• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
andzi na tie vysledky mi povedala ze pockame ešte na tie z hematologie..

alimak - mala som tam aj iné. čo som ja vytvorila pohladnice vianocne... :unamused:
23. nov 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na UTZ uz nejdem v stredu si mam ist ppichnut pregnyl a v piatok na IUI, uz to nepozru :frowning2:
23. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika to je skoda ze ich vymazali ved si nerobila reklamu
23. nov 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este by som sa mala dotaz na sliznicu - mam 6,8 - 11 DC IUI mi budu robit 15 DC mam sancu ze este zhrubne? ja už tomu vobec nerozumiem :frowning2:
23. nov 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
andzi, ja neporovnavam centra! ako si napisala v inom som nebola, nemozem porovnavat. mam kamaratky, ktore inde boli a viem co a preco by mi nevyhovovovalo. a tak isto viem, aj bez navstevy ineho car, ze vzdy chodim k tomu istemu lekarovi, a ze vzdy ma na mna cas (toto boli veci, na ktore som reagovala a myslim, ze to s porovnavanim centier ani s tym, ci som bola inde nema nic spolocne)
24. nov 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kaciatko, veď to je OK, hlavne, že si ty spokojná. Je to subjektívne, každý to vidíme zo svojho pohľadu, každý máme špecifický zdravotný problém, takže podrobiť všetky centrá jednému merítku sa ani nedá. Napr. tvoj lekár je v centre len 2x do týždňa a keby si napr. stimulovala na IVF, kde sú kontroly obdeň, tak nemáš šancu sa dostať vždy len k nemu.
24. nov 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekné ráno dievčatá :slight_smile:
24. nov 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
nechcem byt otravna ale neviete ako je to s tou sliznicou? ako rastie?
24. nov 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko ako ti dopadla kontrola? včera si bola vsak?
24. nov 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka..včera..nie dobre :frowning2: volali mi poobede za výseldky, mám vysoké ženské hormíony takže mi stopli druhú včielku, zajtra idem znova na krv a tam budem vedieť či idem ďalej alebo sa to aso stopne úplne :angry: a s tou sliznicou to ti neviem poradiť, tiež tomu veľmi nerozumiem
24. nov 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, to je mi líto :frowning2: :frowning2: .. Snad to dobře dopadne :wink: ..
24. nov 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak si ty v poriadku tak potrebujes prechádzať všetkými tými procedúrami a injekciami a tak?
24. nov 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidis ze bude dobre, lekari si s tým isto poradia aby to nestopli
24. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Shimi Alienka..je to ok..nejako to hádam bude..nič stým nespravím tak nato kašlem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alienka..neviem prečo musím toto všetko keď ja som ok..možno preto aby nato moje telo pripravili :confused:

Shimi..a ty sa ako cítiš..idete aj do 3 iUI?
24. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holčiny, nevím kdo se ptal jak to je s tím mým IUI, mám přijít na jedenáctou, ale minule jsem tam taky došla na čas a na řadu jsem šla až ve 12 hodin. Navíc pregnyl mi píchli 2 dny před v 9 hodin, tak to bylo takový divný...Včera jsem nakonec bodla o půl desáté večer, ale mám takový blbý tušení že mi včera proběhla i ovulka, měla jsem docela velký bolesti na vaječnících, tak jsem z toho taková zdrblá, utěšuju se že mohl prasknout jen ten jeden folík, a ten druhej kterej byl menší tam snad ještě zůstal... :unamused:
24. nov 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab hm neviem mne to tiez pride vsetko zvlastne cim viac si o tom studujem tym viac som z toho zdeptana.

a nerobili vám postkoitálny test (PKT) či nie su spermie alergické na prostredie v pošve? nemal by sa robit automaticky? čo ak je problem v tom?
24. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monulka..hádam vedia čo lekári robia..ty sa hlvne nestresuj, držím aplce :grinning:

Alienka..hm neviem koho si sa pýtala ale ak mňa tak nie, nerobili..ani neviem načo to je :confused:
24. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali postkoitální test mi nedělali ale dělali mi imunologii a tam se alergie neprokázala.
cis...taky v to doufám, že snad vědí co a jak, ale znáš to....co kdyby...
24. nov 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko: neboj, ešte to možno nebude STOPKA, zvládneš to. V poslednom čase tu nečítam moc dobré správy, kedy sa to už konečne zlomí? :unamused:
24. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andzi ďakujem...nebojím, ja už to beriem tak ako to je..teraz som v poho, možno ak zajtra tak si porevem ale idem ďalej..nebiudem sa už stresovať...veď raz to musí prísť a už keď som vydržlala do teraz tak už vydržím aj tých pár týždňov...ako sa cítiš, ideš aj tetsíkovať?
24. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko, ja ešte nie, som len 21.DC a na test je ešte skoro. No ale odvčera sa cítim otrasne. Príšerne ma bolí hlava ako koňa a som nervná nemám chuť na nič.
24. nov 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha,...to máš pravdu, že je ešte skoto na test...a budeš alebo počkáš do krvičky?
24. nov 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
andzi, v pohode a s tym, ze je tam dva krat v tyzdni je to trosku inak... ale to je jedno...
ja idem na laparku :sweat_smile:
24. nov 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, ty si dnes bola v Isc? Odporučil ti laparku?
24. nov 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, bola som. ako som pisala povodne bolo, dva pokusy laparka, ale nakoniec sme sa dohodli, ze najprv laparka a az potom dalsi pokus
24. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky. Zdravím z Popradu.

kaciatko: to sú nám novinky. Kedy k tomuto rozhodnutiu došlo? :slight_smile: :slight_smile:
24. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som inak písala, podľa toho, čo majú na www stránke. Viem, že dr. Maršík je interným zamestnancom Fak. nemocnice na Antolskej, takže neviem ako to je a kedy je v Isc.
24. nov 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, a robia laparku aj v Isc.? čo to tam stojí?
24. nov 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alimak, dnes som sa bola dohodnut, co a ako dalej :wink: a uz to bolo.
andzi ano, ale realita byva trosku ina... takze...
24. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko: to bude po laparke tvoje druhé IUI?
24. nov 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok