• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Xena...aj som na otm tak, že práve stilmujem na moje prvé IVF..pichám včeilku a v pondelok idem do centra na moju prvú kontrolu, teda sono a krv či dobre reagujem na lieky..ak áno zaťínam pichať už aj druhú včelku...mne IUI zatrhli, hneď nás hodili na IVF...ja som tiež realista ale teeraz verím..verím, žesa to podarí :slight_smile:
21. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dolezite je verit a pritom stat pevne nohami na zemi...a preco vam IUI zatrhli???
21. nov 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pretože náš manželov spr sa stále zhoršoval..až tak sa zhoršil, že keď sme mali ísť na IUI tak už sa nedalo, bolo by to zbytočné..a čo vy. aký máte problém?
21. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby no co co je tu nove ziadna nova tehulka?? ja som dnes 5den po iui a nic zvlastne sa nedeje akurat mam jeden obrovsky problem!!!!!podla vsetkeho zapal mocoveho mechura od vcera ma ide porazit od bolesti a krcov v mechuri!!!je to neprijemna bolesst tak pijem urologicky cajik. prosim vas ak mate niektora s tymto skusenost tak mi poradte co si mozem dat proti tej bolesti,viem asi toho nieje vela ked mam zasebou iui asi len ten cajik.... :cry:
21. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apoloma..no tak na toto ti veľmi neviem poradiť :frowning2: asi len ten čajík.. :wink:
21. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma,to ma mrzi.....neviem ale asi naozaj len ten cajik a vela ho pi...viem ze niektore lieky sa nesmu ked predpokladas ze si tehu,aj ked som na ibalgine citala ze by ho nemali zeny v poslednom trimestri tehu...drzkaj sa mi...
cisielko,my nemame vazny problem,mm ma dobry spermiogram
22. nov 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma možeš si dat od bolesti len paralen ale vynikajuci je na močove cesty od SWISSU prípravok MAX BRUSINKY a ten možu aj tehulky ono su to Kanadske brusnice a zabranuju prichyteniu bakterii na močovom mechuri a močových cestách..mám to overené a imunologička mi vravela že to možem brat aj cele tehu..tiež treba pri tom vela pit a ked si po IUI tak urologický čaj...no trošku snad možeš ale bylinky by sa v tehotenstve nemali niktore možu vyvolávat potrat a v urologickom ich je riadny mix...ale to je len moj názor a minerálky tiež pozor moja gyn. mi radila vodu málo mineralizovanu ..Lucku tá zelená jemne prelivá je ideálna
22. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus,ty mas perfektne infosky...do buducna si budem pamatat....
22. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni mám už 38r. a kopec toho za sebou takže viem čo píšem ...a ešte probiiotiká SUPER DOPHILUS su užasne tiež mi ich poradila imunologička ...spolu z brusnicami to beriem dlhodobo kedže som mala problemi zo zápalmi moč.ciest a roznimi bakteriami,a oslabenu imunitu...dlhodoba liečba zabrala a je učinnejšia ako antibiotiká ktore mi viac ubližili ako pomohli...ale to je na dlhe písanie...to čo som napísala fakt zaberá a rýchloa je to neškodne pre tehulky dá sa vyhladat cez googl o oboch prípravkoch tak si to načítaj a sama uvydíš...ja som živý príklad že prípravky su 100-tné..
22. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus je perfektne mat aj take skusenosti....urcite si to pozriem...
a ako ai ty na tom,snazite sa???
22. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne...pojdem na IUI do Reprofitu do Brna tam chodím
22. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena ahoj :wink: no vidis ked sa dari tak sa dari.... :angry: dnes je ni o cosi lepsie sa mi zda Labus dakujem urcite vyskusam! neviem ci mam naozaj zapal alebo mam len nejak nachladnuty mechur,mozno som sedela na studenom ale na to si ja davam pozor... ani pri moceni nemam bolesti len ma picha v mechuri a mam take trochu krce... snad to coskoro prejde :wink:dufam...a ete raz moc dakujemmmm
22. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus,to je tvoje prve IUI?

apoloma,tak nech si z toho co najskor vonku,snad to nie je nic vazne...zajtra sa ozvem ako mi naplanovali IUI...som teda zvedava ako to vsetko sklbim s pracou lebo nechcem aby o tom niekto vedel...
22. nov 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Labus..teda, paráda.. :grinning:

Apoloma..Labus ti teda opradila, skús sa aj od toho odraziť :wink:

Xena...držím ti zajtra palce..ja idem tiež zajtra do Helíku na kontrolu sono a krv ako reagujem na lieky, tak dúfam, že to bude ok a večer začnem pichať už aj druhú včeličku :grinning: a vidím, že si na tom ako ja, o mne v práci tiež nevedia, snažím sa to kryť ako s alen dá :wink:
22. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni nie... ja som už prešla IVF-kami,laparkou,HCG a pri laparke mi jeden vajičkovod docent Bielik spriechodnil a po HSG je fukčný tak skusime IUI a ak do februara neotehotniem chcem íst na NATIV moj prípad je komplikovaný preto viem aj rozne info od lekárov na akutne stavy ..mám odskákaneho za 10životou..asi tak v skratke..teraz som o.k. vdaka tomu že ma moja lekárka poslala k docentovy najužasnejšiemu lekárovy akeho som kedy stretla má zlate ručičky..
a plus ličba ktoru som spomínala za tu vdačím mojej imunologičke a celkovo som konečne FIT...
a naozaj BRUSINKY A DOPHILUS odopučam každej aj počas celeho tehulkovania..vyhnete sa kopcu roznych problemov ktore sa vyskytuju v tehotenstve ,
22. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mrcha je zde :frowning2: , takže opět nic :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
22. nov 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi..je mi to ľúto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: som dúfala, že aspoň tebe sa to odarí..a čo teraz, idete na ďaľšie IUI?
22. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus mas moj obdiv a teda drzim palceky...naozaj strasne mooc zavisi od lekara...a jeho pristupu...k ludom aj k veci...
cisielko...tak sme na tom podobne...drzme si palce...
schimi.... :cry: ale ideme dalej...
22. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky.

Apoloma, prajem rýchle vyliečenie...

Labus - klobúk dole. Je dobré mať niekoho, kto ti tak múdro poradí. A prajem, aby ti to vyšlo.

Schimi - je mi to ľúto, že to nevyšlo. Ale hlavu hore ideme ďalej.

Cisielko - ako včeličky dvojmo??? Dá sa?

Xeni, je tu toho veľa, a akosi mi ušlo, ako si na tom teraz ty?
22. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky dík ste zlatučke :wink: ja som sa teda roky trápila preto viem,že občas je dobrá rada nad zlato...
snád to niekomu pomože :wink:
22. nov 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni, vrátila som sa o stranu späť auž ako je to s tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak málo stačilo, spravil to jedne klik :wink:
22. nov 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrúza, veď ja už neviem ani jednu súvislú vetu napísať.
chcela som napísať, že už viem ako je to so Xénou, že sa stačilo vrátiť o stranu späť :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :wink: .. No, co dál nevím, přemýšlím, že si dám měsíc pauzu a potom IVF :angry: :angry:
23. nov 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno babulky.. ideme do centra vyzistitit čo a ako dajeľ.. večer sa ozvem...
zatiaľ cmuky!!!!
23. nov 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ráno bojovníčky, tak ako po víkende? Ja som rozmýšľala, či skúsim do Vianoc ešte jednu IUI alebo si necháme voľný cyklus...ale rozmýšľam skôr nad druhou možnosťou, ešte však stále mám nádej, že to možno vyšlo teraz. Nebolo by šťastnejšieho človeka na svete, keby... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

monika, idete do CAR-u? Kam? Taaakto silno držím palce. :slight_smile:
23. nov 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, môžem sa k vám pridať?

Mňa budúci týždeň čaká prvé IUI... ale ako vidím a čítam tu na koníku, moc úspešné nebýva :frowning2: My sa snažíme už vyše rok a pol, bola som aj na laparke, teraz mám za sebou dva neúspešné cykly s clostilom, tak sa doki rozhodol, že spravíme IUI, manžel má spg dobrý...

No aj tak neverím, že by to mohlo vyjsť.
23. nov 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, neboj sa, možno práve ty vylepšíš štatistiku. Všetky IUI-áčky veríme, lebo inak by sme to nepodstúpili. Je to podľa mňa v pohode, nebolí to a šanca je určite vyššia ako pri domácom snažení. Tak prečo to nevyskúšať?
23. nov 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, ďakujem za povzbudenie :wink: ty si na tom už bola? zákrok teda nebolí? ja mám podľa jedného doktora obrátenú maternicu, tak možno preto to nevychádza... lebo ináč mám všetko ok... A čo sa týka domáceho snaženia, my sme už s mojím drahým z toho dosť vyčerpaní, sexovanie na povel je strašné :angry:

A ako to vlastne prebieha? Ďakujem.
23. nov 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
bobi, ako pise andzi, mozno prave tebe to vyjde. ved minuly mesiac tu pribudli, myslim, 3 tehulky... a zakroku sa naozaj bat nemusis, nie je to nic neprijemne, neboli to, pohodaaaa :slight_smile:
23. nov 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, áno, ja som na tom bola minulý týždeň v stredu. Nebolí to a ani to nie je nepríjemné, trvá to ako bežné gynekologické vyšetrenie. Do ktorého CAR ideš?

S tou maternicou som to mala aj ja tak, pred dvoma rokmi taká lekárka amatérka napísala maternica Rvfl a teraz na preventívke mi lekárke napísal, že ju mám normálne otočenú, takže ja skôr verím jemu, lebo je skúsený a robil mi dôkladné vyšetrenie, kým tá mladá šťanda ma vyšetrila tak, že ešte som sa ani nevyzliekla a už som bola vyšetrená. Netreba veriť len jednému lekárovi.
23. nov 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok