• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
bobi, nedotkla si sa ma :slight_smile: preto tam bol aj ten smile :wink: pokial viem, u nas v nemocniciach sa to robi presne tak, ako si pisala... centra to robia jednodnovou :slight_smile:
23. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, hej asi tak :wink:

bola som na tom v septembri tento rok
23. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, po dlouhé době jsem se na vás došla podívat a koukám že se diskuse pěkně rozjela, já si včera píchla poslední dávku Fostimonu a dnes mám píchat pregnyl, IUI má být ve středu v 11 hodin, tak doufám že všechno klapne tak jak má. Jaké jste dostali instrukce k píchání pregnylu? řekli vám v caru že si ho máte píchnout přesně 36 hodin před iui???
23. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monulka :slight_smile: mne pichali pregnyl v car 24 hod pred iui
23. nov 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jako já v tom mám teda zase bordel, jedna sestra mi řekla, že si to mám bodnout v rozmezí mezi 12 - 17 hod, druhá mi řekla navečer, tak jsem volala své gynekoložce a ta mi řekla že to má být 36 hod před IUI, takže dnes v 23 hodin večer... budu se řídit podle doki....ale pěkně mě to teda štve.
23. nov 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulka, mne ho kázali dať presne 36 hodín pred IUI, v pondelok o 22.00 hod. a IUI bolo v stredu o 10.15. Takže o 36 hodín aj 15 min.
23. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulka, ver lekárovi, ono sa to dáva podľa zrelosti folikulu na poslednom UTZ.
23. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulka, koľko folikov si mala po Fostimone? Čo je to za injekcie? Bolia?
23. nov 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky. Konečne som sa zabehla v rpáci a tak sa môžem pridať.

Vítam medzi nami novú snažilku Bobi 3 a želám skoré dve //.

andzi: mne doko robil sono aj priamo pred IUI. Kukol či sú foliky Ok, či už praskli a až tak začal robiť zákrok. Opäť mi ich ukázal kde sú a potom išiel na to.
Samotný zákrok bolel len tak trochu, ako keby som práve dostala mrchu.

monikulab - pregnyl sa pichá 36 hod. pred IUI, takže podľa toho toho kedy ťa doki naplánuje na zákrok, podľa toho si pichneš pregny.
Ja som pichala 16.11.09 o 21.00 a zákrok som mala 18.11.09 o 9.00. Čiže presne 36 hodín.

babenky, bolesti podbruška prestali, len je to horšie so zubom. Môžem si dať pichnúť injekciu proti bolesti? Už minule mi hrozila, že mi bude musieť vybrať nervy a asi to už príde. Bolesť je na nevydržanie. A vôbec mám ísť teraz k zubárovi? Som šiesty deň po IUI????? :confused: :confused:
23. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak1, ďakujem, som rada, že môžem poklábosiť s niekým, kto má podobné problémy ako ja :slight_smile: aspoň nemám pocit, že som na to sama :wink:

s tým zubárom ti veru neporadím, skú sa opýtať svojho doktora... a samozrejme držím palčeky, aby to konečne boli // :wink:
23. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, úplne v pohode môžeš ísť k zubárovi, len mu povedz, že môžeš byť tehotná a on sa podľa toho zariadi. Ty si absolvovala IUI v Heliose?
23. nov 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi, nie. Ja chodím do novootvoreného centra v Martine, ale je to Iscare. Môj doki mal predtým len ambulanciu v Ružomberku, ale zákroky robili iba v Blave, ale teraz sa to už všetko robí aj Martine , čomu som veľmi rada. MUDr. Tomáš je úžasný doktor. Je ľudský, čo ma potešilo. Aj ja mám skúsenosti so zaobchádzaním ako z rýchlika, ale v Košiciach. Iscare sa s tým zrovnať nedá, aspoň ten v Martine. Mám kolegyňku, ktorá sa už dlhšie lieči v Iscare a tá sa tiež tomuto centru potešila, lebo s BA nebola veľmi nadšená. Vadilo jej, že sa jej vždy venoval iný lekár. Tu v Martine máme jedného a ten sa nám venuje maximálne a detailne.
Ty si v Iscare v BA?
23. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alimak, áno, v Iscare v BA, z hľadiska dochádzania mi najlepšie vyhovuje Bratislava. Ja som tiež spokojná, nemôžem povedať, že nie, ale zase nemôžem povedať ani to, že by mi to hrr hrr nevadilo.
23. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, fostimon jsou injekce a nebolí, občas to trochu štíplo na začátku, ale vůbec to nestálo za řeč, resp. jako o bolesti bych o tom nemluvila. Volala jsem své doki - gynekoložce, a ta mi řekla že to mám bodnout v 23 hodin, tak to tak udělám a hotovo.
23. nov 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak ja chodim asi do ineho iscare... vzdy sa objednam k jednemu dr a k tomu idem. raz sa mi stalo, ze tam nebol, tak mi povedali, kto tam je, ze ci chcem ist k niekomu z nich alebo sa preobjednam... a to hr hr je asi o doktorovi :sweat_smile: alebo mam len stastie?
monulka, vela stastia :dizzy_face:
23. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab: a na zákrok ideš o 11. cez deň
23. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci díky, budu ho potřebovat !!!!! :wink:
23. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáčte, že vám vstupujem do témy, ale chcem sa opítať ALIMAK na to nové centrum v MT. aké papiere si tam musím so sebou zobrať, ak by som tam išla? objednanie trvá dlho? robia tam všetky vyšetrenia? ja chodím do heliosu-som moc spokojná, ale aj napriek tomu ma to zaujíma. prosím napíš čo najviac. moc ti ďakujem. ak sa dá, tak na IP
23. nov 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradite mi? dnes som bola na UTZ a mam tri folikuly o veľkosti 14 mm a v piatok mam ist na IUI, stihnu mi este narast na potrebnu velkost?
23. nov 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aleinka, a už nejdeš na ďalší UTZ? To sa mi nejako nezdá...folikul vraj rastie za deň 2mm, ale to je individuálne.
23. nov 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
allienka, myslím, že áno... a dostala si aj pregnyl?
23. nov 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, ak si ty spokojná, to je hlavné. Ak si neskúsila iný CAR tak nevieš porovnať.
23. nov 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka do pátku to ještě 100% vyroste, ale divím se že si tě nepozvali ještě na jeden UTZ, a s tím pregnylem to je taky otázka, máš si ho bodnout nebo ne?
23. nov 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monulka, tak ako je s tým tvojím zákrokom? na ktorú ťa objednali?
23. nov 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IUI sa objedná presne nanejaký čas? Čaká ma to budúci týždeň :unamused:
23. nov 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, podľa toho koľko má doki práce a paciantiek. Podľa toho musíš brať aj pregnyl. aspoň tak to bolo u mňa. Pýtal sa setričky na ktorú má voľné. Mal najprv na 10.00, tkaže pregnyl som mala brať o 22.00. No o chvíľu volala setrička, že na 9.00 a tak som pregnyl pichala o 21.00 :wink:
23. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

najrpv odpoveď na otázky... chodím do Iscare a som spokojná... :wink:

no dopadli sme tak, že musím čakať na výsledky z hematologickej ambulancie, do ktorej idem až 13. januára... a až potom sa rozhodne čo ďalej so mnou...
mám sa snažič zhodiť aspoň 2-3 kilá... hm.. keby to tak šlo tak už ich nemám no.. ale no tak od dnes začínam trochu viac na to tlačiť.. uvidíme čo bude...

a som nahnevaná lebo adminky mi vymazali fotky z albumu a jeden príspevok z jednej témy.. že tam iné robili reklamu to nevadi? sakra... veď to nebola reklama... som sa vám chcela pochváliť mojimi fotkami.. wr...
je tu veľa albumov kde baby ukazujú svoju tvorbu a nič... :frowning2: :angry:
23. nov 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monika, tak super, vidíš, nie je to také zlé. A na výsledky z diabeteologie ti nič nepovedal.
Podľa mňa to nebola žiadna reklama! Nechápem, kto ťa bonzol, lebo toto adminky nemali šancu zistiť. Hold, ľudská závisť je nekonečná. :slight_smile:
23. nov 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, idem ja domov, už sa aj zotmelo a ja stále v práci, tak utekám. papa
23. nov 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aké fotky ti vlastne zmazali? Veď keď kuknem do fotáčika tam sú tvoje fotky :frowning2: . Boli tam aj iné, ako tieto? Myslím tie bábätka a ty s Filipkom...
23. nov 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok