• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
alimak, uvidime, co bude po laparke, zatial neriesim. ale mam za sebou dva cykly, prvy mi stopli, nereagovala som na lieky a jedno iui-negativne...
andzi, vcera som ti pisala, ze to robia :wink: a stoji to podla toho, v ktorej si poistovni-od toho zavisi doplatok
24. nov 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, a ako dlho sa snažíte?
24. nov 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, je to dolezite? cca rok
24. nov 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máš pravdu, nie je to dôležité. Prepáč, že som sa opýtala.
24. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, nemusis sa hnevat, nemyslela som to zle. len ako to tak okolo seba pozorujem, niekto sa za dva mesiace dostane tak daleko ako iny za niekolko rokov a podobne. preto som sa pytala, ci je to dolezite...
24. nov 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

babulky, čo to!!!??

dnes je krásny dník..sliečko sa aspoň troška na nás usmieva... opätujme mu ten úsmev :wink:
24. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni, asi sme sa len nerozumeli :slight_smile:
24. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej vidím..

:slight_smile:

ako sa mi máte inak? Dnes je naozaj celkom pekne vonku, že? Keby tu už tak bolo leto pomaly..juuuj....
24. nov 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, ja nič, to je OK, len včera sme super pokecali a mala som pocit, že ja som tá pesimistka, čo všetko vidí čierno a ty optimistka. Dnes mi to pripadá obrátene. Ty máš za sebou jedno IUI a ideš na laparku, ja mám za sebou jedno IUI a rozmýšľam nad laparkou, ale tak skoro na ňu nepôjdem. Ja sa anestézy bojím. Ja bolesť vydržím, ale nechcem sa dať uspať. Mám z toho panický strach, že sa nezobudím.
24. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, som rada, že sa už usmievaš... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj andzi ja by som na laparku nešla z iných dôvodov.. ja sa bojím tej bolesti.. a zatiaľ čo poznám baby čo boli ma v tom len utvrdili.. aaauu.... :unamused:
24. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj až teraz som si všilma, že si rada, že sa usmievam... :sweat_smile:
no poviem ti to tak ako to cítim... nič iné mi neostáva... :wink:
24. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, ja mam optimizmu celkom dost. vobec nie som pesimista... a ta laparka... pozri ja mam pco, mam za sebou niekolko "rozhananych" zapalov slepeho creva... toto vsetko tam mohlo narobit problemy... u mna sa laparka zacala sklonovat hned po prvej stopnutej stimulacii... proste nakolko reagujem ako reagujem a mam za sebou vsetko to, co mam, tak som sa rozhodla, ze chcem najprv laparku a az potom pojdem dalej. ono to nie je len o tom, kolko zakrokov mas za sebou :slight_smile:
24. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..tak takto ste sa rozhodli..tak budem držať palce aby to dobre dopadlo :wink:

Monika..ahoj..som rada, že sa usmievaš :grinning:
24. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky...trochu vám sem vtrhnem :sweat_smile: ...mám za sebou jedno neúspešné iui a tento týždeň mi "hrozí" ďalšie, podľa toho, ako zareagujú vajíčka...len som sa chcela spýtať na váš názor alebo skúsenosti s pn pri iui...mám totiž dosť stresovú prácu a nerada by som niečo zanedbala a potom si to vyčítala :pensive:
24. nov 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja sem na chvilku vtrhnem :slight_smile:
Monika, laparka nie je bolestivy zakrok, ja som sa toho velmi bala, aj narkozy, ale vsetko bolo o.k., dokonca ani po prebrati mi nebolo zle. Urcite ze je to trochu neprijemne ked sa mas potom postavit, ale da sa to zvladnut.

Kamka, ja som absolvovala uz tri IUI, pri prvom som v den zakroku ostala doma, lebo som sa bala, ale potom uz nie, normalne som sa este v ten den vratila do roboty a nebola som na pn. Akurat som sa pocas tych dvoch tyzdnov trochu viac setrila :slight_smile:

len zial dvakrat to nevyslo a uvidime ci do tretice
24. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dlhsie som tu nebola,ale stihla som vas teraz docitat...
apoloma drzim palceky....
zajtra sa dozviem,ci a kedy IUI tak som zvedava....aj ja mam maternicu otocenu,je mozne ze sa tam tazsie dostanu spermie?dakuejm za radu
24. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning:
xena, dostanu sa tam, ved pri iui, ti daju spermijky priamo do maternice :slight_smile:
25. nov 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ráno, babuľky

kamka, PN vôbec nie je potrebná, ba naopak zbytočná, lebo ak "nezamestnáš hlavu", tak mi ver, budeš len čítať koňa a browsovať po internete a čítať o problémoch s otehotnením, čo ťa strašne vystresuje. Ja napr. teraz som týždeň po IUI a snažím sa byť v práci čo najdlhšie, radšej idem po práci ešte do nákupného centra len nie domov, lebo potom viem, že začnem rozmýšľať nad tým, či to vyšlo, strašne sa sledujem, príznaky a tak. Takže ak máš sedavé zamestnanie alebo aspoň čiastočne sedavé a nemusíš sa fyzicky namáhať, tak radšej chod do práce, to je moje odporúčanie.

xena, držím palec
harmanceky, a ty kedy teda ideš na 3.IUI?
25. nov 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile:

xena urcite sa dostanu - drzim palce,

harmancek tak sa drz ja tiez idem na tretie IUI a verim ze sa to teraz podari
:wink: proste musi a hotovo,

andzi mas pravdu najhorsie je nad tym uvazovat, som zvedava cím si zamestnam potom hlavu - asi tym co budem kupovat pod stromcek blizkym :wink:

a neviete mi teda poradit ako je to s tu sliznicou? ked som mala pondelok 6,8 a v piatok idem na IUI je šanca že sa ešte zvacsi aspon na tych 7 mm?
25. nov 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, ja asi tiež pôjdem na laparku, lebo chcem vylúčiť tie problémy, ktoré sa ňou môžu odhaliť. Dnes v noci som nemohla spať a rozmýšľala som nad tým. Ak bude výsledok OK, uľaví sa mojej psychike a možno aj spontánne otehotniem, ak bude výsledok zlý, aspoň budem vedieť na čom som a doki navrhne čo ďalej. Nechcem strácať čas. Nechcela som ísť, ale keď vravíš, že v Isc. to robia jednodňovou chirurgiou, tak idem. Ty už máš aj konkrétny termín?
25. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný dník bambulky.

súhlasím s Andzi a aj s ostatnými babami. PN nie je potrebná. V kancelárií v teplúčku sa to tiež dá úplne v pode zvládnuť.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
aspoň robíš niečo užitočné.
Babenky, normálne aj mňa zaujala tá jednodňová chirurgia a tá laparka. Kaciatko budem aj ja rada, keď niečo viac o tom napíšeš :wink:
25. nov 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - k té tvé sliznici, určitě může ještě vyrůst - stimulovala jsi? a i kdy nepovyrostla na uhnízdění stačí výška 6,2 mm, tak že se neboj, tvých 6,8 mm není moc, ale stačí to
25. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, skús pozrieť sem

http://209.85.129.132/search?q=cache:TqTzjDxUjnkJ:www.modrykonik.sk/forum/show.php%3FvThreadID%3D25891+rast+sliznice+maternice&cd=1&hl=sk&ct=clnk&gl=sk

Tu baby píšu, že 7mm je už OK pre uhniezdenie a že rastie cca 1mm denne. :slight_smile:
25. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka dakujem, stimulovala som Merional 75, a kupila som si alchemilkovy caj - niekde som sa docitala ze to pomaha tak ho pijem trikrat denne od vcera - zazraky uz asi neurobi ale mozno pomoze nabuduce.

A ty sa mas ako?
25. nov 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon, dala som ti zlý link, pozri sem

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=25891
25. nov 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, myslim, ze uvazujes logicky. niekde ani iui bez laparky nerobia. ano, mam konkretny termin, vsetko sme vcera dohodli, idem si dat este spravit predoperacne vysetrenia, podpisem suhlas a zaplatit to. je to jednodnova chirurgia s tym, ze samozrejme ak su komplikacie, asi tam ostavas... s tou moznostou nepocitam, tak som sa ani nepytala :grinning:
25. nov 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ak ti to pomôže, napíš kočke menom lauritka, ohľadne sliznice, ona ti určite poradí, aj mne veľmi dobre poradila, keď som niečo nevedela, má veľa skúseností a myslím, že aj ona sa vyjadrila, že jej na sliznicu pomohla alchemilka
25. nov 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacka, a kde sa to robí? Priamo na Šulekovej alebo niekde v nemocke?
25. nov 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok