienka budem len rada.. xixixix.... ak ma doporučiš..

cisielko hej ja som fotila... mam ich už vellllaaa...
nie ste niektorá na facebooku? tam ich maaam velllaa :wink:
20. nov 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, neviem... ja by som to urcite skusila skonzultovat este s inym dr. moja teoria bola, ze ideme od najjednoduchsich veci k tym zlozitejsim a dr navrhol vlastne to iste.
monika, ja som na fb a tiez tam mam nejake fotky :slight_smile:
20. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a alienka hej idem sa do toho pustit naplno.. idem si urobit kurz a budem mat na to papiere :wink:

a aleinka k dr durechovej chodime aj my. je to velmi mila osoba. mozem len odporucit. Hned nas poposielala na všetky možne vyšetrenia ale vieme prečo. chce naozaj pomoct. je mila fakt... ja odporucam!
20. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem vam len povedat, ze som si citala par prispevkov dozadu a povzbudili ste ma. Lebo tiez mam obcas smutne chvile z toho, preco prave ja, vsetci okolo mna "tehotneju" a ja nic. Ani dve IUI nevysli, teraz sme absolvovali tretie, o dva tyzdne idem na krv, ale doki tomu vela sanci nedava.
A IVF sa trochu bojim, ale som odhodlana!
Držte sa.
20. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika..super, len si urob ten kurz..to je skvelé tie fotky sú naozaj suprové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Harmanceky..nádej zomiera vždy až posledná..pozri, ja som mala ísť na IUI a nakoniec to zrušili hneď ma dali na IVF..a ja a biele plášte nič moc..a oozri namňa..už si pichám včeličky a zvládam to pretože verím, že sa to podarí, tak hlavu hore :wink:
20. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, prisla som vas povzbudit! netreba sa vzdavat :slight_smile:
snazili sme sa vyse roka, a nedarilo sa, napriek tomu ze som mala ukazkovy cyklus. v car nam urobili vsetky vysetrenia, folikulometriu, krvny rozbor, hsg, mm spg a v podstate nic nezistili. skusali sme cajiky, vitaminy, dovolenky, ale akosi to neslo :unamused:
bola som dost skepticka aj ked nam odporucili IUI. po clomide som mala jeden dominantny folikul, takze som nevidela zmysel kedze som ovulovala aj normalne.....no ale ked mi dva tyzdne po zakroku volali ze mam zvysene hCG, skoro som odpadla od prekvapenia. vobec som tomu neverila, a som musela ocikat test aby som tam tie // videla na vlastne oci :grinning:
takze zazraky sa deju, niekedy si na ne treba pockat dlhsie ako je nam prijemne, ale treba verit ze kazdemu sa ujde!
ci uz vas caka IUI alebo IVF, drzim vam velmi palce, aby pri vas stalo stastie ako pri nas :slight_smile:
20. nov 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,tak to sa nadherne cita....vdaka za povzbudenie...a tebe prajem krasne zdrave babo...mna pravdepodobne buduci tyzden caka IUI tiez po roku marneho snazenia,tak som zvedava...
21. nov 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky díky :wink: , včera u nás nešla elektrika :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jsem ani nemohla odepsat - čtu to teprve teď :grinning:
21. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi..tak ste mali krasny romanticky vecer pri svieckach... :slight_smile:
21. nov 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ani ne, oni to zapli kolem 4 hodiny, tak bylo po romantice - naštěstí :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj a preco nastesti???? :grinning:
ty si po IUI???kedy mas vysledky???mna to caka tento tyzden... :frowning2:
21. nov 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já měla péct 100 věnečků :grinning: :grinning: .. Takže naštěstí :grinning: :grinning: .. Jo, jsem po IUI, ale opět to nejspíš nedopadlo.. Čekám a začnu brát zase Clostil a půjdeme ještě jednou :wink: , když ani to ne, bude IVF :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. V lednu :sweat_smile:
21. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Mini..gratulujem ti a ďakujeme za nádej :wink:

Schmi..tak ty bez llelktriny..čo si robbila celý deň...a nehovor tak, ešte nieje nič stratené :wink:

Xen..držím ti palce :grinning:
21. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi,naozaj este nic nie je stratene....a aky mate problemik ak mozem vediet...
cisielko...dakujem...som realista ale beriem to ako zas krok vpred k babatku....
a co ty ako si na tom???
21. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok